24 jún 17, 09:10:32 *
Üdvözlünk, Vendég. Kérlek jelentkezz be vagy regisztrálj.

Jelentkezz be a felhasználóneveddel, jelszavaddal és add meg a munkamenet hosszát
Hírek: EZ A NARUTO-KUN RÉGI FÓRUMÁNAK ARCHÍVUMA.
 
   Főoldal   Súgó Keresés Bejelentkezés Regisztráció  
Oldalak: 1 ... 737 738 [739] 740 741 ... 796
  Nyomtatás  
Szerző Téma: Naruto manga  (Megtekintve 1796927 alkalommal)
0 Felhasználó és 23 vendég van a témában
Lemoon
Kezdő Jounin
*
Nem elérhető Nem elérhető

Akatsuki Akatsuki

Hozzászólások: 518


Gman kiválasztottja :3


« Válasz #11070 Dátum: 14 nov 03, 16:25:50 »

Nem igazán vagyok most képben...ezen a héten vagy a jövőhéten lesz az utolsó fejezet kiadva? ikszdé
Naplózva

Adj a haragnak célt, és kitör a háború.
Jon97
Elit Jounin
*
Nem elérhető Nem elérhető

Rejtett Levél Falu Rejtett Levél Falu

Hozzászólások: 1702


Azor Ahai


« Válasz #11071 Dátum: 14 nov 03, 17:15:56 »

Bemásolom ide is:
Olvasom sok helyen, hogy a film elméletileg a 699-ik fejezet és a 700-ik fejezet között fog játszódni. Na erre kíváncsi leszek, mert akkor ezek szerint fele annyi értelmes dolog nem fog történi a 699-ik fejezetben, mint amit reméltem (MT feloldása, ünneplés, Sasuke búcsúja, a halottak megsíratása és eltemetése, melyik faluval mi lesz stb), főleg ha Kishimoto megint shipping-re fogja pazarolni az oldalakt + rengeteg dupla oldal lesz. Nekem valamiért nagyon nem jönne be, ha így lesz.

Váóó, én még nem hallottam erről, de nagyon örülnék neki. Fejtegettem is korábban, hogy egyszerűen muszáj lesz megmutatni, ahogy Naruto hokage lesz, márpedig akkor a film idősíkját át kell ugorni.
Én nagyon örülnék neki, egy fejezet alatt talán be lehet fejezni (nem biztos, necces lesz) a jelent, és akkor a végét szépen ki tudja majd dolgozni. Csak kérem, ne azzal menjen el az utolsó 22 oldalból 15, hogy a kialakult párokat mutogatják, mert agybajt kapok. A Hinata-Naruto kapcsolat kialakulását majd megmutatja a film, nem kellenek róla oldalak.
Nagyon várom már ezt a két fejezetet... és az utolsó fejezet alapján bízom Kishiben.
Csak aztán nehogy pofára essek.

Lemoon:
Én úgy tudom, hogy ezen a héten.
Naplózva

"Rossz úton jár, aki álmokból épít várat, s közben elfelejt élni.” (Harry Potter és a bölcsek köve)
"Jól jegyezd meg, Luffy. Kerüljön bármibe, mi ketten...megbánás nélkül fogjuk leélni az életünket!" (One Piece 589)
"Az, hogy kisebbségben van, ha akár egymaga alkotja a kisebbséget, még nem jelenti azt, hogy őrült valaki. Van igazság, és van hazugság, s ha akár az egész világ ellenében is az igazsághoz ragaszkodunk, még nem vagyunk őrültek." (George Orwell: 1984)
naspolya
Gennin
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 88



« Válasz #11072 Dátum: 14 nov 03, 17:22:35 »

Kapcsolódni fog a manga szálaihoz a film, sőt nagyon valószínű, hogy Kishi csinálja benne a karakter dizájnokat és a történet megírásában is valószínűleg nagyobb szerepet kapott - elvégre ez az utolsó Naruto nagyfilm.
Naplózva

Exkirion
Naruto-Kun Csoport
*
Nem elérhető Nem elérhető

Rejtett Csillag Falu Rejtett Csillag Falu

Hozzászólások: 4633


Jaaku na mahoutsukai | Fate/Encyclopedie


« Válasz #11073 Dátum: 14 nov 03, 18:13:37 »

Nem igazán vagyok most képben...ezen a héten vagy a jövőhéten lesz az utolsó fejezet kiadva? ikszdé

Most a héten jön két fejezet és vége.
Naplózva

batai15
S-Osztályú gyilkoló ninja
*
Nem elérhető Nem elérhető

Egyesített Shinobi Haderő Egyesített Shinobi Haderő

Hozzászólások: 2124


Zero Division


« Válasz #11074 Dátum: 14 nov 03, 19:20:38 »

Akkor gyászolok. Hiába leült a manga jó ideje, de csak tetszett nagyon. Nagyon remélem tényleg fogjuk látni narutot és a többieket nagy korukba , hogy beteljesül naruto álma és mondjuk hogy milyen családjaik lennének.,
Naplózva

"A gyáva mindennap meg hal, a hős csak egyszer"
"Sok ember a tettei miatt bűnhődött, én sokat bűnhődtem, de a tetteim most következnek"
Zsuzskaaaa Pirul (K)(L)
asdasdasd555
Újonc
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 5



« Válasz #11075 Dátum: 14 nov 04, 00:11:30 »

Vajon meg lesz-e magyarázva az a rész, hogy kaguya kik ellen tartogatta az erejét? Vagy már meg lett válaszolva valahol?
« Utoljára szerkesztve: 14 nov 04, 01:12:55 írta asdasdasd555 » Naplózva
Exkirion
Naruto-Kun Csoport
*
Nem elérhető Nem elérhető

Rejtett Csillag Falu Rejtett Csillag Falu

Hozzászólások: 4633


Jaaku na mahoutsukai | Fate/Encyclopedie


« Válasz #11076 Dátum: 14 nov 04, 04:18:21 »

Ki magyarázná meg? Erről szerintem nem tudott más, csak Kaguya, meg Zetsu.
Naplózva

Norgreid
Chuunin
*
Nem elérhető Nem elérhető

Szökött Shinobi Szökött Shinobi

Hozzászólások: 152


Totálisan Klinikai Agyhalott


« Válasz #11077 Dátum: 14 nov 04, 16:59:49 »

Nos igen... igyekszem ignorálni a 4 Official Databook dolgait, olyan jó nosztalgikus hangulatban vagyok már egy hete, nem engedem hogy bármivel elrontsák ezt az édeskeserű feelinget ikszdé Valamiért a  shipping-be nagyon erősen kapaszkodnak, mintha ez lenne az egyetlen dolog/érték a mangában és én tudom, hogy vannak megveszekedett fanok ez ügyben, de gyerekek... hagyjuk már. Nem írok csúnyát, de a nem létező répám elszáll tőle komolyan.
Naplózva



\\\\\\\\\\\\\"There is nothing either good or bad, but thinking makes it so."\\\\\\\\\\\ - William Shakespeare
Exkirion
Naruto-Kun Csoport
*
Nem elérhető Nem elérhető

Rejtett Csillag Falu Rejtett Csillag Falu

Hozzászólások: 4633


Jaaku na mahoutsukai | Fate/Encyclopedie


« Válasz #11078 Dátum: 14 nov 04, 17:26:13 »

Hát, ezek közül sok dolog igencsak szőrszálhasogatás. Például az, hogy kinek milyen elem van nem jelenti azt, hogy használni is tudják, vagy hogy igazat is mondanak róla. A databook tartalma nem a képek, a justu ragsorolásának kritériumait meg nem ismerjük. Lehet, hogy A fölé csak bizonyos kritériumokkal mehet és két A között is lehetnek dúrva külömbségek. Ha be akarnánk ragsorolni minden jutsut akkor Z től kéne kezdenünk... A besorolást.

3. Mindkettő egyformán furcsa. Démonokat se láttunk még a Narutoban szóval erről ennyit. Meghát nem tudom hol olvasol erről fordítást, de simán lehet trollkodás. Amúgy is, most mi van ha földönkívüliek? Nem mintha nem ugrálnának dimeziókat karakterek....

Bár kivételesen látom alapját a problémázásodnak Sergei.

Naplózva

K ichigo
Uchiha Madara
*
Nem elérhető Nem elérhető

Akatsuki Akatsuki

Hozzászólások: 3176


Shinigami Daiko Partner's: Tensa Zangetsu & Rukia


« Válasz #11079 Dátum: 14 nov 04, 18:22:42 »

Kicsit zavaros még ez a databook,de a felépítése és rajzok azok tetszenek.

Jutsukat elég nehéz rendesen besorolni  főleg szintek/mércék alapján.
Soknál egyszerűen ki van húzva.

Gai jutsujára van magyarázatom hogy miért A rangú és nem S.
Egyszerűen nincs benne elemi manipuláció,csak alaki,de az mester szinten.Az S-szinthez már ezt a kettő keverése szükséges nem is akárhogy.
Bizonyos értelemben nem csak a jutsu erejét nézi,hanem inkább a nehézségét.
Az már más,hogy egyesek milyen fokon üzik ezeket.
Valakinél a legegyszerübb technika is halálos lehet a használója miatt.
Ezektől függetlenül 1-2baki tényleg lehet és van.

Ha a manga tényleg kb 10évet ugrik mint anno a dragonball akkor még inkább érdekelnek az ábrázolások.
Főleg hogy a movies változat után hova váltanak./mennyiben térnek majd el.

Nem lenne rossz végre egy ilyen databookot szereznem ha lesz angolul.
Szerintetek mennyi lehet?
Ui:Jobban szerettem volna fogalmazni,de beszéltek hozzám mint a vízfolyás.
« Utoljára szerkesztve: 14 nov 04, 18:23:49 írta K ichigo » Naplózva

Senkisem17
Kezdő Jounin
*
Nem elérhető Nem elérhető

Szökött Shinobi Szökött Shinobi

Hozzászólások: 482


« Válasz #11080 Dátum: 14 nov 04, 18:35:03 »

De megnézném Narutot kopasz fejjel Nevet:D:D
földönkívüliek.... O_x..... E.T hazatelefonál?
Naplózva

"Írj 500.0000000 oldalt, majd cáfold meg egyetlen tagmondattal"
sergei55
ANBU újonc
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 391


« Válasz #11081 Dátum: 14 nov 04, 18:40:20 »

Ha a manga tényleg kb 10évet ugrik mint anno a dragonball akkor még inkább érdekelnek az ábrázolások.
Főleg hogy a movies változat után hova váltanak./mennyiben térnek majd el.

Sok helyen olvasom, hogy nem biztos, hogy lesz jelentős időugrás, max 5 év, de már olyanokat is olvasok, hogy csak hónapok lesznek a 2 fejezet között!

Amúgy Minato és Kushina 24 évesen haltak meg az új Databook szerint, valamint Tsunade öregebb 1 évvel, mint Orochimaru (54-55). :/
Naplózva
Kuro25
ANBU Kapitány
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 1451



WWW
« Válasz #11082 Dátum: 14 nov 04, 18:43:19 »

Hát, ezek közül sok dolog igencsak szőrszálhasogatás. Például az, hogy kinek milyen elem van nem jelenti azt, hogy használni is tudják, vagy hogy igazat is mondanak róla. A databook tartalma nem a képek, a justu ragsorolásának kritériumait meg nem ismerjük. Lehet, hogy A fölé csak bizonyos kritériumokkal mehet és két A között is lehetnek dúrva külömbségek. Ha be akarnánk ragsorolni minden jutsut akkor Z től kéne kezdenünk... A besorolást.

3. Mindkettő egyformán furcsa. Démonokat se láttunk még a Narutoban szóval erről ennyit. Meghát nem tudom hol olvasol erről fordítást, de simán lehet trollkodás. Amúgy is, most mi van ha földönkívüliek? Nem mintha nem ugrálnának dimeziókat karakterek....

Bár kivételesen látom alapját a problémázásodnak Sergei.

Pont ezt akartam mondani én is. Angol fordítást legalábbis normálisat még sehol sem láttam. Sőt még Japánul se látom sehol amit linkeltél meg be se töltődik. Nevet Legalábbis nekem. Ilyen Tumblr meg hasonló blogok úgymond fordítóira nem adnék. Nevet Majd ha lesz hivatalos fordítás. De ha találnék végre valami letöltőhelyet akkor megmondanám kb mi is a pontos szöveg mert lehet hogy ezek a képességek mind újak. De ha meg nem akkor az van amint Exkirion mond. Ez csak szőrszálhasogatás semmi több. Lassan vége a mangának és te is tudod hogy nincs mibe kapaszkodnod. Eléggé látszik hogy csak Naruto mangára fújsz így. Bele se merek gondolni mi lesz veled ha vége lesz a mangának! Nevet Az meg hogy állandóan a shippinger utálatod teszed közzé minden 2. sorban mindent elmond. Ha ennyire utálod őket mi az Istenért olvasol róluk??? Kicsit ellentmondásos. Nevet

Egyébként csak hogy egy példát említsek. Naruto addig nem is tudta hogy milyen elemet tud használni amíg Kakashi el nem mondta neki. Pedig előtte Jiraiya is edzette de ő sem mondott erről neki semmit.

Ez a földönkívüli dolog meg full baromság. Pláne hogy valszeg elég szar a fordítás. De ha jó is akkor is mi ezen a meglepő? Naruto az elején talán 50 fejezetig szólt a ninja létről. De igazából mindig is csak egy köpeny volt úgymond. Nem a ninja lét adta a Naruto alap elemét az csak a körítés. Kaguya után meg egyáltalán nem meglepő hogy vannak földönkívüliek. Exkirion démonok igen is voltak Narutoban és vannak most is. A 9 Bijuu is démon ha úgy vesszük. Persze ki hogy értelmezi a démonokat. Nevet De aligha tekinthetőek embereknek vagy háziállatoknak. Nevet A Shinigamiról ne is beszéljünk ugye amit Minato meg Sarutobi használt a pecsételéshez. Nyelvesít

Ezért nem ovlastam sosem DataBook-ot mivel az csak egy karakter leírás és igazából semmit sem ad a mangához hozzá. Olyan mintha magamról írnék egy könyvet de külön írok még egyet amiben azt taglalom hogy mi a kedvenc kajám. Nevet Remélem érthető a hasonlat. Történetet semmilyen formában nem befolyásolja.

Egyébként Sergei 1-2 nap van hátra a Naruto Manga végéig az én kedvemért megtennéd hogy abbahagyod most már a shippinger haterséget? Tudja mindenki hogy utálod én sem csípem az elvakult háborúskodó agyhalott zombikat akik azon veszekednek Naruto vagy bárki kivel jön össze. Épp ezért nem is olvasok ilyen kommenteket. Nevet

Nekem tökéletesen megfelel ha NaruHina lesz ez nekem egy ráadás mint Dragon Ballnál volt hogy Goku családot alapított meg a többiek is ugye. És Kishit ismerve tuti hogy nem ebből fog állni az utolsó 2 fejezet mert így is nagyon neccesen fogja tudni rendesen lezárni. Hisz kapásból tudnák mondani 10 olyan dolgot amiről még mindig nem tudunk semmi konkrétumot. 

Pl ami legjobban érdekelne az az Uzumaki klán plusz Naruto és Karin kapcsolata. Elvégre könyörgöm unokatesók mégsem váltottak még 1 szót sem. Kishi kihagyott egy hatalmas ziccert és inkább ezért vagyok mérges nem azért mert egy szaros DataBookból derül ki hogy ki milyen elemet LENNE képes használni hisz a DataBook az mindig is csak feltételes módban íródott. Nevet

Bocs a hosszú kommentért.

Ha a manga tényleg kb 10évet ugrik mint anno a dragonball akkor még inkább érdekelnek az ábrázolások.
Főleg hogy a movies változat után hova váltanak./mennyiben térnek majd el.

Sok helyen olvasom, hogy nem biztos, hogy lesz jelentős időugrás, max 5 év, de már olyanokat is olvasok, hogy csak hónapok lesznek a 2 fejezet között!

Amúgy Minato és Kushina 24 évesen haltak meg az új Databook szerint, valamint Tsunade öregebb 1 évvel, mint Orochimaru (54-55). :/

Felejtsétek már el ezt az időugrást jó! Nevet Semmi értelme 2 fejezetben ugrani időt max 1 évet. Semmi többet. A mozi 2 évvel a Kaguya harc után játszódik. Na már most ha a manga ugrik 2-nél többet már el is van spoilerezve a Mozi. Nevet Ennél nagyobb baklövést nem is tudna Kishi csinálni pláne hogy ő maga jelentette ki hogy a Manga kötődik a Mozihoz mivel a folytatása.  ikszdé
« Utoljára szerkesztve: 14 nov 04, 18:50:54 írta Kuro25 » Naplózva

K ichigo
Uchiha Madara
*
Nem elérhető Nem elérhető

Akatsuki Akatsuki

Hozzászólások: 3176


Shinigami Daiko Partner's: Tensa Zangetsu & Rukia


« Válasz #11083 Dátum: 14 nov 04, 18:46:53 »

Sokat már úgysem kell várni hogy ezekre fény derüljön.
Azért érdekes eljátszani a gondolattal.Már pár év időugrás sem kevés.
Alapból nem nagyon gondoltam,de elég sokan emlegetik.

Életkorokat egy ideje már nem nézem.Bár kb reálisak amit írtál.Simán belefér.
Ha megérték volna még alig lépték volna át a 40et.

Tsunade meg alapból jobban strapába van véve mint amennyit a kora mutatna.
Amikor nem rejti a pecsétjével,akkor egy +10,15simán rámenne a valódi korára legalábbis kinézetben.

Ui:Kuro megérte nagyobbra cserélned a Hinata.s képet.Sokkal jobban fest. kacsint
« Utoljára szerkesztve: 14 nov 04, 18:47:46 írta K ichigo » Naplózva

sergei55
ANBU újonc
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 391


« Válasz #11084 Dátum: 14 nov 04, 19:05:57 »

Angol fordítást legalábbis normálisat még sehol sem láttam. Sőt még Japánul se látom sehol amit linkeltél meg be se töltődik. Nevet

Én japánul olvastam, persze van, amit angol fordításból szereztem.

A linkért bocsi, én is nem rég tudtam meg, hogy valaki törölte - gondolom szerzői jogok miatt kellett törölnie a feltöltőnek.

Ha ennyire utálod őket mi az Istenért olvasol róluk??? Kicsit ellentmondásos. Nevet

Dehogy olvasok róluk, csak ugye tudod, mint írtam Csabi-nak, már elkerülhetetlenül is mindenhol ez az átkozott shipping war megy, s még kikerülni sem lehet! Valamint ismerem annyira a fanokat, hogy ha meglátnak valamit, milyen reakciót váltanak ki.

Egyébként csak hogy egy példát említsek. Naruto addig nem is tudta hogy milyen elemet tud használni amíg Kakashi el nem mondta neki. Pedig előtte Jiraiya is edzette de ő sem mondott erről neki semmit.

Naruto egy dolog, de pl Neji-re mi a magyarázat? Ő már régen Jonin volt, tehát értenie kellett hozzá, valamint így felvet egy kérdést, hogy volt föld eleme akkor miért nem használt mondjuk egy kő fal jutsu-t vagy hasonlót a Juubi elleni harcban, így akkor legalább "azt" magúszta volna. Valamint utolsó mondatod is felvet egy kérdést, méghozzá, hogy miért nem beszélt Jiraiya Naruto-nak erről, ha már a genjutsu-ról is tanította.

Naruto az elején talán 50 fejezetig szólt a ninja létről. De igazából mindig is csak egy köpeny volt úgymond. Nem a ninja lét adta a Naruto alap elemét az csak a körítés. Kaguya után meg egyáltalán nem meglepő hogy vannak földönkívüliek. Exkirion démonok igen is voltak Narutoban és vannak most is. A 9 Bijuu is démon ha úgy vesszük. Persze ki hogy értelmezi a démonokat. Nevet De aligha tekinthetőek embereknek vagy háziállatoknak. Nevet A Shinigamiról ne is beszéljünk ugye amit Minato meg Sarutobi használt a pecsételéshez. Nyelvesít

Azért nem mindegy, hogy a "körítést" mennyire lehet figyelmen kívül hagyni. Ennyi erővel akkor nyugodtan lehetnének a "másik két konkurens mangában" is űrlények. Akkor miért nincsenek ott is? Mert nem igazán illenének oda (sem) Nanu-Nanu E.T.-k.

Egyébként Sergei 1-2 nap van hátra a Naruto Manga végéig az én kedvemért megtennéd hogy abbahagyod most már a shippinger haterséget? Tudja mindenki hogy utálod én sem csípem az elvakult háborúskodó agyhalott zombikat akik azon veszekednek Naruto vagy bárki kivel jön össze. Épp ezért nem is olvasok ilyen kommenteket. Nevet

Kishit ismerve tuti hogy nem ebből fog állni az utolsó 2 fejezet mert így is nagyon neccesen fogja tudni rendesen lezárni. Hisz kapásból tudnák mondani 10 olyan dolgot amiről még mindig nem tudunk semmi konkrétumot. 

Rendben, de csak a te kedvedért, mert olyan vagy nekem, mint Bud Spencer-nek Terrence Hill. Utolsó két mondatodat is osztom, mert temérdek dolog van, ami jobban érdekel.

Felejtsétek már el ezt az időugrást jó! Nevet Semmi értelme 2 fejezetben ugrani időt max 1 évet. Semmi többet. A mozi 2 évvel a Kaguya harc után játszódik. Na már most ha a manga ugrik 2-nél többer már el is van spoilerezve a Mozi. Nevet Ennél nagyobb baklövést nem is tudna Kishi csinálni pláne hogy ő maga jelentette ki hogy a Manga kötődik a Mozihoz mivel a folytatása.  ikszdé

S mi van, ha nem folytatásról van szó, hanem előzmény filmről? ;P
Naplózva
Oldalak: 1 ... 737 738 [739] 740 741 ... 796
  Nyomtatás  
 
Ugrás:  

 
A MySQL adatbázis használatával A PHP programnyelven íródott bluBlur Skin © 2006, hbSkins
Powered by SMF 1.1.21 | SMF © 2015, Simple Machines


A számláló indult: 2008.06.21.
Szabványos XHTML 1.0! Szabványos CSS!