24 jún 17, 09:32:59 *
Üdvözlünk, Vendég. Kérlek jelentkezz be vagy regisztrálj.

Jelentkezz be a felhasználóneveddel, jelszavaddal és add meg a munkamenet hosszát
Hírek: EZ A NARUTO-KUN RÉGI FÓRUMÁNAK ARCHÍVUMA.
 
   Főoldal   Súgó Keresés Bejelentkezés Regisztráció  
Oldalak: 1 ... 738 739 [740] 741 742 ... 796
  Nyomtatás  
Szerző Téma: Naruto manga  (Megtekintve 1796966 alkalommal)
0 Felhasználó és 13 vendég van a témában
Kuro25
ANBU Kapitány
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 1451



WWW
« Válasz #11085 Dátum: 14 nov 04, 19:22:57 »

- Dehogy olvasok róluk, csak ugye tudod, mint írtam Csabi-nak, már elkerülhetetlenül is mindenhol ez az átkozott shipping war megy, s még kikerülni sem lehet! Valamint ismerem annyira a fanokat, hogy ha meglátnak valamit, milyen reakciót váltanak ki.

- Naruto egy dolog, de pl Neji-re mi a magyarázat? Ő már régen Jonin volt, tehát értenie kellett hozzá, valamint így felvet egy kérdést, hogy volt föld eleme akkor miért nem használt mondjuk egy kő fal jutsu-t vagy hasonlót a Juubi elleni harcban, így akkor legalább "azt" magúszta volna. Valamint utolsó mondatod is felvet egy kérdést, méghozzá, hogy miért nem beszélt Jiraiya Naruto-nak erről, ha már a genjutsu-ról is tanította.

- Azért nem mindegy, hogy a "körítést" mennyire lehet figyelmen kívül hagyni. Ennyi erővel akkor nyugodtan lehetnének a "másik két konkurens mangában" is űrlények. Akkor miért nincsenek ott is? Mert nem igazán illenének oda (sem) Nanu-Nanu E.T.-k.

- S mi van, ha nem folytatásról van szó, hanem előzmény filmről? ;P

Érdekes én csak Facebook-on botlok bele shippingerek háborújába. Nevet De ott is csak azért mert meg szoktam nézni a Hivatalos Naruto FB profilon a híreket. Nevet De kommenteket már ott se olvasok.

Nejire? Nagyon egyszerű. Ő egy büszke Hyuuga aki plusz Neji és Hinata együtt nem szerepelt annyit mint Sakura egyedül. Nevet Azért őket mondom mert őket említetted a DataBookból. Egyébként nem tudjuk hogy a Hyuuga technikák amit Neji és Hinata szokott használni milyen eleműek szóval... Nyelvesít

A földönkívüli nem feltétlen E.T. Nevet Dragon Ballban sem volt különbség köztük csak annyi hogy más bolygóról jöttek. Nevet
Narutoban sincs különbség csak annyi max hogy az original fajoknak szarvuk van. Meg azoknak is akik az ő erejüket fel tudja venni mint Madara vagy Obito.

Kishi mondta hogy folytatás nem én. Nevet 2 évvel a Manga után játszódik ezt mondta. De ha előzmény akkor már a mangában előtérbe kell helyezni Tonerit aminek semmi értelme nem lenne és ugyan az lenne érvényes mint amit írtam hogy el-spoilerezné a mozit. Nevet
Naplózva

Jon97
Elit Jounin
*
Nem elérhető Nem elérhető

Rejtett Levél Falu Rejtett Levél Falu

Hozzászólások: 1702


Azor Ahai


« Válasz #11086 Dátum: 14 nov 04, 19:37:24 »

Abszolút nem kell belehelyezni Tonerit. Simán ugorhatnak 5-10 évet, hogy megmutassák a családokat, az életüket, és elsősorban azt, hogy Naruto hokage lesz (mert bármennyire nem csak erről szól a sztori, a főszereplőnek egy nagyon fontos álma, amit még kb. 10 fejezettel ezelőtt is megerősített..). A film meg szólhat az üres évekről. Miért ne? Bármekkora ellenség is lesz, Kaguyához, és a háborúhoz képest nem nagy durranás.
Naplózva

"Rossz úton jár, aki álmokból épít várat, s közben elfelejt élni.” (Harry Potter és a bölcsek köve)
"Jól jegyezd meg, Luffy. Kerüljön bármibe, mi ketten...megbánás nélkül fogjuk leélni az életünket!" (One Piece 589)
"Az, hogy kisebbségben van, ha akár egymaga alkotja a kisebbséget, még nem jelenti azt, hogy őrült valaki. Van igazság, és van hazugság, s ha akár az egész világ ellenében is az igazsághoz ragaszkodunk, még nem vagyunk őrültek." (George Orwell: 1984)
ULTRA
Jounin
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 1002


XxX


« Válasz #11087 Dátum: 14 nov 04, 20:37:00 »

Már akkor is mondtam hogy Kaguja ufo, egyrészt a ruhája, meg szarvak ( és már fa előtt is rajta volt ) Valószínű másik dimenzióból jött a földre. (Úgy is ufo)
Naplózva
Kuro25
ANBU Kapitány
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 1451



WWW
« Válasz #11088 Dátum: 14 nov 04, 22:55:47 »

Abszolút nem kell belehelyezni Tonerit. Simán ugorhatnak 5-10 évet, hogy megmutassák a családokat, az életüket, és elsősorban azt, hogy Naruto hokage lesz (mert bármennyire nem csak erről szól a sztori, a főszereplőnek egy nagyon fontos álma, amit még kb. 10 fejezettel ezelőtt is megerősített..). A film meg szólhat az üres évekről. Miért ne? Bármekkora ellenség is lesz, Kaguyához, és a háborúhoz képest nem nagy durranás.

Teljesen mindegy mert akkor is spoiler ergo totál feleslegessé válna a film ha a manga ugrana 10 évet vagy akár csak kettőt. Nem értem mit nem lehet ezen felfogni. Akármilyen erős is Toneri lelőné a poént. Nem mintha nem lenne egyértelmű hogy Narutoék nyernek de akkor is. Ráadásul arról nem is beszélve hogy ha a moziban összejön Naruto Hinatával akkor egy nagyobb időugrás a mangában azt eredményezné hogy látjuk őket egy párként ami szintén elvenni az élmény faktort. Ráadásul gyerekek mi értelme lenne az időugrásnak? De most komolyan? Mivel lenne jobb tőle a történet? Engem rohadtul nem elégítene ki ha ugranánk 10 évet csak hogy lássam Narutot Hokageként. Ekkora kis baromság miatt felesleges ekkorát ugrani és Kishi tuti hogy nem fogja megtenni erre hatalmas összeget is mernék áldozni. Ráadásul mit sem ér a Hokage cím ha nem látjuk pontosan hogyan is érte el. Igen már rég kiérdemelte de ne egy 10 éves ugrással akarják lenyomni a torkunkon csak mert ez az álma a főhősnek. Arról nem beszélve hogy egy időugrás minimum 15 oldalt elvenne az amúgy is rövid dupla fejezetből ugyanis nem tudom ki hogy van vele de ha már ugrunk is akkor én nem fogom beérni annyival hogy látunk mindenkiről egy képkockát hogy van nekik kölkük meg ki kivel jött össze.

De hadd soroljam gyors fel miből is kéne állnia a finálénak csak úgy körvonalakban. Naruto és Sóska befejezi a dumát, Sakuráék megjelennek. Csodálkoznak egy sort majd megpróbálják meggyógyítani őket mert ugye muszáj lesz visszavarázsolni a kezüket ha az MT-t meg akarják szüntetni és erre csak Sakura képes. Naruto elején mikor Jiraiya és Naruto elment Tsunadét hazahozni hogy legyen Hokage akkor mondta Tsunade hogy a Byakugo nem gyógyító képesség és nem is regenerálódás hanem a sejtek és szervek újra létrehozása. Pont mint Bleachben Orihime képessége. Ergo ere Sakurának is képesnek kell lennie. És akkor csak ennyivel már el is ment legalább 6 oldal és lehet hogy keveset is mondtam. Ezek után megdumálják hogy mi legyen majd felébresztenek mindenkit majd meg kell győzniük mindenkit hogy ne akarják megölni Sasukét meg el kell mesélniük mindent ami szintén jó pár oldal és tegyük fel hogy csak erre elég lesz egy fejezet és akkor még marad egy 30 oldalas full színes befejező fejezet. Amiben időt akartok ugrani Narutot Hokageként látni plusz megtudni mi lett a többiekkel. És akkor csak a felszínt karcoltam mert ezek csak a körítések. Nevet
Ráadásul ha Naruto és Hinata akár együtt van akár nincs a mozit totál elcsesznék vele. Mivel a mozit nem lehet alternatív univerzumként kezelni mióta Kishi kimondta hogy kötődnek egymáshoz.

Kicsit részletes lett a válasz de remélem érted a lényeget. Nevet

Már akkor is mondtam hogy Kaguja ufo, egyrészt a ruhája, meg szarvak ( és már fa előtt is rajta volt ) Valószínű másik dimenzióból jött a földre. (Úgy is ufo)

Na ilyenkor tudok nagyon lehülyézni másokat. Az UFO nem egyenlő az űrlénnyel meg a földönkívülivel. UFO az az idegen beazonosítatlan vagy beazonosíthatatlan REPÜLŐ TÁRGY!!! Csak hogy tisztázzuk. Lehet szőrszálhasogatás de használjuk rendesen a kifejezéseket még ha scifi is. Nem mellesleg ne jelentsük ki hogy ki micsoda mert egyelőre csak Sergei valamilyen infója alapján tudunk erről valamit amit valami oldalon látott ami hogy is mondjam eléggé kamu fordításnak tűnik. Ezzel várjunk a hivatalos megerősítésig. Ami ugye sosem fog megtörténni a Mangában és ami nem történt meg a Mangában az nem is létező infó!
« Utoljára szerkesztve: 14 nov 04, 23:02:36 írta Kuro25 » Naplózva

Senkisem17
Kezdő Jounin
*
Nem elérhető Nem elérhető

Szökött Shinobi Szökött Shinobi

Hozzászólások: 482


« Válasz #11089 Dátum: 14 nov 04, 23:20:01 »

Kuro (bocsi, de magas labda és este van Nevet): "Az UFO nem egyenlő az űrlénnyel meg a földönkívülivel. UFO az az idegen beazonosítatlan vagy beazonosíthatatlan REPÜLŐ TÁRGY!!! " = Kaguya Nevet idegenm beazonosítatlan/hatlan, repülő, és kb egy tárgy (vagy ha egy képként kezelem, akkor abszolút az) Nevet


Amúgy én is kíváncsi leszek ezekre az időugrálós megoldásokra. Valahol azt olvastam, hogy a film a 699 és a 700. rész között fog játszódni. Ha ez igaz, akkor viszont tényleg elég béna lenne, ha csak azért ugranánk a filmről" (ebben az esetben hívjuk 699 és félnek) 10 évet, hogy lássuk hokageként Narutot meg a pereputtyát. Ennél azért összetettebb lezárást érdemel a történet.
Naplózva

"Írj 500.0000000 oldalt, majd cáfold meg egyetlen tagmondattal"
naspolya
Gennin
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 88



« Válasz #11090 Dátum: 14 nov 05, 01:09:50 »

Űrszkafanderes nindzsadémonok, meg szerelmi szálak... Ezek engem annyira hihetetlenül hidegen hagynak, hogy arról én egy oldalt tudnék írni. Egyszerűen fasság az egész vége és a befejezés is csak valami ócskaság lesz.
Halljon ki az Uchiha család, pusztuljanak konohaiak is a csatákban, ne legyenek 16 évesek pusztító gépezetek, amiközben a 32 éves tapasztalt közkatona, vagy ANBUs még egy legyet sem tud kettécsapni. Mindenfajta realitást nélkülöző kliségyűjtemény az egész.
Az előző előtti részben volt egy jól megrajzolt csata amiben végre csináltak valami értelmeset, aztán kb. ennyi ami mostanában pozitívum. A befejezésnek tényleg jónak kell lennie, mert ez így olyan mint egy jó film, aminek a végén már azt gondolom hogy ezt kár volt megnézni is.
« Utoljára szerkesztve: 14 nov 05, 01:12:20 írta naspolya » Naplózva

Sekai
ANBU újonc
*
Nem elérhető Nem elérhető

Szökött Shinobi Szökött Shinobi

Hozzászólások: 319



« Válasz #11091 Dátum: 14 nov 05, 01:29:33 »

Szerintem jobb lenne úgy, ha most a mangában hanyagolná Kishi az időugrást és csak simán lezárná a storyt, aztán a movie végén meg már lehetne nyugodtan ugrálgatni akármennyit.
Naplózva

“Those who break the rules are scum, that\\\'s true, but those who abandon their friends are worse than scum.”
Csibe
Naruto-Kun Csoport
*
Nem elérhető Nem elérhető

Szökött Shinobi Szökött Shinobi

Hozzászólások: 3430


Trafalgar D. Water Law


« Válasz #11092 Dátum: 14 nov 05, 09:11:49 »

Űrszkafanderes nindzsadémonok, meg szerelmi szálak... Ezek engem annyira hihetetlenül hidegen hagynak, hogy arról én egy oldalt tudnék írni. Egyszerűen fasság az egész vége és a befejezés is csak valami ócskaság lesz.
Halljon ki az Uchiha család, pusztuljanak konohaiak is a csatákban, ne legyenek 16 évesek pusztító gépezetek, amiközben a 32 éves tapasztalt közkatona, vagy ANBUs még egy legyet sem tud kettécsapni. Mindenfajta realitást nélkülöző kliségyűjtemény az egész.
Az előző előtti részben volt egy jól megrajzolt csata amiben végre csináltak valami értelmeset, aztán kb. ennyi ami mostanában pozitívum. A befejezésnek tényleg jónak kell lennie, mert ez így olyan mint egy jó film, aminek a végén már azt gondolom hogy ezt kár volt megnézni is.

Annyira fantasztikusan nagy hülyeséggyűjteményt fogalmaztál meg, hogy ha erre most őszintén válaszolnék, rámenne a napom az ellenérvekre, de látom a helyesírás se erősséged. Nevet
Naplózva

Sekai
ANBU újonc
*
Nem elérhető Nem elérhető

Szökött Shinobi Szökött Shinobi

Hozzászólások: 319



« Válasz #11093 Dátum: 14 nov 05, 09:25:15 »

Űrszkafanderes nindzsadémonok, meg szerelmi szálak... Ezek engem annyira hihetetlenül hidegen hagynak, hogy arról én egy oldalt tudnék írni. Egyszerűen fasság az egész vége és a befejezés is csak valami ócskaság lesz.
Halljon ki az Uchiha család, pusztuljanak konohaiak is a csatákban, ne legyenek 16 évesek pusztító gépezetek, amiközben a 32 éves tapasztalt közkatona, vagy ANBUs még egy legyet sem tud kettécsapni. Mindenfajta realitást nélkülöző kliségyűjtemény az egész.
Az előző előtti részben volt egy jól megrajzolt csata amiben végre csináltak valami értelmeset, aztán kb. ennyi ami mostanában pozitívum. A befejezésnek tényleg jónak kell lennie, mert ez így olyan mint egy jó film, aminek a végén már azt gondolom hogy ezt kár volt megnézni is.
Annyira fantasztikusan nagy hülyeséggyűjteményt fogalmaztál meg, hogy ha erre most őszintén válaszolnék, rámenne a napom az ellenérvekre, de látom a helyesírás se erősséged. Nevet
Szerintem mindegy, hogy hogy ír, amíg el tudod olvasni.. Nem nyelvtan órán vagyunk! Nevet
Naplózva

“Those who break the rules are scum, that\\\'s true, but those who abandon their friends are worse than scum.”
Venator
Akadémiai tanuló
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 47


« Válasz #11094 Dátum: 14 nov 05, 13:11:11 »

Űrszkafanderes nindzsadémonok, meg szerelmi szálak... Ezek engem annyira hihetetlenül hidegen hagynak, hogy arról én egy oldalt tudnék írni. Egyszerűen fasság az egész vége és a befejezés is csak valami ócskaság lesz.
Halljon ki az Uchiha család, pusztuljanak konohaiak is a csatákban, ne legyenek 16 évesek pusztító gépezetek, amiközben a 32 éves tapasztalt közkatona, vagy ANBUs még egy legyet sem tud kettécsapni. Mindenfajta realitást nélkülöző kliségyűjtemény az egész.
Az előző előtti részben volt egy jól megrajzolt csata amiben végre csináltak valami értelmeset, aztán kb. ennyi ami mostanában pozitívum. A befejezésnek tényleg jónak kell lennie, mert ez így olyan mint egy jó film, aminek a végén már azt gondolom hogy ezt kár volt megnézni is.

Mozart, meg Beethoven hány évesen szégyenítette meg az elismert zeneszerzőket?

Szerintem mindegy, hogy hogy ír, amíg el tudod olvasni.. Nem nyelvtan órán vagyunk! Nevet

A helyesírás meg igenis fontos, mert az ember hanyagságát szépen tükrözheti. De naspolya helyesírásával nem értem mi a probléma.
Naplózva
Ralite
Chuunin
*
Nem elérhető Nem elérhető

Akatsuki Akatsuki

Hozzászólások: 157



« Válasz #11095 Dátum: 14 nov 05, 14:52:29 »

Azt mondjátok Kaguya űrlény. De mikor Madara felvette az erejét ő is olyanná vált. Ez olyan mintha Krilin is majommá vagy szupercsillagharcossá tudna változni. Mert ha Kaguya más bolygoról jött, akkor a földieknek nem lehetnek olyan tulajdonságai. Értem én a logikát ami azt mondatja, hogy márpedig nem földi, de szerintem ez az ellenérvem eléggé üti azt. Ráadásképp Rikodou sosem említette, hogy nem lenne ember ő vagy az anyja. Ha jól emlékszem egy átlagos hercegnő volt az elején. A gyümölcsöt adó fa már inkább származhata a Földön kívülről. Azt előbb elfogadom, de ezt így nem.
Látom, hogy oldalak óta feszegetik azt a kérdést, hogy vajon miről fog szólni a movie illetve a meg nem válaszolt kérdéseket is. Lehet hogy csak az én figyelmem kerülte el, de csodálkozva látom, hogy senki sem rakott össze két egyértelmű dolgot. Az egyik megválaszolatlan kérdés, hogy Kaguya kitől félt, ki ellen akart harcolni, na és akkor miről fog szólni a movie? Na ugye! Más ellenséget nem igen lehet behozni, mert Naruto meg Sasuke lettek az istenkirályok és mindenkit elintéznek félkézzel. Arról nem igazán lehet szó, hogy a béke ellen összeverődik valami banda, és akkor Narutonak nehéz dolga lenne velük. De ne is vegyük a két félistent. Kakashi, Gaara, a kagék és egy-két nagyobb rangú shinobi sem akárki. (Mondjuk részben ezért nem is értettem, hogy mire kellett az a több tízezer shinobi, aminek a fele meghalt. A fehér zetsuk után lazán kiszálhattak volna a buliból, nem fájt volna senkienk.) Vagy olyan lesz, mint a Buu saga a DB-be, vagy tényleg követve a logikát Kaguya nagy ellenségét hozzák be. Ez a nagy főboss lehet akár a férje is, esetleg szerepet kaphat Rikodou tesója is meg hasonlók. 

Kössetek belém, ha nincs igazam vagy ha valahol tévedtem. Nem fogok megharagudni.
Naplózva
Shiro
Moderátor
*****
Nem elérhető Nem elérhető

Rejtett Hó Falu Rejtett Hó Falu

Hozzászólások: 7523


may the force be with you


WWW
« Válasz #11096 Dátum: 14 nov 05, 15:12:33 »

Ha már szóba hoztad a Dragomballt.
Gohan át tud változni szupercsillagharcossá. Vagy hogy közelibbet (ami távolabbi) Goku Jr szintén) Tehát nem értem mi a probléma Madara átalakulásában?


Ráadásképp Rikodou sosem említette, hogy nem lenne ember ő vagy az anyja.
http://naruto-kun.hu/manga/Naruto/670/7

mert Naruto meg Sasuke lettek az istenkirályok és mindenkit elintéznek félkézzel.
true bro Faceg

Naplózva

Kuro25
ANBU Kapitány
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 1451



WWW
« Válasz #11097 Dátum: 14 nov 05, 15:17:51 »

Kinn van a 699. fejezet spoilere DE megkérnék mindenkit amíg nem jön ki angolul SENKI ne mondjon róla véleményt FŐLEG TE SERGEI és ezt hidd el nem véletlen mondom ajánlom hogy ne nézd meg a képeket. Nevet Sajnos én megtettem és totál lelőttem a poént magamnak. Nevet Szóval gondoltam másokat is figyelmeztetek hogy ne tegye ha jót akar magának DE KOMOLYAN. Nevet Nem tudom képek alapján egyébként rohadtul nem lepődtem meg de kicsit szomorú is vagyok hogy ilyen lett. Kíváncsi vagyok a teljes fejezetre mert a képek igen csak érdekesek. Pláne Gaara rajta konkrétan besírtam. Nevet  ikszdé

Szóval tényleg ha lehet tényleg ne írjon ide senki semmit ha látta is a spoiler képeket mert egy komolyabb szó is totál elcseszheti az élményt legyen az bármilyen. Nevet Remélem mindenki egyet ért velem.
Naplózva

batai15
S-Osztályú gyilkoló ninja
*
Nem elérhető Nem elérhető

Egyesített Shinobi Haderő Egyesített Shinobi Haderő

Hozzászólások: 2124


Zero Division


« Válasz #11098 Dátum: 14 nov 05, 15:21:17 »

Hol lehetne meg tekinteni?
Naplózva

"A gyáva mindennap meg hal, a hős csak egyszer"
"Sok ember a tettei miatt bűnhődött, én sokat bűnhődtem, de a tetteim most következnek"
Zsuzskaaaa Pirul (K)(L)
Kuro25
ANBU Kapitány
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 1451



WWW
« Válasz #11099 Dátum: 14 nov 05, 15:38:46 »

Hol lehetne meg tekinteni?


Tessék de nem vállalok felelősséget. Nevet Bár a Mozi topicjában eléggé lelőtték a poént. Nevet

http://goo.gl/s1RrOV
Naplózva

Oldalak: 1 ... 738 739 [740] 741 742 ... 796
  Nyomtatás  
 
Ugrás:  

 
A MySQL adatbázis használatával A PHP programnyelven íródott bluBlur Skin © 2006, hbSkins
Powered by SMF 1.1.21 | SMF © 2015, Simple Machines


A számláló indult: 2008.06.21.
Szabványos XHTML 1.0! Szabványos CSS!