24 jún 17, 07:35:35 *
Üdvözlünk, Vendég. Kérlek jelentkezz be vagy regisztrálj.

Jelentkezz be a felhasználóneveddel, jelszavaddal és add meg a munkamenet hosszát
Hírek: EZ A NARUTO-KUN RÉGI FÓRUMÁNAK ARCHÍVUMA.
 
   Főoldal   Súgó Keresés Bejelentkezés Regisztráció  
Oldalak: 1 ... 735 736 [737] 738 739 ... 796
  Nyomtatás  
Szerző Téma: Naruto manga  (Megtekintve 1796629 alkalommal)
0 Felhasználó és 28 vendég van a témában
irkm813
Újonc
*
Nem elérhető Nem elérhető

Rejtett Eső Falu Rejtett Eső Falu

Hozzászólások: 2



« Válasz #11040 Dátum: 14 nov 01, 16:36:00 »

Nos, habár tudom, hogy a utolsó 2 fejezt jövő héten jön ki, én szerintem már ellehetne kezdeni, hogy mi lesz benne.

Nálam mondjuk 2 verzió él.

I.Verzió = Aminek örülnék

- Egy utolsó Hetes Csapat beszélgetés mindegyik féltől.
- Sakura meggyógyítja mindkét srácot, majd miután vééégre elmondták neki is az igazságot az Uchiha klán mészárlásról, majd elmondják neki, hogy miért is nem lenne többé jó ötlet, hogy Sasuke visszamenjen Konoha-ba (sebek felfeszegetése ugye nem szép dolog) végre "elengedi" Sasuke-t.
- Naruto és Sasuke feloldják a MT-t, majd Sasuke kengyelfutó gyalogkakukként távozik, persze miután elbúcsúzott Naruto-tól, Sakura-tól és Kakashi-tól.
- Kiderülne, hogy néhányan mégis meghaltak, illetve Zetsu-vá változtak (hiszen elvégre mégis kb 2 napot voltak benne, nem úszhatja meg mindenki), s köztük lennének Tsunade és Kankuro, akiket gyaníúsan nem láttunk a filmben.
- Egy hatlmas ünneplés a győzelemért, MAJD egy hatalmas temetés az elhullott társakért.
- Kakashi "azzá" vállása (tudom, már mindenki tudja, de tilos a spoiler).
- Mindenki kap egy kép kockát, hogy ki mit csinál a háború után.
- Naruto tart egy utolsó beszédet az olvasóknak.

II.Verzió = Avagy ami 120%-osan történi fog:

- Shipping + fanservice ezerrel (főleg NaruSaku és SasuSaku) az utolsó két oldal kivételével, mert ott majd a MT feloldása lesz, amelybe természetesen senki sem halt bele annak ellenére, hogy 2 napig ott voltak benne.
- Fanservice.
- Mindenki kap egy kép kockát, hogy kivel mi lesz, s persze nem fog hiányozni a fanservice meg a shipping.

Habár az első verziónak örülnék, de valószínűleg a második fog megtörténi, mert ugye "azokra" mindig van idő. Persze ha mégis az I. verzió történik meg, bármiféle shipping nélkül, akkor visszaszívok minden rosszat, amit a Part II-re (245-ik fejezettől) mondtam.

Valamint egy rossz hír: Inoue Kazuhiko, Kakashi szinkronhangja/seiyuu-ja kórházba került.

Szerintem inkább egy sokkal valószínűbb, harmadik verzió fog megtörténni, amivel egy nagyon korrekt kis befejezést kapnánk.
https://33.media.tumblr.com/15569be7348e015b74aa1004147a8066/tumblr_neb7z4QsNL1s51shdo1_1280.jpg
Naplózva
Kuro25
ANBU Kapitány
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 1451



WWW
« Válasz #11041 Dátum: 14 nov 01, 16:59:29 »

Igen, csak ez elvileg nem kellene, hogy érdekelje.
(Félreértés ne essék, nem utálom, meg örülök, hogy "megtért", csak meg akarom érteni, mert nekem ez túl "hirtelen" történt.)
Egész idáig tartotta a távolságot, meg kerülte az emberi kapcsolatokat, most pedig határozottan célkitűzésbe vette, hogy "egyedül maradjon". És ezután hirtelen vevő lesz a "barátság" témára?
Jó, igazad van, az inkább csak egy könny, de akkor is. Nem érzem megindokoltnak.
Az a beismerő arc tényleg jó volt, meg komolyan örülök a végkifejletnek, csak, mint említettem, kicsit túl "hirtelen" - szerintem. De akkor csak én nem tudom átérezni rendesen.

Hirtelen? Ez most komoly? Nevet Nekünk kb 15 év mire eljutottunk ide hogy Sasuke végre őszinte és kimondja amit érez, mert ő mindig is ilyen volt csak nem mondta ki szóval igazából nem tért meg csak kimutatja milyen is. Nevet Viszont Narutoék szemszögéből ugye 5 év volt az eltelt idő mivel 12 évesen kezdtek rivalizálni meg megtéríteni Sóskát. Szóval nem egyáltalán nem volt hirtelen. Nevet Ez egy nagyon hosszú folyamat volt inkább.

Baromira tetszett a fejezet, de egy-két dolgot nem értettem.

Amikor Sasuke mondta, hogy: "Mi van, ha újra szembeszegülök veled?" N: "Nem hiszem" S: "Honnan tudod?"
Honnan tudja? Mi az, amit nem akar megismételni? Azt, hogy "Mert barátok vagyunk"? Ezt már ezelőtt is hallotta tőle, mégis szembeszállt vele. Most mitől más ez? Eddig nem hitte el?

A másik:
Miért sírt?
Már csak azért fura, mert ő nem az a sírós fajta. Azt elhiszem, hogy, amikor megtudta a bátyjáról az igazat, az fájt neki, de a mostanit nem értem. Ennyire meghatotta az, amit már ezelőtt is hallott Narutotól?

Egyszerű, Naruto legyőzte, Sasuke elismerte hogy vesztett, innentől nincs miről beszélni. A többit elmondták Sasuke emlékei a fejezetben. Erre mondta Naruto amit. Ha figyeltél volna Naruto nem csak annyit mondott hogy a barátja hanem hogy mit érez amikor pl szenved stb.

Olvasd el újra mit mondott Naruto pontosan és megérted miért reagált így Sasuke. Nem egyszerű "Mert a barátom vagy" szöveget nyomott le neki.
« Utoljára szerkesztve: 14 nov 01, 17:00:04 írta Kuro25 » Naplózva

Mach5
Jounin
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 1117


« Válasz #11042 Dátum: 14 nov 01, 17:56:30 »

Idézet
Egyszerű, Naruto legyőzte, Sasuke elismerte hogy vesztett, innentől nincs miről beszélni.

Szerintem meg nem lehet kijelenteni, hogy most Sasuke nyert vagy, hogy most Naruto. Nekem az jött le ebből az egész harcból, hogy ugyanolyan erősek mindketten, végén látni a legjobban. Mind kettő péppé verte egymást, mindkettő fekszik és nincs erejük felkelni, mindkettőnek ugyanakkora darab szakadt le a kezéből, mindkettő elismeri egymást stb. Narutonak igaza volt amikor mondta régen, hogyha egymás ellen harcolnak akkor mindketten megfognak halni. Szerintem eléggé egyértelmű, hogy ők ketten ugyanolyan erősek csak másféle jutsukat tolnak be meg más a gondolkozásmódjuk.
Sasuke szerintem csak azt látta be, hogy lebecsülte a Naruto-t és csodálkozott azon, hogy miért nem volt képes elintézni Naruto-t, meg miért kell fel egyfolytában, de ez nem azt jelenti, hogy akkor most Naruto erősebb Sasukenal, se azt, hogy fordítva. Régen ki lehetett így jelentei, hogy most Sasuke vagy Naruto az erősebb, de nagyrészt Sasuke járt előrébb, mint Naruto, de akkor se voltak nagy erőkülönbségek köztük csak a sima Naruto elején.
Naplózva
Venator
Akadémiai tanuló
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 47


« Válasz #11043 Dátum: 14 nov 01, 18:01:16 »

Arra gondolsz, hogy a "barátság" neki eddig egy üres szó volt, de most, hogy megtudta, hogy Naruto is ugyanazt érzi, mint ő anno, így már el tudta fogadni ezt a köteléket?
A hirtelent úgy értem, hogy előző fejezetekben: "Csak halj már meg", "Te leszel az utolsó áldozat a bátyámnak állított oltáron". Ez pedig a Narutoban számítva 12óránál nem volt régebben.
Szóval azt mondod, hogy valójában nem is azt érezte amire következtetni lehetett a cselekedetéről, és a megszólalásaiból?
Ha így van, akkor nagyon hamar megbánta volna, ha sikerül "Hokagévá" válnia.
Naplózva
Sekai
ANBU újonc
*
Nem elérhető Nem elérhető

Szökött Shinobi Szökött Shinobi

Hozzászólások: 319



« Válasz #11044 Dátum: 14 nov 01, 20:15:24 »

Egy dolog most nagyon érdekelne. Mikor Kurama azt mondta, hogy, "ha ezt megteszem elfogok aludni" akkor csak egy kisebb pihenésről beszél, vagy mivel elfogyott a chakrája meghal, vagy ilyesmi? Mivel ha valaki az összes chakráját elveszíti az meghal, ha jol tudom.
Még mindig várok valakire aki tudja a választ erre! Akár itt, akár privátban is válaszolhattok, ha tudjátok, hogy mi van most! Gondolkozik
Naplózva

“Those who break the rules are scum, that\\\'s true, but those who abandon their friends are worse than scum.”
Kuro25
ANBU Kapitány
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 1451



WWW
« Válasz #11045 Dátum: 14 nov 01, 21:07:16 »

Arra gondolsz, hogy a "barátság" neki eddig egy üres szó volt, de most, hogy megtudta, hogy Naruto is ugyanazt érzi, mint ő anno, így már el tudta fogadni ezt a köteléket?
A hirtelent úgy értem, hogy előző fejezetekben: "Csak halj már meg", "Te leszel az utolsó áldozat a bátyámnak állított oltáron". Ez pedig a Narutoban számítva 12óránál nem volt régebben.
Szóval azt mondod, hogy valójában nem is azt érezte amire következtetni lehetett a cselekedetéről, és a megszólalásaiból?
Ha így van, akkor nagyon hamar megbánta volna, ha sikerül "Hokagévá" válnia.

Sasuke egy Tsundere karakter ennél jobban nem tudom megfogalmazni. Ha nem tudom elmondom. Tsundere karakter annyit tesz hogy kívül hűvös belül meg normális, kedves stb. Sasukenál az amit mond csak a látszat ha megkérdezel egy Psziciátert tuti megmondja hogy Sasuke csak el akarja rejteni azigazi érzéseit, le akarja magáról rázni a megmaradt számára fontos embereket mert azt gondolja csak így lehet béke a világban de Naruto megmutatta neki hogy ez nem így van ezért fogadta el a vereségét.

Egy dolog most nagyon érdekelne. Mikor Kurama azt mondta, hogy, "ha ezt megteszem elfogok aludni" akkor csak egy kisebb pihenésről beszél, vagy mivel elfogyott a chakrája meghal, vagy ilyesmi? Mivel ha valaki az összes chakráját elveszíti az meghal, ha jol tudom.
Még mindig várok valakire aki tudja a választ erre! Akár itt, akár privátban is válaszolhattok, ha tudjátok, hogy mi van most! Gondolkozik

Kura nem ezt mondta szó szerint. Nevet Kurama azt mondta hogy Narutonak utoljára tud chakrát adni mert ő is kimerül ezek után. Amit adott Narutonak az arra az az utolsó Rasenganra volt elég. Utána meg szépen elment pihenni, aludni. Nem meghalni nyugi. Nevet Ha elfogy a chakrájuk nem halnak meg csak pihenniük kell hogy újra feltöltődjenek. Ennyi.
Naplózva

Sanji
Akadémiai tanár
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 247



« Válasz #11046 Dátum: 14 nov 01, 21:09:50 »

Ha meghalt volna Kurama akkor 3 mangányi visszaemlékezést és búcsúzást kaptunk volna, úgy hogy hidd el nem halt meg Nevet  Mondjuk jó sokáig aludhat mert Naruto keze szerintem már félig begyógyult volna a regenerálódás miatt..  És nem kell saját magát gyógyítani a Rikudo pecséttel..  Anno amikor még azt se tudta mi vagy ki az a Kyuubi már akkor a sebe a kezén pár perc alatt begyógyult, most meg hogy támogatják egymást akár 1-2 nap és újra visszanő
Naplózva
sergei55
ANBU újonc
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 391


« Válasz #11047 Dátum: 14 nov 01, 21:16:54 »

Sasuke egy Tsundere karakter ennél jobban nem tudom megfogalmazni. Ha nem tudom elmondom. Tsundere karakter annyit tesz hogy kívül hűvös belül meg normális, kedves stb. Sasukenál az amit mond csak a látszat ha megkérdezel egy Psziciátert tuti megmondja hogy Sasuke csak el akarja rejteni azigazi érzéseit, le akarja magáról rázni a megmaradt számára fontos embereket mert azt gondolja csak így lehet béke a világban de Naruto megmutatta neki hogy ez nem így van ezért fogadta el a vereségét.

Szerintem inkább Kuudere (Kudere), mert azért Sasuke elég szépen tudja rejteni az érzelmeit + ahogyan Kishi mondta, Sasuke-nál ami aktuálisan a szívén az a száján.

Mondjuk a Tsundere hasonlatod sem rossz, ezért is mondom, ha legalább Sasuke csaj lett volna, lett volna a Naruto-nak legalább egy normálisnak és kibontott románc szála.

Naplózva
Sekai
ANBU újonc
*
Nem elérhető Nem elérhető

Szökött Shinobi Szökött Shinobi

Hozzászólások: 319



« Válasz #11048 Dátum: 14 nov 01, 21:51:32 »

Igazából én már régebben is sejtettem, hogy Sasuke érzései néha kétesek voltak.. Amikor megölte Danzout utána is mikor Naruto hegyi beszédet tartott én már láttam rajta, hogy nem teljesen biztos benne, hogy jó e az amit csinál. Ezt, hogy most "megtért" én úgy fogom fel, hogy végre felnőtt és benőtt a feje lágya! Mosolyog
« Utoljára szerkesztve: 14 nov 01, 21:52:35 írta animefanta » Naplózva

“Those who break the rules are scum, that\\\'s true, but those who abandon their friends are worse than scum.”
naspolya
Gennin
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 88



« Válasz #11049 Dátum: 14 nov 02, 00:10:06 »

És miért alszik a kilencfarkú?
Naplózva

Sekai
ANBU újonc
*
Nem elérhető Nem elérhető

Szökött Shinobi Szökött Shinobi

Hozzászólások: 319



« Válasz #11050 Dátum: 14 nov 02, 01:33:58 »

És miért alszik a kilencfarkú?
Nem olvastad a fejezetet? Azért mert odaadta minden megmaradt chakráját Narutonak. Mellesleg Kuramának hívják! Mosolyog
« Utoljára szerkesztve: 14 nov 02, 01:35:11 írta animefanta » Naplózva

“Those who break the rules are scum, that\\\'s true, but those who abandon their friends are worse than scum.”
Kuro25
ANBU Kapitány
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 1451



WWW
« Válasz #11051 Dátum: 14 nov 02, 01:47:14 »

És miért alszik a kilencfarkú?
Nem olvastad a fejezetet? Azért mert odaadta minden megmaradt chakráját Narutonak. Mellesleg Kuramának hívják! Mosolyog

Pont ezt akartam én is írni. Nevet Nem tudom de ahogy elnézem van már magyar fordítás is hozzá az oldalon, szóval nem értem mi ezen olyan nehéz.  smirksweat
Naplózva

Ures1
Akadémiai tanár
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 258


Inferno -Devil King-


« Válasz #11052 Dátum: 14 nov 02, 10:59:51 »

Yin Kurama brunyálni fog ,Yan Kurama majd felébreszti majd egyesül vele. A többi Bijuu szabad lesz, vagy keresnek maguknak új Jinchuurikit (Shukaku és Gyuuki vissza megy régi partneréhez.), de atoll még valahogy technikailag Naruto is az lesz számukra. Orochimaru egyébként nem változhat át Zetsuvá, mert Zetsu testettel rendelkezik.
Naplózva

dehunter
ANBU Kapitány
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 1462



« Válasz #11053 Dátum: 14 nov 02, 11:22:49 »

Miért kéne keresni nekik új Jinchuurikit ? Szerinted nekik jó bezárva lenni?  Egyértelműen szabadok lesznek, max Kurama marad Narutoban.
Naplózva

Kuro25
ANBU Kapitány
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 1451



WWW
« Válasz #11054 Dátum: 14 nov 02, 12:10:03 »

Miért kéne keresni nekik új Jinchuurikit ? Szerinted nekik jó bezárva lenni?  Egyértelműen szabadok lesznek, max Kurama marad Narutoban.

Miért szabadon jobb? Az emberek akik nem ismerik őket már pedig sok ezren vagy millióan nem ismerik őket majd ha meglátják őket rettegnek tőlük megtámadják őket stb és folytatódna a macera. Ha csak nincs számukra valami végső hely ahol senkit se zavarnak akkor kétlem hogy szabadon mászkálnak majd. Főleg hogy egyetlen szuszogással hegyeket rombolnak. Nevet Mind megy szépen Narutoba vagy megosszák őket megint. Csak annyi a különbség hogy ezúttal rendesen bánnak velük. Vagy eggyé válnak és maradnak Narutoban elvégre őt elfogadták és ezt Rikudou is megjósolta hogy egyesülni fognak majd újra egy emberben. ^^
Naplózva

Oldalak: 1 ... 735 736 [737] 738 739 ... 796
  Nyomtatás  
 
Ugrás:  

 
A MySQL adatbázis használatával A PHP programnyelven íródott bluBlur Skin © 2006, hbSkins
Powered by SMF 1.1.21 | SMF © 2015, Simple Machines


A számláló indult: 2008.06.21.
Szabványos XHTML 1.0! Szabványos CSS!