24 szep 27, 17:14:05 *
Üdvözlünk, Vendég. Kérlek jelentkezz be vagy regisztrálj.

Jelentkezz be a felhasználóneveddel, jelszavaddal és add meg a munkamenet hosszát
Hírek: EZ A NARUTO-KUN RÉGI FÓRUMÁNAK ARCHÍVUMA.
 
   Főoldal   Súgó Keresés Bejelentkezés Regisztráció  
Oldalak: 1 ... 733 734 [735] 736 737 ... 796
  Nyomtatás  
Szerző Téma: Naruto manga  (Megtekintve 1908973 alkalommal)
0 Felhasználó és 157 vendég van a témában
Lemoon
Kezdő Jounin
*
Nem elérhető Nem elérhető

Akatsuki Akatsuki

Hozzászólások: 518


Gman kiválasztottja :3


« Válasz #11010 Dátum: 14 okt 31, 14:37:40 »

Jöjjön már ki végre a movie....Igaz,össz-vissz három karakter van aki tényleg érdekel,de ezek közül úgy tűnik csak 1 lesz fontos. ikszdé
Nagyon szuper lett ez a trailer :3 Csak az a baj,hogy emiatt nem bírok nyugton maradni. Hehe

ui.:Fura...Jó álmodozni arról,hogy lesz a Narutoban szerelem,de azért megkapni nem akarom. bow
Naplózva

Adj a haragnak célt, és kitör a háború.
Exkirion
Naruto-Kun Csoport
*
Nem elérhető Nem elérhető

Rejtett Csillag Falu Rejtett Csillag Falu

Hozzászólások: 4633


Jaaku na mahoutsukai | Fate/Encyclopedie


« Válasz #11011 Dátum: 14 okt 31, 14:41:07 »


megleltem a full trailert. miért Hinata miért?  Sír

http://vlog.xuite.net/play/c1Q2NEo0LTIwMzE2MDA0LmZsdg==

Hmm érdekes, valaki egy vagy japán-angol, japán-magyar, japán-orosz, vagy japán-német fordítást rá?ikszdé

A film témájába már beírtam egy szövegfordítást arról, hogy mit mondanak, de tessék:

Tessék itt az én fordításom a karakter szövegekhez:

Toneri: Minden shinobi apja, Rikudo sennin... A klánom ezer évet várt erre .
Naruto: Azt mondtad Otsutsuki?
Toneri: Az emberiség egész eddig úgy létezett, hogy fegyverként használta a chakrát. Eljött az idő, hogy elszenvedjék a büntetésük.
Hinata: Semmiképp nem hagyom, hogy véget érjen a világ!
6th-sama(Kakashi): Az, ami csodát hozhat, az az akaratunk.
Shikamaru: Gyerünk!
Naruto: Emlékszem... Arra akkor... Van valami, amit feltétlneül el kell mondjak neked. Várj rám kérlek!
Shikamaru: Nem tudom, hogy hazamegyünk-e innen élve, de mindenképp megvédem a mesterem(tanár) "hagyatékát"!
Sasuke: Ha ő meghal, nem lesz semmim, amit megvédhetnék!
Naruto: Mindig egyedül voltam... De barátokra leltem... És most végre rájöttem mi/ki az, amit/akit meg akarok védeni! Ezért bármibe kerül is én...! (A képek alapján itt bizony Hinatáról van szó)
Sakura: Naruto!
Gaara: Naruto!
Hinata: Naruto-kun!
« Utoljára szerkesztve: 14 okt 31, 14:42:19 írta Exkirion » Naplózva

kurama95
Akadémiai tanár
*
Nem elérhető Nem elérhető

Rejtett Levél Falu Rejtett Levél Falu

Hozzászólások: 204



« Válasz #11012 Dátum: 14 okt 31, 15:05:29 »


megleltem a full trailert. miért Hinata miért?   Sír

http://vlog.xuite.net/play/c1Q2NEo0LTIwMzE2MDA0LmZsdg==

Hmm érdekes, valaki egy vagy japán-angol, japán-magyar, japán-orosz, vagy japán-német fordítást rá?ikszdé

A film témájába már beírtam egy szövegfordítást arról, hogy mit mondanak, de tessék:

Tessék itt az én fordításom a karakter szövegekhez:

Toneri: Minden shinobi apja, Rikudo sennin... A klánom ezer évet várt erre .
Naruto: Azt mondtad Otsutsuki?
Toneri: Az emberiség egész eddig úgy létezett, hogy fegyverként használta a chakrát. Eljött az idő, hogy elszenvedjék a büntetésük.
Hinata: Semmiképp nem hagyom, hogy véget érjen a világ!
6th-sama(Kakashi): Az, ami csodát hozhat, az az akaratunk.
Shikamaru: Gyerünk!
Naruto: Emlékszem... Arra akkor... Van valami, amit feltétlneül el kell mondjak neked. Várj rám kérlek!
Shikamaru: Nem tudom, hogy hazamegyünk-e innen élve, de mindenképp megvédem a mesterem(tanár) "hagyatékát"!
Sasuke: Ha ő meghal, nem lesz semmim, amit megvédhetnék!
Naruto: Mindig egyedül voltam... De barátokra leltem... És most végre rájöttem mi/ki az, amit/akit meg akarok védeni! Ezért bármibe kerül is én...! (A képek alapján itt bizony Hinatáról van szó)
Sakura: Naruto!
Gaara: Naruto!
Hinata: Naruto-kun!

Ha most Kakashi  a filmben hokage  attól még a manga végén nem biztos hogy hokage lesz .

Naruto álma hogy egyesíti  a shinobikat akkor már főlős leges lesznek a kagék csak egy fő falú kel és egy vezető aki Naruto .
És ne mondjátok hogy túl hülye hozzá mert ott van neki Shikamaru vagy ki aki a tanácsosa akar lenni .
De ha tévedek elnézést .
Naplózva
Lemoon
Kezdő Jounin
*
Nem elérhető Nem elérhető

Akatsuki Akatsuki

Hozzászólások: 518


Gman kiválasztottja :3


« Válasz #11013 Dátum: 14 okt 31, 15:15:59 »

Ha most Kakashi  a filmben hokage  attól még a manga végén nem biztos hogy hokage lesz .

Naruto álma hogy egyesíti  a shinobikat akkor már főlős leges lesznek a kagék csak egy fő falú kel és egy vezető aki Naruto .
És ne mondjátok hogy túl hülye hozzá mert ott van neki Shikamaru vagy ki aki a tanácsosa akar lenni .
De ha tévedek elnézést .
Nem hangzik hülyeségnek,de még ha a különböző falukból származók fel is néznek Narutora,nem hiszem hogy csak úgy elfogadnának EGY nagy hatalmat.Nem olyan rég,még nem is voltak szövetségben,sőt voltak olyanok akik szóba sem akartak állni más nemzettel.(És nem hiszem el,hogy egyetlen -Gaara- szónoklat ezt eltörölné)Ha jól tudom jó néhányan halálos ellenségüknek tekintették a konohaiakat.Ezzel valahogy arra akarok kilyukadni,hogy ha egy faluból választanának ki embert,az azt jelentené,hogy az a falu jóval felette áll a többinek és az ilyen sérteni szokta a büszkeségüket.
Naplózva

Adj a haragnak célt, és kitör a háború.
kurama95
Akadémiai tanár
*
Nem elérhető Nem elérhető

Rejtett Levél Falu Rejtett Levél Falu

Hozzászólások: 204



« Válasz #11014 Dátum: 14 okt 31, 15:28:14 »

Ezzel valahogy arra akarok kilyukadni,hogy ha egy faluból választanának ki embert,az azt jelentené,hogy az a falu jóval felette áll a többinek és az ilyen sérteni szokta a büszkeségüket.

Én valami olyasmire gondoltam hogy az 5 nagy falú helyet 1 lenne valahol meg építve .
Naplózva
dehunter
ANBU Kapitány
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 1462



« Válasz #11015 Dátum: 14 okt 31, 15:49:15 »

Szerintem Narutora érti. Naruto is Sasukénak mondja. És így NaruSasu lesz. Nevet Mi más lehetne amúgy is.. ikszdé
Naplózva

Mextil General
Akadémiai tanár
*
Nem elérhető Nem elérhető

Egyesített Shinobi Haderő Egyesített Shinobi Haderő

Hozzászólások: 244

I'm Serious!


« Válasz #11016 Dátum: 14 okt 31, 15:50:30 »

Egyáltalán mit akar megvédeni  Nevet ?! Az se kizárt hogy Hinatát  ikszdé, az már mennyire röhejes lenne!

Szerintem 99% hogy Narutora értette, 0,9% hogy a falura, és 0,1% hogy Sakurára  Nevet!
Naplózva
Exkirion
Naruto-Kun Csoport
*
Nem elérhető Nem elérhető

Rejtett Csillag Falu Rejtett Csillag Falu

Hozzászólások: 4633


Jaaku na mahoutsukai | Fate/Encyclopedie


« Válasz #11017 Dátum: 14 okt 31, 15:50:54 »

Naruto is Sasukénak mondja. És így NaruSasu lesz. Nevet Mi más lehetne amúgy is.. ikszdé

Ezt a hülyeséget félretéve, egyetértek. Valószínűleg Narutoról beszél.
Naplózva

Krisz7199
ANBU újonc
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 334



« Válasz #11018 Dátum: 14 okt 31, 15:57:14 »

Idézet
Kire mondja Sasuke hogy ő meghal?Narutora?Vagy szerelmes kesz Hinata hugába?

Jááj..ugyan már!  ikszdé Hinata húga kb. olyan 12-14 éves lehet. >.<# Másrészt, Sasuke és Hinata között sem volt soha semmilyen párbeszéd sem az animében, sem a mangában, a húgával pedig pláne nem. Sőt, szerintem Naruto sem ismeri a leendő kis sógornőjét.  kacsint  Pojén
Szóval, igen Narutora értette.
Naplózva
Mach5
Jounin
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 1117


« Válasz #11019 Dátum: 14 okt 31, 15:59:51 »

Én már csak azt nem értem, hogy akkor ki lesz a főellenségük? Tuti nem egy ember, mert kétlem, hogy egy ember olyan hatalmas lenne, hogyha Naruto+Sasuke összefog nem bírnák elverni.. Kaguya volt a minden idők legerősebbje mégis ketten nagy nehezen elverték kisebb segítségekkel és az se kizárt, hogy Sasuke+Naruto az idők folyamán még jobban megerősödtek. Szóval ha lesz valami ellenség akkor szerintem tuti minimum 5-6 nagyon magasan képzett valakik lehetnek, vagy több tucat valaki.
Naplózva
Exkirion
Naruto-Kun Csoport
*
Nem elérhető Nem elérhető

Rejtett Csillag Falu Rejtett Csillag Falu

Hozzászólások: 4633


Jaaku na mahoutsukai | Fate/Encyclopedie


« Válasz #11020 Dátum: 14 okt 31, 16:10:52 »

Jááj..ugyan már!  ikszdé Hinata húga kb. olyan 12-14 éves lehet.

Naruto 12 volt a sztori kezdetén, itt 19, vagyis 7 év telt el az 1. fejezetek óta. Akkor hanabi 7 volt, Konohamaru 8.

vagyis Hanabi most 14-15, Konohamaru 15 avagy 16.

Ha valakivel feltétlen ship-elni akarjátok Hanabit, akkor már legalább Konohamaruval Nevet
« Utoljára szerkesztve: 14 okt 31, 16:11:23 írta Exkirion » Naplózva

Krisz7199
ANBU újonc
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 334



« Válasz #11021 Dátum: 14 okt 31, 16:25:10 »

Idézet
Ha valakivel feltétlen ship-elni akarjátok Hanabit, akkor már legalább Konohamaruval  Nevet

Most miért? Nevet New Tuareg vár még négy évet és bőven jó lesz neki Hanabi. Faceg
Naplózva
Kuro25
ANBU Kapitány
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 1451



WWW
« Válasz #11022 Dátum: 14 okt 31, 16:52:06 »

Ha most Kakashi  a filmben hokage  attól még a manga végén nem biztos hogy hokage lesz .

Naruto álma hogy egyesíti  a shinobikat akkor már főlős leges lesznek a kagék csak egy fő falú kel és egy vezető aki Naruto .
És ne mondjátok hogy túl hülye hozzá mert ott van neki Shikamaru vagy ki aki a tanácsosa akar lenni .
De ha tévedek elnézést .

Épp ez az hogy ha a filmben Kakashi Hokage akkor a mangában is az. Attól függetlenül is hogy mi azt már nem fogjuk látni valószínűleg. Mivel ugye a film 2 évvel játszódik a manga után.

Az pedig hogy még mindig megvannak a falvak tökéletes hisz egy ember nem vezethet ennyi embert. Naruto álma nem az volt hogy egyesítse a falukat hanem hogy az emberek elfogadják, ezért akart Hokage lenni de út közben megtanulta hogy ehhez nem kell Hokagének lennie. A nemzet pedig továbbra is egyesített nemzet lehet még akkor is ha falvak megmaradnak. Egyébként meg igen is hülye ahhoz hogy elvezessen egy falut Shikamaruval vagy nélküle. 19 éves a moziban nem véletlen lett először Kakashi Hokage. Így lesz meg a körforgás. Hashirama-Tobirama-Sarutobi-Tsunade-Minato-Kakashi- és végül majd Naruto és így tovább. Tsunadét direkt rakta Minato elé mert jól látható hogy milyen elv szerint voltak eddig a Hokagék. Danzou nem számít ide de ő is Tobirama tanítványa volt. Szóval vele is tökéletes a sor.

Jááj..ugyan már!  ikszdé Hinata húga kb. olyan 12-14 éves lehet.

Naruto 12 volt a sztori kezdetén, itt 19, vagyis 7 év telt el az 1. fejezetek óta. Akkor hanabi 7 volt, Konohamaru 8.

vagyis Hanabi most 14-15, Konohamaru 15 avagy 16.

Ha valakivel feltétlen ship-elni akarjátok Hanabit, akkor már legalább Konohamaruval Nevet

Azt ugye vágjátok hogy egyáltalán nem sok az az 4-5 év korkülönbség Naruto és Hanabi közt? Pláne ilyen körökben ahol akár több mint 10 évvel fiatalabb is lehetett a feleség a férjnél. Mai napig nem gáz ha van egy 21 éves nője egy 45 évesnek. Nevet Nem pedofil csak szereti a friss húst.  ikszdé De azért Naruto nem sokkal idősebb mint Hanabi. IQ-ban meg valszeg alatta jár. Nevet
Naplózva

Exclipit
Újonc
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 15


« Válasz #11023 Dátum: 14 okt 31, 20:05:43 »

Huuhh...de vártam már ezt a részt. Nagy vallomások, rádöbbenések és 2 leszakadt kar. Mi jöhet még?  Gondolkozik
Naplózva
Kuro25
ANBU Kapitány
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 1451



WWW
« Válasz #11024 Dátum: 14 okt 31, 20:10:27 »

Angol feliratos videó a Mozi teljes trailerjéhez. Úgy fest Exkirion jól fordított. Nem mintha eddig nem hittem volna neked nyugi. Nevet Viszont kiderült minden. Az is hogy Naruto mit mond pontosan és az is hogy Sasuke mit mond.

Naruto Hinatának, hogy emlékszik-e régen mit mondott neki. Várja meg mert mondania kell valamit.

Sasuke szokás szerint magával beszél Nevet Ha Naruto nincs itt nekem kell megvédem mindent!

Érdekes. Sasukéből Batman lett.  ikszdé

Egyre jobban várom ezt a Mozit. A zenétől még mindig a hideg futkos a hátamon annyira jó. Nevet

<a href="http://www.youtube.com/watch?v=q94Nr363aWQ" target="_blank">http://www.youtube.com/watch?v=q94Nr363aWQ</a>
Naplózva

Oldalak: 1 ... 733 734 [735] 736 737 ... 796
  Nyomtatás  
 
Ugrás:  

 
A MySQL adatbázis használatával A PHP programnyelven íródott bluBlur Skin © 2006, hbSkins
Powered by SMF 1.1.21 | SMF © 2015, Simple Machines


A számláló indult: 2008.06.21.
Szabványos XHTML 1.0! Szabványos CSS!