24 szep 27, 16:46:25 *
Üdvözlünk, Vendég. Kérlek jelentkezz be vagy regisztrálj.

Jelentkezz be a felhasználóneveddel, jelszavaddal és add meg a munkamenet hosszát
Hírek: EZ A NARUTO-KUN RÉGI FÓRUMÁNAK ARCHÍVUMA.
 
   Főoldal   Súgó Keresés Bejelentkezés Regisztráció  
Oldalak: 1 ... 706 707 [708] 709 710 ... 796
  Nyomtatás  
Szerző Téma: Naruto manga  (Megtekintve 1908622 alkalommal)
0 Felhasználó és 60 vendég van a témában
Kisegyed94
Újonc
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 1


« Válasz #10605 Dátum: 14 okt 06, 20:37:22 »

Na most csak azért regisztráltam, hogy ezt a teóriát bedobjam, nemtudom hülyeség e. Szóval:

Mivan, ha a harc végére totál kimerülnek, de Sasuke előnybe van, és ekkor Narutoban aktiválódik a rinnengan. ( tudtommal Nagato Uzumaki volt), ergó benne lehet e levegőben egy végső power up. Így sáska megmurdelhet és naruto magában feloldja a genjusut a világon?

Amúgy én is reménykedem egy 50-100 fejezetes befejezésben. Amúgy összecsapott lenne.
« Utoljára szerkesztve: 14 okt 06, 20:39:30 írta Kisegyed94 » Naplózva
ULTRA
Jounin
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 1002


XxX


« Válasz #10606 Dátum: 14 okt 06, 20:40:08 »

Aki azt irja meghal Sasuke vagy Naruto az soha nem is értette   a Naruto mangát , vagy felületese volt
Ez nem eröl szol. Egyik sem fog meghalni , hanem kifognak békülni, esetleg 2 en lesznek vezetők,
Naplózva
sergei55
ANBU újonc
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 391


« Válasz #10607 Dátum: 14 okt 06, 20:56:18 »

Nem értem miért hisz mindenki hogy itt most lesz harc.
Mibe fogadunk hogy eme harcot a kövi fejezetbe be is fejezik? Nevet
Valljuk be 6 fejezet nagyon kevés ha mindent le akar zárni. Márpedig nekem az a sanda gyanúm hogy nem véletlen zárják le ilyen hamar a story-t. Bennem továbbra is visszhangzik a Mozi traileréből az a mondat hogy a "A Mozi kapcsolódni fog az új generációhoz!"

Lehet hogy valahogy 30-50 oldal vagy 60 fog lenne egy fejezet nem, biztos ,de annak ürülnék.


Egyszer fordult elő még 1987-ben, hogy a legendás Kinnikuman manga utolsó fejezete 30-40 oldalas lehetett, de zóta egyik mangánál sem engedték meg ugyanezt, még a Dragon Ball-nak sem, pedig ha valaki, akkor Toriyama biztosan kapott volna rá engedélyt.

Nem tudom, de én úgy emlékszem, hogy pl. a Tenjou Tenge befejezése 74 oldal körüli volt. Én sem tudom elképzelni ezt úgy, hogy a vége nem kap legalább 3x annyi oldalszámot.

Azért ez eléggé Magazin függő is. Mivel pl Mashima (Fairy Tail) ugye 3-4 fejezetet is kiadhatott anno hetente mikor elmezavaros lett és nem bírt leállni a melóval. Nevet Bár az is igaz hogy az nem a befejezés volt. Na de akkor is...

1.Azért hiszi sok mindenki, mert Kishimoto azt mondta nem egy interjúban, hogy a manga egy Naruto VS Sasuke harccal fog befejeződni. Én ugyan sokszor mondtam, hogy tök fölösleges mindenáron erőltetni ezt a "Naruto VS Sasuke rematch"-et, mert mindenképpen erőltetett lesz, de Kishimoto ragaszkodott ehhez. Mondjuk ha úgy fog befejeződni, ahogyan Jiraiya könyvében megvolt írva, akkor talán még szódával elmegy.

Hogy őszinte legyek Kuro, nem hogy 6 fejezet, de még 15 fejezet sem lenne elég ahoz, hogy mindent lezárjon, kezdve a "melyik szereplővel mi lesz" sablontól a még bőven ott maradt plot szálak elvarrásáig minden. De Kishimoto már nem nagyon akar válaszolni. Persze ha igazad lesz, s lesz "folytatása" a mangának, akkor visszavonom, de te is nem egyszer megkérdőjelezted a film canon-itását.

2.WSJ nagyon elhagyta magát a One Piece manga debut-je óta, még a Kuroko No Basuke-nak sem lett az utolsó fejezete 40-50 oldalas, de még annyit sem engedtek meg neki, hogy a Kenichi-hez hasonlóan az utolsó oldalak színesek legyenek (a színes kezdőoldal már sablon).
Naplózva
Jon97
Elit Jounin
*
Nem elérhető Nem elérhető

Rejtett Levél Falu Rejtett Levél Falu

Hozzászólások: 1702


Azor Ahai


« Válasz #10608 Dátum: 14 okt 06, 21:55:13 »

Mire gondolsz Jiraya könyvével kapcsolatban? Most nekem ez nem ugrik be.
Naplózva

"Rossz úton jár, aki álmokból épít várat, s közben elfelejt élni.” (Harry Potter és a bölcsek köve)
"Jól jegyezd meg, Luffy. Kerüljön bármibe, mi ketten...megbánás nélkül fogjuk leélni az életünket!" (One Piece 589)
"Az, hogy kisebbségben van, ha akár egymaga alkotja a kisebbséget, még nem jelenti azt, hogy őrült valaki. Van igazság, és van hazugság, s ha akár az egész világ ellenében is az igazsághoz ragaszkodunk, még nem vagyunk őrültek." (George Orwell: 1984)
sergei55
ANBU újonc
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 391


« Válasz #10609 Dátum: 14 okt 06, 22:03:57 »

Mire gondolsz Jiraya könyvével kapcsolatban? Most nekem ez nem ugrik be.

Tudod, amit Naruto, Nagato és Minato olvastak, s akinek a főhőséről nevezték el Minato-ék Naruto-t. S konkrétan arra gondolok, hogy úgy ér véget a manga, ahogyan a könyvben volt, vagyis kiüti Naruto Sasuke-t, Sasuke még beszól egy "Sasuke-sat", majd Naruto újra elmondja azt, amit Nagato-nak, Sasuke összezavarodik, rákérdez, hogy biztos ugyanaz a Naruto-e ő, akit ismert, majd Naruto kinyújtja a kezét Sasuke-nak, mondván, hogy ő Uzumaki Naruto.
Naplózva
methodman94
Chuunin
*
Nem elérhető Nem elérhető

Rejtett Felhő Falu Rejtett Felhő Falu

Hozzászólások: 108


"Az élet értelme 42."


« Válasz #10610 Dátum: 14 okt 06, 22:11:20 »

Tudom rengetegszer volt kint, de hát nem lehet megunni:
<a href="http://www.youtube.com/watch?v=3nFM4wDeXco" target="_blank">http://www.youtube.com/watch?v=3nFM4wDeXco</a>
« Utoljára szerkesztve: 14 okt 06, 22:15:25 írta methodman94 » Naplózva

Wu-Tang Clan ain't nothin to fuk with.

Ha valamit a betonba ültetsz, amikor az kinő, ugyan tele lesz karcolásokkal, mégsem azt fogod mondani: "Nézd, mennyi karc van ezen a rózsán!", hanem azt, hogy: "A francba is, ez a rózsa kinőtt a betonból!" - Tupac Shakur
Sekai
ANBU újonc
*
Nem elérhető Nem elérhető

Szökött Shinobi Szökött Shinobi

Hozzászólások: 319



« Válasz #10611 Dátum: 14 okt 06, 22:17:25 »

A kettőjük közötti harc felesleges. Hát gondoljunk már bele milyen justukra képesek.. Ha ezek ketten elkezdenének komolyan harcolni, se Sasukenek se Narutonak nem maradna ninja világ amin uralkodhatna. Na de ami a lényeg, szerintem is valahogy mégis meg fogja győzni Naruto Sasukét de megölni biztos nem fogja mivel a barátja... Bár reménytelennek tűnik a dolog, de ki gondolta volna, hogy Pain megváltozhat? Narutonak ez egy különleges képessége, hogy a legnagyobb sötétségből is vissza tudja rántani az embert a valóságba. Éppen ezért ő Uzumaki Naruto

Szerk:
Sasuke még beszól egy "Sasuke-sat", majd Naruto újra elmondja azt, amit Nagato-nak, Sasuke összezavarodik, rákérdez, hogy biztos ugyanaz a Naruto-e ő, akit ismert, majd Naruto kinyújtja a kezét Sasuke-nak, mondván, hogy ő Uzumaki Naruto.

Ez ahogy így olvastam, eléggé tetszik, csak az a probléma, hogy egykönnyen nem győzi meg Naruto Sasukét, max Sasuke úgy tesz majd mint akit meggyőzött Naruto, majd a filmben viszont lehet, hogy ismét csak ő lesz a boss.
« Utoljára szerkesztve: 14 okt 06, 22:47:36 írta animefanta » Naplózva

“Those who break the rules are scum, that\\\'s true, but those who abandon their friends are worse than scum.”
skavenger
Akadémiai tanuló
*
Nem elérhető Nem elérhető

Rejtett Fű Falu Rejtett Fű Falu

Hozzászólások: 37



« Válasz #10612 Dátum: 14 okt 07, 06:58:02 »

Na most csak azért regisztráltam, hogy ezt a teóriát bedobjam, nemtudom hülyeség e. Szóval:

Mivan, ha a harc végére totál kimerülnek, de Sasuke előnybe van, és ekkor Narutoban aktiválódik a rinnengan. ( tudtommal Nagato Uzumaki volt), ergó benne lehet e levegőben egy végső power up. Így sáska megmurdelhet és naruto magában feloldja a genjusut a világon?

Amúgy én is reménykedem egy 50-100 fejezetes befejezésben. Amúgy összecsapott lenne.

Nagatonak nem a sajátja volt a Rinnegan. Az Madara eredeti szeme volt. Amúgy a Rinneganhoz Állítólag kell Uchiha és Senju DNS,szóval Narcsinak nem lesz...

Azt én is nagyon remélem, hogy a manga vége nem lesz összecsapott.
Naplózva
Mach5
Jounin
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 1117


« Válasz #10613 Dátum: 14 okt 07, 08:25:12 »

Az volt kiírva, hogy november 4.-én jön az utolsó naruto manga, akkor most még 5naruto lesz és már vége is?:O Mert akkor nagyon összecsapott lesz, ha 5mangába szétharcolják magukat plusz még gondolom az utána lévő dolgokat is megmutatják pár képkockába.. Sok dologra nem fogunk akkor választ kapni, pl. hogy mi az a 6út, rikodou tesójáról se fogunk infót kapni, kaguyáról se, hogy miért kellett neki zetsu hadsereg, stb..
Naplózva
methodman94
Chuunin
*
Nem elérhető Nem elérhető

Rejtett Felhő Falu Rejtett Felhő Falu

Hozzászólások: 108


"Az élet értelme 42."


« Válasz #10614 Dátum: 14 okt 07, 08:39:18 »

Majd a Part 3-ban megtudjuk.....Amúgy miért nem kerekre fejezi be mangát Kishi, a 699 az olyan snassz.
Naplózva

Wu-Tang Clan ain't nothin to fuk with.

Ha valamit a betonba ültetsz, amikor az kinő, ugyan tele lesz karcolásokkal, mégsem azt fogod mondani: "Nézd, mennyi karc van ezen a rózsán!", hanem azt, hogy: "A francba is, ez a rózsa kinőtt a betonból!" - Tupac Shakur
skavenger
Akadémiai tanuló
*
Nem elérhető Nem elérhető

Rejtett Fű Falu Rejtett Fű Falu

Hozzászólások: 37



« Válasz #10615 Dátum: 14 okt 07, 09:56:21 »

Sztem ha Kishi lerendezi a harcolást 1-2 fejezet alatt, azért még lesz ideje bemutatni a fontosabb dolgokat a végére. Ha lesz Part 3, úgyse muszáj nagyon belemennie a részletekbe. Ezért is remélem, hogy nem fog olyan összecsapottnak tűnni a dolog.  Mosolyog
Naplózva
tibee77
Jounin
*
Nem elérhető Nem elérhető

Rejtett Eső Falu Rejtett Eső Falu

Hozzászólások: 1083


-Itachi Fan-


« Válasz #10616 Dátum: 14 okt 07, 18:46:59 »

Fuhh jo reg irtam ide utoljära.Mär nem is nagyon követem a forumot, meg ugy a manga-t se (elolvasom azt jo napot) de ez a hir most meglepett.(nem mintha nem lehetett volna szämitani rä) Olvastam itt, hogy valaki azt irta, nem lesz igazi harc, mert mikor elkezdik hirtelen megszakad e kep es a következö jelenet mär a jövöben jätszodik.Na en egy ilyet el tudnek kepzelni.Nagyon unalmas mär ez a hitteritös szövege Naruto-nak de az meg röhejesebb, hogy mindenkinel bevälik.Sasuke-t nem tudta semmi se megvältoztatni.Se egy nö aki szerelmes bele, se a bätyja, se a legjobb (es egyetlen) barätja, se az elsö hokage full logikus szent beszede.Ha ezek utän Naruto megint beveti a hitteritö no jutsu-t es hatäsos is lesz akkor annäl rosszabb befejezest nem tudok elkepzelni.Vagy legyen olyasmi a befejezes mint a Maffiozok (The Sopranos) c. sorozaté vagy egy jövöbe valo ugräs harc helyett, ahol bemutatjäk, hogy volt anno egy bazi nagy harc a ket legendäs harcos között, esetleg mutassäk is be öket, hogy hova jutottak, mit ertek el (mär ha elnek).Nem kell meg egy ilyen dragon ball feelingü harc, ahol Naruto mär a denki gama-t veti be vagy ahol Sasuke valami oriäsi power ranger robotot idez meg a sussanoo helyett. Lehánylak Remelem Kishi nem cseszi el....
Naplózva
Sekai
ANBU újonc
*
Nem elérhető Nem elérhető

Szökött Shinobi Szökött Shinobi

Hozzászólások: 319



« Válasz #10617 Dátum: 14 okt 07, 19:41:55 »

Nem is olyan régen mondtam én is egy kis történetet a part3-hoz, hogy egy nagyapa aki megjárta a háborút meséli, hogy milyen erős volt a két legendás shinobi az unoka meg hitetlenkedve azt mondja, hogy: - áh nagyapa már megimt kiszinezed a mesét, biztos nem voltak annyira erősek. Továbbá azt sem tartom kizártnak, hogy Naruto fiát is látjuk majd.
Naplózva

“Those who break the rules are scum, that\\\'s true, but those who abandon their friends are worse than scum.”
Minagi
Naruto-Kun Fórum Hippije
*
Nem elérhető Nem elérhető

Rejtett Homok Falu Rejtett Homok Falu

Hozzászólások: 6681


Mini-chan ◕.◕ (Mini Mignon)


WWW
« Válasz #10618 Dátum: 14 okt 07, 20:33:34 »

Na, akkor addig már nem is olvasom el a részeket míg az összes nem lesz egyben. Aztán majd akkor újrakezdem az egészet és úgy kitolom az összeset. Jobb mint hétről hétre  haladni vele. Több mangának is éppen ez a baja, hogy így lassúnak tűnik. Egyben nézni viszont kifejezetten jók.
Ezt vallom már mióta. Nevet Teljesen eget értek. Egyben olvasni sokkal izgalmasabb és érthetőbb, mint hetente-kéthetente egy fejezetet.
Naplózva


Sekai
ANBU újonc
*
Nem elérhető Nem elérhető

Szökött Shinobi Szökött Shinobi

Hozzászólások: 319



« Válasz #10619 Dátum: 14 okt 07, 20:45:54 »

Na, akkor addig már nem is olvasom el a részeket míg az összes nem lesz egyben. Aztán majd akkor újrakezdem az egészet és úgy kitolom az összeset. Jobb mint hétről hétre  haladni vele. Több mangának is éppen ez a baja, hogy így lassúnak tűnik. Egyben nézni viszont kifejezetten jók.
Ezt vallom már mióta. Nevet Teljesen eget értek. Egyben olvasni sokkal izgalmasabb és érthetőbb, mint hetente-kéthetente egy fejezetet.
Ezzel az a baj, hogy én sose bírtam ki, hogy ne olvassam el az új  fejezetet. Pirul
Naplózva

“Those who break the rules are scum, that\\\'s true, but those who abandon their friends are worse than scum.”
Oldalak: 1 ... 706 707 [708] 709 710 ... 796
  Nyomtatás  
 
Ugrás:  

 
A MySQL adatbázis használatával A PHP programnyelven íródott bluBlur Skin © 2006, hbSkins
Powered by SMF 1.1.21 | SMF © 2015, Simple Machines


A számláló indult: 2008.06.21.
Szabványos XHTML 1.0! Szabványos CSS!