24 szep 27, 16:29:55 *
Üdvözlünk, Vendég. Kérlek jelentkezz be vagy regisztrálj.

Jelentkezz be a felhasználóneveddel, jelszavaddal és add meg a munkamenet hosszát
Hírek: EZ A NARUTO-KUN RÉGI FÓRUMÁNAK ARCHÍVUMA.
 
   Főoldal   Súgó Keresés Bejelentkezés Regisztráció  
Oldalak: 1 ... 708 709 [710] 711 712 ... 796
  Nyomtatás  
Szerző Téma: Naruto manga  (Megtekintve 1908506 alkalommal)
0 Felhasználó és 19 vendég van a témában
kakesz
ANBU Osztag Vezető
*
Nem elérhető Nem elérhető

Rejtett Vízesés Falu Rejtett Vízesés Falu

Hozzászólások: 793


Troll barlangász


« Válasz #10635 Dátum: 14 okt 08, 15:21:48 »

Kíváncsi vagyok mi lesz... a háború alatt csak megszokásból olvastam a mangát de most ismét ég bennem a fiatalság lángja. A decemberi film sztoriját elméletileg a mangaka csinálta és a sorozat folytatása. Na már most, ott él Naruto. Sőt öregebb lesz és láttam Sakuráról is képet de Saskéról nem. Ez adja a hypot így az utsó részekhez. (gonoszan fog hangzani de) Remélem Saske meghal  Ördögi

ui.: Ökölkocnál Naruto arca nagyon dúúúrca.  Nevet
Naplózva

A tűz árnyéka világítja meg a falut.
Axel92
Akadémiai tanár
*
Nem elérhető Nem elérhető

Egyesített Shinobi Haderő Egyesített Shinobi Haderő

Hozzászólások: 280


The real fun is about to start!


« Válasz #10636 Dátum: 14 okt 08, 15:27:51 »

Kíváncsi vagyok mi lesz... a háború alatt csak megszokásból olvastam a mangát de most ismét ég bennem a fiatalság lángja. A decemberi film sztoriját elméletileg a mangaka csinálta és a sorozat folytatása. Na már most, ott él Naruto. Sőt öregebb lesz és láttam Sakuráról is képet de Saskéról nem. Ez adja a hypot így az utsó részekhez. (gonoszan fog hangzani de) Remélem Saske meghal  Ördögi

ui.: Ökölkocnál Naruto arca nagyon dúúúrca.  Nevet

Sasuke-ról is van kép + Sai-ról, Kakashi-ról, Hinata-ról, Shikamaru-ról, szal ez nem jött be, h a sorozat folytatása? Van, aki szerint igen, van aki szerint nem, én passzolok Mosolyog
Naplózva

Az aláírás nem felelt meg a fórumszabályzatnak (nagyobb volt, mint 400 kbyte), ezért a moderátor (Chakra) törölte. Ha új aláírást helyezel el, ezt a szöveget törölheted.
lina22
Kezdő Jounin
*
Nem elérhető Nem elérhető

Rejtett Levél Falu Rejtett Levél Falu

Hozzászólások: 554


Ne akard megoldani a világot... Élj benne!


WWW
« Válasz #10637 Dátum: 14 okt 08, 15:53:51 »

Hát az új manga rész...erm...teljesen ugyan az csak kicsit fejletteb képességekkel.  ikszdé ikszdé
Naplózva

Önfeláldozás... az igaz shinobi névtelenségbe burkolózik...és az árnyak közül védelmezi a békét!
skavenger
Akadémiai tanuló
*
Nem elérhető Nem elérhető

Rejtett Fű Falu Rejtett Fű Falu

Hozzászólások: 37



« Válasz #10638 Dátum: 14 okt 08, 16:22:06 »

Hát az új manga rész...erm...teljesen ugyan az csak kicsit fejletteb képességekkel.  ikszdé ikszdé

Na ezzel nem értek egyet...  Sasuke & Naruto nem =  közben kapott powerupokkal.  Ha más nem, az Uchiha Powa' meg a talk no jutsu dönti el a lényeget...😆


&&&& Kishi sensei pleeze do not end it!
« Utoljára szerkesztve: 14 okt 08, 16:40:38 írta skavenger » Naplózva
Sekai
ANBU újonc
*
Nem elérhető Nem elérhető

Szökött Shinobi Szökött Shinobi

Hozzászólások: 319



« Válasz #10639 Dátum: 14 okt 08, 16:38:46 »

Ez a fejezet meg mi volt? Olvasom, olvasom, aztán puff utolsó oldal, én meg kb. O___O" Olyan rövid volt szinte, mintha nem is lett volna. (Na jó ez túlzás.) A rajzolás tényleg nagyon jó, kevés volt a győzködő beszéd, ami szintén felpörgette kicsit az eseményeket, de én még mindig úgy gondolom, hogy november 10-ig 4 fejezet nem lesz elég, hacsak tényleg nem lesz ilyen 30-40 oldal. A filmről én még mindig azt gondolom, hogy ha nem is szorosan, de valamennyire biztosan fog kapcsolódni a mangához. A part 3-at meg nagyon szeretném! Engem az se érdekel, ha már nem Naruto a főszereplője, egyszerűen csak kell a part 3!!
Naplózva

“Those who break the rules are scum, that\\\'s true, but those who abandon their friends are worse than scum.”
Mextil General
Akadémiai tanár
*
Nem elérhető Nem elérhető

Egyesített Shinobi Haderő Egyesített Shinobi Haderő

Hozzászólások: 244

I'm Serious!


« Válasz #10640 Dátum: 14 okt 08, 16:51:56 »

Szerintem azért tűnt ez mindenkinek rövidnek mert alig volt benne szöveg és nem volt mit olvasni  Nevet !
Naplózva
dehunter
ANBU Kapitány
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 1462



« Válasz #10641 Dátum: 14 okt 08, 17:53:43 »

Az a rész, mikor a Susanoo és a "kilencfarkú" öklöz...animében tuti nagyon epic lesz  Nevet
Naplózva

Jon97
Elit Jounin
*
Nem elérhető Nem elérhető

Rejtett Levél Falu Rejtett Levél Falu

Hozzászólások: 1702


Azor Ahai


« Válasz #10642 Dátum: 14 okt 08, 18:53:11 »

Ez egy nagyon jó fejezet volt. Tömör, velős, akció dús, és nem is rövid, legalábbis oldalszámra nem.
Az elején ahogy rögtön bekezdtek, és egyre erősebb támadást vetettek be, nekem nagyon bejött.
Ugye Sasukenak a tűz elem, erre Narutonak a chakra, Sasukénak a bal szeme (teleportálás)+chidori, Narutonak az érzékelés, Sasukénak a Susanoo, Narutonak az igazságkereső gömbök (amiket végre használt is  bow), majd tökéletes Susanoo (ami, mint kiderült repülni is tud, nemcsak nagyot ugrik, most lebegett. Vagy ez csak nekem esett le ilyen későn?), és Kyubi. A végén pedig tökéletes Susanoos chidori vs bijuu bomba. Tetszett, ahogy Exkirion már említette is, hogy nem tököltek el fejezeteket egymás puhításával. Egy-két félrevezető technika, majd rögtön a nagy bumm. A harc felépítése hasonló, mint a a Part 1 végén, csak sokkal gyorsabb. Nekem eddig jobban bejön, nem kis részben a nagyon eltalált flashbackaknek köszönhetően. Animében, zenével, hidegrázós lesz.
És nagyon jó lezárást kapott a fejezet. Mindketten megértik egymást. Most már tényleg jöhet az a "sokkoló befejezés".
Csak így tovább sensei  bow
Szerk:
Várjunk csak egy kicsit...
"5 more weeks until a shocking end!"
Ezek szerint nem is a harc, hanem az utolsó rész lesz sokkoló? Csaknem egy cliffhengerrel fogja lezárni? Én mondjuk nem bánnám. Habár...inkább zárjuk le rendesen.
Nem tudom elképzelni, hogy a vége, a legutolsó fejezet olyan sokkoló legyen. Csak akkor, ha folytatja egy part 3-ban. Hát nem tudom. Nem tudom, hogy mi lenne a jó. Bízom Kishimotoban...
« Utoljára szerkesztve: 14 okt 08, 19:00:36 írta Jon97 » Naplózva

"Rossz úton jár, aki álmokból épít várat, s közben elfelejt élni.” (Harry Potter és a bölcsek köve)
"Jól jegyezd meg, Luffy. Kerüljön bármibe, mi ketten...megbánás nélkül fogjuk leélni az életünket!" (One Piece 589)
"Az, hogy kisebbségben van, ha akár egymaga alkotja a kisebbséget, még nem jelenti azt, hogy őrült valaki. Van igazság, és van hazugság, s ha akár az egész világ ellenében is az igazsághoz ragaszkodunk, még nem vagyunk őrültek." (George Orwell: 1984)
sasukeuchiha17
ANBU újonc
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 355


Gman pártfogoltja vagyok


« Válasz #10643 Dátum: 14 okt 08, 18:55:51 »

Repült már sasuke a Surranójával, mikor Madara elkezdte a MT-t, és előtte kinyomott pár Chibaku Tenseit..na azokat szedte le Sasuke...ott repült.
Naplózva

iiHALA MADRID!!
Jon97
Elit Jounin
*
Nem elérhető Nem elérhető

Rejtett Levél Falu Rejtett Levél Falu

Hozzászólások: 1702


Azor Ahai


« Válasz #10644 Dátum: 14 okt 08, 19:01:39 »

Ott simán lehetett egy hatalmas ugrásnak is venni (bár logikusabb a repülés), de ma lebegett. Úgyhogy ja, Sasuke Susanooja tud repülni.
Naplózva

"Rossz úton jár, aki álmokból épít várat, s közben elfelejt élni.” (Harry Potter és a bölcsek köve)
"Jól jegyezd meg, Luffy. Kerüljön bármibe, mi ketten...megbánás nélkül fogjuk leélni az életünket!" (One Piece 589)
"Az, hogy kisebbségben van, ha akár egymaga alkotja a kisebbséget, még nem jelenti azt, hogy őrült valaki. Van igazság, és van hazugság, s ha akár az egész világ ellenében is az igazsághoz ragaszkodunk, még nem vagyunk őrültek." (George Orwell: 1984)
Sekai
ANBU újonc
*
Nem elérhető Nem elérhető

Szökött Shinobi Szökött Shinobi

Hozzászólások: 319



« Válasz #10645 Dátum: 14 okt 08, 20:16:37 »

Ott simán lehetett egy hatalmas ugrásnak is venni (bár logikusabb a repülés), de ma lebegett. Úgyhogy ja, Sasuke Susanooja tud repülni.

Majd az animében kiderül, ott majd úgyis észrevesszük, meg halljuk is, hogy ugrik e vagy repül.

Szerk:
Csaknem egy cliffhengerrel fogja lezárni? Én mondjuk nem bánnám. Habár...inkább zárjuk le rendesen.
Lehet nyitott befejezése, ha jön a part 3 amiben majd magyarázatokat kapunk.
« Utoljára szerkesztve: 14 okt 08, 20:23:28 írta animefanta » Naplózva

“Those who break the rules are scum, that\\\'s true, but those who abandon their friends are worse than scum.”
Hiei D. Legend
Moderátor
*****
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 7003


A sötét nagyúr vissza tértxD


« Válasz #10646 Dátum: 14 okt 08, 20:35:54 »

Igazából bármi is lesz a Manga vége nem tudok haragudni Kishimotora. Örülök, hogy egy korba születtem ezzel a művel. Végig kísért éveken át. Sokkal több lettem tőle és rengeteg minden köszönhetek neki közvetve vagy közvetlenül.
De könyörgöm csak cliffhanger ne legyen a vége, mert az megbocsájthatatlan. Nem azt akarom tudni, hogy én milyennek képzelem a végét, hanem, hogy az író.
« Utoljára szerkesztve: 14 okt 08, 21:19:40 írta Hiei D. Legend » Naplózva

Asszony: Ritli-sama Kölykök: Minagi, Hanii
Padavanom: Sabaku Tiszteletbeli tanítványom: Chakra Szolgám: Csibe
Sekai
ANBU újonc
*
Nem elérhető Nem elérhető

Szökött Shinobi Szökött Shinobi

Hozzászólások: 319



« Válasz #10647 Dátum: 14 okt 08, 21:11:46 »

Igazából bármi is lesz a Manga vége nem tudok haragudni Kishimotora. Örülök, hogy egy korba születtem ezzel a művel. Végig kísérte éveken át. Sokkal több lettem tőle és rengeteg minden köszönhetek neki közvetve vagy közvetlenül.
De könyörgöm csak cliffhanger ne legyen a vége, mert az megbocsájthatatlan. Nem azt akarom tudni, hogy én milyennek képzelem a végét, hanem, hogy az író.

Az előbb írtam feletted, hogy lehet nyitott a befejezés, ha jön a part 3! Akkor gáz a cliffhanger ha utána semmi nem jön, ami magyarázatot adna bármire..
Naplózva

“Those who break the rules are scum, that\\\'s true, but those who abandon their friends are worse than scum.”
Jon97
Elit Jounin
*
Nem elérhető Nem elérhető

Rejtett Levél Falu Rejtett Levél Falu

Hozzászólások: 1702


Azor Ahai


« Válasz #10648 Dátum: 14 okt 08, 22:35:25 »

Part3... semmi alap nincs rá. Az eddigi legerősebb érv az az, hogy sokkoló befejezés lesz, márpedig ezt folytatás nélkül nem tudom elképzelni. De ezenkívül alaptalan...és megint elmondom, hogy pont azért mert annyira szeretem a Narutot, nem szeretnék part3-at. Nehezen tudom elképzelni, hogy jól oldja meg. Az, hogy mi még élvezni akarjuk a világot, még akkor is, ha ez drasztikus minőségcsökkenéssel járna, az szimplán önzőség.
De ha Kishi bízik magában, hogy jól megtudja oldani, ám legyen...de akkor az jó legyen, és ne olyan, hogy csak megszokásból, vagy kötelességszerűen olvassam.
Naplózva

"Rossz úton jár, aki álmokból épít várat, s közben elfelejt élni.” (Harry Potter és a bölcsek köve)
"Jól jegyezd meg, Luffy. Kerüljön bármibe, mi ketten...megbánás nélkül fogjuk leélni az életünket!" (One Piece 589)
"Az, hogy kisebbségben van, ha akár egymaga alkotja a kisebbséget, még nem jelenti azt, hogy őrült valaki. Van igazság, és van hazugság, s ha akár az egész világ ellenében is az igazsághoz ragaszkodunk, még nem vagyunk őrültek." (George Orwell: 1984)
Wellin
Újonc
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 11


« Válasz #10649 Dátum: 14 okt 09, 00:50:27 »

Azért a "Shocking end" kifejezést,elég gyakran használja más mangaka/író stb.. is előszeretettel(maximum más szinonimával fejezi ki).
Egyszerű marketing dumának érzem így elsőre,aztán kiderül mi is lesz az,szerencsére-nem szerencsére túl sokat nem kell rá várni.A fejezet pörgős,látványos,kevés információ tartalmú volt,ha nem tudnám,hogy hány fejezet lenne vissza ,teljesen elégedett lennék,így viszont elég kapkodósnak tűnik.Arra kíváncsi lennék,kié volt az utolsó szó,amikor meg kellet határozni mennyi fejezet legyen vissza.
Naplózva
Oldalak: 1 ... 708 709 [710] 711 712 ... 796
  Nyomtatás  
 
Ugrás:  

 
A MySQL adatbázis használatával A PHP programnyelven íródott bluBlur Skin © 2006, hbSkins
Powered by SMF 1.1.21 | SMF © 2015, Simple Machines


A számláló indult: 2008.06.21.
Szabványos XHTML 1.0! Szabványos CSS!