24 okt 12, 20:20:37 *
Üdvözlünk, Vendég. Kérlek jelentkezz be vagy regisztrálj.

Jelentkezz be a felhasználóneveddel, jelszavaddal és add meg a munkamenet hosszát
Hírek: EZ A NARUTO-KUN RÉGI FÓRUMÁNAK ARCHÍVUMA.
 
   Főoldal   Súgó Keresés Bejelentkezés Regisztráció  
Oldalak: 1 ... 712 713 [714] 715 716 ... 960
  Nyomtatás  
Szerző Téma: Duma 9  (Megtekintve 1150076 alkalommal)
0 Felhasználó és 38 vendég van a témában
Morause
Vendég
« Válasz #10695 Dátum: 13 jan 06, 20:01:31 »

 Johhny Depi Hát na, engem nem szeret senki! crybaby
Naplózva
Ayumichan
Naruto-Kun Fórum Isten
*****
Nem elérhető Nem elérhető

Rejtett Hang Falu Rejtett Hang Falu

Hozzászólások: 6459


Silent shadow


« Válasz #10696 Dátum: 13 jan 06, 20:04:18 »

Olyan ember nincs akit nem szeret senki.  Nevet ha másért nem is akkor a pálinkádért szeretnek.  Ördögi
« Utoljára szerkesztve: 13 jan 06, 20:09:12 írta Ayumichan » Naplózva

Normális vagyok, a hangok is ezt mondják.
Morause
Vendég
« Válasz #10697 Dátum: 13 jan 06, 20:12:09 »

Ezt rosszul gondolod Nevet mert nem engem szeretnek abban az esetben hanem a pálinkát amit adok! Így tehát ugyanúgy nem jó a kedvem ezért megint van okom egyedül inni! Szomorú
Naplózva
Ayumichan
Naruto-Kun Fórum Isten
*****
Nem elérhető Nem elérhető

Rejtett Hang Falu Rejtett Hang Falu

Hozzászólások: 6459


Silent shadow


« Válasz #10698 Dátum: 13 jan 06, 20:15:08 »

De olyan ember akkor sincs akit nem szeret senki, valaki még engem is szeret.   ikszdé pedig engem kevesen tudnak elviselni smirksweat 
Naplózva

Normális vagyok, a hangok is ezt mondják.
noemimi-chan
Naruto-Kun Fórum Isten
*****
Nem elérhető Nem elérhető

Rejtett Hó Falu Rejtett Hó Falu

Hozzászólások: 5716


Aliz csodaországból...


« Válasz #10699 Dátum: 13 jan 06, 20:18:29 »

pedig ahogy a mondás tartja ökör iszik magában Nevet... bár azért vannak magányos percekre is illő itókák ilyen a sör meg a bor, illetve esetlegesen likőrök... betegen egy grog Nevet de személy szerint nem szeretek egyedül inni Nevet

Naplózva

"Valós képem van erényeimről és gyengeségeimről. Az én fegyverem az elmém. A fivéremnek ott a kardja, Robert királynak ott a harci pörölye, nekem pedig az elmém... az elmének pedig könyvekre van szüksége, ahogyan a kardnak fenőkőre, ha meg akarja őrizni élességét."  "Büszkén, mint egy megtérésre hívott rossz angyal, aki inkább választja a kárhozatot, mint büszkesége megtörését."
Morause
Vendég
« Válasz #10700 Dátum: 13 jan 06, 20:22:21 »

Mért szerinted én boldogságomba iszok magamba?  Hmm...
Naplózva
noemimi-chan
Naruto-Kun Fórum Isten
*****
Nem elérhető Nem elérhető

Rejtett Hó Falu Rejtett Hó Falu

Hozzászólások: 5716


Aliz csodaországból...


« Válasz #10701 Dátum: 13 jan 06, 20:37:30 »

Nem, én csak eleve nem szeretek magam inni... és ezt leszögeztem... akkor iszok ilyeneket magam ha hideg van, beteg vagyok Nevet, "sörcsit, borcsit" kajához, de ezek szerintem nem is számítanak, csak a grog meg a likőrke, amiket inni viszont ritkán adatik lehetőségem Nevet...
amúgy meg csak simán szeretem ezt a mondást, ha meg egyedül kerülök szembe valami alkohollal, találok valami tényezőt ami kárpótol magányomért, avagy megmagyarázhatom magamnak, hogy most mért nem ragaszkodom hozzá ikszdé
Naplózva

"Valós képem van erényeimről és gyengeségeimről. Az én fegyverem az elmém. A fivéremnek ott a kardja, Robert királynak ott a harci pörölye, nekem pedig az elmém... az elmének pedig könyvekre van szüksége, ahogyan a kardnak fenőkőre, ha meg akarja őrizni élességét."  "Büszkén, mint egy megtérésre hívott rossz angyal, aki inkább választja a kárhozatot, mint büszkesége megtörését."
Eperke
Kezdő Jounin
*
Nem elérhető Nem elérhető

Szökött Shinobi Szökött Shinobi

Hozzászólások: 525

A Real Sir!


« Válasz #10702 Dátum: 13 jan 06, 20:38:37 »

Én most is magamban iszogatok Nevet nem érdekel a mondás hogy ökör iszik magában ha inni akarok akkor iszok Nevet
Naplózva

Egy hang van a világon ami örök és az a halál hangja! Ördögi
Éjfél
S-Osztályú gyilkoló ninja
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 2089



« Válasz #10703 Dátum: 13 jan 06, 20:46:44 »

Én egyszer ittam magamban.. már zavart hogy a bor elég rég a hűtőben volt.. nem fogyott el. Mondom ezen változtatni kell. Nem volt sok max három pohár. Pirul
Amúgy meg otthon berúgni egyedül.. tök értelmetlen, hacsak nem valaki kezdő alkoholista.
Szóval annak a mondásnak van értelme.

Akkor igyá'.
Naplózva
Eperke
Kezdő Jounin
*
Nem elérhető Nem elérhető

Szökött Shinobi Szökött Shinobi

Hozzászólások: 525

A Real Sir!


« Válasz #10704 Dátum: 13 jan 06, 20:50:14 »

Ezt nem úgy értem hogy na akkor most részeg leszek vagy alkesz hanem ha nincs kedvem más társaságához de inni akarok iszok egy kicsit Nevet
Naplózva

Egy hang van a világon ami örök és az a halál hangja! Ördögi
Laterneman
Kezdő Jounin
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 418



« Válasz #10705 Dátum: 13 jan 06, 20:51:55 »

A Jay és Néma Bobra meg nem igaz, hogy nem kell semmilyen háttértudás. Rengeteg utalás van benne az amerikai  popkultúrára és ha valaki abban nem tájékozott, filmek, zene, híres emberek, akkor nagyon sok poén nem jön át neki.
Hippik meg nem szerepelnek benne, azt nem tudom honnan szedted.

Azért nem olyan bonyolult popkultúrai utalások vannak benne. Nagyjából ismerni kell alapvető geek dolgokat, tudni kell, hogy létezik olyan film, hogy Star Wars és abban vannak lézerkardok. Nem egy Robot Chicken minőség.
Igaz, nem hippik voltak, hanem talán radikális állatjogvédő csajok, akikről aztán kiderült, hogy betörők? Már nem emlékszem teljesen, szerencsére a sors nagyon régen hozott össze ezzel a filmmel.
De amúgy sem akarok ízlés dolgába belemenni, szerintem nagyon primitív film, vígjátéknak meg nem nevezném, mert csiklandozni kell közben, hogy nevessek.

Egyébként szerintem nem szedte sehonnan ő Okoska2.

Bár ezt már privátban megbeszéltük régebben, de újra megkérlek, hogy a saját frusztrációidat ne vetítsd ki rám.  Mosolyog Nem vagyok okoska, ez egyáltalán nem intellektuális téma volt. Újfent mondom, ha magadat esetleg Butácska1-nek tartod, akkor arra vannak megfelelő módszerek, hogy hogyan tudsz ezen változtatni.

Laterneman igaz minden népnél vannak "hülye emberek" nem akartam idáig folytatni, de én ezzel fejezném be:
Nemtudom láttad-e mikor valamelyik évben Pamela Andreson bejelentette hogy végleg visszavonul vagy mi. Amerika legnagyobb parodistái léptek fel és jelzem minden 3. vagy 4. szavuk az volt hogy farok vagy hasonló kifejezések, a nézettsége amerikai lakosságra nézve asszem 60%-a lakosságnak látta ezt és tetszett nekik.
Én szeretem a humoristákat legutóbbi hazalátogatásomkor beültem egy Showder Klub forgatásra és egy humorista sem dobálózott csúnya szavakkal és ez jobban bejött a nézőknek szerintem...
további kommenteket nem akarok rá itt tekintsük halottnak ezt a témát...(részemről már az)
Magyarországon pedig a legmagasabb nézettségű csatornák az RTL és a TV2, azon belül a legnézettebb műsorok a ValóVilág és az X-faktor. Akkor tehát ez azt árulja el számunkra, hogy az egész ország hülye?
Naplózva


noemimi-chan
Naruto-Kun Fórum Isten
*****
Nem elérhető Nem elérhető

Rejtett Hó Falu Rejtett Hó Falu

Hozzászólások: 5716


Aliz csodaországból...


« Válasz #10706 Dátum: 13 jan 06, 20:56:00 »

Éjfél, akkor most kicsit megnyugtattál. Nevet Már kezdtem félni, hogy én vagyok a túl szociális ember, sose szerettem már egyedül lenni sem, bár ez az elmúlt egy évben egyre inkább dől meg, lévén, hogy egyre kevesebbet tudok egymagamban lenni. Míg itthon laktam nem volt ezzel gond elég volt bevonulni a szobámba, ahol azt csináltam, amit akartam, minden ott volt ahol jónak láttam... most meg... (tavaly legalább szobatársnőim hazajártak gyakran...)

pfffff megin elkalandoztam...
Naplózva

"Valós képem van erényeimről és gyengeségeimről. Az én fegyverem az elmém. A fivéremnek ott a kardja, Robert királynak ott a harci pörölye, nekem pedig az elmém... az elmének pedig könyvekre van szüksége, ahogyan a kardnak fenőkőre, ha meg akarja őrizni élességét."  "Büszkén, mint egy megtérésre hívott rossz angyal, aki inkább választja a kárhozatot, mint büszkesége megtörését."
Eperke
Kezdő Jounin
*
Nem elérhető Nem elérhető

Szökött Shinobi Szökött Shinobi

Hozzászólások: 525

A Real Sir!


« Válasz #10707 Dátum: 13 jan 06, 20:58:32 »

Nem akarom még egyszer leírni már válaszoltam rá Late hagyd már békén a témát....
Naplózva

Egy hang van a világon ami örök és az a halál hangja! Ördögi
Morause
Vendég
« Válasz #10708 Dátum: 13 jan 06, 20:59:57 »

Laterneman, látom te a mátrixból vagy egy ügynök! Nevet
Behalás hogy a Jay és Némabob filmektől hogyan jutottatok el ahhoz hogy a világ tele van hülyékkel!
Én azt mondom kinek a pap, kinek papné. Ebből meg mi a tanúlság? ---> Ha nem tudsz úszni, ne mássz fára mert elüt a villamos! kacsint
Naplózva
Ayumichan
Naruto-Kun Fórum Isten
*****
Nem elérhető Nem elérhető

Rejtett Hang Falu Rejtett Hang Falu

Hozzászólások: 6459


Silent shadow


« Válasz #10709 Dátum: 13 jan 06, 21:04:08 »

Idézet
Magyarországon pedig a legmagasabb nézettségű csatornák az RTL és a TV2, azon belül a legnézettebb műsorok a ValóVilág és az X-faktor. Akkor tehát ez azt árulja el számunkra, hogy az egész ország hülye?
Nem hülye a lakosság, csak "agymosottak" .
Ráadásul sokan vannak akinek nincs kábeltv (se digitális se analóg) csak a "földi" adás jön (m1, tv2, rtlklub) és kénytelenek azt nézni.  smirksweat és a tv2 meg az rtl lássuk be bármennyire is "agyrohasztó" 1 fokkal jobb az m1től.  Gondolkozik
és ha a tv2n a megasztár megy az rtlen a valóvilág az m1en meg megint valami "dögunalom műsor" akkor mit nézzen szerencsétlen.  Technikai KO
Naplózva

Normális vagyok, a hangok is ezt mondják.
Oldalak: 1 ... 712 713 [714] 715 716 ... 960
  Nyomtatás  
 
Ugrás:  

 
A MySQL adatbázis használatával A PHP programnyelven íródott bluBlur Skin © 2006, hbSkins
Powered by SMF 1.1.21 | SMF © 2015, Simple Machines


A számláló indult: 2008.06.21.
Szabványos XHTML 1.0! Szabványos CSS!