24 okt 07, 18:25:32 *
Üdvözlünk, Vendég. Kérlek jelentkezz be vagy regisztrálj.

Jelentkezz be a felhasználóneveddel, jelszavaddal és add meg a munkamenet hosszát
Hírek: EZ A NARUTO-KUN RÉGI FÓRUMÁNAK ARCHÍVUMA.
 
   Főoldal   Súgó Keresés Bejelentkezés Regisztráció  
Oldalak: 1 ... 597 598 [599] 600 601 ... 960
  Nyomtatás  
Szerző Téma: Duma 9  (Megtekintve 1140676 alkalommal)
0 Felhasználó és 21 vendég van a témában
Hidetada
Kezdő Jounin
*
Nem elérhető Nem elérhető

Egyesített Shinobi Haderő Egyesített Shinobi Haderő

Hozzászólások: 555


I love you spagetti Vallás: mugen


WWW
« Válasz #8970 Dátum: 12 dec 07, 20:47:36 »

Én megvagyok a tűvel Nevet nincs vele bajom... egészen addig amíg belém nem akar fúródni ikszdé
Naplózva

Pokémon trainerem akit eljuttatok a Sinnoh ligáig: Lina Lisana
Mesterem: Hiname Shion
Ayumichan
Naruto-Kun Fórum Isten
*****
Nem elérhető Nem elérhető

Rejtett Hang Falu Rejtett Hang Falu

Hozzászólások: 6459


Silent shadow


« Válasz #8971 Dátum: 12 dec 07, 20:58:46 »

Hát amíg nincs vele "fizikai kapcsolatom" addig engem is hidegen hagy a látványa, de ha már "belém akar hatolni" az a tű akkor azért...  smirksweat Mondjuk attól is függ h hova megy, mert pl 1 vérvétel karból "nem olyan rossz" mint ha fenékbe szúrnak tetanuszt v akármilyen gyógykészítményt.   >.<#  mert ha ilyen fájdalmas pontokba akarnak szúrni akkor "átmegyek Son Gokuba" és világgá szaladok WTF?

Am vettem mentolos forrócsokit (annyira nem nagy szám de azért meg lehet inni)  Nyelvesít
« Utoljára szerkesztve: 12 dec 07, 21:02:39 írta Ayumichan » Naplózva

Normális vagyok, a hangok is ezt mondják.
dreamfolow
Elit Jounin
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 1614


« Válasz #8972 Dátum: 12 dec 07, 21:04:55 »

A velő vétel....hát annál rosszabb nincs (Azt mondják) Nekem se volt még hozzá eddig szerencsém,és remélem sose lesz.Oltás,az semmi.Amúgy én tőlem most vettek vért nem rég,életemben először (elég hamar)ikszdé...Pedig aztán már belefért volna egypárszor,de nem volt rá semmi okom eddig.Most vettek tőlem 3 kémcsővel.Mondhatni új volt az érzés,mikor azt a karszorítót megláttam ikszdé...Kicsit be...tam,de aztán betolta  a tűt,és semmit nem éreztem.Jobb mint egy szúnyogcsípés.Jaj egyszer bele volt állítva a tű a kanapéba,még nagyon régen...Aztán én meg beleültem .XDD Bal combom közepébe,tövig.Alig tudtam kihúzni,mondhatni a szemeim kikerekedtem.(Vagy vtam 10 éves) De le se esett hogy mivan,csak azon voltam hogy ne lássanak meg és hogy minél hamarabb kitudjam venni a tűt,de tövig belement és egy ollóval huzigáltam amíg ki nem jött.Még jó hogy nem tűnt el a combomban.Nevet ÉN NAGYON buta vagyok...Kezdem megkedvelni ezeket a klasszikus zenéket,amin zongorán játszanak ??? (ikszdé mivan velem...)
« Utoljára szerkesztve: 12 dec 07, 21:09:38 írta dreamfolow » Naplózva

Ayumichan
Naruto-Kun Fórum Isten
*****
Nem elérhető Nem elérhető

Rejtett Hang Falu Rejtett Hang Falu

Hozzászólások: 6459


Silent shadow


« Válasz #8973 Dátum: 12 dec 07, 21:08:21 »

Hát ha eltűnt volna benned, akkor mehettél volna a sebészetre.  smirksweat
Naplózva

Normális vagyok, a hangok is ezt mondják.
dreamfolow
Elit Jounin
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 1614


« Válasz #8974 Dátum: 12 dec 07, 21:47:05 »

Havernak ma van a szülinapja,kicsit ivott ,aztán most felhivott .Nem vettem fel ,visszahivtam azt mondja : nincs kulcsom,hozzá kulcsot nem tudok bemenni a házba,hallod fater....XDD - Mondom nem a fater vagyok,azt mondja -menjek kocsival el,vigyek neki kulcsot,közbe tujába belekötött.De amúgy mindíg ezt csinálja...Hivogat ,irogat mindenkinek beb*szottan.--Add meg valakinek a telószámát,hogy feltudjam hívni,aztán  hozzon kulcsot, mert már 3 %-on van csak a telom.Mondom neki : nincs meg senki olyannak a száma aki tudna vinni neked kulcsot...Hívd fel az muterodat.FUCK LOGIC Aztán azt mondja,hozzáá kulcsot fater mert megfagyok.ikszdé Röhögök,mondom én az **** vagyok,azt mondja ,üjj fel a vonatra hozzál kulcsot. De mondom honnan bmeg ,szüljek vagy izzadjak?
« Utoljára szerkesztve: 12 dec 07, 21:59:51 írta dreamfolow » Naplózva

Hédi
Osztag Vezető
*
Nem elérhető Nem elérhető

Egyesített Shinobi Haderő Egyesített Shinobi Haderő

Hozzászólások: 860


Tesco Gazdaságos Kage Bunshin


WWW
« Válasz #8975 Dátum: 12 dec 07, 22:11:44 »

Szerintem az a haver nem kicsit ivott xD Szerencsétlen meg fog fagyni a tuják között xD
« Utoljára szerkesztve: 12 dec 07, 22:12:22 írta Hedi-usagi » Naplózva

"Dissect me 'til my blood runs down into the drain
My bitter heart is pumping oil into my veins"
-------------------------------------------------------
::MAL::
::TUMBLR::
CrazyCat
Elit Jounin
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 1853



« Válasz #8976 Dátum: 12 dec 07, 22:23:06 »

Nekem a vérvétel sose jött be Nevet Egyszer annyit szívtak belőlem, hogy már teljesen elsápadtam, szédültem, foltok jelentek meg a szemem előtt, és csak akkor hagyták abba, mikor már majdnem elájultam. Na az kellemetlen volt, de még mindig jobb annál, mikor rossz helyre szúrták, és nem hogy kihúzták volna, átmozgatták izomból vénába... az valami hatalmas élmény volt, egy hétig lilává vált a könyöknél a hajlat.  smirksweat
Naplózva
Hédi
Osztag Vezető
*
Nem elérhető Nem elérhető

Egyesített Shinobi Haderő Egyesített Shinobi Haderő

Hozzászólások: 860


Tesco Gazdaságos Kage Bunshin


WWW
« Válasz #8977 Dátum: 12 dec 07, 22:25:06 »

Jaj azt én is imádom amikor vérvételen kifogok valami extra béna nővért aki fogalmam sincs, hogy került be egy kórházba, és össze-vissza szúrkál mire talál egy használható vénát. (y)
« Utoljára szerkesztve: 12 dec 07, 22:25:41 írta Hedi-usagi » Naplózva

"Dissect me 'til my blood runs down into the drain
My bitter heart is pumping oil into my veins"
-------------------------------------------------------
::MAL::
::TUMBLR::
dreamfolow
Elit Jounin
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 1614


« Válasz #8978 Dátum: 12 dec 07, 22:26:59 »

Nálam ez no problemo.Olyan vénám van a bal karhajlatomban,mintha direkt csak azért lenne ott hogy onnan szívják ki a véremet Nevet
Naplózva

Ayumichan
Naruto-Kun Fórum Isten
*****
Nem elérhető Nem elérhető

Rejtett Hang Falu Rejtett Hang Falu

Hozzászólások: 6459


Silent shadow


« Válasz #8979 Dátum: 12 dec 07, 22:27:11 »

Elég érdekes haverod van dreamfolow . Arra vagyok kiváncsi h vajon mit (milyen piát) ihatott  amitől ilyen (értetlen) lett, mert vannak olyan kotyvalék piák h nem csak részeg tőle az ember de "bolond" is.  smirksweat
Régen (gyerekkoromba) volt 1 szomszédunk (1 öregasszony), aki házipálinkát árult (csak így sutyiban), és apu vett tőle. Miután megitta kipakolta a tűzhelyet (1 fatüzeléses dögnehéz sparhelt) az udvarra egyedül, aminek a házba történő visszaviteléhez ő és még 2 ember kellett, és még nem is emlékezett rá h kipakolta.  >.<#
Naplózva

Normális vagyok, a hangok is ezt mondják.
dreamfolow
Elit Jounin
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 1614


« Válasz #8980 Dátum: 12 dec 07, 22:29:30 »

Az úgy szép,vigyázni kell az öregasszonyokkal .Még a végén mérgező almát nyomnak a kezedbe :DD..Valami olyasmit is motyogott hogy vigyek whiskyt ,meg pálinkát,szóval ebből kikövetkeztetve...talán ezt a 2-őt.
« Utoljára szerkesztve: 12 dec 07, 22:30:32 írta dreamfolow » Naplózva

Ayumichan
Naruto-Kun Fórum Isten
*****
Nem elérhető Nem elérhető

Rejtett Hang Falu Rejtett Hang Falu

Hozzászólások: 6459


Silent shadow


« Válasz #8981 Dátum: 12 dec 07, 22:42:56 »

Hogyne, whiskyt meg páleszt, aztán "hiphop jön Vuk" (vagy a detox)  >.<#

Apropó alma, úgy ennék és van is itthon, de forrócsokit ittam (ami persze tej alapú), az nem kavarna be ha most almát ennék?  Gondolkozik  smirksweat
Naplózva

Normális vagyok, a hangok is ezt mondják.
Éjfél
S-Osztályú gyilkoló ninja
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 2089



« Válasz #8982 Dátum: 12 dec 07, 22:46:18 »

Engem tuti nem érdekelne.. Mosolyog amúgy szerintem semmi bajod nem lesz
Naplózva
Elina Scarlet
Chuunin
*
Nem elérhető Nem elérhető

Egyesített Shinobi Haderő Egyesített Shinobi Haderő

Hozzászólások: 134


Szárnypróbálgató


« Válasz #8983 Dátum: 12 dec 07, 22:48:03 »

Nem hiszem, hogy sokkal gázabb lenne, mint a csokiba mártott alma... *kiskísértet elsuhan, itt se volt*
Naplózva

Hugicáim: Lina Lisana és Hiname Shion (igen, tényleg... animés család vagyunk)

dreamfolow
Elit Jounin
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 1614


« Válasz #8984 Dátum: 12 dec 07, 22:51:55 »

Egy helyre megy Nevet Ez még mindíg nem übereli az én kombómat,  ecet + karamellás puding.ikszdé
Naplózva

Oldalak: 1 ... 597 598 [599] 600 601 ... 960
  Nyomtatás  
 
Ugrás:  

 
A MySQL adatbázis használatával A PHP programnyelven íródott bluBlur Skin © 2006, hbSkins
Powered by SMF 1.1.21 | SMF © 2015, Simple Machines


A számláló indult: 2008.06.21.
Szabványos XHTML 1.0! Szabványos CSS!