24 okt 07, 14:40:08 *
Üdvözlünk, Vendég. Kérlek jelentkezz be vagy regisztrálj.

Jelentkezz be a felhasználóneveddel, jelszavaddal és add meg a munkamenet hosszát
Hírek: EZ A NARUTO-KUN RÉGI FÓRUMÁNAK ARCHÍVUMA.
 
   Főoldal   Súgó Keresés Bejelentkezés Regisztráció  
Oldalak: 1 ... 594 595 [596] 597 598 ... 960
  Nyomtatás  
Szerző Téma: Duma 9  (Megtekintve 1140254 alkalommal)
0 Felhasználó és 132 vendég van a témában
noemimi-chan
Naruto-Kun Fórum Isten
*****
Nem elérhető Nem elérhető

Rejtett Hó Falu Rejtett Hó Falu

Hozzászólások: 5716


Aliz csodaországból...


« Válasz #8925 Dátum: 12 dec 06, 09:24:07 »

Ah nekem a kövi az már laborhét az is izgi lesz, naponta beugrókkal az előző féléves anyagból amiből már 1x vizsgáztunk... plusz persze pót zh, dec. 17 és 21 közt meg le akarok tudni 2 vizsgát meg egy teljesen felesleges pót zh-t (mert az aq tárgy kétlem hogy csoda történne és meglenne).... de legalább január elején meg lesz mindenem amit meg tudok csinálni....
Naplózva

"Valós képem van erényeimről és gyengeségeimről. Az én fegyverem az elmém. A fivéremnek ott a kardja, Robert királynak ott a harci pörölye, nekem pedig az elmém... az elmének pedig könyvekre van szüksége, ahogyan a kardnak fenőkőre, ha meg akarja őrizni élességét."  "Büszkén, mint egy megtérésre hívott rossz angyal, aki inkább választja a kárhozatot, mint büszkesége megtörését."
gman
Naruto-Kun Fórum Isten
*****
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 7507



« Válasz #8926 Dátum: 12 dec 06, 09:28:48 »

Én meg csak 17.-re tudtam jelentkezni az Európa természeti földrajza vizsgára, mert a későbbi helyeket elkapkodták. Ez a félév legnehezebb tárgya és én még semmit nem tanultam rá. >.<#
Naplózva
heo
Shinobi no Kami
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 4496

Fényhozó


« Válasz #8927 Dátum: 12 dec 06, 09:29:37 »

STM, te már megfogtad az Isten lábát, szóval tőlem nem kapsz te semmit. Nyelvesít
Naplózva

<Feleségem: Mini-chan Ámor> <Gyermekeim: Sabaku, M. Bogi, Rikan> <Anyósom, tiszteletbeli fogadott anyám: Ritli-sama>
<Az én pici szarvasom: Flexee> <Tanítványaim: Zizi100, drszabi, shidori93>
noemimi-chan
Naruto-Kun Fórum Isten
*****
Nem elérhető Nem elérhető

Rejtett Hó Falu Rejtett Hó Falu

Hozzászólások: 5716


Aliz csodaországból...


« Válasz #8928 Dátum: 12 dec 06, 11:28:16 »

hahaaa én meg most 3ast kaptam és ha minden jólmegy meglesz így a 3as megajánlott jegyem
elvileg van már 14 kreditem (na jó 16 mert az angol is tuti meglesz)... aztána még 2 pót zh 11kredittért (de a mikrobi tuti meglesz csak rossz időpontra rakták, a műveleteket meg hagyom úszni Nevet aki nem görget egy tárgyat  sem az nem is igazi egyetemista, pláne nem mérnök hallgató) de ami vizsgám lesz még karácsony el­őtt abban bízom hogy csak ilyen játszás tárgy (táplálkozási allergiák ill. környezet védelem)...
de valahogy még mindig a hét legjobb élménye a véradás maradt (kár hogy azóta kicsit erőtlenebbnek érzem magam)
Naplózva

"Valós képem van erényeimről és gyengeségeimről. Az én fegyverem az elmém. A fivéremnek ott a kardja, Robert királynak ott a harci pörölye, nekem pedig az elmém... az elmének pedig könyvekre van szüksége, ahogyan a kardnak fenőkőre, ha meg akarja őrizni élességét."  "Büszkén, mint egy megtérésre hívott rossz angyal, aki inkább választja a kárhozatot, mint büszkesége megtörését."
gman
Naruto-Kun Fórum Isten
*****
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 7507



« Válasz #8929 Dátum: 12 dec 06, 12:36:09 »

Sosem adtam még vért, meg nem is fogok szerintem. Szörnyű érzés lenne, ha véltelenül a legádázabb ellenségeim egyikét az én vérem mentené meg.
« Utoljára szerkesztve: 12 dec 06, 12:36:40 írta gman » Naplózva
Saphira
Naruto-Kun Fórum Isten
*****
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 6663



« Válasz #8930 Dátum: 12 dec 06, 12:48:15 »

Szerintem a te véred úgyis mérgező, szóval csak megkíméled a társadalmat. Nevet
Naplózva

gman
Naruto-Kun Fórum Isten
*****
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 7507



« Válasz #8931 Dátum: 12 dec 06, 12:54:46 »

Ja, de valami hüllőnek csak jó lenne.
Amúgy fáj is és pénzt sem adnak érte, pedig akkor meggondolnám. Nevet
De ki tudja, lehet hogy a véradással megmented a következő Hitlert, vagy még rosszabb, azt, akivel később megcsal a párod. Nem jó kockáztatni gyerekek, abból csak a baj van.
Naplózva
heo
Shinobi no Kami
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 4496

Fényhozó


« Válasz #8932 Dátum: 12 dec 06, 13:02:32 »

Egyébként kapsz egy ostya szeletet, egy kis üveg vizet és egy 500 forintos utalványt, ami szinte mindenhol jó, ha már a pénz a legfontosabb neked...
Nekem mondjuk a tűzzománc kitűző tetszik. Én rendszeres véradó vagyok.
Naplózva

<Feleségem: Mini-chan Ámor> <Gyermekeim: Sabaku, M. Bogi, Rikan> <Anyósom, tiszteletbeli fogadott anyám: Ritli-sama>
<Az én pici szarvasom: Flexee> <Tanítványaim: Zizi100, drszabi, shidori93>
Borbalka
Chuunin
*
Nem elérhető Nem elérhető

Rejtett Levél Falu Rejtett Levél Falu

Hozzászólások: 193



« Válasz #8933 Dátum: 12 dec 06, 13:05:51 »

Lehet, hogy nem a következő Hitlert, hanem a következő Gandhit, Teréz anyát, esetleg a párodat mentenéd meg, de a te döntésed, hogy segítesz-e másokon.(Emellett én sem adtam még vért... smirksweat)
Naplózva
Éjfél
S-Osztályú gyilkoló ninja
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 2089



« Válasz #8934 Dátum: 12 dec 06, 13:18:19 »

Én adtam már.. és olyan fekete lett a karom és úgy bedagadt.. Nevet de megérte jogosan hiányozhattam az iskolából nem kellett lógni. ^^
Naplózva
gman
Naruto-Kun Fórum Isten
*****
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 7507



« Válasz #8935 Dátum: 12 dec 06, 13:18:40 »

Nem a pénz a legfontosabb, de ha már megdugnak azzal a rohadt tűvel, elvárnék némi hálát.
Amúgy ha kérdik, miért nem adok vért, azt mondom, hogy mormon vagyok, mert arra nem lehet mit felelni és nem is olyan ciki, mint ha azt mondanám, hogy fosok a tűtől. Nevet
Naplózva
heo
Shinobi no Kami
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 4496

Fényhozó


« Válasz #8936 Dátum: 12 dec 06, 13:45:31 »

Egy önzetlen cselekedért úgy általánosságban a hála várása nem éppen életképes gondolat...  smirksweat
Naplózva

<Feleségem: Mini-chan Ámor> <Gyermekeim: Sabaku, M. Bogi, Rikan> <Anyósom, tiszteletbeli fogadott anyám: Ritli-sama>
<Az én pici szarvasom: Flexee> <Tanítványaim: Zizi100, drszabi, shidori93>
gman
Naruto-Kun Fórum Isten
*****
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 7507



« Válasz #8937 Dátum: 12 dec 06, 13:52:22 »

Én és az önzetlenség...
Kb. négy ember van, akikért meghalnék, 20-25, akikért költségekbe verném magam, vagy fáradságos munkát végeznék értük,a többit meg a rosseb ott egye. Nevet
Naplózva
heo
Shinobi no Kami
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 4496

Fényhozó


« Válasz #8938 Dátum: 12 dec 06, 13:53:43 »

Ezt mindjárt gondoltam, ezért sem adsz vért. Nevet
Naplózva

<Feleségem: Mini-chan Ámor> <Gyermekeim: Sabaku, M. Bogi, Rikan> <Anyósom, tiszteletbeli fogadott anyám: Ritli-sama>
<Az én pici szarvasom: Flexee> <Tanítványaim: Zizi100, drszabi, shidori93>
Hidetada
Kezdő Jounin
*
Nem elérhető Nem elérhető

Egyesített Shinobi Haderő Egyesített Shinobi Haderő

Hozzászólások: 555


I love you spagetti Vallás: mugen


WWW
« Válasz #8939 Dátum: 12 dec 06, 14:22:46 »

egy magam fajta vámpír nem adhat vért Nevet
Naplózva

Pokémon trainerem akit eljuttatok a Sinnoh ligáig: Lina Lisana
Mesterem: Hiname Shion
Oldalak: 1 ... 594 595 [596] 597 598 ... 960
  Nyomtatás  
 
Ugrás:  

 
A MySQL adatbázis használatával A PHP programnyelven íródott bluBlur Skin © 2006, hbSkins
Powered by SMF 1.1.21 | SMF © 2015, Simple Machines


A számláló indult: 2008.06.21.
Szabványos XHTML 1.0! Szabványos CSS!