24 okt 06, 04:23:50 *
Üdvözlünk, Vendég. Kérlek jelentkezz be vagy regisztrálj.

Jelentkezz be a felhasználóneveddel, jelszavaddal és add meg a munkamenet hosszát
Hírek: EZ A NARUTO-KUN RÉGI FÓRUMÁNAK ARCHÍVUMA.
 
   Főoldal   Súgó Keresés Bejelentkezés Regisztráció  
Oldalak: 1 ... 560 561 [562] 563 564 ... 960
  Nyomtatás  
Szerző Téma: Duma 9  (Megtekintve 1137234 alkalommal)
0 Felhasználó és 71 vendég van a témában
Ayumichan
Naruto-Kun Fórum Isten
*****
Nem elérhető Nem elérhető

Rejtett Hang Falu Rejtett Hang Falu

Hozzászólások: 6459


Silent shadow


« Válasz #8415 Dátum: 12 nov 19, 19:56:48 »

Egyébként gman annyira olyan véleményen van (ez szűrődik le) h mi nők milyen szeszélyesek vagyunk, de szerintem ő szeszélyesebb bármilyen  nőnél.  Ördögi
Naplózva

Normális vagyok, a hangok is ezt mondják.
Éjfél
S-Osztályú gyilkoló ninja
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 2089



« Válasz #8416 Dátum: 12 nov 19, 19:58:21 »

holnap fogok, az cirka 16 órát jelent az utazássa legyütt.. Mosolyog jófej voltam és elvállaltam egy munkatársam műszakját... hát előre rettegek hogy hogy fogom kibírni idegileg..
Ha fizikai munka lenne annyira nem stresszelnék rajta, de itt embereket kell elviselni és kemény intellektuális feladatok vannak legalábbis 12 órában már fárasztó. \o/

edit: hát nem irigyellek, hozzád képest nekem leányálom négy órában dolgozni Mosolyog)) de majd lesz nekem is ilyen pörgős éjjel nappal melózós időszakom
« Utoljára szerkesztve: 12 nov 19, 19:59:27 írta Ejfel » Naplózva
Borbalka
Chuunin
*
Nem elérhető Nem elérhető

Rejtett Levél Falu Rejtett Levél Falu

Hozzászólások: 193



« Válasz #8417 Dátum: 12 nov 19, 20:02:57 »

Hajrá mindenkinek, akinek ennyit kell dolgoznia! Ti tizenkét óráztok én meg nyamvadt 6 óra iskolától úgy ki tudok lenni... >.<# Felnézek rátok Mosolyog
Naplózva
Gabesz
Naruto-Kun Csoport
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 7459


« Válasz #8418 Dátum: 12 nov 19, 20:06:03 »

Majd ha kijártad a sulit, rájössz hogy kemény a popszakma! Nyelvesít

Ejfel 2 órát utazol melóba? Honnan hova?  Hmm? 2 óra az nagyon sok idő! Hmm?
Naplózva
heo
Shinobi no Kami
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 4496

Fényhozó


« Válasz #8419 Dátum: 12 nov 19, 20:08:26 »

Ejfel, gondolom többnyire nőkkel beszélsz azért. Legalábbis a szlogen alapján erre gondolok. Nevet Tényleg, melyik nem tud fárasztóbb lenni? ÉN szállítmányozós cégnél voltam, ami fuvarozott és költöztetett is. Ott a találékony férfiak voltak fárasztóbbak. Hajnali egykor felhív és bemondja a méreteket és a tömeget. Kérdezem, hogy biztosítást köt-e rá. Válasz: "Már halott, nem kell rá." Na itt megdöbbentem azért. Egy koporsót ilyen módon elszállíttatni... Pláne, hogy... mindegy is. Vannak furcsa figurák. Nevet
Naplózva

<Feleségem: Mini-chan Ámor> <Gyermekeim: Sabaku, M. Bogi, Rikan> <Anyósom, tiszteletbeli fogadott anyám: Ritli-sama>
<Az én pici szarvasom: Flexee> <Tanítványaim: Zizi100, drszabi, shidori93>
gman
Naruto-Kun Fórum Isten
*****
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 7507



« Válasz #8420 Dátum: 12 nov 19, 20:10:19 »

Egyébként gman annyira olyan véleményen van (ez szűrődik le) h mi nők milyen szeszélyesek vagyunk, de szerintem ő szeszélyesebb bármilyen  nőnél.  Ördögi
Vannak normális nők is, mint...  Technikai KO... ajaj... most kellene valami poén, hogy a oldjam a helyzetet... megvant, mint egy férfi, akit Ivankov nővé változtatott. Nevet
Naplózva
Lina Lisana
Jounin
*
Nem elérhető Nem elérhető

Rejtett VérKöd Falu Rejtett VérKöd Falu

Hozzászólások: 1059

FTfan meg még sok más :D


« Válasz #8421 Dátum: 12 nov 19, 20:13:31 »

Azért vannak olyan férfiak is akik szeszélyesebbek a nőknél Gondolkozik gman, neked viszont igazán belevaló asszonykád van Nevet
Naplózva



 Család: Anyu~Hanii Apu~drszabi drága hugicám~Adri Nagyi~Ritli-sama Nagypapi~Hiei Én kicsi pokemonaim~Kirito&Hidetada
Mester~tia-sama bow
gman
Naruto-Kun Fórum Isten
*****
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 7507



« Válasz #8422 Dátum: 12 nov 19, 20:38:28 »

Belevaló? Én néha (egyre gyakrabban) inkább alávalónak gondolom. >.<#
Naplózva
Éjfél
S-Osztályú gyilkoló ninja
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 2089



« Válasz #8423 Dátum: 12 nov 19, 20:43:13 »

Pestrol Godollore.. nem lenne gaz kocsival..egy atlagosabforgalmas napon, de nekem a tomegkozlekedes jutott.. amit speciel nem tudok nem utalni..
Igen, nokkel, hehe..ma becsorgott egy kellemesen mely hangu uriember... kesz feludules volt, de sajnos csak termeket toroltetett, ami max fel perc gyonyor Nevet
 
Korabban dolgoztam penzugyi szerezettel is, illetve mezog azdasaggal is alltam kapcsolatban felmeres szinten es oszintenezerszer jobb volt. Egyertelmubb volt a kommunikacio es gyakorlatiasabb... mindenesetre teljesen mas.
Naplózva
heo
Shinobi no Kami
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 4496

Fényhozó


« Válasz #8424 Dátum: 12 nov 19, 20:57:28 »

Nagyon zavaró lenne a számodra, ha a neveden szólítanálak meg az Ejfel helyett? Ez a nick valahogy nem áll kézre.
Naplózva

<Feleségem: Mini-chan Ámor> <Gyermekeim: Sabaku, M. Bogi, Rikan> <Anyósom, tiszteletbeli fogadott anyám: Ritli-sama>
<Az én pici szarvasom: Flexee> <Tanítványaim: Zizi100, drszabi, shidori93>
Saphira
Naruto-Kun Fórum Isten
*****
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 6663



« Válasz #8425 Dátum: 12 nov 19, 21:00:33 »

12 óráztál?

Nekem egyik barátom most "48 órázott", amiből 51 lett. Mosolyog Mondjuk annyit dolgozik, hogy csoda, még felismerik otthon.
Naplózva

Éjfél
S-Osztályú gyilkoló ninja
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 2089



« Válasz #8426 Dátum: 12 nov 19, 21:03:20 »

Ha azt mondom igen meglep?
 Ha nevemen szolitasz az tulsagosan szemelyes... mi bajod a Éjféllel? Mosolyog
Naplózva
Stance
S-Osztályú gyilkoló ninja
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 2122



« Válasz #8427 Dátum: 12 nov 19, 21:11:46 »

12 óráztál?

Nekem egyik barátom most "48 órázott", amiből 51 lett. Mosolyog Mondjuk annyit dolgozik, hogy csoda, még felismerik otthon.

Hogy bír egy ember 51 órát dolgozni folyamatosan, alvás nélkül? Ez szerintem fizikai képtelenség.
Nekem eddig a leghosszabb műszakom reggel 8-tól másnap fél négyig volt, aztán mentem suliba. Olyan voltam, mint a mosott szar. Nevet
Naplózva



Saphira
Naruto-Kun Fórum Isten
*****
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 6663



« Válasz #8428 Dátum: 12 nov 19, 21:13:05 »

Nem mondtam, hogy nem aludt. Ügyeleten lehet aludni. Nevet
Naplózva

Lina Lisana
Jounin
*
Nem elérhető Nem elérhető

Rejtett VérKöd Falu Rejtett VérKöd Falu

Hozzászólások: 1059

FTfan meg még sok más :D


« Válasz #8429 Dátum: 12 nov 19, 21:14:01 »

Csak a család érdekében cselekszik Mosolyog Arról nem tehet, hogy ehez női módszereket kell bevetnie ikszdé
Naplózva



 Család: Anyu~Hanii Apu~drszabi drága hugicám~Adri Nagyi~Ritli-sama Nagypapi~Hiei Én kicsi pokemonaim~Kirito&Hidetada
Mester~tia-sama bow
Oldalak: 1 ... 560 561 [562] 563 564 ... 960
  Nyomtatás  
 
Ugrás:  

 
A MySQL adatbázis használatával A PHP programnyelven íródott bluBlur Skin © 2006, hbSkins
Powered by SMF 1.1.21 | SMF © 2015, Simple Machines


A számláló indult: 2008.06.21.
Szabványos XHTML 1.0! Szabványos CSS!