24 okt 05, 23:45:02 *
Üdvözlünk, Vendég. Kérlek jelentkezz be vagy regisztrálj.

Jelentkezz be a felhasználóneveddel, jelszavaddal és add meg a munkamenet hosszát
Hírek: EZ A NARUTO-KUN RÉGI FÓRUMÁNAK ARCHÍVUMA.
 
   Főoldal   Súgó Keresés Bejelentkezés Regisztráció  
Oldalak: 1 ... 558 559 [560] 561 562 ... 960
  Nyomtatás  
Szerző Téma: Duma 9  (Megtekintve 1136937 alkalommal)
0 Felhasználó és 54 vendég van a témában
Ishida
Rikodu Sennin
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 3704



« Válasz #8385 Dátum: 12 nov 18, 19:44:31 »

Nem igaz, hogy a gyengébbek szurkolnak a Lokinak. Nevet
Ha megfigyeled az egész szövegkörnyezetet, akkor szerintem egyértelmű, hogy nem azt mondtam, hogy a Loki fanok gyengék, hanem a gyenge "fradisták" mentek át másnak szurkolni, mert a Loki mainstream, divatos akárcsak a Vidi. Nem divat már fradinak szurkolni, épp ezért látszik még, hogy kik az igazi szurkolók. Mosolyog Ez kicsit olyan, mint a házasság... Jóban, rosszban, míg a halál el nem választ... :'D

Életemben nem néztem három percnél tovább focimeccset. Nevet Labdázni a gyerekek szoktak. Mosolyog
<a href="http://www.youtube.com/watch?v=U3J5IijwWXU" target="_blank">http://www.youtube.com/watch?v=U3J5IijwWXU</a>
Vannak olyan labdázások, amiket nem csak a "gyerekek" játszanak... kacsint
Naplózva
SzG
Osztag Vezető
*
Nem elérhető Nem elérhető

Egyesített Shinobi Haderő Egyesített Shinobi Haderő

Hozzászólások: 931


TARDIS lovagja


WWW
« Válasz #8386 Dátum: 12 nov 18, 19:58:37 »

Na végre egy téma amibe bele tudok szólni.  Kúl (mondjuk időm nem volt) Foci: néha rávettem magam, hogy megnézzek egyet mert egy haverom már nagyon mondta, hogy hú de jó lesz.. nem volt az. ahogy telt az idő:
1. perc: Mikor kezdődik már el?!
5. perc: ezek mit csinálnak?
10. perc: mikor lesz már vége?  persze természetesen nem néztem végig egy meccset se. forma1-ből láttam talán egy-két részt.. de nem tudom mit lehet élvezni azon, hogy egy csomó autós körbe körbe megy és az eredmény alig változik.. akiket eddig megkérdeztem, hogy miért nézik azt mondták a balesetekért. Mindig mondtam nekik, hogy én is láttam a baleseteket! Nem az egész altatót hanem azt a kis érdekes részt.
Naplózva

The angels are coming for you, but listen, your life could depend on this: don't blink. Don't even blink. Blink and you're dead. They are fast, faster than you could believe. Don't turn your back, don't look away, and *don't blink*! Good luck.
Éjfél
S-Osztályú gyilkoló ninja
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 2089



« Válasz #8387 Dátum: 12 nov 18, 20:04:14 »

forma1 ne is emlegesd kérlek... nem hiszem el hogy még nem unták meg az emberek... számomra ez egy rejtély...
Schumacher? irritáló hogy egyszer már abbahagyta de még mindig erőltetnie kell. (pedig nem is nézem!:D)
Egyébként én is kb 1-2 részt néztem végig az elmúlt 10 év alatt.
Egy alkalommal rá voltam kényszerülve mert barátnőméknél voltam vendégségben.. az úgy rendben is volt.. öccsével ps2ztünk ami fun volt.. mellettünk meg nézték a forma1et és néha nem átallottam nem hozzászólni meg párszor lefikázni őket hogy mit néznek ilyen élvezettel Nevet
Soha nem értettem és nem is fogom... hogy mi a jó benne.

edit: azt mondjuk aláírom hogy a kipördülős részek.. meg az élkanyarok izgik..
jah meg játékban online játszottam ilyen autóssal.. nah az még jó volt Nevet
« Utoljára szerkesztve: 12 nov 18, 20:06:45 írta Ejfel » Naplózva
Aes Sedai
Moderátor
*****
Nem elérhető Nem elérhető

Akatsuki Akatsuki

Hozzászólások: 11452



« Válasz #8388 Dátum: 12 nov 18, 21:30:39 »

Nem igaz, hogy a gyengébbek szurkolnak a Lokinak. Nevet
Ha megfigyeled az egész szövegkörnyezetet, akkor szerintem egyértelmű, hogy nem azt mondtam, hogy a Loki fanok gyengék, hanem a gyenge "fradisták" mentek át másnak szurkolni, mert a Loki mainstream, divatos akárcsak a Vidi. Nem divat már fradinak szurkolni, épp ezért látszik még, hogy kik az igazi szurkolók. Mosolyog Ez kicsit olyan, mint a házasság... Jóban, rosszban, míg a halál el nem választ... :'D


Ez sajna így van Ishida. Barcásként is félek attól, hogy majd sokan elpártolnak a csapattól, ha jön egy hullámvölgy.

A Fradi mellett én kitartottam mindig, amikor az NB2ben zúztunk, akkor is. Nevet A Fradi drukkerség (meg minden drukkerség) egyfajta életérzés is, ami nem múlik csak úgy el. Mosolyog

Életemben nem néztem három percnél tovább focimeccset. Nevet Labdázni a gyerekek szoktak. Mosolyog

Naplózva
Sabaku
Shinobi no Megami
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 4979


U.S.S. Kobayashi Maru


« Válasz #8389 Dátum: 12 nov 19, 17:22:44 »

Nézném békésen a Code Geass második évadát, de nővéremet konkrétan kiugrasztja a kádból a szénmonoxid-jelző szóval kinyitjuk az ablakokat és kimegyünk a kertbe. Én nem értem a dolgot, mert a jelző tök magasan van, ezért nővéremnek tök szarul kéne már lennie, de semmi baja. Aztán eszünkbe jutott, h ez a szar akkor is pittyeg, ha csak merül benne az elem, de a készítőknek annyi esze volt, h nem adta erre egy külön hangot neki, sőt, kikapcsoló gomb sincs rajta, így a kertből hallottuk azt a krvaidegesítő hangját a cuccnak ikszdé Aztán modtam, h okés, ez így idegesít, megnézem a jó öreg  gyertyás módszerrel.. s láss csodát, letettem a mosókonyha (ott van ez a cucc) padlójára, de nagyon nem úgy nézett ki, mint ami ki akar aludni... szal most kereshetem ki, hányadik részben és hol tartottam, plusz annak a szrnak a hangját is hallom még, pedig egy másik szobába van, két plucsiba bugyolálva...  ööööö
Naplózva

 
"The king is dead - that's what they say. - The king is dead. Long live the king."
Ősök: heo, Minagi | Nagyi: Ritli | hanii:hanii
Sensei: Hiei | Kistesók: Rikan, M.Bogi | personal szőrcsomó: Kallen
Éjfél
S-Osztályú gyilkoló ninja
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 2089



« Válasz #8390 Dátum: 12 nov 19, 17:30:44 »

két pulcsiba bugyolálva? :DDDDDDDD de aranyos..

Hát gratulálok.. nem értem m volt ez a pánik azért annak van egy kis ideje míg hatással lesz a szervezetre.. Nyelvesít Mosolyog
Inkább nem képzelem el hogy valódi stresszhelyzetben hogy reagáltatok volna. Nevet
Naplózva
Sabaku
Shinobi no Megami
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 4979


U.S.S. Kobayashi Maru


« Válasz #8391 Dátum: 12 nov 19, 17:35:09 »

Lehet furán írtam, de amúgy tök lazán vettük Nevet Nővérem hozta laptopját, én meg iPodom, hogy ellegyünk. De hülyeség lett volna bent maradni, ha az tényleg igazából riaszt, ráadásul egyik barátnőjével történt már ilyen a nővéremnek, csoda hogy túlélte.

De a legfontosabb, a rész megvan.
Naplózva

 
"The king is dead - that's what they say. - The king is dead. Long live the king."
Ősök: heo, Minagi | Nagyi: Ritli | hanii:hanii
Sensei: Hiei | Kistesók: Rikan, M.Bogi | personal szőrcsomó: Kallen
Saphira
Naruto-Kun Fórum Isten
*****
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 6663



« Válasz #8392 Dátum: 12 nov 19, 17:39:01 »

Összekevered a szén-monoxidot a szén-dioxiddal. Előző könnyebb a levegőnél, fenti térben gyűlik össze (ezért van fent a jelző), és nem oltja el a gyertyát. Szén-dioxid esetében a gyertyaoltás azért történik meg, mert kiszorítja az oxigént (ami a gyertya égéséhez szükséges).

Szóval ne hagyatkozz a gyertyára és a lenti kádra. Nevet
Naplózva

Sabaku
Shinobi no Megami
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 4979


U.S.S. Kobayashi Maru


« Válasz #8393 Dátum: 12 nov 19, 17:42:33 »

Hmm, ez esetben lehet mégis jogosan riasztott.. áh, mindegy, a fürdőszoba odébb van és nyitva az ablak, én elvagyok a Code Geassemmel, majd később megnézem még egyszer gyertyával. Nevet
Naplózva

 
"The king is dead - that's what they say. - The king is dead. Long live the king."
Ősök: heo, Minagi | Nagyi: Ritli | hanii:hanii
Sensei: Hiei | Kistesók: Rikan, M.Bogi | personal szőrcsomó: Kallen
Saphira
Naruto-Kun Fórum Isten
*****
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 6663



« Válasz #8394 Dátum: 12 nov 19, 17:47:56 »

De a gyertya úgy sem fog kialudni... Nevet

Idézet
Hát gratulálok.. nem értem m volt ez a pánik azért annak van egy kis ideje míg hatással lesz a szervezetre.. 
Inkább nem képzelem el hogy valódi stresszhelyzetben hogy reagáltatok volna.

Hát azért ez eléggé lehet valódi stresszhelyzet. 1%-os koncentrációban 2 perc alatt halált okoz. Ez nekem nem tűik olyan sok időnek... Persze koncentrációfüggő.

Egyébként jó Code Geass nézést. Egyik legjobb anime. Nevet
Naplózva

Sabaku
Shinobi no Megami
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 4979


U.S.S. Kobayashi Maru


« Válasz #8395 Dátum: 12 nov 19, 18:00:12 »

Már miért nem fog, ha magasra tartom....ja, hogy ez nem oxigént von el? Fuck.. így bízzon az ember a népi hiedelmekben, inkább lenne egy borospincénk, mint egy kazánunk... -_-"

Tényleg, előző hsz-ból kimaradt: szerinted mit kellett volna csinálnunk, Ejfel? Kinyitottuk ablakokat, levettük fűtést, kimentünk a házból. Mást nem nagyon lehet tenni ez esetben szerintem.

Breaking news: apám hazajött, és kérdezte villogott-e a szerkentyűn az a piros lámpa, mert az azt jelenti, h csak az elem merült. Villogott.

Köszi.., érdekes, régen utáltam és az első évad felénél abba is hagytam, de mikor újrakezdtem egy hete már tökre tetszett.. ki érti ezt.. Nevet
Naplózva

 
"The king is dead - that's what they say. - The king is dead. Long live the king."
Ősök: heo, Minagi | Nagyi: Ritli | hanii:hanii
Sensei: Hiei | Kistesók: Rikan, M.Bogi | personal szőrcsomó: Kallen
drszabi
Elit Jounin
*
Nem elérhető Nem elérhető

Rejtett Eső Falu Rejtett Eső Falu

Hozzászólások: 1965


Kriminál pszichológus Vallás: mugen


« Válasz #8396 Dátum: 12 nov 19, 18:01:11 »

Idézet
1%-os koncentrációban 2 perc alatt halált okoz. Ez nekem nem tűik olyan sok időnek... Persze koncentrációfüggő.
És emellett természetesen

Idézet
De a legfontosabb, a rész megvan.

ez legfontosabb. ikszdé (y)
« Utoljára szerkesztve: 12 nov 19, 18:01:44 írta drszabi » Naplózva

Feleségem: hanii Szeretet; Gyermekeim: Lina Lisana, AyaseAkami, Neirda; Anyósom: Ritli-hime; Apósom: Hiei-sama; Sógornőm: Minagi-san;
 Mesterem: heo; Tanítványom: Tsunadehime; Petem: D3VON; Ritli-hime csigusza _@/°°
gman
Naruto-Kun Fórum Isten
*****
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 7507



« Válasz #8397 Dátum: 12 nov 19, 18:07:50 »

Hat. Enny e-mailt kaptam, mire hazaértem, mind azért kuncsorognak, hogy őket válasszam keresztszülőnek. Utálom a barátaimat, komolyan utálom őket.
Naplózva
Saphira
Naruto-Kun Fórum Isten
*****
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 6663



« Válasz #8398 Dátum: 12 nov 19, 18:12:39 »

Már miért nem fog, ha magasra tartom....ja, hogy ez nem oxigént von el? Fuck.. így bízzon az ember a népi hiedelmekben, inkább lenne egy borospincénk, mint egy kazánunk... -_-"

Már mondtam miért nem. Nevet A gyertyagyújtás a szén-dioxidra vonatkozik, és tökéletesen be is válik, borospincében nagy valószínűséggel megbízhatsz a gyertyában, mert a láng természetszerűen kialszik, ha nincs oxigén.
 
A szén-monoxid esetében viszont nem fulladás okozza a halált (mert a szén-dioxidnál igen), hanem az, hogy a szén-monoxid erősebben kötődik a hemoglobinhoz, mint az oxigén, így felborul a szervezet oxigénszállítása.

Idézet
Hat. Enny e-mailt kaptam, mire hazaértem, mind azért kuncsorognak, hogy őket válasszam keresztszülőnek. Utálom a barátaimat, komolyan utálom őket.

Én is ma annyi cuki kis csöppséget láttam a Békás-tónál. Mosolyog Kis rózsaszín/kék pufi kabátban csetlettek-botlottak. Nagyon édesek voltak. Nevet
Naplózva

gman
Naruto-Kun Fórum Isten
*****
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 7507



« Válasz #8399 Dátum: 12 nov 19, 18:24:47 »

Legalább már tudom, hogy zöld kabátot kell venni neki.
Kicsesszek a haverokkal? Akar itt valaki keresztszülő lenni? ikszdé
Naplózva
Oldalak: 1 ... 558 559 [560] 561 562 ... 960
  Nyomtatás  
 
Ugrás:  

 
A MySQL adatbázis használatával A PHP programnyelven íródott bluBlur Skin © 2006, hbSkins
Powered by SMF 1.1.21 | SMF © 2015, Simple Machines


A számláló indult: 2008.06.21.
Szabványos XHTML 1.0! Szabványos CSS!