24 okt 06, 03:22:14 *
Üdvözlünk, Vendég. Kérlek jelentkezz be vagy regisztrálj.

Jelentkezz be a felhasználóneveddel, jelszavaddal és add meg a munkamenet hosszát
Hírek: EZ A NARUTO-KUN RÉGI FÓRUMÁNAK ARCHÍVUMA.
 
   Főoldal   Súgó Keresés Bejelentkezés Regisztráció  
Oldalak: 1 ... 559 560 [561] 562 563 ... 960
  Nyomtatás  
Szerző Téma: Duma 9  (Megtekintve 1137129 alkalommal)
0 Felhasználó és 12 vendég van a témában
heo
Shinobi no Kami
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 4496

Fényhozó


« Válasz #8400 Dátum: 12 nov 19, 18:29:04 »

Nem értem. Miért nem húgod lesz a keresztanyja? Az keresztapát meg majd feleséged kiválasztja és akkor nincs semmi nyűgöd vele. Nevet
Naplózva

<Feleségem: Mini-chan Ámor> <Gyermekeim: Sabaku, M. Bogi, Rikan> <Anyósom, tiszteletbeli fogadott anyám: Ritli-sama>
<Az én pici szarvasom: Flexee> <Tanítványaim: Zizi100, drszabi, shidori93>
Aes Sedai
Moderátor
*****
Nem elérhető Nem elérhető

Akatsuki Akatsuki

Hozzászólások: 11452



« Válasz #8401 Dátum: 12 nov 19, 18:29:19 »

Én leszek szívesen. Igaz, hogy meg se vagyok keresztelve, de who cares? Mennyit fizetsz?
Naplózva
gman
Naruto-Kun Fórum Isten
*****
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 7507



« Válasz #8402 Dátum: 12 nov 19, 18:33:45 »

Jó Aes, de ha meghalok te neveled fel. Majd kifizetem a karácsonyi ajándékok felét, amit veszel. ikszdé

A húgom 7 éves. Am minek két keresztszülő?
Naplózva
heo
Shinobi no Kami
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 4496

Fényhozó


« Válasz #8403 Dátum: 12 nov 19, 18:36:00 »

Na és aztán? Úgysincs semmi különösebb szerepe ennek az egésznek. A szülők párban járnak, gondolom azért. (Legalábbis ideális esetben.)
Naplózva

<Feleségem: Mini-chan Ámor> <Gyermekeim: Sabaku, M. Bogi, Rikan> <Anyósom, tiszteletbeli fogadott anyám: Ritli-sama>
<Az én pici szarvasom: Flexee> <Tanítványaim: Zizi100, drszabi, shidori93>
Aes Sedai
Moderátor
*****
Nem elérhető Nem elérhető

Akatsuki Akatsuki

Hozzászólások: 11452



« Válasz #8404 Dátum: 12 nov 19, 18:38:08 »

Én neveljem fel? Te jó ég, mi lenne szegény gyerekből. xDD

Am ma nagyon nem vagyok magamnál. Ügyelni szoktam erre de most többször is előfordult: látom hogy piros a sharingan a Csevegőnél örülök, hogy új hsz., ezért oda kattintok azonnal az utolsó témára... és véletlenül belelépek abba a *világ összes trágár szava* anime barkóba vagy ki ő témába... ezt mennyire rohadtul tud idegesíteni. :FF Pedig mindig megnézem, nehogy ez megtörténjen, de néha nem figyelek oda...
Naplózva
Saphira
Naruto-Kun Fórum Isten
*****
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 6663



« Válasz #8405 Dátum: 12 nov 19, 18:41:00 »

Én egyszer próbáltam csak miattad befagyasztani azt a témát. De még annak az általam betett karakternek a nevét is megmondták, akiről én sem tudtam, hogy ki... Nevet

Ja, az animebarkóba tök más téma, ez csak most esett le. Nevet
« Utoljára szerkesztve: 12 nov 19, 18:55:44 írta Saphira » Naplózva

gman
Naruto-Kun Fórum Isten
*****
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 7507



« Válasz #8406 Dátum: 12 nov 19, 18:42:46 »

Nekem csak keresztapám van. Jó sokat keres, azt hiszem ezért is esett rá a szüleim választása. Akkora balf*szt, mint ő, mi másért akarnának a családban tudni?

Am a keresztszülő ezért van, nem? Mármint, hogy felelősséget vállal a gyerekért, ha gubanc van.

Bocsi Saphi  a privát miatt, szeretlek én, tudod, csak kicsúszott. Pirul
« Utoljára szerkesztve: 12 nov 19, 18:43:46 írta gman » Naplózva
Borbalka
Chuunin
*
Nem elérhető Nem elérhető

Rejtett Levél Falu Rejtett Levél Falu

Hozzászólások: 193



« Válasz #8407 Dátum: 12 nov 19, 18:45:01 »

Lehet, hogy kicsit elszálltam, de azon gondolkozom milyen jó akatsukis babaruhát lehetne csinálni... Gondolkozik
Naplózva
Éjfél
S-Osztályú gyilkoló ninja
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 2089



« Válasz #8408 Dátum: 12 nov 19, 18:47:59 »

Sabaku: Semmit, teljesen jól tetted hogy kimentél a lakásból, ablakot nyitottál, stb. Ez rendben is van, de a készüléket leellenőrizni nem árt, miért van szén monoxid jelzőtök ha nem ért hozzá csak az a személy aki nincs otthon?
Ejj..

Hát azért nem rohannék ész veszetten ki ahogy bejelez a szerkezet:) előtte megpróbálnék megbizonyosodni róla nyitott ablaknál hogy wötöfö:))

No mindegy, nem is azért hogy kukacoskodjak mert ha egy 1% fölött lett volna a koncentráció  1-2 perc alatt halált okoz ezt aláírom,(aminek elég kicsi az esélye nagyobb térségben és jelzővel a fejünk felett de nyilván megvan.. végül is a szerkezet is elromolhat)
Egyébként is miről beszélek itt úgy hogy nem értek hozzá... hát nem is értem minek szóltam bele.. Mosolyog
Naplózva
Sabaku
Shinobi no Megami
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 4979


U.S.S. Kobayashi Maru


« Válasz #8409 Dátum: 12 nov 19, 19:28:04 »

Próbáltuk leerenőrizni, de az egész vacak egy piros lámpából, meg egy pittyegésgenrálóból áll, szóval nem mentünk vele sokra. Ezt ugye nyitott ablak mellet vizsgáltuk (igazából vizsgáltam)meg. De mive ugye nem értel hozzá, ezért már ennek se volt semmi értelme.
Ki modta, h fejvesztve rohantunk? Szépen kinyitogattuk az ablakokat meg mittudom én, amit ilyenkor szokás. Utána felvettük kabátot, kimentünk kertbe, aztán inkább beültünk nyitott ajtó mellé a konyhába, és ott hallgattunk zenét.
Persze nem hibáztatlak, h nem ez jött le elsőre is, mert nem akartam kisregényt íni, de mivel utálom, ha valaki jobban tudja, mégis muszáj volt.. Nevet

Akatsukis? Nem ismered még dzsíment, akkor már a kölök kalózzászlóját terveznéd xD
Naplózva

 
"The king is dead - that's what they say. - The king is dead. Long live the king."
Ősök: heo, Minagi | Nagyi: Ritli | hanii:hanii
Sensei: Hiei | Kistesók: Rikan, M.Bogi | personal szőrcsomó: Kallen
Ayumichan
Naruto-Kun Fórum Isten
*****
Nem elérhető Nem elérhető

Rejtett Hang Falu Rejtett Hang Falu

Hozzászólások: 6459


Silent shadow


« Válasz #8410 Dátum: 12 nov 19, 19:30:08 »

Hát szerintem is, inkább menjen ki (Sabaku) "hamis riasztás" miatt, mint az ellenkezője.  smirksweat

gman (és az asszonykája), már ennyire előre vagytok a "baba projekttel" h keresztszülő jelöltek tűnnek fel?  Ördögi
« Utoljára szerkesztve: 12 nov 19, 19:30:41 írta Ayumichan » Naplózva

Normális vagyok, a hangok is ezt mondják.
Gabesz
Naruto-Kun Csoport
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 7459


« Válasz #8411 Dátum: 12 nov 19, 19:32:55 »

A fészbuk másnak is ezt írja ki?
http://www.facebook.com/ cím, melyet meg akart nyitni, jelenleg nem elérhető. Győződjön meg róla, hogy a webcímet (URL) helyesen írta be, majd próbálja meg újratölteni a lapot.
Csak nekem nem elérhető, vagy globális a problematika?
Hazaérek melóból, és nem bírok fécezni.. Katasztrófa..

 >Már jó... Remélem...
« Utoljára szerkesztve: 12 nov 19, 19:36:32 írta Gabesz » Naplózva
Ayumichan
Naruto-Kun Fórum Isten
*****
Nem elérhető Nem elérhető

Rejtett Hang Falu Rejtett Hang Falu

Hozzászólások: 6459


Silent shadow


« Válasz #8412 Dátum: 12 nov 19, 19:37:19 »

Nekem betölti, be is bírok jelentkezni.  Nyelvesít
Naplózva

Normális vagyok, a hangok is ezt mondják.
Éjfél
S-Osztályú gyilkoló ninja
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 2089



« Válasz #8413 Dátum: 12 nov 19, 19:44:04 »

Nálam okés.. a fb:)
amúgy nekem is csinál ilyeneket az utóbbi időben..

Azt se mondtam hogy üljön le a szoba közepére és kezdjen el zsugázni a tesójával.Mosolyog

Sabaku nem kell ám mindent szó szerint venni... Mosolyog)))) gondolom hogy nem sikoltva futottatok ki.... (Nevet)

Edit: Gman: annyi bajod van hogy sírhatnékom van Nevet mekkora sz-mét barátaid vannak.. felháborító..Nevet
Esetemben egyértelmű lesz ki lesz a keresztanya a keresztapát meg válassza ki az apuka.. egyébként a többiek sírhatnának nem hatna meg..Mosolyog

Sok a melo, holnap 12 órázom.. ügyfélszolgálat.. agyhalál.. nincs szar kedvem de jó kötekedni.. úgyhogy szeressetek! Nevet
« Utoljára szerkesztve: 12 nov 19, 19:48:35 írta Ejfel » Naplózva
Gabesz
Naruto-Kun Csoport
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 7459


« Válasz #8414 Dátum: 12 nov 19, 19:54:08 »

12 óráztál? Az se rossz... Nekem 17:45-kor járt le a 12 órám.. 18:35-kor végeztem.. 12 óránál nem fizet többet a cég... Holnap is tuti meg lesz a 12 órám... A mai + órámat a holnapi naphoz írják... Érik egy újabb szabadnap...
Naplózva
Oldalak: 1 ... 559 560 [561] 562 563 ... 960
  Nyomtatás  
 
Ugrás:  

 
A MySQL adatbázis használatával A PHP programnyelven íródott bluBlur Skin © 2006, hbSkins
Powered by SMF 1.1.21 | SMF © 2015, Simple Machines


A számláló indult: 2008.06.21.
Szabványos XHTML 1.0! Szabványos CSS!