24 okt 06, 07:22:26 *
Üdvözlünk, Vendég. Kérlek jelentkezz be vagy regisztrálj.

Jelentkezz be a felhasználóneveddel, jelszavaddal és add meg a munkamenet hosszát
Hírek: EZ A NARUTO-KUN RÉGI FÓRUMÁNAK ARCHÍVUMA.
 
   Főoldal   Súgó Keresés Bejelentkezés Regisztráció  
Oldalak: 1 ... 549 550 [551] 552 553 ... 960
  Nyomtatás  
Szerző Téma: Duma 9  (Megtekintve 1137460 alkalommal)
0 Felhasználó és 136 vendég van a témában
Éjfél
S-Osztályú gyilkoló ninja
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 2089



« Válasz #8250 Dátum: 12 nov 16, 17:24:39 »

Jah interneten vagyunk és nem ismerlek annyira hogy megtudjam ítélni hogy mikor veszel komolyan dolgokat. Smile hiányában pláne. Mosolyog

Nem gondolom azt hogy nem tetszene, de sokszor egy szexi fehérnemű megadja az alapot.. jó nem vagyok férfi de a vetkőztetés része azért eléggé jó dolog szerintem.. oda- vissza.

Visszaütő lehetőség.. hehe, itt igazából szintekről, árnyalatokról van szó és nyilván mindenkinek egyéni hogy mit szeret és mit nem. Nem lehet standardizálni.
Sok mindentől függ de gondolom ha egy számodra bányarém közli szexre éhes tekintettel hogy "nincs rajtam bugyi" nem válik hirtelen szexivé. (szélsőség i love it)
Naplózva
mugen
Jounin
*
Nem elérhető Nem elérhető

Akatsuki Akatsuki

Hozzászólások: 1070


gentlenazi


« Válasz #8251 Dátum: 12 nov 16, 17:32:47 »

1€ egy snickersért?!?!?,nekem anno haverom szerezte 50ftért...
Egészségesen élsz azt megkell hagyni.
Naplózva

Pet:Hiname(harap,de már szobatiszta)

Olyan nincs,hogy olyan nincs!

Élj úgy,hogy a papnak minnél kevesebbet keljen hazudnia a temetéseden!

"Nemzetünk szolgálatában meghalni lehet,de elfáradni soha!"
heo
Shinobi no Kami
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 4496

Fényhozó


« Válasz #8252 Dátum: 12 nov 16, 17:41:11 »

Tudom, reménytelenül szélsőséges és romantikusan túlzó eset, de ilyen mélységű beszélgetésbe általában azzal keveredik az ember, aki iránt érez valamit, pozitívat, neagyisten szereti. Valószínűleg ezért nem láttam ezt a buktatót.

Persze, kihámozni szépen lassan nagyon jó tud lenni. De, ha csak magamhoz húzom, végigsimítom és nevető szempárral a szemembe mondja, hogy nincs rajta, akkor az nem csak kacér, de izgató is.

No de, talán ennyi elég is a témából. Nevet
Naplózva

<Feleségem: Mini-chan Ámor> <Gyermekeim: Sabaku, M. Bogi, Rikan> <Anyósom, tiszteletbeli fogadott anyám: Ritli-sama>
<Az én pici szarvasom: Flexee> <Tanítványaim: Zizi100, drszabi, shidori93>
Éjfél
S-Osztályú gyilkoló ninja
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 2089



« Válasz #8253 Dátum: 12 nov 16, 17:59:53 »

Általában? Tényleg? Aranyos Mosolyog

Okéoké.

Mugen:
Amúgy ezen én is meglepődtem de igen angliában se volt olcsó (ha magyarba átszámoljuk) az édesség... úgy alapvetően Nevet

Gondolj bele van egy átlag ezer euros fizetés ami azért körülbelül a minimálbér mondjuk németországban egy euro lényegében az egy ezrede ennek az összegnek.
Magyarország jó esetben 70k ennek az egy ezrede? Mosolyog

Szóval ha ilyen szempontból nézzük nem drága.
« Utoljára szerkesztve: 12 nov 16, 18:00:25 írta Ejfel » Naplózva
Saphira
Naruto-Kun Fórum Isten
*****
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 6663



« Válasz #8254 Dátum: 12 nov 16, 18:05:40 »

Magyarországon 200-220 ezer az átlagkereset.
Naplózva

Éjfél
S-Osztályú gyilkoló ninja
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 2089



« Válasz #8255 Dátum: 12 nov 16, 18:08:00 »

Lehet hogy rosszul fogalmaztam de minimálbérre gondoltam átlagosan.
Naplózva
heo
Shinobi no Kami
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 4496

Fényhozó


« Válasz #8256 Dátum: 12 nov 16, 18:21:23 »

Aranyos, manapság olyan gyakran hallom ezt. Nevet

Saphi, az még bruttó.
Idézetet írta: KSH
Nemzetgazdasági szinten az átlagos – családi kedvezmény nélkül számított – nettó kereset 141 800 (ezen belül a fizikai foglalkozásúaké 98 900, a szellemi foglalkozásúaké 185 800) Ft volt,
Forrás

Csak azért írtam be, mert ezt a 200-220 ezret valahogy nem éreztem valósnak...
Naplózva

<Feleségem: Mini-chan Ámor> <Gyermekeim: Sabaku, M. Bogi, Rikan> <Anyósom, tiszteletbeli fogadott anyám: Ritli-sama>
<Az én pici szarvasom: Flexee> <Tanítványaim: Zizi100, drszabi, shidori93>
Aes Sedai
Moderátor
*****
Nem elérhető Nem elérhető

Akatsuki Akatsuki

Hozzászólások: 11452



« Válasz #8257 Dátum: 12 nov 16, 18:27:04 »

Ez a szám meg különben sem jelent semmit, mert (értelemszerűen) nem egyenletesen oszlik el a lakosság körében, ugyanúgy benne van, aki milliókat keres, mint az, aki nagyon keveset. Ez természetesen ugyanígy van más országokban is.
Naplózva
Nikuccia
S-Osztályú gyilkoló ninja
*
Nem elérhető Nem elérhető

Rejtett Csillag Falu Rejtett Csillag Falu

Hozzászólások: 2210



« Válasz #8258 Dátum: 12 nov 16, 18:31:52 »

Hát, mugen, ha majd kikerülsz a nagyvilágba, és ne adj isten, nem keresel annyit, amennyiből futja egészséges életmódra, majd... nos, pacsizz le velem, ha inkább költöd a pénzed egészséges, drága kajára, mint olcsóbbra, kevesebbért. Nevet Vagyis ne, ne pacsizz le, nem szeretném.

« Utoljára szerkesztve: 12 nov 16, 18:32:44 írta Nikuccia » Naplózva
Saphira
Naruto-Kun Fórum Isten
*****
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 6663



« Válasz #8259 Dátum: 12 nov 16, 18:32:33 »

Nyilván a bruttó keresetet mondtam, mert más országok esetén is azt adják meg. Az már egyéni országos kérdés, hogy hol mennyit kell belőle levonni.

Emellett a 70 ezres minimálbér átlagba is beleköthettél volna, mert hivatalosan a minimálbér 90 ezer fölött van. Abból sehogy sem lesz 70 ezer átlag.
Naplózva

Éjfél
S-Osztályú gyilkoló ninja
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 2089



« Válasz #8260 Dátum: 12 nov 16, 18:41:54 »

Persze bele lehet kötni a részletekbe de itt nem ez volt a lényeg... Mosolyog sebaj legalább újra virágzik a téma..

Mivel nem vagyok tisztában a pontos összeggel beírtam hogy körülbelül (jó esetben)Mosolyog))
Egyébként tudtommal Magyarországon a minimálbér NETTÓ 60ezer valamennyi tehát nem éri el a 70.000et sem, hogy bruttó mennyi arról nem tudok. Feltételezem 90.000 alatt bruttó értékre gondoltál.

Edit: igen az egészséges életmódhoz kell egy pénztárca az biztos. Nevet
« Utoljára szerkesztve: 12 nov 16, 18:44:18 írta Ejfel » Naplózva
heo
Shinobi no Kami
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 4496

Fényhozó


« Válasz #8261 Dátum: 12 nov 16, 18:45:48 »

Hivatalosan jogom van a legjobb minőségű orvosi ellátáshoz, a lehető leghamarabb és mégis...
Egyébként igen, egy szakmunkást elvégzett 8 órában dolgozó pénztáros alapfizetése bruttó 108 ezer forint. Ebből kézbe kap 76 körül. Annyira nincs távol a valóságtól Ejfel állítása. (Ezt onnan tudom, hogy anyukám ebben a boltban helyettes.)
A szakképzettséget nem igénylő alap minimálbér az 93 ezer, természetesen bruttóban...

Az Európai viszonylat meg... Itt egy táblázat. Persze az nincs benne, hogy mi, hol és mennyibe kerül. Például 1 liter üzemanyag, 1 kiló kenyér, etc.
(Egyébként a fizetésben sem állunk valami fényesen...) Persze van kiút, tanulni kell. Nevet
« Utoljára szerkesztve: 12 nov 16, 18:46:57 írta heo » Naplózva

<Feleségem: Mini-chan Ámor> <Gyermekeim: Sabaku, M. Bogi, Rikan> <Anyósom, tiszteletbeli fogadott anyám: Ritli-sama>
<Az én pici szarvasom: Flexee> <Tanítványaim: Zizi100, drszabi, shidori93>
mugen
Jounin
*
Nem elérhető Nem elérhető

Akatsuki Akatsuki

Hozzászólások: 1070


gentlenazi


« Válasz #8262 Dátum: 12 nov 16, 19:24:54 »

Nőkkel nem pacsizok...meg ez kölcsönös,hisz olyan emberekkel pacsizok akivel eggyet értek v elismerem.
Am meg,van a közép út...nm a szar se nem a jót veszed...mondjuk szerintem az egészség nem annyira dràga...meg nekem ilyen problémám nem lesz...
Ugy beszélsz mintha neked hatalmas tapasztalataid lennének erről ...nagyvilágba mi...hat kb 1-2eve semmi pénzt nem kapok kb...szal megkellet dolgoznom azert amit akartam...attudom érezni ,de te tudod.
Naplózva

Pet:Hiname(harap,de már szobatiszta)

Olyan nincs,hogy olyan nincs!

Élj úgy,hogy a papnak minnél kevesebbet keljen hazudnia a temetéseden!

"Nemzetünk szolgálatában meghalni lehet,de elfáradni soha!"
Nikuccia
S-Osztályú gyilkoló ninja
*
Nem elérhető Nem elérhető

Rejtett Csillag Falu Rejtett Csillag Falu

Hozzászólások: 2210



« Válasz #8263 Dátum: 12 nov 16, 19:31:49 »

Ezért írtam, hogy ne adj isten, te... kis te. Nevet Amúgy meg tapasztalat nélkül is ezt írtam volna, tudod, józan paraszt ész, meg minden. Meg ezt a hímsoviniszta dumát, jéééézusom.
Naplózva
Ayumichan
Naruto-Kun Fórum Isten
*****
Nem elérhető Nem elérhető

Rejtett Hang Falu Rejtett Hang Falu

Hozzászólások: 6459


Silent shadow


« Válasz #8264 Dátum: 12 nov 16, 19:33:10 »

Hát visszaolvastam, mit is mondjak milyen "szaftos" téma (a bugyis[és a bugyitlan]),  no komment   Nyelvesít de felvidítottatok  Pojén a mosolygó nők szépek témával egyet értek.  Nyelvesít

A pénz meg... valakik 100ezer alatt élnek (összesen)  úgy h többen vannak.  smirksweat
« Utoljára szerkesztve: 12 nov 16, 19:44:51 írta Ayumichan » Naplózva

Normális vagyok, a hangok is ezt mondják.
Oldalak: 1 ... 549 550 [551] 552 553 ... 960
  Nyomtatás  
 
Ugrás:  

 
A MySQL adatbázis használatával A PHP programnyelven íródott bluBlur Skin © 2006, hbSkins
Powered by SMF 1.1.21 | SMF © 2015, Simple Machines


A számláló indult: 2008.06.21.
Szabványos XHTML 1.0! Szabványos CSS!