24 okt 06, 09:17:31 *
Üdvözlünk, Vendég. Kérlek jelentkezz be vagy regisztrálj.

Jelentkezz be a felhasználóneveddel, jelszavaddal és add meg a munkamenet hosszát
Hírek: EZ A NARUTO-KUN RÉGI FÓRUMÁNAK ARCHÍVUMA.
 
   Főoldal   Súgó Keresés Bejelentkezés Regisztráció  
Oldalak: 1 ... 547 548 [549] 550 551 ... 960
  Nyomtatás  
Szerző Téma: Duma 9  (Megtekintve 1137638 alkalommal)
0 Felhasználó és 50 vendég van a témában
Sabaku
Shinobi no Megami
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 4979


U.S.S. Kobayashi Maru


« Válasz #8220 Dátum: 12 nov 15, 20:55:26 »

Huh, a manga szerintem borzalmas volt. Beleolvasgattam, de az a grafika... legalább próbáltak volna japános kinézetű fazonokat rajzolni. Plusz elég sok változás is volt benne.
Naplózva

 
"The king is dead - that's what they say. - The king is dead. Long live the king."
Ősök: heo, Minagi | Nagyi: Ritli | hanii:hanii
Sensei: Hiei | Kistesók: Rikan, M.Bogi | personal szőrcsomó: Kallen
Borbalka
Chuunin
*
Nem elérhető Nem elérhető

Rejtett Levél Falu Rejtett Levél Falu

Hozzászólások: 193



« Válasz #8221 Dátum: 12 nov 15, 21:49:07 »

A vampire diaries-t egy ideig én is néztem, de én sem szeretem a főszereplőt, de már kb. háromnegyed éve abbahagytam, mert utolértem a sztorit és nem akartam várni az új részekre... Amúgy majdnem mindennel így vagyok, csak a Narutoval és a Fairy Tailal nem. Mosolyog
Naplózva
Éjfél
S-Osztályú gyilkoló ninja
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 2089



« Válasz #8222 Dátum: 12 nov 15, 22:10:24 »

amúgy nekem is volt kb egy év vagy talán hosszabb kihagyásom de unalmamban újra elővettem, engem nem zavar hogy várni kell annyira nem vagyok rá bezsongva Nevet heti egyszer előveszem ha épp ebédelek vagy valami amúgy is rühellek egyedül enni, úgyhogy mindig filmezem közben ha nincs itt senki


Hazaértem meloból el se hiszem, munkatársaim azon összevesztek hogy szar a nyomtató... és én hülye még felhoztam a buszmegállóban hogy ejnye mi volt ez erre folytatták.. nem elég hogy ügyfélszolgálaton dolgozunk még egymást is öljük, épp vonalban vagyok erre az megy a háttérben hogy nyírják egymást. Kimute-oltam a nőt akivel beszéltem és rájuk szóltam hogy fejezzék be, nem tudom lehet nem tűnt fel nekik hogy egy munkahelyen vagyunk. Mondjuk az a baj hogy az eredményezte ezt hogy betettem egy újabb adag papírt.. nc. Nevet szánalmas...
Holnap befele menet nem érdekel hogy Péntek lesz bemegyek az IT-re és megkérdezem hogy lehet e valamit ezzel csinálni mert rendszeresen beakad a papír.. még a végén a nyomtatókhoz is annyira érteni fogok mint a számítógépekhez, mert dühömben leülök és szétszedem.. Nevet

Azért az is laza hogy egész nap nem tűnt fel hogy felemás fülbevaló van a fülemben. Erre is kikéne találni egy babonát.. mondjuk: ha felemás fülbevalót teszel be elüt egy macska.
Erről jut eszembe leléptem a zebrára és a taxi nem akart megállni.. amire az volt a reakcióm hogy megálltam és vártam hogy hogy dönt. Nevet lol ha a hülye nem áll meg akkor most jó esetben kórházban lennék... és nagyon nehezen lépett a fékre. Komolyan mit hisznek a taxisok hogy rájuk nem vonatkozik a kresz? Fhu néha utálom őket. Nevet Bár néha általánosságban csak az autósokat utálom... Mosolyog)))))))))))

Ez most olyan mintha mindent utálnék, pedig nem..! Biztosan van valami amit szeretek csak még nem fedeztem fel. :DD

Nagyon beindult a beszélőkém nem is tudom mi ütött belém... :/
Naplózva
gman
Naruto-Kun Fórum Isten
*****
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 7507



« Válasz #8223 Dátum: 12 nov 16, 05:18:30 »

"Nagyon beindult a beszélőkém nem is tudom mi ütött belém... :/"
Teljesen általános női betegség, elmúlni nem fog, de többnyire nincs komoly mellékhatása, szóval ne aggódj!
Naplózva
Éjfél
S-Osztályú gyilkoló ninja
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 2089



« Válasz #8224 Dátum: 12 nov 16, 10:59:59 »

Hogy ezt mennyire fölösleges volt idézni. :DD
Nálam ez teljesen változó és különben is ismerek/ismertem olyan férfiakat akiknek be nem állt a szájuk és szó szerint menekülőre kellett fognom mert annyira zavart..  Valljuk be a nőknek jobban áll.. Nevet
Úgyhogy elmondhatjuk nincs igazad. Nyelvesít

Amúgy csak én érzem azt hogy kihalt a duma? *ásít*
Fél órája keltem.. sürgősen változtatnom kell ezen az életvitelen.

Lehet hogy felkéne hozni megint egy snickershez hasonló semmiséget.. Nevet
Naplózva
gman
Naruto-Kun Fórum Isten
*****
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 7507



« Válasz #8225 Dátum: 12 nov 16, 12:01:12 »

"Hogy ezt mennyire fölösleges volt idézni. :DD"
Mondd úgy, hogy evokálni, az jobban hangzik.

A nőnek a fekete csipkés alsónemű áll jól, nem a lepcses száj.

Van az a másik sinckers, amitől négyszer-hatszor elélvezel evés közben, olyan finom és narancssárga a papírja, azt hogy hívják? Rég ettem olyat.

Kaptam egy ötöst grass-kezelésből. Csak anyagi megfontolásból választottam a térinformatika szakirányt, meglepődtem, hogy még értek is hozzá. Nevet
« Utoljára szerkesztve: 12 nov 16, 12:08:15 írta gman » Naplózva
Éjfél
S-Osztályú gyilkoló ninja
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 2089



« Válasz #8226 Dátum: 12 nov 16, 12:17:26 »

*fogja a fejét*
Nekem édes mindegy hogy hangzik...

Ezt nem gondoltam volna, most már tudjuk azt is milyen fehérneműt szeretsz a nőkön.. Bár engem kifejezetten nem érdekelt. *ásít*
Nekem jól áll mindkettő. (ego bekapcs) Nevet

Az a snickers crunch vagy crunchy vagy valami ilyesmi szerintem arra gondolsz mikor puffasztott rizs van benne, nem nagy szám.


Attól mert kaptál egy ötöst belőle még nem jelenti azt hogy értesz is hozzá.
Naplózva
gman
Naruto-Kun Fórum Isten
*****
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 7507



« Válasz #8227 Dátum: 12 nov 16, 12:42:47 »

Nem egyet keptam, ez már második.  Blöeee
Naplózva
Éjfél
S-Osztályú gyilkoló ninja
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 2089



« Válasz #8228 Dátum: 12 nov 16, 12:56:18 »

Bocsi így már más. Professzor. Nevet
Naplózva
Gabesz
Naruto-Kun Csoport
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 7459


« Válasz #8229 Dátum: 12 nov 16, 13:04:20 »

...

A nőnek a fekete csipkés alsónemű áll jól, nem a lepcses száj.

...
Megmondtad a frankót! Mosolyog
Bárcsak minden csaj fekete csipkés francia bugyiban szaladgálna az utcán, a szájukat meg csak csókra meg evésre használnák! Nyelvesít ikszdé
Naplózva
gman
Naruto-Kun Fórum Isten
*****
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 7507



« Válasz #8230 Dátum: 12 nov 16, 13:17:06 »

Lehet az a bugyi vörös is, de az szerintem leginkább a szőkéknek áll jól... szőke... HOPPÁHOPPÁ!!!
Naplózva
Aes Sedai
Moderátor
*****
Nem elérhető Nem elérhető

Akatsuki Akatsuki

Hozzászólások: 11452



« Válasz #8231 Dátum: 12 nov 16, 13:27:13 »


...

A nőnek a fekete csipkés alsónemű áll jól, nem a lepcses száj.

...
Megmondtad a frankót! Mosolyog
Bárcsak minden csaj fekete csipkés francia bugyiban szaladgálna az utcán, a szájukat meg csak csókra meg evésre használnák! Nyelvesít ikszdé


Ez tényleg csupa jó ötlet, főleg ha a 150 kilós uruk-haiok is beállnak a dologba.
Naplózva
Éjfél
S-Osztályú gyilkoló ninja
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 2089



« Válasz #8232 Dátum: 12 nov 16, 13:34:03 »

Gabesz számára a nő fogalma valószínűleg meghatározott kinézettel párosul.. Nevet
Naplózva
Aes Sedai
Moderátor
*****
Nem elérhető Nem elérhető

Akatsuki Akatsuki

Hozzászólások: 11452



« Válasz #8233 Dátum: 12 nov 16, 13:45:26 »

Ez meg milyen kirekesztő már. ikszdé
Naplózva
heo
Shinobi no Kami
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 4496

Fényhozó


« Válasz #8234 Dátum: 12 nov 16, 13:49:18 »

Csak a természetes szelekció. Nevet

Szerintem egy kötelező és megunhatatlan "dolog" van egy nőn. A mosoly. Igencsak jól tud állni. Mosolyog
Naplózva

<Feleségem: Mini-chan Ámor> <Gyermekeim: Sabaku, M. Bogi, Rikan> <Anyósom, tiszteletbeli fogadott anyám: Ritli-sama>
<Az én pici szarvasom: Flexee> <Tanítványaim: Zizi100, drszabi, shidori93>
Oldalak: 1 ... 547 548 [549] 550 551 ... 960
  Nyomtatás  
 
Ugrás:  

 
A MySQL adatbázis használatával A PHP programnyelven íródott bluBlur Skin © 2006, hbSkins
Powered by SMF 1.1.21 | SMF © 2015, Simple Machines


A számláló indult: 2008.06.21.
Szabványos XHTML 1.0! Szabványos CSS!