24 okt 07, 17:29:24 *
Üdvözlünk, Vendég. Kérlek jelentkezz be vagy regisztrálj.

Jelentkezz be a felhasználóneveddel, jelszavaddal és add meg a munkamenet hosszát
Hírek: EZ A NARUTO-KUN RÉGI FÓRUMÁNAK ARCHÍVUMA.
 
   Főoldal   Súgó Keresés Bejelentkezés Regisztráció  
Oldalak: 1 ... 499 500 [501] 502 503 ... 960
  Nyomtatás  
Szerző Téma: Duma 9  (Megtekintve 1140640 alkalommal)
0 Felhasználó és 112 vendég van a témában
drszabi
Elit Jounin
*
Nem elérhető Nem elérhető

Rejtett Eső Falu Rejtett Eső Falu

Hozzászólások: 1965


Kriminál pszichológus Vallás: mugen


« Válasz #7500 Dátum: 12 okt 30, 14:00:41 »

Detty: jah hát igen. Micsoda szényen vagyok.

hmm ha valaki megérti az magyarázza el nekem xD.
Naplózva

Feleségem: hanii Szeretet; Gyermekeim: Lina Lisana, AyaseAkami, Neirda; Anyósom: Ritli-hime; Apósom: Hiei-sama; Sógornőm: Minagi-san;
 Mesterem: heo; Tanítványom: Tsunadehime; Petem: D3VON; Ritli-hime csigusza _@/°°
Aes Sedai
Moderátor
*****
Nem elérhető Nem elérhető

Akatsuki Akatsuki

Hozzászólások: 11452



« Válasz #7501 Dátum: 12 okt 30, 14:01:34 »

A böngésző helyesírás ellenőrzőjével mindenki írhat helyesen. Nicsak, mikre képes a technika.

A 2+2 végre sikerült, hanii rájött a megoldásra. Na, de 2*2 az mennyi? Szerintem -20.
Naplózva
heo
Shinobi no Kami
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 4496

Fényhozó


« Válasz #7502 Dátum: 12 okt 30, 14:02:34 »

Pedig a különbségnél is az van, mint a színpadnál nem? Vagy azt sikerült leírni? Nyelvesít

Viir, mindenre van válasz, Sheldon tudja is őket. ikszdé Nekem Howard a kedvencem. "I'm a horny engineer. I never joke about sex or math." ikszdé
Egy ilyen megnyilvánulást megosztanál velünk? Persze csak akkor, ha nem gond.

Tudom hanii, Đestri-vel jól elvoltatok a SasuSaku-ban... Nevet
Van is miért, tessék szépen pótolni!  Sly

Lina, melyik nővéred?

Szörnyűek vagytok ezekkel a számokkal.
(Szabi, ha tükrözöd az egyiket és egymásra teszed őket, fedésbe, akkor egy halat kapsz. Ovis halat.)
Naplózva

<Feleségem: Mini-chan Ámor> <Gyermekeim: Sabaku, M. Bogi, Rikan> <Anyósom, tiszteletbeli fogadott anyám: Ritli-sama>
<Az én pici szarvasom: Flexee> <Tanítványaim: Zizi100, drszabi, shidori93>
Lina Lisana
Jounin
*
Nem elérhető Nem elérhető

Rejtett VérKöd Falu Rejtett VérKöd Falu

Hozzászólások: 1059

FTfan meg még sok más :D


« Válasz #7503 Dátum: 12 okt 30, 14:04:47 »

Igeeeen!!!! Végre valakik akik nem a tanításomra összpontosítanak!!!

Apu akkor mégiscsak van köztünk hasonlóság Nevet

Ez nem igaz, hogy senki nem hiszi el, hogy 2+2=3 és SzG te meg félrenézted mert 2x2=5 Kúl

Csak ketten írtak be elém... Ez is azért van mert koncentráltam!
Bocs hárman...

heo csak egy nővérem van Hmm?
Naplózva



 Család: Anyu~Hanii Apu~drszabi drága hugicám~Adri Nagyi~Ritli-sama Nagypapi~Hiei Én kicsi pokemonaim~Kirito&Hidetada
Mester~tia-sama bow
SzG
Osztag Vezető
*
Nem elérhető Nem elérhető

Egyesített Shinobi Haderő Egyesített Shinobi Haderő

Hozzászólások: 931


TARDIS lovagja


WWW
« Válasz #7504 Dátum: 12 okt 30, 14:05:29 »

2*2 néha 5... ikszdé

Szerintem most megtudtuk, kinek mi is a kedvenc száma....  Nyelvesít Én is sokat hajszánlom a hejesirás elenűrzűmet. Sokat segit. ikszdé

Ja tényleg ez a halas megoldás.. Miért nem jutott az eszembe...

Kösz, hogy beírtál elém Lina..
Szerk: De Lina a valóságban vagy a fórumon?
« Utoljára szerkesztve: 12 okt 30, 14:06:42 írta SzG » Naplózva

The angels are coming for you, but listen, your life could depend on this: don't blink. Don't even blink. Blink and you're dead. They are fast, faster than you could believe. Don't turn your back, don't look away, and *don't blink*! Good luck.
heo
Shinobi no Kami
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 4496

Fényhozó


« Válasz #7505 Dátum: 12 okt 30, 14:06:49 »

Bocs Lina, mindig elfelejtem, hogy Hiname fiatalabb.  smirksweat
Naplózva

<Feleségem: Mini-chan Ámor> <Gyermekeim: Sabaku, M. Bogi, Rikan> <Anyósom, tiszteletbeli fogadott anyám: Ritli-sama>
<Az én pici szarvasom: Flexee> <Tanítványaim: Zizi100, drszabi, shidori93>
Veracchi
Legendás Sannin
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 2741



« Válasz #7506 Dátum: 12 okt 30, 14:07:24 »

Hm,hát lehet nem ide kéne leírnom mert 18+... Főleg ha emlékszel a jelmezes párbeszédükre a legutóbbi részből... Na mi elgondolkoztunk,hogy végigvisszük mindegyik opciót. :"DDDDD

És igen,az a halacska!*-*

Elém meg csak hárman óóh,még mindig jobb,régen volt hogy 8-10 ember,amikor benne voltunk valaminek a közepében. ^^ Nevet
Naplózva

"Olyan makacs a természetem, hogy nem tűri az ijesztgetést, akárhogyan is próbálkoznak vele. Minél inkább meg akarnak félemlíteni, annál jobban nő a bátorságom."
Lina Lisana
Jounin
*
Nem elérhető Nem elérhető

Rejtett VérKöd Falu Rejtett VérKöd Falu

Hozzászólások: 1059

FTfan meg még sok más :D


« Válasz #7507 Dátum: 12 okt 30, 14:10:04 »

Pedig veled nem is élőben beszélek... Mindig mindeki azt hiszi, hogy ő az idősebb...

SzG, szívesen máskor is ikszdé

A valósában van egy nővérem és egy húgom. Itt csak egy húgom van és egy exöcsém.

Elém csak te ikszdé
Naplózva



 Család: Anyu~Hanii Apu~drszabi drága hugicám~Adri Nagyi~Ritli-sama Nagypapi~Hiei Én kicsi pokemonaim~Kirito&Hidetada
Mester~tia-sama bow
drszabi
Elit Jounin
*
Nem elérhető Nem elérhető

Rejtett Eső Falu Rejtett Eső Falu

Hozzászólások: 1965


Kriminál pszichológus Vallás: mugen


« Válasz #7508 Dátum: 12 okt 30, 14:12:02 »

Viszont ha az ember telefonról van, mint én, aki a sejemsonkát írtam, vagy lina, akinek a laptopja írni tudó ember kezében szokott általában lenni, és ezért nem működik rajta a helyesírás ellenőrző, akkor sajt. Vagyis akkor nem sokra megyünk a böngésző helyesírás ellenőrzőjével. ikszdé

Elém is beírtak páran. Eredetileg a hsz Aesnek ment volna xd.
Naplózva

Feleségem: hanii Szeretet; Gyermekeim: Lina Lisana, AyaseAkami, Neirda; Anyósom: Ritli-hime; Apósom: Hiei-sama; Sógornőm: Minagi-san;
 Mesterem: heo; Tanítványom: Tsunadehime; Petem: D3VON; Ritli-hime csigusza _@/°°
heo
Shinobi no Kami
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 4496

Fényhozó


« Válasz #7509 Dátum: 12 okt 30, 14:14:56 »

Emlékszem még. A végén is nagy szöveget mond Sheldon. "Inkább a kiszívást kellett volna választanom." ikszdé

Lina, ezt valahova le is írtad már, emlékszem is rá, lehet, hogy azért keverem. Nevet
Naplózva

<Feleségem: Mini-chan Ámor> <Gyermekeim: Sabaku, M. Bogi, Rikan> <Anyósom, tiszteletbeli fogadott anyám: Ritli-sama>
<Az én pici szarvasom: Flexee> <Tanítványaim: Zizi100, drszabi, shidori93>
Aes Sedai
Moderátor
*****
Nem elérhető Nem elérhető

Akatsuki Akatsuki

Hozzászólások: 11452



« Válasz #7510 Dátum: 12 okt 30, 14:15:56 »

Miért olyan érdekes az, hogy ki elé hányan írtak be?

Igeeeen!!!! Végre valakik akik nem a tanításomra összpontosítanak!!!

Egy ember a sok közül. A többiek legalább törődnek veled, és előmozdítják  fejlődésedet. Nyelvesít
Naplózva
Veracchi
Legendás Sannin
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 2741



« Válasz #7511 Dátum: 12 okt 30, 14:19:50 »

Emlékszem még. A végén is nagy szöveget mond Sheldon. "Inkább a kiszívást kellett volna választanom." ikszdé

De milyen édes volt abban a C-3PO jelmezben... xD

Na mondjuk ez a tanításos dolog... Jó dolog másoknak segíteni én azt az elvet vallom. Nevet (Hiába írtam még előbb,hogy nem ér a másikat piszkálni,de a tanítgatásban van haszon. Mosolyog )
Naplózva

"Olyan makacs a természetem, hogy nem tűri az ijesztgetést, akárhogyan is próbálkoznak vele. Minél inkább meg akarnak félemlíteni, annál jobban nő a bátorságom."
drszabi
Elit Jounin
*
Nem elérhető Nem elérhető

Rejtett Eső Falu Rejtett Eső Falu

Hozzászólások: 1965


Kriminál pszichológus Vallás: mugen


« Válasz #7512 Dátum: 12 okt 30, 14:22:01 »

Aes: Hát azért, mert ha a téma, amihez hozzászólók, már a fasorban sincs, amire elküldöm a hsz-t, akkor a végén még hülyének néznek. xD
Naplózva

Feleségem: hanii Szeretet; Gyermekeim: Lina Lisana, AyaseAkami, Neirda; Anyósom: Ritli-hime; Apósom: Hiei-sama; Sógornőm: Minagi-san;
 Mesterem: heo; Tanítványom: Tsunadehime; Petem: D3VON; Ritli-hime csigusza _@/°°
heo
Shinobi no Kami
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 4496

Fényhozó


« Válasz #7513 Dátum: 12 okt 30, 14:27:11 »

Összekötvén az előbb említetteket.
Kicsiny tanítványom, ilyenkor használod a magasságos idéző funkciót és nem lesz mit félreérteni. Esetleg a mondat elején mintegy megcímezvén annak tartalmát valakihez, felszólítod az adott személyt, teszem azt, a neve leírásával, mondjuk. Nyelvesít

Tényleg jó jelmez volt. Bár a TARDIS-t is érdekesen hasznosították. Kétszer is. ikszdé
« Utoljára szerkesztve: 12 okt 30, 14:27:58 írta heo » Naplózva

<Feleségem: Mini-chan Ámor> <Gyermekeim: Sabaku, M. Bogi, Rikan> <Anyósom, tiszteletbeli fogadott anyám: Ritli-sama>
<Az én pici szarvasom: Flexee> <Tanítványaim: Zizi100, drszabi, shidori93>
Aes Sedai
Moderátor
*****
Nem elérhető Nem elérhető

Akatsuki Akatsuki

Hozzászólások: 11452



« Válasz #7514 Dátum: 12 okt 30, 14:30:13 »

Drszabi! Legyél egy kicsit optimistább. Nem csak hülyék járnak ide, akik nem tudják értelmezni a hozzászólásodat, ha közben páran beírtak elé valami mást. xD Szerintem emiatt nem fognak hülyének nézni, meg utólag betehetsz még egy idézetet, hogy mihez szólsz hozzá. (Én is így csinálom.)

Szerk.: heo is ezt mondja, mindegy, azért elküldöm.
Naplózva
Oldalak: 1 ... 499 500 [501] 502 503 ... 960
  Nyomtatás  
 
Ugrás:  

 
A MySQL adatbázis használatával A PHP programnyelven íródott bluBlur Skin © 2006, hbSkins
Powered by SMF 1.1.21 | SMF © 2015, Simple Machines


A számláló indult: 2008.06.21.
Szabványos XHTML 1.0! Szabványos CSS!