24 okt 07, 15:16:47 *
Üdvözlünk, Vendég. Kérlek jelentkezz be vagy regisztrálj.

Jelentkezz be a felhasználóneveddel, jelszavaddal és add meg a munkamenet hosszát
Hírek: EZ A NARUTO-KUN RÉGI FÓRUMÁNAK ARCHÍVUMA.
 
   Főoldal   Súgó Keresés Bejelentkezés Regisztráció  
Oldalak: 1 ... 500 501 [502] 503 504 ... 960
  Nyomtatás  
Szerző Téma: Duma 9  (Megtekintve 1140314 alkalommal)
0 Felhasználó és 139 vendég van a témában
drszabi
Elit Jounin
*
Nem elérhető Nem elérhető

Rejtett Eső Falu Rejtett Eső Falu

Hozzászólások: 1965


Kriminál pszichológus Vallás: mugen


« Válasz #7515 Dátum: 12 okt 30, 14:31:37 »

Idézgetni kifejezetten bosszantó eljárás telefonról, ráadásul viccesebb is, ha oda írom, hogy hányan írtak be elém, egy kis panaszkodás nem árt. A nevét viszont oda lehet írni az elejére, meg is tettem.
Naplózva

Feleségem: hanii Szeretet; Gyermekeim: Lina Lisana, AyaseAkami, Neirda; Anyósom: Ritli-hime; Apósom: Hiei-sama; Sógornőm: Minagi-san;
 Mesterem: heo; Tanítványom: Tsunadehime; Petem: D3VON; Ritli-hime csigusza _@/°°
SzG
Osztag Vezető
*
Nem elérhető Nem elérhető

Egyesített Shinobi Haderő Egyesített Shinobi Haderő

Hozzászólások: 931


TARDIS lovagja


WWW
« Válasz #7516 Dátum: 12 okt 30, 14:32:12 »

Tényleg jó jelmez volt. Bár a TARDIS-t is érdekesen hasznosították. Kétszer is. ikszdé
heo: Mi van a TARDIS-sal? TBBT? Melyik részben volt? Mert a mindig megnézi a legújabb DW-t Sheldon, de TARDIS? Mikor?
Naplózva

The angels are coming for you, but listen, your life could depend on this: don't blink. Don't even blink. Blink and you're dead. They are fast, faster than you could believe. Don't turn your back, don't look away, and *don't blink*! Good luck.
gman
Naruto-Kun Fórum Isten
*****
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 7507



« Válasz #7517 Dátum: 12 okt 30, 14:34:23 »

Utólag én is beszálok a számháborúba: 2+2=2*2=42. Aki nem hiszi, kérdezze a Bölcs Elmét.

Miért kell engem itthon hagyni egyedül? Az hogy nekem szünetem van, miért nem jelent másnak szabadnapot? Annyira unatkozom, hogy letöltöttem valami pokémonos játékot és azzal ütöm az időt. Fogtam egy Grimert, zsír.
Naplózva
Veracchi
Legendás Sannin
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 2741



« Válasz #7518 Dátum: 12 okt 30, 14:44:24 »

Maradjunk abban,hogy a Tardis résznél én így bah. (Nem szeretem a Dr.Who-t,de ezen senkivel nem veszünk össze. Nevet)
Amúgy a mostani részben volt.^^

Ja és... hm. Mivel itt nem ismerek sokmindenkit közületek,majd meglátjuk kivel milyen lesz a kapcsolatom,meg hogy engem is hogy ítél majd meg a jónép... De ahogy látom eddig nekem elég szimpatikus a társaság. :3 *Végre.*
Naplózva

"Olyan makacs a természetem, hogy nem tűri az ijesztgetést, akárhogyan is próbálkoznak vele. Minél inkább meg akarnak félemlíteni, annál jobban nő a bátorságom."
heo
Shinobi no Kami
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 4496

Fényhozó


« Válasz #7519 Dátum: 12 okt 30, 14:45:17 »

TBBT = The Big Bang Theory
Ez a TARDIS-os dolog meg a 6. évad 5. részében volt. Tehát a legújabban.
(A Doctor Who-t án sem szeretem, de azért Penny-ék jó hasznát vették. ikszdé)

A telefon nem mentség Szabi. Körülbelül 5 hónapja most van gépem megint. Nem hiszem, hogy túlságosan meglátszott volna. Olyan leveleket írtam. ikszdé Telefonról is szép az élet.

gman, menj be dolgozni az asszonnyal és segíts neki.
(Egyébként meg örülj neki, hogy szüneted van, nekem nincs.)
Naplózva

<Feleségem: Mini-chan Ámor> <Gyermekeim: Sabaku, M. Bogi, Rikan> <Anyósom, tiszteletbeli fogadott anyám: Ritli-sama>
<Az én pici szarvasom: Flexee> <Tanítványaim: Zizi100, drszabi, shidori93>
drszabi
Elit Jounin
*
Nem elérhető Nem elérhető

Rejtett Eső Falu Rejtett Eső Falu

Hozzászólások: 1965


Kriminál pszichológus Vallás: mugen


« Válasz #7520 Dátum: 12 okt 30, 14:51:04 »

Hát mester, ez is csak azt bizonyítja, hogy sokat kell még tanulnom. Bár sztem az én írásképem, sem olyan szörnyű, annak ellenére, hogy most is telefonról vagyok (a sejemsonka csak egy véletlen volt xD). De a lustaság, az nagy úr. Azzal még kezdenem kell vmit. x)
Naplózva

Feleségem: hanii Szeretet; Gyermekeim: Lina Lisana, AyaseAkami, Neirda; Anyósom: Ritli-hime; Apósom: Hiei-sama; Sógornőm: Minagi-san;
 Mesterem: heo; Tanítványom: Tsunadehime; Petem: D3VON; Ritli-hime csigusza _@/°°
gman
Naruto-Kun Fórum Isten
*****
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 7507



« Válasz #7521 Dátum: 12 okt 30, 14:53:23 »

Simon cukrászda és kévézó: tipikusan olyan hely, ahol nem értem, hogy lehet dolgozni. Sok a zavaró tényező, pl. már maga a munka is zavaró. Hogy lehet hozzáérni a marcipánhoz, anélkül, hogy megennénk? Nem értem, de tényleg...
Inkább Mukot csinálok a Grimeremből.

Ja és hehe.
« Utoljára szerkesztve: 12 okt 30, 14:54:24 írta gman » Naplózva
drszabi
Elit Jounin
*
Nem elérhető Nem elérhető

Rejtett Eső Falu Rejtett Eső Falu

Hozzászólások: 1965


Kriminál pszichológus Vallás: mugen


« Válasz #7522 Dátum: 12 okt 30, 14:57:33 »

Ej ejj csúnya dolog kinevetni a másikat. Bár nekem sincs suli.


he... he.. ikszdé
Naplózva

Feleségem: hanii Szeretet; Gyermekeim: Lina Lisana, AyaseAkami, Neirda; Anyósom: Ritli-hime; Apósom: Hiei-sama; Sógornőm: Minagi-san;
 Mesterem: heo; Tanítványom: Tsunadehime; Petem: D3VON; Ritli-hime csigusza _@/°°
SzG
Osztag Vezető
*
Nem elérhető Nem elérhető

Egyesített Shinobi Haderő Egyesített Shinobi Haderő

Hozzászólások: 931


TARDIS lovagja


WWW
« Válasz #7523 Dátum: 12 okt 30, 15:00:00 »

TBBT = The Big Bang Theory
Ez a TARDIS-os dolog meg a 6. évad 5. részében volt. Tehát a legújabban.
(A Doctor Who-t án sem szeretem, de azért Penny-ék jó hasznát vették. ikszdé)

A telefon nem mentség Szabi. Körülbelül 5 hónapja most van gépem megint. Nem hiszem, hogy túlságosan meglátszott volna. Olyan leveleket írtam. ikszdé Telefonról is szép az élet.
Tudom mi az a TBBT. Azt nem tudtam mikor volt az a jelenet, de most megnézem. Szerintem nagyon más a mobil és a gép. Pl én sokkal gyorsabban írok most mint ott. Nem szeretitek a DW-t?
Naplózva

The angels are coming for you, but listen, your life could depend on this: don't blink. Don't even blink. Blink and you're dead. They are fast, faster than you could believe. Don't turn your back, don't look away, and *don't blink*! Good luck.
heo
Shinobi no Kami
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 4496

Fényhozó


« Válasz #7524 Dátum: 12 okt 30, 15:02:58 »

gman, bár lehet, hogy kinőttétek azt az időszakot, de mennyire jó tud lenni, ha bemész az asszonyhoz, akár egy szál virággal és megleped. Kapsz még sütit is meg marcipánt is. Tök király.
Cukrász ismerős mesélte, hogy két jó módja van az ilyen sütifalások megállásának. 1, Cukorbeteg vagy. 2, megnézed, hogy hogyan készül, illetve veled készíttetik el. Szar meló tud lenni. Valljuk be őszintén, amikor annyi sütit megfalsz, hogy hányingered van tőle, akkor a cukor és hasonló szó hallatán is émelyegni kezdesz.

Szabi, december közepétől február elejéig nincs sulim. He he! Nyelvesít

Az írás sebessége csak az ékezetes betűk miatt lassul nálam.
Nem, kifejezetten nem szeretem.

Viir, szerintem ez kölcsönös. Teljesen jó fej embernek tűnsz, most is.
« Utoljára szerkesztve: 12 okt 30, 15:11:44 írta heo » Naplózva

<Feleségem: Mini-chan Ámor> <Gyermekeim: Sabaku, M. Bogi, Rikan> <Anyósom, tiszteletbeli fogadott anyám: Ritli-sama>
<Az én pici szarvasom: Flexee> <Tanítványaim: Zizi100, drszabi, shidori93>
Veracchi
Legendás Sannin
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 2741



« Válasz #7525 Dátum: 12 okt 30, 15:12:23 »

Dettó,én is kifejezetten nem szeretem kategóriába sorolom,barátom nagy fan,de engem valahogy nem köt le,előfordul Nevet

Suli...ó na szerintem ez a téma az én részemről a legrosszabb. xD
Telóról én meg kifejezetten szeretek írni,sőt,jobban mint gépről... ^^
Naplózva

"Olyan makacs a természetem, hogy nem tűri az ijesztgetést, akárhogyan is próbálkoznak vele. Minél inkább meg akarnak félemlíteni, annál jobban nő a bátorságom."
Gdat88
Az NKW Fórum nyertese
*
Nem elérhető Nem elérhető

Rejtett Csillag Falu Rejtett Csillag Falu

Hozzászólások: 7663


A legrégebbi Fórum Isten.


« Válasz #7526 Dátum: 12 okt 30, 15:15:21 »

Szoa Viir. Én is emlékszem rád. Mekkora nosztalgikus feeling, hogy itt vagy. Nevet
Naplózva
gman
Naruto-Kun Fórum Isten
*****
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 7507



« Válasz #7527 Dátum: 12 okt 30, 15:20:36 »

Ja, heo, már kinőttük, eleinte aranyos volt, de mára már csak rontom az üzletet az ilyen akciókkal. Meg ugye akkor ki vigyázna Grimerre?
Naplózva
heo
Shinobi no Kami
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 4496

Fényhozó


« Válasz #7528 Dátum: 12 okt 30, 15:28:30 »

Oak professzor simán vigyázhatna rá.

Miért, mi van a suli és közted Viir?
Naplózva

<Feleségem: Mini-chan Ámor> <Gyermekeim: Sabaku, M. Bogi, Rikan> <Anyósom, tiszteletbeli fogadott anyám: Ritli-sama>
<Az én pici szarvasom: Flexee> <Tanítványaim: Zizi100, drszabi, shidori93>
hanii
Uchiha Madara
*
Nem elérhető Nem elérhető

Rejtett Hó Falu Rejtett Hó Falu

Hozzászólások: 3202


~démoni GoblinGirl >:3


« Válasz #7529 Dátum: 12 okt 30, 15:35:43 »

Ejnye, még szünetben is csak a suliról beszélgetünk? :'D

Juj heo, nem is tudom már, hogy miről beszélsz. Komolyan mindjárt elmegyek a SasuSaku-ba és visszaolvasok kicsit. xD
Naplózva

Férj: Szabi2 ~Gyerekek: Lina, Neirda
Szülők: Ritli, Hiei ~Nővérke: Minagi ~Sógor: heo ~Unokagyerekek: Sabaku, Rikan, M.Bogi
Sensei: Lille17 ~Körianyu: Temari ~Tanulók: Devon, Shion
Szeretet
Oldalak: 1 ... 500 501 [502] 503 504 ... 960
  Nyomtatás  
 
Ugrás:  

 
A MySQL adatbázis használatával A PHP programnyelven íródott bluBlur Skin © 2006, hbSkins
Powered by SMF 1.1.21 | SMF © 2015, Simple Machines


A számláló indult: 2008.06.21.
Szabványos XHTML 1.0! Szabványos CSS!