24 okt 07, 23:12:09 *
Üdvözlünk, Vendég. Kérlek jelentkezz be vagy regisztrálj.

Jelentkezz be a felhasználóneveddel, jelszavaddal és add meg a munkamenet hosszát
Hírek: EZ A NARUTO-KUN RÉGI FÓRUMÁNAK ARCHÍVUMA.
 
   Főoldal   Súgó Keresés Bejelentkezés Regisztráció  
Oldalak: 1 ... 489 490 [491] 492 493 ... 960
  Nyomtatás  
Szerző Téma: Duma 9  (Megtekintve 1141088 alkalommal)
0 Felhasználó és 22 vendég van a témában
mugen
Jounin
*
Nem elérhető Nem elérhető

Akatsuki Akatsuki

Hozzászólások: 1070


gentlenazi


« Válasz #7350 Dátum: 12 okt 27, 20:29:10 »

Jaja az a címe ,nekem nagyon tetszett bár a grafikája nem a legjobb...még régen ajánlották (egy névrokon,a SAC:GITS-el).
Pfff afro....abból csak pár részt lattam,de hulladéknak tűnt..

Ayu'
Hát nem mondanám rá,hogy szamuráj,még csak ronin se...inkabb kard forgató ....de ám jól nyomja Nevet
Naplózva

Pet:Hiname(harap,de már szobatiszta)

Olyan nincs,hogy olyan nincs!

Élj úgy,hogy a papnak minnél kevesebbet keljen hazudnia a temetéseden!

"Nemzetünk szolgálatában meghalni lehet,de elfáradni soha!"
^^
Uchiha Madara
*
Nem elérhető Nem elérhető

Szökött Shinobi Szökött Shinobi

Hozzászólások: 3202


he/him. flexee. fórumszarvas.


« Válasz #7351 Dátum: 12 okt 27, 20:35:02 »

Hmmm....................elvileg hétfőn Győrben havazás várható~~ háháá alig várom!! At least havasesőőt. Please......

Most meg találtam egy örömlány jó game-et, Hetaliás és ááálati jó! Olyasmi mint a mortal combat....kell nekem. I need it. I want it. ;w; *elvonul egy sarokba, mert egy jódarabig nem elsz meg neki....sőt....lehet hogy sosem*
Naplózva

mugen
Jounin
*
Nem elérhető Nem elérhető

Akatsuki Akatsuki

Hozzászólások: 1070


gentlenazi


« Válasz #7352 Dátum: 12 okt 27, 20:42:28 »

Ennyire drága?letolteni nem lehet?
Naplózva

Pet:Hiname(harap,de már szobatiszta)

Olyan nincs,hogy olyan nincs!

Élj úgy,hogy a papnak minnél kevesebbet keljen hazudnia a temetéseden!

"Nemzetünk szolgálatában meghalni lehet,de elfáradni soha!"
Saphira
Naruto-Kun Fórum Isten
*****
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 6663



« Válasz #7353 Dátum: 12 okt 27, 20:47:47 »

Hmmm....................elvileg hétfőn Győrben havazás várható~~ háháá alig várom!! At least havasesőőt. Please......

Most meg találtam egy örömlány jó game-et, Hetaliás és ááálati jó! Olyasmi mint a mortal combat....kell nekem. I need it. I want it. ;w; *elvonul egy sarokba, mert egy jódarabig nem elsz meg neki....sőt....lehet hogy sosem*

De akkor tényleg elvonulhatnál már. Ja, várj, elvonulok én, megkímélve az idegeimet.
Naplózva

drszabi
Elit Jounin
*
Nem elérhető Nem elérhető

Rejtett Eső Falu Rejtett Eső Falu

Hozzászólások: 1965


Kriminál pszichológus Vallás: mugen


« Válasz #7354 Dátum: 12 okt 27, 20:49:15 »

A havat már én is nagyon várom. Milyen jó lesz már, amikor a haverokkal megfürdetjük egymást, mint a hülyék, meg hógolyózunk. ikszdé
Naplózva

Feleségem: hanii Szeretet; Gyermekeim: Lina Lisana, AyaseAkami, Neirda; Anyósom: Ritli-hime; Apósom: Hiei-sama; Sógornőm: Minagi-san;
 Mesterem: heo; Tanítványom: Tsunadehime; Petem: D3VON; Ritli-hime csigusza _@/°°
^^
Uchiha Madara
*
Nem elérhető Nem elérhető

Szökött Shinobi Szökött Shinobi

Hozzászólások: 3202


he/him. flexee. fórumszarvas.


« Válasz #7355 Dátum: 12 okt 27, 20:57:05 »

De akkor tényleg elvonulhatnál már. Ja, várj, elvonulok én, megkímélve az idegeimet.

Ahogy gondolod.



2 év, és aztááán irány Anglia! Ha minden összejön. Osztállyal mennék, családoknál laknánk, ha nem veszik ki az Arany Jánosos programból persze. Csapódnék én is, egyszer muszáj kijutnom, és most itt a lehetőség!! És Visszafele jövet Franciaországban is lenne egy megálló :3
Így a Hetalia után mindjárt érdekesebb a világ....kerestem képeket, meg minden, és Skócia is....lenyűgöző. Egyre inkább érdekelnek a Brit-szigetek, és....talán majd egyszer megadatik, hogy rendesen körülnézhessek, de nekem egyelőre London és környéke is egy jó élmény és tapasztalat lenne!! :3
« Utoljára szerkesztve: 12 okt 27, 20:58:50 írta ^^ » Naplózva

Ayumichan
Naruto-Kun Fórum Isten
*****
Nem elérhető Nem elérhető

Rejtett Hang Falu Rejtett Hang Falu

Hozzászólások: 6459


Silent shadow


« Válasz #7356 Dátum: 12 okt 27, 21:01:42 »

Én is szivesen kijutnék külföldre (mondjuk úgy Anglia az jól hangzik),de ez nekem nem fog összejönni (legalábbis mostanában biztos nem)  smirksweat
Naplózva

Normális vagyok, a hangok is ezt mondják.
mugen
Jounin
*
Nem elérhető Nem elérhető

Akatsuki Akatsuki

Hozzászólások: 1070


gentlenazi


« Válasz #7357 Dátum: 12 okt 27, 21:04:02 »

En is várom...Fehér alapon a sötét jobban látszik,jobban fogok lőni ikszdé Nevet
Igazából szeretem a havat,de nem várom mert 2nap utan 1hét latyak....

Anglia....1hetet voltam ott(London és környéke)...az elcseréltem volna 2napra a kanári szigeteken....ott legalább jól éreztem magam....borzalmas az az hely...megvan a szépsége ,de ott élni ...meg lenni...az angol vidék az már jobban érdekelne ...Skócia az érdekes terület !Mondjuk ha építész vagy/leszel akkor ajánlom...

Ayu'
Sosem voltál még külföldön?
Naplózva

Pet:Hiname(harap,de már szobatiszta)

Olyan nincs,hogy olyan nincs!

Élj úgy,hogy a papnak minnél kevesebbet keljen hazudnia a temetéseden!

"Nemzetünk szolgálatában meghalni lehet,de elfáradni soha!"
Aes Sedai
Moderátor
*****
Nem elérhető Nem elérhető

Akatsuki Akatsuki

Hozzászólások: 11452



« Válasz #7358 Dátum: 12 okt 27, 21:05:09 »

Én se voltam még soha külföldön. És nem is hiszem, hogy mostanában erre esélyem lenne. De mindegy, majd egyszer, valamikor. Mosolyog
Naplózva
Ayumichan
Naruto-Kun Fórum Isten
*****
Nem elérhető Nem elérhető

Rejtett Hang Falu Rejtett Hang Falu

Hozzászólások: 6459


Silent shadow


« Válasz #7359 Dátum: 12 okt 27, 21:07:50 »

Még nem voltam, a legtávolabb Miskolctól ahova eljutottam eddig az Balatonlelle.  smirksweat
Naplózva

Normális vagyok, a hangok is ezt mondják.
mugen
Jounin
*
Nem elérhető Nem elérhető

Akatsuki Akatsuki

Hozzászólások: 1070


gentlenazi


« Válasz #7360 Dátum: 12 okt 27, 21:09:30 »

Aes
Hát voltál Felvidéken az rosszabb körökben külföldnek számít Nevet
Csak ugy mint Erdély es környéke Nevet
És hova akarnál menni?

Ayu'
Szép hely az!Mondjuk kicsit más mint a tenger.Mondjuk az legalább made in hungary...
Naplózva

Pet:Hiname(harap,de már szobatiszta)

Olyan nincs,hogy olyan nincs!

Élj úgy,hogy a papnak minnél kevesebbet keljen hazudnia a temetéseden!

"Nemzetünk szolgálatában meghalni lehet,de elfáradni soha!"
Lille17
ANBU Osztag Vezető
*
Nem elérhető Nem elérhető

Egyesített Shinobi Haderő Egyesített Shinobi Haderő

Hozzászólások: 761



« Válasz #7361 Dátum: 12 okt 27, 21:10:35 »

Szerintem Anglia csodálatos . Egy hetet töltöttem el én is Londonban, és az összes külföldi utam közül ez volt az eddigi legjobb. Mosolyog Nagyon szerettem a helyet, a szépséget, a város és az emberek hangulatát, a rengeteg parkot, és az összes a kontinenstől eltérő furcsaságot. Skóciába még 8 évesen szerettem bele, amikor édesapámmal néztem a Rettenthetetlen-t, de utána kicsit jobban tájékozódva lettem Caledonia rajongója. De mégis, az íreket bírom a legjobban. Nagyon nagy arcok. Nevet A kultúrájuk, a zenéjük is fenomenális.Egyszer mindenképpen el kell jutnom ír földre is. *.*
Naplózva

A szőkék mind gyanúsak, a barnáktól meg bármi kitelik. (Olivia Wilde)

 ~Tündérkeresztanyám: Nikkie~
 ~Szüleim: Sevanna, CsiziDani~
 ~Testvéreim: A-chan, Loah
 ~Mesterem: Ritli-sama~
 ~Tanítványom: hanii ~
CrazyCat
Elit Jounin
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 1853



« Válasz #7362 Dátum: 12 okt 27, 21:10:58 »

Én voltam egyszer fél órát Bécsben. Nem volt túl jó; büdös is volt, hideg is volt, de van onnan egy világítós báránykutyám, ami 8 euróba került ikszdé még jó, hogy mindenki kapott 10 eurót csak úgy... úgyse tudtam másra költeni, de olyan jópofa volt

Hányan írtok még be elém? ikszdé
Naplózva
Saphira
Naruto-Kun Fórum Isten
*****
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 6663



« Válasz #7363 Dátum: 12 okt 27, 21:14:32 »

Hetalia. Pár idegbeteg szereplőbe foglalták a nagy múltú, jelentős és ily módon megfoghatatlan országokat, hogy elbagatellizálják és nevetségessé tegyék a második világháborút. Jól kezdődik.

Menni Anglia? Szép hely, szép kultúra, és a brit szigetek is valóban szépek. Why szereted ennyire France? A vidék szép, de a városok mocskosak, az emberek meg csak kétnaponta fürdenek, azért kozmetikai fellegvár. Valamivel el kell rejteni a szagot, ez még megmaradt nekik XIV. Lajos korából.

Ja, és ne hidd, hogy a rajongás örökké tart.

Emellett, you beszél picit in a weird way magyarul. Ha én too hetaliat watch akkor én is ilyen in english és magyarul fogok beszélni?
Naplózva

SzG
Osztag Vezető
*
Nem elérhető Nem elérhető

Egyesített Shinobi Haderő Egyesített Shinobi Haderő

Hozzászólások: 931


TARDIS lovagja


WWW
« Válasz #7364 Dátum: 12 okt 27, 21:15:05 »

Jó az új avád Ayumi. Még emlékszem rá mikor mutattad..
Flexee kezd el nyugodtan a Dw-t de lehet, hogy nem az első résszel kéne kezdened.. Külföld? Voltam már több országba is. De Angliába elmennék..

valaki nem akar még beírni elém?
Naplózva

The angels are coming for you, but listen, your life could depend on this: don't blink. Don't even blink. Blink and you're dead. They are fast, faster than you could believe. Don't turn your back, don't look away, and *don't blink*! Good luck.
Oldalak: 1 ... 489 490 [491] 492 493 ... 960
  Nyomtatás  
 
Ugrás:  

 
A MySQL adatbázis használatával A PHP programnyelven íródott bluBlur Skin © 2006, hbSkins
Powered by SMF 1.1.21 | SMF © 2015, Simple Machines


A számláló indult: 2008.06.21.
Szabványos XHTML 1.0! Szabványos CSS!