24 okt 09, 04:21:04 *
Üdvözlünk, Vendég. Kérlek jelentkezz be vagy regisztrálj.

Jelentkezz be a felhasználóneveddel, jelszavaddal és add meg a munkamenet hosszát
Hírek: EZ A NARUTO-KUN RÉGI FÓRUMÁNAK ARCHÍVUMA.
 
   Főoldal   Súgó Keresés Bejelentkezés Regisztráció  
Oldalak: 1 ... 432 433 [434] 435 436 ... 960
  Nyomtatás  
Szerző Téma: Duma 9  (Megtekintve 1143433 alkalommal)
0 Felhasználó és 63 vendég van a témában
Lilus
ANBU Kapitány
*
Nem elérhető Nem elérhető

Akatsuki Akatsuki

Hozzászólások: 1241



« Válasz #6495 Dátum: 12 okt 08, 08:12:14 »

Hálistennek én foglalt vagyok, szóval ezeket le tudom egyszerűen rázni magamról.... de amúgy ha nem lennék az, akkor azt csinálnám h elbeszélgetnék vele, és ha valami olyat ír ami nem tetszik akkor nem válaszolnék. kacsint
Naplózva
noemimi-chan
Naruto-Kun Fórum Isten
*****
Nem elérhető Nem elérhető

Rejtett Hó Falu Rejtett Hó Falu

Hozzászólások: 5716


Aliz csodaországból...


« Válasz #6496 Dátum: 12 okt 08, 10:20:16 »

Bár attól, hogy valaki 20 évesen 15 évessel kezd nem lesz pedofil, az még nem olyan vészes korkülönbség, érettségi szint béli különbség (már ha a fiú az idősebb Nyelvesít), azonban ez akkor ok, ha ezt úgy teszi, hogy X ideje már ismerkednek egymással, ha mindezt ismeretlenül teszi az illető az nemhogy csak hihetetlen szánalmas, de erős bajok is vannak az illető fejével...
Naplózva

"Valós képem van erényeimről és gyengeségeimről. Az én fegyverem az elmém. A fivéremnek ott a kardja, Robert királynak ott a harci pörölye, nekem pedig az elmém... az elmének pedig könyvekre van szüksége, ahogyan a kardnak fenőkőre, ha meg akarja őrizni élességét."  "Büszkén, mint egy megtérésre hívott rossz angyal, aki inkább választja a kárhozatot, mint büszkesége megtörését."
heo
Shinobi no Kami
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 4496

Fényhozó


« Válasz #6497 Dátum: 12 okt 08, 10:36:59 »

Miért, az mitől gáz, ha a lány az idősebb? Teszem azt, vetítsük rá erre az esetre és legyen a lány 20 a fiú meg 15. Volt már ilyen a fórumon is nem?
Nem életkortól függ egy kapcsolat időtartama és minősége. A társadalom meg bekaphatja.

Ettől függetlenül én is azt mondom Bogi, hogy, ha ennyire kényelmetlen neked a dolog, akkor koptasd le. Viszont ne fals dumával, hanem ezzel a ténnyel.
Naplózva

<Feleségem: Mini-chan Ámor> <Gyermekeim: Sabaku, M. Bogi, Rikan> <Anyósom, tiszteletbeli fogadott anyám: Ritli-sama>
<Az én pici szarvasom: Flexee> <Tanítványaim: Zizi100, drszabi, shidori93>
Sevanna
VIP
*******
Nem elérhető Nem elérhető

Egyesített Shinobi Haderő Egyesített Shinobi Haderő

Hozzászólások: 4260


Goddess Skuld- the mischievous


« Válasz #6498 Dátum: 12 okt 08, 11:00:15 »

Miért, az mitől gáz, ha a lány az idősebb? Teszem azt, vetítsük rá erre az esetre és legyen a lány 20 a fiú meg 15. Volt már ilyen a fórumon is nem?
Nem életkortól függ egy kapcsolat időtartama és minősége. A társadalom meg bekaphatja.

Ez így van!  Nevet én is idősebb vagyok a barátomnál, nem is kevéssel, de ettől függetlenül teljesen jól működik a kapcsolatunk. :3 Szóval ez nem számít. Régen én is máshogy láttam, de a tapasztalat megtanított, hogy nem ezen múlnak a dolgok. Végülis az életkor csak egy szám, az számít, hogy ki van mögötte. ^^

Semmi kedvem dolgozni.  >.<# Király, hogy legalább a fórum nincs letiltva a gépeken.  Ördögi Nevet
Naplózva


noemimi-chan
Naruto-Kun Fórum Isten
*****
Nem elérhető Nem elérhető

Rejtett Hó Falu Rejtett Hó Falu

Hozzászólások: 5716


Aliz csodaországból...


« Válasz #6499 Dátum: 12 okt 08, 12:43:28 »

Ez kortól függ, hogy gáz avagy sem... azért 15 éves srác 20 éves lány szerintem más dolgokat vár el az élettől... míg egy 15 éves lány 20 éves srác a mai világban már nem annyira (átvetítve ez olyan mint, hogy szerintem a 15 éves lány 30as srác kapcsolat sincs rendben, viszont a kb. 20 éves lány 30as srác már oké)

Nekem suliba menni nincs kedvem xD de minnyárt indulni kell, igaz hogy csak előadás... de ha már itt van 5 percre a suli illene bemenni ikszdé meg még boltba is kell menni, mert egy falat kajám sincs ikszdé
Naplózva

"Valós képem van erényeimről és gyengeségeimről. Az én fegyverem az elmém. A fivéremnek ott a kardja, Robert királynak ott a harci pörölye, nekem pedig az elmém... az elmének pedig könyvekre van szüksége, ahogyan a kardnak fenőkőre, ha meg akarja őrizni élességét."  "Büszkén, mint egy megtérésre hívott rossz angyal, aki inkább választja a kárhozatot, mint büszkesége megtörését."
Nikuccia
S-Osztályú gyilkoló ninja
*
Nem elérhető Nem elérhető

Rejtett Csillag Falu Rejtett Csillag Falu

Hozzászólások: 2210



« Válasz #6500 Dátum: 12 okt 08, 12:45:22 »

Én is alig várom már, hogy munkahelyen sunyiban netezhessek. Nyelvesít
És hát nos igen.. a kor nem áll egyenes arányosságban az értelemmel.
« Utoljára szerkesztve: 12 okt 08, 12:45:59 írta Nikuccia » Naplózva
MrSaiyan Coelho
Naruto-Kun Fórum Isten
*****
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 6644


Szupercsillagparaszt


« Válasz #6501 Dátum: 12 okt 08, 13:13:48 »

Valamikor még a legjobb barátunk is ismeretlen volt számunkra.  Nevet Miért lenne szánalmas, hogy "ismeretlenül" ráírt? Meglépett egy olyan dolgot, amire a srácok nagy százaléka sosem tudná összeszedni a bátorságot.
Naplózva

Sabaku
Shinobi no Megami
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 4979


U.S.S. Kobayashi Maru


« Válasz #6502 Dátum: 12 okt 08, 14:02:56 »

Miért, én teljesen megértem miért 'ijedt' meg. A 15 és a 20 év között látszólag elég nagy a különbség, és ember lányába az van elég keményen belenevelve, hogy féljen az idegen, idősebb(felnőtt) pasiktól, akik ráhajtanak, és teljesen jogosan. És a szüleinek hogy 'magyarázza' meg? Netes ismerkedés is tabu, idősebb partner is tabu, a kettő együtt meg már általában sok. Persze ha tényleg szimpi a pasi akkor igazából megér egy próbát a dolog.
Naplózva

 
"The king is dead - that's what they say. - The king is dead. Long live the king."
Ősök: heo, Minagi | Nagyi: Ritli | hanii:hanii
Sensei: Hiei | Kistesók: Rikan, M.Bogi | personal szőrcsomó: Kallen
Lina Lisana
Jounin
*
Nem elérhető Nem elérhető

Rejtett VérKöd Falu Rejtett VérKöd Falu

Hozzászólások: 1059

FTfan meg még sok más :D


« Válasz #6503 Dátum: 12 okt 08, 14:11:18 »

Húúú... most küldött egy képet... Nagyon gyökér a gyerek és már ki is töröltem. Amúgy meg sztem egy kicsit azért fura volt h teljesen ismeretlenül rámír... És miket ír rám...
Naplózva



 Család: Anyu~Hanii Apu~drszabi drága hugicám~Adri Nagyi~Ritli-sama Nagypapi~Hiei Én kicsi pokemonaim~Kirito&Hidetada
Mester~tia-sama bow
Sabaku
Shinobi no Megami
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 4979


U.S.S. Kobayashi Maru


« Válasz #6504 Dátum: 12 okt 08, 14:29:19 »

Ha nem helyes, akkor nem opció, mi? ikszdé Miért, miket írt?
Naplózva

 
"The king is dead - that's what they say. - The king is dead. Long live the king."
Ősök: heo, Minagi | Nagyi: Ritli | hanii:hanii
Sensei: Hiei | Kistesók: Rikan, M.Bogi | personal szőrcsomó: Kallen
drszabi
Elit Jounin
*
Nem elérhető Nem elérhető

Rejtett Eső Falu Rejtett Eső Falu

Hozzászólások: 1965


Kriminál pszichológus Vallás: mugen


« Válasz #6505 Dátum: 12 okt 08, 14:36:02 »

Face-en beszéltetek nem? Minek küld képet, ott nem volt róla? xD Vagy esetleg valami más testrészéről küldött képet? ikszdé
Naplózva

Feleségem: hanii Szeretet; Gyermekeim: Lina Lisana, AyaseAkami, Neirda; Anyósom: Ritli-hime; Apósom: Hiei-sama; Sógornőm: Minagi-san;
 Mesterem: heo; Tanítványom: Tsunadehime; Petem: D3VON; Ritli-hime csigusza _@/°°
Lina Lisana
Jounin
*
Nem elérhető Nem elérhető

Rejtett VérKöd Falu Rejtett VérKöd Falu

Hozzászólások: 1059

FTfan meg még sok más :D


« Válasz #6506 Dátum: 12 okt 08, 14:38:55 »

Ilyeneket:
Idézet
de nekem teccel bejössz olyan szép vagy
hány éves vagy hol laksz hobbid sport miket csin szabadidődben mesélj magadról jók a képek rólad
Ez volt a második levele és mind ez pocsék helyesírásban...(ezt már kijavítottam...)

Menj már szaby... nem volt róla fent és amint megláttam értem miért... ikszdé
Naplózva



 Család: Anyu~Hanii Apu~drszabi drága hugicám~Adri Nagyi~Ritli-sama Nagypapi~Hiei Én kicsi pokemonaim~Kirito&Hidetada
Mester~tia-sama bow
Autine
Chuunin
*
Nem elérhető Nem elérhető

Akatsuki Akatsuki

Hozzászólások: 165


« Válasz #6507 Dátum: 12 okt 08, 15:35:52 »

Biztos valami "agyoniskolázott" tök értelmes emberke,és az sem kizárt hogy kissebségi Nevet Egyre jobbak..ikszdé
Naplózva
Nikuccia
S-Osztályú gyilkoló ninja
*
Nem elérhető Nem elérhető

Rejtett Csillag Falu Rejtett Csillag Falu

Hozzászólások: 2210



« Válasz #6508 Dátum: 12 okt 08, 15:47:41 »

Ha nem helyes, akkor nem opció, mi? ikszdé
Külső megfog, belső megtart. Mosolyog Báár.. ez sem alapigazság, de az esetek normális többségében azért ez mégiscsak törvényszerű. Szerintem egy harmonikus és ... hm... tökélységes (Nyelvesít) párkapcsolatban ugyanúgy szükség van testi szerelemre, mint lelkire. A Szépség és Szörnyeteg dolog is csak azért működött, mert mindenki tisztában volt vele, hogy a Szörnyetegből a végére izmos, daliás hercegfi válik, csak ott a fenti mondás fordítva történt időrendben.

Lina, azzal is kezdhetted volna, hogy egy gyökér, akkor rögtön azt írtam volna, hogy tiltsd a vérbe. Nevet

Valamikor még a legjobb barátunk is ismeretlen volt számunkra.  Nevet Miért lenne szánalmas, hogy "ismeretlenül" ráírt? Meglépett egy olyan dolgot, amire a srácok nagy százaléka sosem tudná összeszedni a bátorságot.
Te is egyszer szólalsz meg átlagban egy héten, mégis aranyköpéssé válik (majdnem) minden szavad. Nevet Mármint ezt jó értelemben értve, így visszaolvasva, kicsit flegmának tűnik a hangnemem, pedig nem olyannak szánom.. Gondolkozik
« Utoljára szerkesztve: 12 okt 08, 15:52:08 írta Nikuccia » Naplózva
Saphira
Naruto-Kun Fórum Isten
*****
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 6663



« Válasz #6509 Dátum: 12 okt 08, 15:51:27 »

Első az lett volna, hogy beállítod, csak az ismerőseid lássák a képeidet.
Naplózva

Oldalak: 1 ... 432 433 [434] 435 436 ... 960
  Nyomtatás  
 
Ugrás:  

 
A MySQL adatbázis használatával A PHP programnyelven íródott bluBlur Skin © 2006, hbSkins
Powered by SMF 1.1.21 | SMF © 2015, Simple Machines


A számláló indult: 2008.06.21.
Szabványos XHTML 1.0! Szabványos CSS!