24 okt 09, 00:21:42 *
Üdvözlünk, Vendég. Kérlek jelentkezz be vagy regisztrálj.

Jelentkezz be a felhasználóneveddel, jelszavaddal és add meg a munkamenet hosszát
Hírek: EZ A NARUTO-KUN RÉGI FÓRUMÁNAK ARCHÍVUMA.
 
   Főoldal   Súgó Keresés Bejelentkezés Regisztráció  
Oldalak: 1 ... 430 431 [432] 433 434 ... 960
  Nyomtatás  
Szerző Téma: Duma 9  (Megtekintve 1143097 alkalommal)
0 Felhasználó és 68 vendég van a témában
mugen
Jounin
*
Nem elérhető Nem elérhető

Akatsuki Akatsuki

Hozzászólások: 1070


gentlenazi


« Válasz #6465 Dátum: 12 okt 07, 10:35:09 »

Én nem csodálkoztam csak értetlenül olvastam ,hogy valaki tud lovagolni azért mert magyar.Lehet hogy van érzéke hozzá akkor simán.Viszont ha ilyen nemes célért tanul biztosan sikerrel jár .
Az Apple jó,csak ezáltal megragad egy olyan közönséget is amit sznobnak neveznek ....es emiatt ítélik meg a többi Apple felhasználót .
Naplózva

Pet:Hiname(harap,de már szobatiszta)

Olyan nincs,hogy olyan nincs!

Élj úgy,hogy a papnak minnél kevesebbet keljen hazudnia a temetéseden!

"Nemzetünk szolgálatában meghalni lehet,de elfáradni soha!"
Szabika
S-Osztályú gyilkoló ninja
*
Nem elérhető Nem elérhető

Szökött Shinobi Szökött Shinobi

Hozzászólások: 2103


No akame ga kill no life


« Válasz #6466 Dátum: 12 okt 07, 10:55:37 »

Én maradok a kicsi htc wildfire s -emnél. Nevet
Autók közül szerintem inkább Audi és a Bmw a kimagaslóbb, habár sok Volkswagent látok. ikszdé
Naplózva
Gabesz
Naruto-Kun Csoport
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 7459


« Válasz #6467 Dátum: 12 okt 07, 10:59:12 »

Opel, wolskvagen, skoda... Ezek a leggyakoribbak... Ezek számítanak most népautónak... Más autót az vesz, akinek van egy kis zseton....

Más részről meg valaki maagyarázza már el, hogy mi értelme van ezeknek a hierdenagyonbrutálszuperokostelefonoknak?
Megveszi az istengyermeke mert attól ő a jani, de azt amit a telefon tud, annakk a 80%-át úgysem fogja használni... Hacsak nem zombi módban tolva megy mindenhova, amíg el nem üti a 80 éves bácsi a tolókocsival...
« Utoljára szerkesztve: 12 okt 07, 11:02:41 írta Gabesz » Naplózva
Nikuccia
S-Osztályú gyilkoló ninja
*
Nem elérhető Nem elérhető

Rejtett Csillag Falu Rejtett Csillag Falu

Hozzászólások: 2210



« Válasz #6468 Dátum: 12 okt 07, 11:01:01 »

Lehet, hogy a népszerűségi ráta élén ezek vannak, de minőségileg a Volvo-k jobbak. És én ezt mondtam. Nem mintha értenék nagyon hozzá vagy érdekelne különösebben ez a téma.
Naplózva
Gabesz
Naruto-Kun Csoport
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 7459


« Válasz #6469 Dátum: 12 okt 07, 11:06:31 »

Jó a volvó ad a minőségre... Le a kalappal a volvók előtt, de nem mindegy hogy veszel egy opelt 3 millióért, vagy egy volvót 10-ért... Ha azt nézzük a skoda, meg az opel sem hullik szét alattad...
Naplózva
Saphira
Naruto-Kun Fórum Isten
*****
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 6663



« Válasz #6470 Dátum: 12 okt 07, 13:30:25 »



Az nem E=hv? Nevet

Egyébként tetszik ez a kép, csak most kellemetlenül érint a fizika és kémia páros.

Ja nem, keverem Planck-kal. Ott E=hv, most meg Bohr születésének évfordulója van. Hmm.
« Utoljára szerkesztve: 12 okt 07, 13:37:44 írta Saphira » Naplózva

Szabika
S-Osztályú gyilkoló ninja
*
Nem elérhető Nem elérhető

Szökött Shinobi Szökött Shinobi

Hozzászólások: 2103


No akame ga kill no life


« Válasz #6471 Dátum: 12 okt 07, 13:31:15 »

Használtan is meg lehet venni őket elég olcsón. Mosolyog
Naplózva
Gabesz
Naruto-Kun Csoport
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 7459


« Válasz #6472 Dátum: 12 okt 07, 13:38:46 »

Jaa.. De akkor meg már borul a papírforma..... Ott van benne, hogy használt... Ha már új autó, használtautó, akkor inkább ebből is olcsóbb megbízható szekeret néz az ember... A használtautó meg zsákbamacska... A régi tulaj használta x ideig, és így már előélete van a kocsinak....
Van egy poénos hirdetés a használtautón... Olvasd végig... Itt a link:
http://www.hasznaltauto.hu/auto/volkswagen/golf_i/volkswagen_golf_i_gti_foschtalitschka_edition-4597234
Naplózva
gman
Naruto-Kun Fórum Isten
*****
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 7507



« Válasz #6473 Dátum: 12 okt 07, 16:59:26 »

De tényleg, valaki már vallásként űzi ezt vagy azt az ideológiát, üzletágat.
Ha jobban belegondolunk, nem is különbözik annyira a kettő, valójában a vallás definíciója sok mindenre illik, amit nem nevezünk vallásnak.

Amúgy nekem még az életben nem volt a kezemben iPhone, mágis láthatóan menő vagyok. Mosolyog

A rokonlátogatás meg még nem ért véget, mikor eljöttem, ők még maradtak. Szörnyű... Mondjuk a baba aranyos. Fura mennyi gyerek születik a roknságban mostanság. Nem szeretem a rokonaimat, erre még szaporodnak is. "Ez a világ a velejéig rohadt."
« Utoljára szerkesztve: 12 okt 07, 17:01:14 írta gman » Naplózva
Lille17
ANBU Osztag Vezető
*
Nem elérhető Nem elérhető

Egyesített Shinobi Haderő Egyesített Shinobi Haderő

Hozzászólások: 761



« Válasz #6474 Dátum: 12 okt 07, 17:19:25 »

Mobiloknál általában, nem lépnek fel transzcendens erők, nem kerülünk más tudatállapotba, nem lépünk kapcsolatba "szellemi lényekkel", jobb esetben. Ha már igen, akkor az  azt jelzi, hogy le kellene állni a szerrel.
Mégis, ha  ebben látja imádatának tárgyát, életének értelmét, az egy eléggé elcs.szett élet lehet. De akkor sem beszélhetünk teljesen vallásról, nem láttam még embert iPhone-hoz imádkozni. Remélem ez így is marad. Mosolyog
Naplózva

A szőkék mind gyanúsak, a barnáktól meg bármi kitelik. (Olivia Wilde)

 ~Tündérkeresztanyám: Nikkie~
 ~Szüleim: Sevanna, CsiziDani~
 ~Testvéreim: A-chan, Loah
 ~Mesterem: Ritli-sama~
 ~Tanítványom: hanii ~
gman
Naruto-Kun Fórum Isten
*****
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 7507



« Válasz #6475 Dátum: 12 okt 07, 17:27:12 »

Mobiloknál általában, nem lépnek fel transzcendens erők
A hálózat eléggé megfoghatatlan szerintem, hogy ebbe a kategóriába lehessen sorolni, még ha kicsit erőltetetten is.

nem kerülünk más tudatállapotba
Nem láttál te még mobilfüggő embert. Nevet

nem lépünk kapcsolatba "szellemi lényekkel"
A te mobilodon nincs Super Mario, vagy hasonló játék?

Amúgy bsz.
« Utoljára szerkesztve: 12 okt 07, 17:31:42 írta gman » Naplózva
Lille17
ANBU Osztag Vezető
*
Nem elérhető Nem elérhető

Egyesített Shinobi Haderő Egyesített Shinobi Haderő

Hozzászólások: 761



« Válasz #6476 Dátum: 12 okt 07, 17:53:45 »

Nem, sajnos nincs. Mellesleg nekem tényleg nem mobilfüggő, hanem kockaismerőseim, osztálytársaim vannak max csak. De ők is nagy arcok, nem elvakult zombik.  Nevet

gman, köszönöm szépen neked is!:)

Egyébként most nézegettem mindenféle "divatcégek" oldalait anyummal, mert meg akarta tudni, mik az aktuális trendek. Konkrétan könnyesre röhögtem magam néhány megjegyzésén. Imádom, hogy ilyen édesanyám van. :DD
Ráadásul apum ma mosta le a kocsit, és megjött a vihar. Egy élmény egy ilyen este itthon lenni. Nevet
« Utoljára szerkesztve: 12 okt 07, 18:18:17 írta Lille17 » Naplózva

A szőkék mind gyanúsak, a barnáktól meg bármi kitelik. (Olivia Wilde)

 ~Tündérkeresztanyám: Nikkie~
 ~Szüleim: Sevanna, CsiziDani~
 ~Testvéreim: A-chan, Loah
 ~Mesterem: Ritli-sama~
 ~Tanítványom: hanii ~
noemimi-chan
Naruto-Kun Fórum Isten
*****
Nem elérhető Nem elérhető

Rejtett Hó Falu Rejtett Hó Falu

Hozzászólások: 5716


Aliz csodaországból...


« Válasz #6477 Dátum: 12 okt 07, 18:19:53 »

Jó a volvó ad a minőségre... Le a kalappal a volvók előtt, de nem mindegy hogy veszel egy opelt 3 millióért, vagy egy volvót 10-ért... Ha azt nézzük a skoda, meg az opel sem hullik szét alattad...

Azért az általad "népautónak" titulált gyártóknak is vannak nagyon nem "népautó"  márkái pl. nyáron jártam Csehországban ahol kb. minden 3. autó ąkoda volt, mert ott aért veszi meg az ember mert hazai, ilyen szempontból nálunk (szlovákia) is tisztelettel viseltetnek iránta, valamint mert igen is egy jó kocsi... és ott az Octaviák belőle vagy a Superb...
Naplózva

"Valós képem van erényeimről és gyengeségeimről. Az én fegyverem az elmém. A fivéremnek ott a kardja, Robert királynak ott a harci pörölye, nekem pedig az elmém... az elmének pedig könyvekre van szüksége, ahogyan a kardnak fenőkőre, ha meg akarja őrizni élességét."  "Büszkén, mint egy megtérésre hívott rossz angyal, aki inkább választja a kárhozatot, mint büszkesége megtörését."
Gabesz
Naruto-Kun Csoport
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 7459


« Válasz #6478 Dátum: 12 okt 07, 18:45:21 »

Minden országban márkája típusa válogatja... Elég sok márkát vezettem már.. Szerintem is jó autó a skoda... Ugyanúgy elvisz A-ból B-be, mint egy 3-szor annyiba kerülő márkás autó, és a fenntartás is olcsóbb...
Naplózva
mugen
Jounin
*
Nem elérhető Nem elérhető

Akatsuki Akatsuki

Hozzászólások: 1070


gentlenazi


« Válasz #6479 Dátum: 12 okt 07, 18:54:04 »

Nem mindegy szerintem....,hogy egy piros Lada vagy egy mattfekete Maserati visz el A-bol B-be.
Ízlések es pofonok ...de nézzük ezt 2kerekkel --->szerintem szívesebben mész messzire egy Ducatival mint egy Biciklivel.
Naplózva

Pet:Hiname(harap,de már szobatiszta)

Olyan nincs,hogy olyan nincs!

Élj úgy,hogy a papnak minnél kevesebbet keljen hazudnia a temetéseden!

"Nemzetünk szolgálatában meghalni lehet,de elfáradni soha!"
Oldalak: 1 ... 430 431 [432] 433 434 ... 960
  Nyomtatás  
 
Ugrás:  

 
A MySQL adatbázis használatával A PHP programnyelven íródott bluBlur Skin © 2006, hbSkins
Powered by SMF 1.1.21 | SMF © 2015, Simple Machines


A számláló indult: 2008.06.21.
Szabványos XHTML 1.0! Szabványos CSS!