24 okt 07, 15:16:02 *
Üdvözlünk, Vendég. Kérlek jelentkezz be vagy regisztrálj.

Jelentkezz be a felhasználóneveddel, jelszavaddal és add meg a munkamenet hosszát
Hírek: EZ A NARUTO-KUN RÉGI FÓRUMÁNAK ARCHÍVUMA.
 
   Főoldal   Súgó Keresés Bejelentkezés Regisztráció  
Oldalak: 1 ... 367 368 [369] 370 371 ... 960
  Nyomtatás  
Szerző Téma: Duma 9  (Megtekintve 1140307 alkalommal)
0 Felhasználó és 130 vendég van a témában
hanii
Uchiha Madara
*
Nem elérhető Nem elérhető

Rejtett Hó Falu Rejtett Hó Falu

Hozzászólások: 3202


~démoni GoblinGirl >:3


« Válasz #5520 Dátum: 12 aug 29, 10:58:28 »

Hát nem igazán tudok még képet mutatni, majd hogyha felteszik a suli oldalára a képeket.^^ Meg persze ha lesz rólam valami normális. xD
Egyébként tényleg igazad volt Niki, sejtettem hogy jó lesz, csak lusta voltam menni eleinte. xD
Naplózva

Férj: Szabi2 ~Gyerekek: Lina, Neirda
Szülők: Ritli, Hiei ~Nővérke: Minagi ~Sógor: heo ~Unokagyerekek: Sabaku, Rikan, M.Bogi
Sensei: Lille17 ~Körianyu: Temari ~Tanulók: Devon, Shion
Szeretet
Rikan
Elit Jounin
*
Nem elérhető Nem elérhető

Rejtett Csillag Falu Rejtett Csillag Falu

Hozzászólások: 1894


right now, it's girls' generation


WWW
« Válasz #5521 Dátum: 12 aug 29, 11:40:26 »

Szg szerintem hagyd abba ezt a gifezést, ennyi is elég volt ahhoz, hogy megállapítsam: ez rohadtul nem a te stílusod, és ami nem megy azt nem kell erőltetni. smirksweat
Naplózva


Utálsz? Remek! Tépj egy számot, állj be a sorba. ★ Mert tróger vagyok én, nem celeb, a faszom aki nektek tetszeleg.
Feleségem: Kallen <3 Szüleim: Minagi és heo  Tesóim: Sabaku és Bogi  Nagyszüleim: Ritli és Hiei  Nagynénim: hanii
Nikuccia
S-Osztályú gyilkoló ninja
*
Nem elérhető Nem elérhető

Rejtett Csillag Falu Rejtett Csillag Falu

Hozzászólások: 2210



« Válasz #5522 Dátum: 12 aug 29, 11:46:40 »

Háromszoros hurrá Rikannak. Hiphip... hiphip...  Pojén A privilégium pedig nem konkrétan a gifre, a mozgóképre utalt, hanem a stílusra, melyet -mint azt Rikan is írta- nem neked szántak az Égiek. Nevet

Naplózva
Sabaku
Shinobi no Megami
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 4979


U.S.S. Kobayashi Maru


« Válasz #5523 Dátum: 12 aug 29, 11:50:23 »

Tök jó, csomószor már be sem kell írnom ide, Niku kimondja, amit gondolok Nevet Csak kicsit finomabban fogalmazva.
Naplózva

 
"The king is dead - that's what they say. - The king is dead. Long live the king."
Ősök: heo, Minagi | Nagyi: Ritli | hanii:hanii
Sensei: Hiei | Kistesók: Rikan, M.Bogi | personal szőrcsomó: Kallen
SzG
Osztag Vezető
*
Nem elérhető Nem elérhető

Egyesített Shinobi Haderő Egyesített Shinobi Haderő

Hozzászólások: 931


TARDIS lovagja


WWW
« Válasz #5524 Dátum: 12 aug 29, 12:56:26 »


Ez most nagyon illett ide. Mondhatjátok de nekem tetszenek és ezt mondom:

Nem fogok nagyon ilyeneket úgyse használni csak ha nagyon ide illenek. vagy ha valaki nagy hülyeséget csinál.
Naplózva

The angels are coming for you, but listen, your life could depend on this: don't blink. Don't even blink. Blink and you're dead. They are fast, faster than you could believe. Don't turn your back, don't look away, and *don't blink*! Good luck.
gman
Naruto-Kun Fórum Isten
*****
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 7507



« Válasz #5525 Dátum: 12 aug 29, 13:05:11 »

Szókimondó nők, csak a baj van velük. Ők minden probléma forrása, miattuk fog kipusztulni az emberiség.
Ez egyenlőre nem hivatalos tény, de szerintem pár év és ez is bekerül a globális problémák közé és általános iskolai tananyag is lesz.
Naplózva
Ayumichan
Naruto-Kun Fórum Isten
*****
Nem elérhető Nem elérhető

Rejtett Hang Falu Rejtett Hang Falu

Hozzászólások: 6459


Silent shadow


« Válasz #5526 Dátum: 12 aug 29, 13:07:27 »

SzG, hát most megnöveltem a "gif" mappám méretét, pár kilobájttal.   Hümm-hümm(remélem nem baj  smirksweat )
A "privilégium" dologba inkább nem szólok bele. [maradok "pártatlan"  Nyelvesít ]
« Utoljára szerkesztve: 12 aug 29, 13:09:29 írta Ayumichan » Naplózva

Normális vagyok, a hangok is ezt mondják.
Nikuccia
S-Osztályú gyilkoló ninja
*
Nem elérhető Nem elérhető

Rejtett Csillag Falu Rejtett Csillag Falu

Hozzászólások: 2210



« Válasz #5527 Dátum: 12 aug 29, 13:32:44 »

A pártatlanság és a dolgok elhallgatása unalmas és nem túl menő.  Pojén
gman, te a középkorban élsz, vagy mi? Ott még teljesen hétköznapinak számított volna ez a mondat, de itt és most.. nyehh, hát érted, olyan geniusos.

Nem értem, mi bajod a női nemmel.
« Utoljára szerkesztve: 12 aug 29, 13:33:15 írta Nikuccia » Naplózva
Ayumichan
Naruto-Kun Fórum Isten
*****
Nem elérhető Nem elérhető

Rejtett Hang Falu Rejtett Hang Falu

Hozzászólások: 6459


Silent shadow


« Válasz #5528 Dátum: 12 aug 29, 13:39:40 »

Lehet h a női igent szereti, és nem a női nemet.  Pojén
A pasik már csak ilyenek, "azt hiszik h övék a avilág", (de álmodni szabad) .  Ördögi
« Utoljára szerkesztve: 12 aug 29, 13:40:58 írta Ayumichan » Naplózva

Normális vagyok, a hangok is ezt mondják.
gman
Naruto-Kun Fórum Isten
*****
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 7507



« Válasz #5529 Dátum: 12 aug 29, 13:49:04 »

Én csak a szókimondó nőkről beszéltem. Vannak, akik csak mosolyognak és bólogatnak, ha valami nem tetszik, majd ha az érintett nincs hallótávolságban, akkor egymás között kibeszélik a dolgot. Na ők a bölcs nők.

Ha az egész női nemet akartam volna bírálni, akkor a bűnbeesés bibliai történetével érveltem volna.
Naplózva
Sabaku
Shinobi no Megami
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 4979


U.S.S. Kobayashi Maru


« Válasz #5530 Dátum: 12 aug 29, 13:51:46 »

A pasik már akkor is papucsok voltak  Nevet
Naplózva

 
"The king is dead - that's what they say. - The king is dead. Long live the king."
Ősök: heo, Minagi | Nagyi: Ritli | hanii:hanii
Sensei: Hiei | Kistesók: Rikan, M.Bogi | personal szőrcsomó: Kallen
Aes Sedai
Moderátor
*****
Nem elérhető Nem elérhető

Akatsuki Akatsuki

Hozzászólások: 11452



« Válasz #5531 Dátum: 12 aug 29, 13:55:36 »

Na, mindjárt jön Gdat, és mondja, hogy a nőkben semmi bonyolult nincsen. ikszdé És megint nem lesz igaza. Lesütöttszemek A helyzet az, hogy a női gondolkodás teljesen értelmezhetetlen. Hogy egy nő mit miért tesz, vagy miért nem tesz, azt csak a jóisten tudja, de lehet az is nő valójában. (Egyszer amikor éppen teljesen készen voltam a nők gondolkodása miatt, eszembe jutott milyen lehet matriarchális társadalomban élni. Hát, durva. Biztos elég félelmetes élmény.)
Naplózva
gman
Naruto-Kun Fórum Isten
*****
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 7507



« Válasz #5532 Dátum: 12 aug 29, 14:01:25 »

Aes, javaslom elolvasni R. A. Salvatore Otthon című fantasy könyvét, abból kiderül, hogy igazad van a nők uralta társadalmakkal kapcsolatban. Nevet
« Utoljára szerkesztve: 12 aug 29, 14:02:28 írta gman » Naplózva
Saphira
Naruto-Kun Fórum Isten
*****
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 6663



« Válasz #5533 Dátum: 12 aug 29, 14:10:04 »

Aes és ami itt ment...

Miért, mi ment itt?

Miért, mi ment itt, SzG, ami feljogosított arra, hogy lopd Aes privilégiumát a hangulatjelző gifek terén? Ohh My God

Aesnek nincs privilégiuma e téren.  Lesütöttszemek Valaki és én kezdtünk el képekkel válaszolni hozzászólásokra, ő csak tovább fejlesztette giffé. Ráadásul milyen privilégiuma lenne annak, aki nem tisztavérű Targaryen?

Na, mindjárt jön Gdat, és mondja, hogy a nőkben semmi bonyolult nincsen. ikszdé És megint nem lesz igaza. Lesütöttszemek A helyzet az, hogy a női gondolkodás teljesen értelmezhetetlen. Hogy egy nő mit miért tesz, vagy miért nem tesz, azt csak a jóisten tudja, de lehet az is nő valójában. (Egyszer amikor éppen teljesen készen voltam a nők gondolkodása miatt, eszembe jutott milyen lehet matriarchális társadalomban élni. Hát, durva. Biztos elég félelmetes élmény.)

Ez ugye csak valami vicc akart lenni? Mert úgy hangzott. Bár vicces, amikor a férfiak panaszkodnak a felfoghatatlan női agy rejtélyeiről. Gondolom ez ilyen nyájszokás, egyik birkáról terjed a másikra.
Naplózva

hanii
Uchiha Madara
*
Nem elérhető Nem elérhető

Rejtett Hó Falu Rejtett Hó Falu

Hozzászólások: 3202


~démoni GoblinGirl >:3


« Válasz #5534 Dátum: 12 aug 29, 14:10:36 »

Igen, szókimondó nők, amikor Rikan kezdte az egészet. Nyelvesít
Naplózva

Férj: Szabi2 ~Gyerekek: Lina, Neirda
Szülők: Ritli, Hiei ~Nővérke: Minagi ~Sógor: heo ~Unokagyerekek: Sabaku, Rikan, M.Bogi
Sensei: Lille17 ~Körianyu: Temari ~Tanulók: Devon, Shion
Szeretet
Oldalak: 1 ... 367 368 [369] 370 371 ... 960
  Nyomtatás  
 
Ugrás:  

 
A MySQL adatbázis használatával A PHP programnyelven íródott bluBlur Skin © 2006, hbSkins
Powered by SMF 1.1.21 | SMF © 2015, Simple Machines


A számláló indult: 2008.06.21.
Szabványos XHTML 1.0! Szabványos CSS!