24 okt 07, 19:16:44 *
Üdvözlünk, Vendég. Kérlek jelentkezz be vagy regisztrálj.

Jelentkezz be a felhasználóneveddel, jelszavaddal és add meg a munkamenet hosszát
Hírek: EZ A NARUTO-KUN RÉGI FÓRUMÁNAK ARCHÍVUMA.
 
   Főoldal   Súgó Keresés Bejelentkezés Regisztráció  
Oldalak: 1 ... 363 364 [365] 366 367 ... 960
  Nyomtatás  
Szerző Téma: Duma 9  (Megtekintve 1140741 alkalommal)
0 Felhasználó és 49 vendég van a témában
drszabi
Elit Jounin
*
Nem elérhető Nem elérhető

Rejtett Eső Falu Rejtett Eső Falu

Hozzászólások: 1965


Kriminál pszichológus Vallás: mugen


« Válasz #5460 Dátum: 12 aug 28, 16:34:44 »

Igazad lehet Niki. Nevet

Szóval Lew titulusa: "Túl sok negatív energiával rendelkező elmetisztító"
Ismerős a szöveg? xD
Naplózva

Feleségem: hanii Szeretet; Gyermekeim: Lina Lisana, AyaseAkami, Neirda; Anyósom: Ritli-hime; Apósom: Hiei-sama; Sógornőm: Minagi-san;
 Mesterem: heo; Tanítványom: Tsunadehime; Petem: D3VON; Ritli-hime csigusza _@/°°
Aes Sedai
Moderátor
*****
Nem elérhető Nem elérhető

Akatsuki Akatsuki

Hozzászólások: 11452



« Válasz #5461 Dátum: 12 aug 28, 16:39:45 »

Szar lehet sztárnak lenni, ha ennyire unatkozik az ember...

Hát ha ennyire ráér, tudnám neki ajánlani a munkát, mint elfoglaltságot. Bár azok ezt hírből se ismerik..
Naplózva
Sabaku
Shinobi no Megami
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 4979


U.S.S. Kobayashi Maru


« Válasz #5462 Dátum: 12 aug 28, 16:42:00 »

Ugyan Aes, hova gondolsz!? A művész úrnak a végén még nem lenne ideje 'alkotni'....  és nem érheti ekkora veszteség ezt a világot.
Naplózva

 
"The king is dead - that's what they say. - The king is dead. Long live the king."
Ősök: heo, Minagi | Nagyi: Ritli | hanii:hanii
Sensei: Hiei | Kistesók: Rikan, M.Bogi | personal szőrcsomó: Kallen
Aes Sedai
Moderátor
*****
Nem elérhető Nem elérhető

Akatsuki Akatsuki

Hozzászólások: 11452



« Válasz #5463 Dátum: 12 aug 28, 16:44:50 »

Katasztrofális lenne. Gonosz gondolat volt. Azt már le se merem írni, csak kicsi betűkkel, hogy szabadidejében akár zeneiskolába is járhatna, hogy megtanuljon mondjuk hangszeren játszani. De ilyenre gondolni se szabad.
Naplózva
Autine
Chuunin
*
Nem elérhető Nem elérhető

Akatsuki Akatsuki

Hozzászólások: 165


« Válasz #5464 Dátum: 12 aug 28, 16:49:25 »

Nem lett volna rossz ötlet ayasénak ajánlani a clever bot-ot ,azzal ellet volna egy darabig.És a magával beszélgetős gondjait is megoldotta volna.Akkor már inkább egy gép mint saját maga...(Szerintem  ikszdé)
Naplózva
Sabaku
Shinobi no Megami
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 4979


U.S.S. Kobayashi Maru


« Válasz #5465 Dátum: 12 aug 28, 16:49:34 »

Jézusom, és még te nevezet magad jó zenei ízlésűnek.... kottaolvasás!? Dallam!? Őt nem lehet ilyesmi korlátok közé szorítani, akkor elveszne az az egyedi stílusa. Egy igazi egyedi előadó szürkülne hozzá a tömeghez.
Naplózva

 
"The king is dead - that's what they say. - The king is dead. Long live the king."
Ősök: heo, Minagi | Nagyi: Ritli | hanii:hanii
Sensei: Hiei | Kistesók: Rikan, M.Bogi | personal szőrcsomó: Kallen
SzG
Osztag Vezető
*
Nem elérhető Nem elérhető

Egyesített Shinobi Haderő Egyesített Shinobi Haderő

Hozzászólások: 931


TARDIS lovagja


WWW
« Válasz #5466 Dátum: 12 aug 28, 17:22:27 »

50 cent. Ennyit ér. Ezek a „sztárok„ nem inkább celebek, nagyon el vannak szállva maguktól. A baj, hogy ha gyilkosságot csinálnak akkor is sokkal kevesebbet ülnek mert híresek. Vagy ha gyorsanhajtanak akkor nem kell fizetniük mert celebek.
Naplózva

The angels are coming for you, but listen, your life could depend on this: don't blink. Don't even blink. Blink and you're dead. They are fast, faster than you could believe. Don't turn your back, don't look away, and *don't blink*! Good luck.
Morause
Vendég
« Válasz #5467 Dátum: 12 aug 28, 17:29:02 »

Hát az nem minden celebnél van így, pl. Cini sem úszta meg az adócsalós témáját, vagy Damu a nemi erőszakkal. Talán aki igazán nagy makker az Buci mert tessék fél évig csücsült és hogy mondták már hogy milyen arany élete van oda bent.
A kivételezés esetleg nála feltűnt de amúgy nem sűrűn kivételeznek szerintem azokkal sem.
« Utoljára szerkesztve: 12 aug 28, 17:29:47 írta Morause » Naplózva
Higitsune
Gennin
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 70


« Válasz #5468 Dátum: 12 aug 28, 17:30:09 »

Én csak ennyit mondok:http://data.whicdn.com/images/21571842/tumblr_lu4bsl2f731qfu4tho1_500_large.png
Naplózva
Autine
Chuunin
*
Nem elérhető Nem elérhető

Akatsuki Akatsuki

Hozzászólások: 165


« Válasz #5469 Dátum: 12 aug 28, 17:36:03 »

Közlöm mindenkivel aki azt hitte hogy én vagyok ayase vagy ki ,nem én vagyok !! Sőt nem is ismerem...Részemről ennyi amit közölni akartam veletek ,e-téren.Mosolyog Vagy az zavart meg valakit amit irtam? Csak azért mondom,hogy nehogy azt higgyétek hogy mégis,és hogy emiatt engem bannoljanak.(alaptalanul)
« Utoljára szerkesztve: 12 aug 28, 17:39:29 írta Autine » Naplózva
Nikuccia
S-Osztályú gyilkoló ninja
*
Nem elérhető Nem elérhető

Rejtett Csillag Falu Rejtett Csillag Falu

Hozzászólások: 2210



« Válasz #5470 Dátum: 12 aug 28, 18:35:35 »

Ha nem azonos az IP címetek, mi félnivalód van?

Nem 50 cent a legnagyobb retard ebben a mesében, hanem a rajongói, az amcsi rajongói. Amúgy még a Tényekben is benne volt. ikszdé
Naplózva
Sabaku
Shinobi no Megami
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 4979


U.S.S. Kobayashi Maru


« Válasz #5471 Dátum: 12 aug 28, 18:37:40 »

Na látjátok, ezért nem nézek TV-t... színvonal lvl. -500.
Naplózva

 
"The king is dead - that's what they say. - The king is dead. Long live the king."
Ősök: heo, Minagi | Nagyi: Ritli | hanii:hanii
Sensei: Hiei | Kistesók: Rikan, M.Bogi | personal szőrcsomó: Kallen
SzG
Osztag Vezető
*
Nem elérhető Nem elérhető

Egyesített Shinobi Haderő Egyesített Shinobi Haderő

Hozzászólások: 931


TARDIS lovagja


WWW
« Válasz #5472 Dátum: 12 aug 28, 18:56:22 »

A TV az más dolog. Abban attól függ, hogy melyik csatornát nézed... Ha az RTL TV"-t akkor az lvl: -1500. De mondjuk egy Comedy Cenral, Discovery, Spektrum, National Geographi az teljesen más dolog. Emlékszem, hogy az egyik haverom mondta, hogy olyan jó a Music TV- én meg mondom neki, hogy gondolom amilyenek a ami csatornák.. A reklámokkal van tele és ráadásul a műsor se jobb. Megasz*rból is az első az jó volt de aztán mikor már csak a pénzen ment a vita... Meg elkezdi a másik is, hogy neki is kell pénz úgyhogy jön a Csillagsz*rik, meg a Sz*r-faktor...
Naplózva

The angels are coming for you, but listen, your life could depend on this: don't blink. Don't even blink. Blink and you're dead. They are fast, faster than you could believe. Don't turn your back, don't look away, and *don't blink*! Good luck.
Ayumichan
Naruto-Kun Fórum Isten
*****
Nem elérhető Nem elérhető

Rejtett Hang Falu Rejtett Hang Falu

Hozzászólások: 6459


Silent shadow


« Válasz #5473 Dátum: 12 aug 28, 19:06:21 »

Azt mi Szexfaktornak hívjuk.  ikszdé
Én egyébként semmi ilyet nem nézek (nem ilyen a "zenei világom" mint amik ott vannak).
A "győzicske showtól", a falra mésztam, meg a "Big Bráádertől" is.
Naplózva

Normális vagyok, a hangok is ezt mondják.
SzG
Osztag Vezető
*
Nem elérhető Nem elérhető

Egyesített Shinobi Haderő Egyesített Shinobi Haderő

Hozzászólások: 931


TARDIS lovagja


WWW
« Válasz #5474 Dátum: 12 aug 28, 19:09:42 »

A győzike só-t se nézem mert az meg.. Mondjuk ha börtönbe megy akkor ott is mehet a sója mert majd szerepel benne Cini, aztán még ki van börtönbe? ikszdé A Doctor who-s Big Brothertől is? És a leggyengébb láncszem?
Naplózva

The angels are coming for you, but listen, your life could depend on this: don't blink. Don't even blink. Blink and you're dead. They are fast, faster than you could believe. Don't turn your back, don't look away, and *don't blink*! Good luck.
Oldalak: 1 ... 363 364 [365] 366 367 ... 960
  Nyomtatás  
 
Ugrás:  

 
A MySQL adatbázis használatával A PHP programnyelven íródott bluBlur Skin © 2006, hbSkins
Powered by SMF 1.1.21 | SMF © 2015, Simple Machines


A számláló indult: 2008.06.21.
Szabványos XHTML 1.0! Szabványos CSS!