24 okt 10, 20:15:32 *
Üdvözlünk, Vendég. Kérlek jelentkezz be vagy regisztrálj.

Jelentkezz be a felhasználóneveddel, jelszavaddal és add meg a munkamenet hosszát
Hírek: EZ A NARUTO-KUN RÉGI FÓRUMÁNAK ARCHÍVUMA.
 
   Főoldal   Súgó Keresés Bejelentkezés Regisztráció  
Oldalak: 1 ... 280 281 [282] 283 284 ... 960
  Nyomtatás  
Szerző Téma: Duma 9  (Megtekintve 1146651 alkalommal)
0 Felhasználó és 60 vendég van a témában
dreamfolow
Elit Jounin
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 1614


« Válasz #4215 Dátum: 12 júl 25, 19:15:15 »

bocsi hogy közbevágok más témáju dolgokkal de muszáj megkérdeznem hogy hol tudnám megnézni a kövi naruto animét mobilon,sajnos most nincs gépem,és Elméletileg csak youtuben tudom lejátszani a videókat,(másról nem tudok)ha valakinek van hozzá kedve hogy feltöltse magyar felirattal és belinkélné ,nagyon nagy hálával tartoznék!:)
Naplózva

SzG
Osztag Vezető
*
Nem elérhető Nem elérhető

Egyesített Shinobi Haderő Egyesített Shinobi Haderő

Hozzászólások: 931


TARDIS lovagja


WWW
« Válasz #4216 Dátum: 12 júl 25, 19:30:28 »

Sajnos youtube-ra nem lehet ilyet feltölteni, mivel szinte abban a percbe leszedik amint feltöltötted. Ráadásul ahhoz kellene a moderátorok és adminok engedélye, hogy az itt lévő felirattal felrakhasd. És feltölteném neked ha nem szednék le rögtön. Keress egy másik módot mivel ez nem fog működni.
Naplózva

The angels are coming for you, but listen, your life could depend on this: don't blink. Don't even blink. Blink and you're dead. They are fast, faster than you could believe. Don't turn your back, don't look away, and *don't blink*! Good luck.
Ayumichan
Naruto-Kun Fórum Isten
*****
Nem elérhető Nem elérhető

Rejtett Hang Falu Rejtett Hang Falu

Hozzászólások: 6459


Silent shadow


« Válasz #4217 Dátum: 12 júl 25, 19:30:59 »

Uhh ez elég kellemetlen, amúgy nemtudom h a telefonod milyen formátumokat játszik le, de ahhoz h telon nézd mindenképp beleégetett felirat kell, azt +szerintem nagyon nehezen fogsz találni.  Gondolkozik

Lilus: én + most (mostanában) hallgatok zenét reggel, gyerekkoromban anyu mindig Kosút rádiót hallgatott, azon+ hírek ment, + zenék se tetszettek ami a rádióban volt, nem is nagyon hallgatok rádiót, inkább az adathordozókat részesítem előnyben (azon tudom h mi van és tetszik is.) Nyelvesít
Naplózva

Normális vagyok, a hangok is ezt mondják.
Lilus
ANBU Kapitány
*
Nem elérhető Nem elérhető

Akatsuki Akatsuki

Hozzászólások: 1241



« Válasz #4218 Dátum: 12 júl 25, 19:38:43 »

Indavideó? Mosolyog én ott nézem a részeket. Onnan nem szedik le Nyelvesít

Ayumichan ezzel én is így vagyok. Nem szeretek rádiózni ezért csak ha utazunk családdal és akkor megy hallgatom, ha nem a telefonomról a zenét Nevet
« Utoljára szerkesztve: 12 júl 25, 19:46:52 írta Lilus » Naplózva
Aes Sedai
Moderátor
*****
Nem elérhető Nem elérhető

Akatsuki Akatsuki

Hozzászólások: 11452



« Válasz #4219 Dátum: 12 júl 25, 19:52:12 »

Ayumichan!

Megtennéd, hogy a továbbiakban kiírod a "meg" szót az összeadásjel helyett? Csak az értelmesség látszatának kedvéért.
Ja és nem "Kosút" hanem Kossuth, te atyaúristen. Ezt elméletileg mindenki tudja, aki egyesnél jobb jegyre érettségizett.
Naplózva
gman
Naruto-Kun Fórum Isten
*****
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 7507



« Válasz #4220 Dátum: 12 júl 25, 20:01:24 »

Annyira jó látni, hogy másokat ver a balsors, miközben én fürdök a sikerekben. Nevet Tudom, rossz ember vagyok, de nekem jól áll.  kacsint

Lew történetére azért én is kíváncsi vagyok. ööööö
Naplózva
Lew
Naruto-Kun Fórum Isten
*****
Nem elérhető Nem elérhető

Rejtett Hang Falu Rejtett Hang Falu

Hozzászólások: 5679


Trollbarlang díjak:Legjobb topic, Legnagyobb topic


WWW
« Válasz #4221 Dátum: 12 júl 25, 20:19:20 »

Elmentünk tegnap bulizni a Ligetbe ( szórakozó hely és Keddenként ingyenes, tehát minden suttyó ott van ilyenkor ). Lementünk táncolni már akkor ránk kötöttek, de lesz*rtuk. Később megint kötekedtek erre odaálltunk és mondtuk hogy ha ilyen nagy arcos harcosok ki lehet jönni és lerendezhetjük. Nem jöttek. Haver meghülyült, kirángatta a gyereket de nem ütötte meg, csak szólt neki hogy álljon le. Kb 1 óra múlva én meg még 4-5en elmentünk az éjjel nappaliba még egy kis piáért.  Ketten ott maradtak mert nő akadt a horogra. Visszaérünk és látjuk hogy 4en verik a 2 havert aki ott maradt -.- Betört a gyerek orra a másiknak meg kiment a válla. Rohanunk oda hogy mi a f*sz van, erre a 4 másik hülyegyerek elszaladt. Haverékat bevittük a sürgősségire mert az egyik alig bírta mozgatni a vállát a másik meg nem kapott levegőt az orrán. És persze hogy út közben a drága jó sünök is minket szúrtak ki...

Ma mentem át haverhoz fel van dagadva az egész feje a másiknak meg rögzítő van a kezén. Szóval szóltunk a bandának és Pénteken vadászat lesz...
Naplózva


dreamfolow
Elit Jounin
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 1614


« Válasz #4222 Dátum: 12 júl 25, 20:28:03 »

Igen az a gond hogy nem megy indán...:\ de ha letöltöm elméletileg jónak kell lennie csak nagyon sok helyet foglal és igy jobblenne online.Értem köszi...Mosolyog még utánanézek hatha találok valamit.
Naplózva

Lilus
ANBU Kapitány
*
Nem elérhető Nem elérhető

Akatsuki Akatsuki

Hozzászólások: 1241



« Válasz #4223 Dátum: 12 júl 25, 20:43:02 »

Lew... uhh remélem Pénteken jócskán bosszút álltok rajtuk Ördögi Amúgy imádom ezt a 4v2ben nagymenő emberkéket :S
Naplózva
Ayumichan
Naruto-Kun Fórum Isten
*****
Nem elérhető Nem elérhető

Rejtett Hang Falu Rejtett Hang Falu

Hozzászólások: 6459


Silent shadow


« Válasz #4224 Dátum: 12 júl 25, 20:50:16 »

Hát van 1 véleményem róluk, és akiket Lew említett még olcsón megúszták, a Discovery ID csatornán annyi ilyen műsor van h valakiket suhancok elvernek csak úgy poénból, csak mert nem tetszik a képe, és belehalnak.  smirksweat
Naplózva

Normális vagyok, a hangok is ezt mondják.
Lilus
ANBU Kapitány
*
Nem elérhető Nem elérhető

Akatsuki Akatsuki

Hozzászólások: 1241



« Válasz #4225 Dátum: 12 júl 25, 21:05:51 »

Tudjátok alacsony inteligenciájú emberek mindig vannak Mosolyog
Naplózva
SzG
Osztag Vezető
*
Nem elérhető Nem elérhető

Egyesített Shinobi Haderő Egyesített Shinobi Haderő

Hozzászólások: 931


TARDIS lovagja


WWW
« Válasz #4226 Dátum: 12 júl 25, 21:20:37 »

Ez így igaz és mindig is vannak és lesznek. nem kell foglalkozni velük.
Naplózva

The angels are coming for you, but listen, your life could depend on this: don't blink. Don't even blink. Blink and you're dead. They are fast, faster than you could believe. Don't turn your back, don't look away, and *don't blink*! Good luck.
Sorrow
ANBU újonc
*
Nem elérhető Nem elérhető

Szökött Shinobi Szökött Shinobi

Hozzászólások: 315



« Válasz #4227 Dátum: 12 júl 25, 21:47:34 »

szívás de a bandázástól se várjál túl sok jót....au ilyen tirpákok fognak titeket egyből felnyomni a rendőrségen szal én vigyáznék a keménykedéssel...
Naplózva

Az aláírás nem felelt meg a fórumszabályzatnak (magasabb volt, mint 200 képpont, pontosan 517), ezért a moderátor (Chakra) törölte. Ha új aláírást helyezel el, ezt a szöveget törölheted.
Lilus
ANBU Kapitány
*
Nem elérhető Nem elérhető

Akatsuki Akatsuki

Hozzászólások: 1241



« Válasz #4228 Dátum: 12 júl 25, 22:38:22 »

Mondjuk igen. Még megégetitek magatokat, aztán meg járkálhattok bíróságra :S Én járkáltam oda (igaz nem büntető ügyben) és nem élveztem :/ Jó az ügyvédet olcsón megúsztam de akkor is... És még az én ügyemnek sincs vége pedig nem egy hű de bonyolult cucc, csak akkora feneket kerítenek neki Nevet

« Utoljára szerkesztve: 12 júl 25, 22:46:33 írta Lilus » Naplózva
drszabi
Elit Jounin
*
Nem elérhető Nem elérhető

Rejtett Eső Falu Rejtett Eső Falu

Hozzászólások: 1965


Kriminál pszichológus Vallás: mugen


« Válasz #4229 Dátum: 12 júl 25, 22:47:51 »

Menjetek símaszkban. ikszdé
Hát igen a primitív emberek utolsó fegyvere az erőszak. Nevet
Naplózva

Feleségem: hanii Szeretet; Gyermekeim: Lina Lisana, AyaseAkami, Neirda; Anyósom: Ritli-hime; Apósom: Hiei-sama; Sógornőm: Minagi-san;
 Mesterem: heo; Tanítványom: Tsunadehime; Petem: D3VON; Ritli-hime csigusza _@/°°
Oldalak: 1 ... 280 281 [282] 283 284 ... 960
  Nyomtatás  
 
Ugrás:  

 
A MySQL adatbázis használatával A PHP programnyelven íródott bluBlur Skin © 2006, hbSkins
Powered by SMF 1.1.21 | SMF © 2015, Simple Machines


A számláló indult: 2008.06.21.
Szabványos XHTML 1.0! Szabványos CSS!