24 okt 10, 16:16:40 *
Üdvözlünk, Vendég. Kérlek jelentkezz be vagy regisztrálj.

Jelentkezz be a felhasználóneveddel, jelszavaddal és add meg a munkamenet hosszát
Hírek: EZ A NARUTO-KUN RÉGI FÓRUMÁNAK ARCHÍVUMA.
 
   Főoldal   Súgó Keresés Bejelentkezés Regisztráció  
Oldalak: 1 ... 279 280 [281] 282 283 ... 960
  Nyomtatás  
Szerző Téma: Duma 9  (Megtekintve 1146278 alkalommal)
0 Felhasználó és 71 vendég van a témában
Lilus
ANBU Kapitány
*
Nem elérhető Nem elérhető

Akatsuki Akatsuki

Hozzászólások: 1241



« Válasz #4200 Dátum: 12 júl 24, 21:22:38 »

E szempontból a kommunizmus jobb volt. (tényleg csak munka szempontból a diktatúrát nem akarom vissza félre ne értsétek). Ott ha kijöttél egy munkahelyről mentél a másikra és  em igazán kellett über sok diploma. Mosolyog
Naplózva
Elina Scarlet
Chuunin
*
Nem elérhető Nem elérhető

Egyesített Shinobi Haderő Egyesített Shinobi Haderő

Hozzászólások: 134


Szárnypróbálgató


« Válasz #4201 Dátum: 12 júl 24, 23:43:01 »

Ehm. Izé. Linát pontosítva: az az ÉN ismerősöm. ikszdé

Szerintem mostanában mindenhol nehéz munkát találni. :/
Naplózva

Hugicáim: Lina Lisana és Hiname Shion (igen, tényleg... animés család vagyunk)

Lilus
ANBU Kapitány
*
Nem elérhető Nem elérhető

Akatsuki Akatsuki

Hozzászólások: 1241



« Válasz #4202 Dátum: 12 júl 25, 00:03:09 »

Igen-igen. És ha nagynehezen találsz is akkor is lehet olyat, amit senki nem csinálna. Szomorú
Ajj már megint sikerült hajnali bagolykodnom bár ez engem nem lep meg. Idejét nem tudom mikor feküdtem le időben.  Neeem Ráadásul múlt éjjel itt valaki randalírozott mert hajnal 3kor mikor végre bealudtam volna akkorát dörrent valami az ablakom alatt, hogy nem kicsit voltam megijedve  Gondolkozik Áh panel élet forever  Ördögi
« Utoljára szerkesztve: 12 júl 25, 00:35:09 írta Lilus » Naplózva
drszabi
Elit Jounin
*
Nem elérhető Nem elérhető

Rejtett Eső Falu Rejtett Eső Falu

Hozzászólások: 1965


Kriminál pszichológus Vallás: mugen


« Válasz #4203 Dátum: 12 júl 25, 11:20:48 »

Ne is mond én is sztem 2 után mentem el lefeküdni, meg mire elalszok.. De ma reggel 10-kor fel akartam kelni, szóval beállítottam a telót, de a szoba másik végében hagytam. Reggel mikor csörgött tiszta shikamaru voltam, komolyan. ikszdé Hát mondom kár volt beállítani, olyan álmos vagyok, hogy most fel nem kelek. De közbe meg csörög, szóval ki is kéne kapcsolni. Na most mi legyen? Nevet Hát vhogy kinyomtam, de vissza is aludtam. Na majd holnap. ^^
Naplózva

Feleségem: hanii Szeretet; Gyermekeim: Lina Lisana, AyaseAkami, Neirda; Anyósom: Ritli-hime; Apósom: Hiei-sama; Sógornőm: Minagi-san;
 Mesterem: heo; Tanítványom: Tsunadehime; Petem: D3VON; Ritli-hime csigusza _@/°°
Lilus
ANBU Kapitány
*
Nem elérhető Nem elérhető

Akatsuki Akatsuki

Hozzászólások: 1241



« Válasz #4204 Dátum: 12 júl 25, 12:04:37 »

Én délben keltem ki az ágyból és hajnal 2körül mentem aludni. ikszdé Ezeket a telefonos ébresztő dolgokat én is kipróbáltam, de az ágy mindig visszahúzott. Nem értem én ezt. Nevet
Naplózva
Lew
Naruto-Kun Fórum Isten
*****
Nem elérhető Nem elérhető

Rejtett Hang Falu Rejtett Hang Falu

Hozzászólások: 5679


Trollbarlang díjak:Legjobb topic, Legnagyobb topic


WWW
« Válasz #4205 Dátum: 12 júl 25, 12:18:14 »

Nem hiszem el hogy elmegyek bulizni és a kórházban, utána meg a rendőrségen kötök ki, holott nem is csináltam semmit -.- F*szom kivan már az ilyen emberekkel....
Naplózva


Lilus
ANBU Kapitány
*
Nem elérhető Nem elérhető

Akatsuki Akatsuki

Hozzászólások: 1241



« Válasz #4206 Dátum: 12 júl 25, 13:17:49 »

O_O mi történt? :O Ugye jól vagy? :O
Naplózva
Ayumichan
Naruto-Kun Fórum Isten
*****
Nem elérhető Nem elérhető

Rejtett Hang Falu Rejtett Hang Falu

Hozzászólások: 6459


Silent shadow


« Válasz #4207 Dátum: 12 júl 25, 13:25:32 »

Én délben keltem ki az ágyból és hajnal 2körül mentem aludni. ikszdé Ezeket a telefonos ébresztő dolgokat én is kipróbáltam, de az ágy mindig visszahúzott. Nem értem én ezt. Nevet


Hehe
ismerős a dolog, 1folytában 11 után kelek fel, de ma sikerült 10kor. A telefonos ébresztőtől + én is belenyomnám a fejem a párnába, de ha kelni kell akkor...  smirksweat
Naplózva

Normális vagyok, a hangok is ezt mondják.
Lina Lisana
Jounin
*
Nem elérhető Nem elérhető

Rejtett VérKöd Falu Rejtett VérKöd Falu

Hozzászólások: 1059

FTfan meg még sok más :D


« Válasz #4208 Dátum: 12 júl 25, 13:55:01 »

Lew mi történt veled? Legalább jó volt a buli?
Én fel se ébredek az órára... Mondjuk mostanában az eszemben volt, hogy korán kell kelnem másnap és az ébresztőt is beállítottam. Na erre fölkelek egy órával hamarabb...
Naplózva



 Család: Anyu~Hanii Apu~drszabi drága hugicám~Adri Nagyi~Ritli-sama Nagypapi~Hiei Én kicsi pokemonaim~Kirito&Hidetada
Mester~tia-sama bow
Nikuccia
S-Osztályú gyilkoló ninja
*
Nem elérhető Nem elérhető

Rejtett Csillag Falu Rejtett Csillag Falu

Hozzászólások: 2210



« Válasz #4209 Dátum: 12 júl 25, 14:13:50 »

Höhöhö, ha már ébredés, vekker, meg ilyenek a téma. Nevet Másfél óra helyett nyolc perc alatt készültem el reggel, de úgy, hogy a napom se lett elkúrva. Reggel legalábbis nem. Délben annál inkább. De az nem lényeges. A lényeg, hogy mi a fsznak kelek én fel másfél órával hamarabb, ha 8 perc alatt is elkészülhetnék?  smirksweat
Naplózva
Lilus
ANBU Kapitány
*
Nem elérhető Nem elérhető

Akatsuki Akatsuki

Hozzászólások: 1241



« Válasz #4210 Dátum: 12 júl 25, 14:39:53 »

Ohohó! nekem ha fel akarok kelni 9kor akkor 7re kell ébresztőt állítanom mert mindig szundira teszem két órán át ikszdé Nem vagyok korán kelő típus. De nagyon nem Nevet
Naplózva
SzG
Osztag Vezető
*
Nem elérhető Nem elérhető

Egyesített Shinobi Haderő Egyesített Shinobi Haderő

Hozzászólások: 931


TARDIS lovagja


WWW
« Válasz #4211 Dátum: 12 júl 25, 14:42:26 »

Én mindig 6 óra körül kelek ébresztő nélkül.
Naplózva

The angels are coming for you, but listen, your life could depend on this: don't blink. Don't even blink. Blink and you're dead. They are fast, faster than you could believe. Don't turn your back, don't look away, and *don't blink*! Good luck.
Ayumichan
Naruto-Kun Fórum Isten
*****
Nem elérhető Nem elérhető

Rejtett Hang Falu Rejtett Hang Falu

Hozzászólások: 6459


Silent shadow


« Válasz #4212 Dátum: 12 júl 25, 18:48:35 »

Én+ olyan hiperlassan készülök el (nem használom a szundi funkciót, mert még rosszabb hanem kiesek az ágyból szinte szó szerint  Technikai KO ), hogy mennem kell valahova pl. 10 órára, akkor reggel 8 előtt kell felkelnem, mert az hogy +igyam a reggeli kávécskámat (nem lehajtom hanem bambulok felette és iszogatom, + elfogyás után is bambulok [várom a hatását  smirksweat ] ), az önmagában majdnem 1 óra, aztán a többi készülődési dolgokról már nem is beszélve...  >.<#
Naplózva

Normális vagyok, a hangok is ezt mondják.
hanii
Uchiha Madara
*
Nem elérhető Nem elérhető

Rejtett Hó Falu Rejtett Hó Falu

Hozzászólások: 3202


~démoni GoblinGirl >:3


« Válasz #4213 Dátum: 12 júl 25, 19:08:28 »

Ayumichan, én is így vagyok vele. Eddig kb. 7-negyed 8 fele indultam suliba, és hát mások akik esetleg ilyenkor mennek mint én, felkelnek háromnegyed 7-kor és el is készülnek, én meg keltem minden reggel 5-kor... ikszdé Ha meg az előző nap lusta voltam tanulni, akkor 4-re állítottam be hogy majd reggel tanulok.. Aztán az lett belőle hogy "bazd+ kit érdekel ez a sz~r" és eldobtam a füzetet. :'D De idéntől (najó, ez milyen szó? xD) meg majd reggel negyed 7-fél 7 fele fogok indulni, ezzel az erővel keljek majd 3-kor? ikszdé Nem, nem, össze kell szednem magam és fél 6-kor kell kezdenem ébredezni..
Naplózva

Férj: Szabi2 ~Gyerekek: Lina, Neirda
Szülők: Ritli, Hiei ~Nővérke: Minagi ~Sógor: heo ~Unokagyerekek: Sabaku, Rikan, M.Bogi
Sensei: Lille17 ~Körianyu: Temari ~Tanulók: Devon, Shion
Szeretet
Lilus
ANBU Kapitány
*
Nem elérhető Nem elérhető

Akatsuki Akatsuki

Hozzászólások: 1241



« Válasz #4214 Dátum: 12 júl 25, 19:15:06 »

Én régen mindig zenét hallgatva öltözködtem, és azért tartott sokáig, aztán meg neteztem még reggel és azért tartott sokáig xD meg alapból lassú vagyok. Nevet
Naplózva
Oldalak: 1 ... 279 280 [281] 282 283 ... 960
  Nyomtatás  
 
Ugrás:  

 
A MySQL adatbázis használatával A PHP programnyelven íródott bluBlur Skin © 2006, hbSkins
Powered by SMF 1.1.21 | SMF © 2015, Simple Machines


A számláló indult: 2008.06.21.
Szabványos XHTML 1.0! Szabványos CSS!