24 szep 23, 08:13:52 *
Üdvözlünk, Vendég. Kérlek jelentkezz be vagy regisztrálj.

Jelentkezz be a felhasználóneveddel, jelszavaddal és add meg a munkamenet hosszát
Hírek: EZ A NARUTO-KUN RÉGI FÓRUMÁNAK ARCHÍVUMA.
 
   Főoldal   Súgó Keresés Bejelentkezés Regisztráció  
Oldalak: 1 ... 68 69 [70] 71 72 ... 960
  Nyomtatás  
Szerző Téma: Duma 9  (Megtekintve 1127145 alkalommal)
0 Felhasználó és 10 vendég van a témában
Lilus
ANBU Kapitány
*
Nem elérhető Nem elérhető

Akatsuki Akatsuki

Hozzászólások: 1241



« Válasz #1035 Dátum: 12 máj 21, 16:23:09 »

Én ezért is nem szeretem a magyar zeneipart mert sajnos inkább celebek játszanak éneklősdit mint az igazi tehetségek...
Naplózva
drszabi
Elit Jounin
*
Nem elérhető Nem elérhető

Rejtett Eső Falu Rejtett Eső Falu

Hozzászólások: 1965


Kriminál pszichológus Vallás: mugen


« Válasz #1036 Dátum: 12 máj 21, 16:27:54 »

Pfú ma nekem is kaka egy napom volt. Elkaptam sztem vmi nyavalyát és kb úgy 3  óráig megvoltam halva. ikszdé Iskolába nem mentem, de ilyenkor bezzeg 6 órakor keltem fel. Aztán aludtam egy csómót, de nem lett jobb. Nevet Szédültem is ahányszor felálltam. Egész nap eddig egy fél smack levest meg 5 darab sonkás fornettit ettem. Jó az. ikszdé

Mugen elmagyarázom akkor neked .ikszdé Nemrég beszéltünk róla, hogy ki az, akivel szívesen megismerkednénk. Amikor zizi meglátta, hogy Gdat és Niki mit alkotott ( Gdat elképzelése és Niki ábrázolása http://i49.tinypic.com/351b7te.jpg) akkor rögtön rájött, hogy ők is legalább olyan elvetemültek mint ő, ezért feltette őket arra a listára, akiket szívesen megismerne.
« Utoljára szerkesztve: 12 máj 21, 16:32:06 írta drszabi » Naplózva

Feleségem: hanii Szeretet; Gyermekeim: Lina Lisana, AyaseAkami, Neirda; Anyósom: Ritli-hime; Apósom: Hiei-sama; Sógornőm: Minagi-san;
 Mesterem: heo; Tanítványom: Tsunadehime; Petem: D3VON; Ritli-hime csigusza _@/°°
Kallen
Jounin
*
Nem elérhető Nem elérhető

Akatsuki Akatsuki

Hozzászólások: 1137


a Niibi hugocskája ~


« Válasz #1037 Dátum: 12 máj 21, 16:57:39 »

Hát ez a kép tényleg ott van, Niki!:D Kész meghaltam.xD jól látom, hogy Fluoron 2 alsónadrág van? OO

Én nem tudok túl nagy véleményt mondani a számaikról meg magukról mint előadókról és bevallom annyira nem is érdekelnek, hogy ezért koncertre menjek vagy hallgassam őket.((:
Naplózva



Férjem: Rikan <3 Gazdám: Sabaku-sama.~ Tanítványom: Bogi.~
-Te miért hagytad ott Iowát?
-Mert körülnéztem és rájöttem, hogy nincs senki, akit irigyelnék.
^^
Uchiha Madara
*
Nem elérhető Nem elérhető

Szökött Shinobi Szökött Shinobi

Hozzászólások: 3202


he/him. flexee. fórumszarvas.


« Válasz #1038 Dátum: 12 máj 21, 17:07:06 »

Csoda történt! Négyes lett a matek dogám!! Így már 4-es leszek év végén matekból és anyáék annyira nem akadnak ki!

Viszont olyan baromságot írtam angoldolgozatba, hogy az elképesztő. Bepánikoltam és semmi nem jutott az eszembe, erre a passive-os feladatnál ilyet írok, hogy didn't be written by ... akkora egy balf.sz vagyok...
Naplózva

gman
Naruto-Kun Fórum Isten
*****
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 7507



« Válasz #1039 Dátum: 12 máj 21, 17:10:53 »

Most már tudom, hogy Június 30.-án visznek a vesztőhelyre. Tök jó, az még több, mint egy hónap!
Épp lázas vagyok, ha nem pihenek, akkor kis szerencsével nem élem meg azt a napot. Mosolyog

Tyű, de morbid vagyok ma! Nevet
Naplózva
Morita
Rikodu Sennin
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 3837



« Válasz #1040 Dátum: 12 máj 21, 17:17:26 »

Mi is lesz egész pontosan Június 30.-án?
Naplózva
Sabaku
Shinobi no Megami
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 4979


U.S.S. Kobayashi Maru


« Válasz #1041 Dátum: 12 máj 21, 17:19:22 »

Nem más, mint Dzsímen esküvője Nevet
Naplózva

 
"The king is dead - that's what they say. - The king is dead. Long live the king."
Ősök: heo, Minagi | Nagyi: Ritli | hanii:hanii
Sensei: Hiei | Kistesók: Rikan, M.Bogi | personal szőrcsomó: Kallen
Rikan
Elit Jounin
*
Nem elérhető Nem elérhető

Rejtett Csillag Falu Rejtett Csillag Falu

Hozzászólások: 1894


right now, it's girls' generation


WWW
« Válasz #1042 Dátum: 12 máj 21, 17:21:02 »

Nikuccia
Nem vagyok teljes mértékben képben:)

Ah-ha,szóval megy a hsz gyűjtés Mosolyog
Epic win, na végre valaki kimondta amit gondolok! ikszdé

Szombaton életemben először voltam futónapon. És azt hittem, hogy ott halok meg, erre az első 20-ban simán benne voltam.Nevet Meg volt a sulinak gálája csütörtökön, és elvileg a mi előadásunk volt a legjobb.ikszdé

Én régen hittem Istenben, egyszer gondoltam imádkozok, hogy ne kelljen suliba mennem, mert nem tanultam törire, erre másnapra egy éjszaka alatt beteg lettem.ikszdé Meg amikor a nagy katasztrófa dolog volt Japánban akkor is mindig imádkoztam, a Pray for Japan cuccok miatt. Hümm-hümm Most már kevésbé hiszek benne, egyszer igen egyszer nem.

Flexi: Grat a matekhoz, mi ma írtunk, és megeszem a nem létező kalapom ha hármas lett.ikszdé Az angol miatt meg ne szomorkodj, ha nagyon rossz lett biztos ki tudod javítani még valahogy.Mosolyog A legtöbb ad ilyenkor lehetőséget, asszem. O.o
Naplózva


Utálsz? Remek! Tépj egy számot, állj be a sorba. ★ Mert tróger vagyok én, nem celeb, a faszom aki nektek tetszeleg.
Feleségem: Kallen <3 Szüleim: Minagi és heo  Tesóim: Sabaku és Bogi  Nagyszüleim: Ritli és Hiei  Nagynénim: hanii
Zizi100
ANBU Kapitány
*
Nem elérhető Nem elérhető

Egyesített Shinobi Haderő Egyesített Shinobi Haderő

Hozzászólások: 1238


Micisapkás Magdi Anyus fan, ki szeret sokat írni!


« Válasz #1043 Dátum: 12 máj 21, 17:23:11 »

drszabi: Ennél jobban még én sem tudtam volna megfogalmazni, sőt! Te csodásan megfogalmaztad, hogy mire gondoltam! Nevet (te is föl vagyol véve xd)

Flexee: Nekem is meglett a kettes matekból! azt hittem hogy egyes lesz! Szóval örülök, hogy matekból mindenki örül! ikszdé Az angolodról nem tudok véleményt mondani, mert gőzöm sincs miről beszélsz. Nevet (A szomorúbb az, hogy a németet se értem. xd Ich habe ein blaue T-Shirt. Ez talán egy helyes mondat volt. Ugye? ikszdé )

gman: Fel a fejjel! ... elfelejtettem mit akartam mert egy hatalmas légy dong körülöttem! Ááááááá!!!
Naplózva


Kell a világnak néhány hülye ember is. (pl.: Én) ; Alcohol is free!!!
- Honnan éri Sasukét a fény? - Sehonnan mert jobb neki a sötétségben! *by heo*
Családom: Mester ~ heo, Tesóm ~ samdav, Gazdám ~ A-c
gman
Naruto-Kun Fórum Isten
*****
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 7507



« Válasz #1044 Dátum: 12 máj 21, 17:26:14 »

Mi is lesz egész pontosan Június 30.-án?
Knagy fölösleges felhajtás.
Utálom az ünnepségeket, ha én vagyok a középpontban, akkor meg pláne.
Naplózva
^^
Uchiha Madara
*
Nem elérhető Nem elérhető

Szökött Shinobi Szökött Shinobi

Hozzászólások: 3202


he/him. flexee. fórumszarvas.


« Válasz #1045 Dátum: 12 máj 21, 17:33:50 »

Hát ha nekem egyáltalán lesz esküvőm, akkor tuti valami eldugott kis templomban, ünnepség nuku, 2 tanú, meg aki kell azt cső~ nem ilyen lagzi meg esküvői torta meg iylenek. Még nézni is rossz, rosszul vagyok az ilyen felhajtásoktól..

Hát Riku...ehh az angol tanárunk nagyon félelmetes, ő az egyetlen, akihez remegve megyek ki felelni, és csak az ő dogáinál pánikolok be ikszdé. Hiába mondom magamnak, hogy gondolkozz, ne pánikolj, próbáld előkaparni az emlékeidből azt a sz-ros szabályt, de nem... smirksweat Szerintem -ha holnapra nem javítja ki- akkor szólni fogok neki, hogy lelkileg készüljön fel a dolgozatomra...

Ő az egyetlen tanár, akitől igazán félek...
Naplózva

Morita
Rikodu Sennin
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 3837



« Válasz #1046 Dátum: 12 máj 21, 17:47:55 »

Huhh, nem hittem volna, hogy ilyen hamar megejtitek, hisz csak nemrég mondtad, hogy megkérdted a párod kezét. Ezért van az értetlenkedés. De még egyszer nagyon sok boldogságot kívánok!!!
Naplózva
gman
Naruto-Kun Fórum Isten
*****
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 7507



« Válasz #1047 Dátum: 12 máj 21, 17:57:38 »

Az Én topicban van a magyarázat. Mosolyog Am köszönöm.

Most komolyan, mit lehet csinálni egy ilyen bulin?
Táncolni: Nem tudok, nem szeretek, nem akarok
Inni: Tudok szeretek, de nem hiszem, hogy ildomos beb@szni a Nagy Napon.
Enni: Azt fogok és túlzásba is fogom vinni, mert jobb dolgom nincs.

A templomi esküvő meg külön mókás lesz, mert ott különösen nagy megaláztatások értekl a múltban.

Mindezt öltönyben kell végigcsinálnom.
Naplózva
Morita
Rikodu Sennin
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 3837



« Válasz #1048 Dátum: 12 máj 21, 17:59:49 »

Nézheted az újdonsült feleséged és újra meg újra elképzelheted milyen csodálatos életetek lesz együtt. Bár ebből a közönség csak annyit fog látni, hogy bárgyún vigyorogsz...de az mindegy.
Naplózva
Zizi100
ANBU Kapitány
*
Nem elérhető Nem elérhető

Egyesített Shinobi Haderő Egyesített Shinobi Haderő

Hozzászólások: 1238


Micisapkás Magdi Anyus fan, ki szeret sokat írni!


« Válasz #1049 Dátum: 12 máj 21, 18:02:40 »

Gman: kívánom neked a legtöbb szerencsét, boldogságot, meg ilyeneket. Nevet Ne aggódj, bár én még nem igen házasodtam össze senkivel, de gondolom mindenki izgul előtte. De voltam már ilyen lakodalmas templomos cuccon, és határozottan kijelentem, hogy nem kell attól tartanod, mint az amcsi filmekben, hogy beszakad a ház, meg felgyullad a templom, meg megjelenik egy ismeretlen, meg ilyenek. ikszdé
Naplózva


Kell a világnak néhány hülye ember is. (pl.: Én) ; Alcohol is free!!!
- Honnan éri Sasukét a fény? - Sehonnan mert jobb neki a sötétségben! *by heo*
Családom: Mester ~ heo, Tesóm ~ samdav, Gazdám ~ A-c
Oldalak: 1 ... 68 69 [70] 71 72 ... 960
  Nyomtatás  
 
Ugrás:  

 
A MySQL adatbázis használatával A PHP programnyelven íródott bluBlur Skin © 2006, hbSkins
Powered by SMF 1.1.21 | SMF © 2015, Simple Machines


A számláló indult: 2008.06.21.
Szabványos XHTML 1.0! Szabványos CSS!