24 szep 23, 08:20:06 *
Üdvözlünk, Vendég. Kérlek jelentkezz be vagy regisztrálj.

Jelentkezz be a felhasználóneveddel, jelszavaddal és add meg a munkamenet hosszát
Hírek: EZ A NARUTO-KUN RÉGI FÓRUMÁNAK ARCHÍVUMA.
 
   Főoldal   Súgó Keresés Bejelentkezés Regisztráció  
Oldalak: 1 ... 67 68 [69] 70 71 ... 960
  Nyomtatás  
Szerző Téma: Duma 9  (Megtekintve 1127162 alkalommal)
0 Felhasználó és 22 vendég van a témában
Morita
Rikodu Sennin
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 3837



« Válasz #1020 Dátum: 12 máj 21, 15:30:42 »

Mikor mi kicsiny mezővárosunkban ellátogatott SP 13-an voltak rajta... A rajongótábora akkor még azokból állt, akiket nem engedtek sehova 9 óra után...
Naplózva
Gdat88
Az NKW Fórum nyertese
*
Nem elérhető Nem elérhető

Rejtett Csillag Falu Rejtett Csillag Falu

Hozzászólások: 7663


A legrégebbi Fórum Isten.


« Válasz #1021 Dátum: 12 máj 21, 15:32:24 »

És te honnan tudod, hogy tizenhárman voltak rajta?  Nyelvesít
Naplózva
Morita
Rikodu Sennin
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 3837



« Válasz #1022 Dátum: 12 máj 21, 15:34:07 »

 Nyelvesít

Kis város... Mindenki tudja ki hol volt és mit csinált az este. Amúgy húgom mesélte. Bár neki is csak mesélték. Minden esetre minden pletykának van alapja, tehát ígyis-úgyis szánalmasan kevesen volt. De most mindegy hogy az 10 vagy 15 fő az a szánalmasan kevés
Naplózva
Nikuccia
S-Osztályú gyilkoló ninja
*
Nem elérhető Nem elérhető

Rejtett Csillag Falu Rejtett Csillag Falu

Hozzászólások: 2210



« Válasz #1023 Dátum: 12 máj 21, 16:00:58 »

Morita, ne magyarázkodj, nem éri meg, hidd el! Nevet Aki magyarázkodik, gyanússá válik rögtön. Engedd el a füled mellett ezeket a dolgokat, és nyert ügyed van. Mosolyog

Zizi, ennyire tetszik? Nevet De jó, akkor már ezért a két mosolyért megérte megcsinálnom, örülök! Nevet Nevet

Mugen jó szokásához híven szerintem megint nincs képben. Vagy mégis? Nevet Mugen, felvilágosítasz? ((-X

Nálunk tavaly volt Fluor koncert, de halljátok -igen, elmentem!- egész tűrhető volt a srác. Nem playback-elt, és egész jó hangulatot sikerült teremtenie. A Mizu című zenéje pedig valóban annyira szar, hogy már jó, még énekeltünk is, ááá. ikszdé
SP-ről és az élőzésről viszont ennyi a véleményem: http://starity.hu/magazin/26808-sp-nem-jutott-volna-tovabb-a-megasztarban/

Tehát a dolog lényege végül is, Gdat, hogy ez a két srác elvileg annyira pocsék dolgot művel, ami által a többi művész elszörnyed, rádöbben, hogy "Ez szar!", így többet próbálnak belevinni a sajátjukba, ezáltal az ő zenéjük színvonalasabb lesz, és legvégül ott tartunk, hogy SP és Fluor tulajdonképp emelik a magyar zeneipar minőségét, csak épp nem közvetlen ráhatással, hanem közvetetten? ikszdé
Naplózva
Morita
Rikodu Sennin
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 3837



« Válasz #1024 Dátum: 12 máj 21, 16:03:38 »

De ha elengedem a fülem mellett hogy nő a hsz-eim száma és akkor hogy lesz nagyobb rangom? A ranglétrán való előrejutáshoz bizony áldozatokat kell hozni xD Am meg Gdattól én már semmit se veszek magamra. Már túl vagyok ezen xD
Naplózva
noemimi-chan
Naruto-Kun Fórum Isten
*****
Nem elérhető Nem elérhető

Rejtett Hó Falu Rejtett Hó Falu

Hozzászólások: 5716


Aliz csodaországból...


« Válasz #1025 Dátum: 12 máj 21, 16:04:15 »

De mikor utoljára Fluor volt (ugye most ő volt) állítólag mikor bement rajolni a művházba sikongottak utána az ott tanyázó 13 évesek Nevet (bár én elgondolkodtam rajta, hogy most az örömtől vagy a bánattól xD)

túl sokan írnak be elém T___T azthittem kihalt a topic Szomorú
Naplózva

"Valós képem van erényeimről és gyengeségeimről. Az én fegyverem az elmém. A fivéremnek ott a kardja, Robert királynak ott a harci pörölye, nekem pedig az elmém... az elmének pedig könyvekre van szüksége, ahogyan a kardnak fenőkőre, ha meg akarja őrizni élességét."  "Büszkén, mint egy megtérésre hívott rossz angyal, aki inkább választja a kárhozatot, mint büszkesége megtörését."
Morita
Rikodu Sennin
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 3837



« Válasz #1026 Dátum: 12 máj 21, 16:05:23 »

Nem is tudtam hogy Fluor volt a városban... xD
Naplózva
Gdat88
Az NKW Fórum nyertese
*
Nem elérhető Nem elérhető

Rejtett Csillag Falu Rejtett Csillag Falu

Hozzászólások: 7663


A legrégebbi Fórum Isten.


« Válasz #1027 Dátum: 12 máj 21, 16:06:17 »

Nem erre utaltam Nikuccia. Hanem az igazi művészeket ez nem befolyásolja. De a közönség csak elkezd keresni vmi jó zenét, ha már nem adnak neki, vagy csak olyat, ami minősíthetetlen.
Naplózva
noemimi-chan
Naruto-Kun Fórum Isten
*****
Nem elérhető Nem elérhető

Rejtett Hó Falu Rejtett Hó Falu

Hozzászólások: 5716


Aliz csodaországból...


« Válasz #1028 Dátum: 12 máj 21, 16:09:34 »

Elvileg most hajduhéten Tóth Vera után... biztos valahol böszin kívül kalandoztál ikszdé
Am még szerencséd hogy jöttem így van 1 ember aki, hisz neked Nevet
Naplózva

"Valós képem van erényeimről és gyengeségeimről. Az én fegyverem az elmém. A fivéremnek ott a kardja, Robert királynak ott a harci pörölye, nekem pedig az elmém... az elmének pedig könyvekre van szüksége, ahogyan a kardnak fenőkőre, ha meg akarja őrizni élességét."  "Büszkén, mint egy megtérésre hívott rossz angyal, aki inkább választja a kárhozatot, mint büszkesége megtörését."
Morita
Rikodu Sennin
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 3837



« Válasz #1029 Dátum: 12 máj 21, 16:13:32 »

Oh rá elmentem volna. Szeretem a hangját.
Jah, még szerencse, hogy itt vagy nekem Noe.
(Am ebben a hónapban volt 11.én az évfordulónk, szal boldog találkozási évfordulót neked. Csak azt nem tudom, a hanyadik.)

Én nem szoktam keresni nagyon zenét. Mostanság rászoktam hogy youtube-n nézek mindenféle videót, ami alatt zene van és azt hallgatom ami megy. Ha vacak, váltok.
Naplózva
Nikuccia
S-Osztályú gyilkoló ninja
*
Nem elérhető Nem elérhető

Rejtett Csillag Falu Rejtett Csillag Falu

Hozzászólások: 2210



« Válasz #1030 Dátum: 12 máj 21, 16:14:16 »

Nem erre utaltam Nikuccia.
Az lehet, hogy te nem erre utaltál, de én magamtól erre a következtetésre jutottam. Nevet De a tiéd is elfogadható.
 
Noemimi, böszi alatt Böszörményt érted? Odavalósiak vagytok? Mosolyog
Naplózva
mugen
Jounin
*
Nem elérhető Nem elérhető

Akatsuki Akatsuki

Hozzászólások: 1070


gentlenazi


« Válasz #1031 Dátum: 12 máj 21, 16:15:59 »

Nikuccia
Nem vagyok teljes mértékben képben:)


Ah-ha,szóval megy a hsz gyűjtés Mosolyog
Naplózva

Pet:Hiname(harap,de már szobatiszta)

Olyan nincs,hogy olyan nincs!

Élj úgy,hogy a papnak minnél kevesebbet keljen hazudnia a temetéseden!

"Nemzetünk szolgálatában meghalni lehet,de elfáradni soha!"
Morita
Rikodu Sennin
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 3837



« Válasz #1032 Dátum: 12 máj 21, 16:16:51 »

Csak én vagyok Böszörményi, Noemi meg odaszokott. xD Régen meglepően nagy arányba voltak ebben a topicban a böszörményiek.
Naplózva
SzG
Osztag Vezető
*
Nem elérhető Nem elérhető

Egyesített Shinobi Haderő Egyesített Shinobi Haderő

Hozzászólások: 931


TARDIS lovagja


WWW
« Válasz #1033 Dátum: 12 máj 21, 16:19:37 »

Ha sok időm lesz, biztosan elkezdem nézni ezt a sorozatot, már nagyon sok jót hallottam róla. Csak nem tudom, honnan kezdjem. Mert ugye ez... ez egy nagyon régen indult sorozat, már nem is tudom, hányszor hagyták abba. Hányadik doktort fogyasztja a közönség amúgy? Nevet


Nézd meg nagyon jó sorozat. Elkezdheted az újtól nézni mert az első 5 évad nincs szinkronizálva. A 4. Doktor Tom Baker nagyon híres és még szerinte is a legjobb doktor David Tennant.(Én is őt bírom a legjobban)
Naplózva

The angels are coming for you, but listen, your life could depend on this: don't blink. Don't even blink. Blink and you're dead. They are fast, faster than you could believe. Don't turn your back, don't look away, and *don't blink*! Good luck.
noemimi-chan
Naruto-Kun Fórum Isten
*****
Nem elérhető Nem elérhető

Rejtett Hó Falu Rejtett Hó Falu

Hozzászólások: 5716


Aliz csodaországból...


« Válasz #1034 Dátum: 12 máj 21, 16:19:58 »

Igen azt!
De én csak tiszteletbeli ottani tag vagyok... ikszdé (most próbáltam leírni hogy 2 párom is odavaló... de nem feltétlen értené mindenki úgy, hogy egyrészt az asszonyra másrészt az utamra gondolok xD szóval kifejtettem teljesen )

Ja neked is boldog év fordulót... tudtam am, hogy most lesz valamikor xD majd ha kevés lesz a vizsga megtarthatjuk xD

Hát na olyan vagyok mint a kiver kutya, ahol enni adnak onnan nehéz engem kitenni ikszdé

Naplózva

"Valós képem van erényeimről és gyengeségeimről. Az én fegyverem az elmém. A fivéremnek ott a kardja, Robert királynak ott a harci pörölye, nekem pedig az elmém... az elmének pedig könyvekre van szüksége, ahogyan a kardnak fenőkőre, ha meg akarja őrizni élességét."  "Büszkén, mint egy megtérésre hívott rossz angyal, aki inkább választja a kárhozatot, mint büszkesége megtörését."
Oldalak: 1 ... 67 68 [69] 70 71 ... 960
  Nyomtatás  
 
Ugrás:  

 
A MySQL adatbázis használatával A PHP programnyelven íródott bluBlur Skin © 2006, hbSkins
Powered by SMF 1.1.21 | SMF © 2015, Simple Machines


A számláló indult: 2008.06.21.
Szabványos XHTML 1.0! Szabványos CSS!