24 szep 23, 10:12:42 *
Üdvözlünk, Vendég. Kérlek jelentkezz be vagy regisztrálj.

Jelentkezz be a felhasználóneveddel, jelszavaddal és add meg a munkamenet hosszát
Hírek: EZ A NARUTO-KUN RÉGI FÓRUMÁNAK ARCHÍVUMA.
 
   Főoldal   Súgó Keresés Bejelentkezés Regisztráció  
Oldalak: 1 ... 66 67 [68] 69 70 ... 960
  Nyomtatás  
Szerző Téma: Duma 9  (Megtekintve 1127278 alkalommal)
0 Felhasználó és 27 vendég van a témában
Gdat88
Az NKW Fórum nyertese
*
Nem elérhető Nem elérhető

Rejtett Csillag Falu Rejtett Csillag Falu

Hozzászólások: 7663


A legrégebbi Fórum Isten.


« Válasz #1005 Dátum: 12 máj 21, 08:48:29 »

Vizsgaidőszakban hogy tud segíteni? Az pl. jó lenne ha megtanulná helyettem a holnapi vizsga anyagát. Nevet
(Direkt nem írtam, hogy miből, mert annál nincs szerintem egósabb, sznob dolog amikor valaki beírja, hogy büntetőjogból, atomfizikából, vagy tök mindegy miből csak menő és nehéznek tűnő neve legyen dologból vizsgázik, mert ő olyan okos, hogy ilyeneket tanul. Nevet )
« Utoljára szerkesztve: 12 máj 21, 09:01:00 írta Gdat88 » Naplózva
Morita
Rikodu Sennin
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 3837



« Válasz #1006 Dátum: 12 máj 21, 08:59:35 »

Vizsgaidőszakban? Ha megiszol vizsga előtt egy kupicával bátrabban magyarázol majd a tanárnak.
Naplózva
Gdat88
Az NKW Fórum nyertese
*
Nem elérhető Nem elérhető

Rejtett Csillag Falu Rejtett Csillag Falu

Hozzászólások: 7663


A legrégebbi Fórum Isten.


« Válasz #1007 Dátum: 12 máj 21, 09:03:28 »

És tényleg mindenre jó. Nevet Max alkohol szint ellenőrzés előtti szomjoltónak nem.  ikszdé
Naplózva
Lilus
ANBU Kapitány
*
Nem elérhető Nem elérhető

Akatsuki Akatsuki

Hozzászólások: 1241



« Válasz #1008 Dátum: 12 máj 21, 12:13:43 »

EZAZ! Jeee megvan a lineáris algebra gyakorlatomból a jegyem meg jogból is kaptam megajánlott jegyet!  *örül mint majom a farkának*
 Nevet

Bocsánat Pirul de ezt most muszáj volt Pirul
Naplózva
Morita
Rikodu Sennin
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 3837



« Válasz #1009 Dátum: 12 máj 21, 12:16:26 »

Gratulálok!!!!!!!! Nevet Meg lehet érteni ezeket az örömöket. (Az emberrel madarat lehet fogatni, ha megtudja, hogy soha többé nem kell olyat tanulnia, amit utál) ((Ezért ne legyen senki mérnök. Ott mindig etetnek minket a  közgázos hülyeségekkel))
Naplózva
Morause
Vendég
« Válasz #1010 Dátum: 12 máj 21, 12:24:27 »

Lilus gratulálok... velem konkrétan a világot lelehet igázni ha az érettségin túl leszek! Nevet Ez kicsit macerásabb mint a szakma volt annak idején. Emlékszem hogy azon is nagyon be voltam ijedve, utána mégis össz. értékelésben 72%-ot értem el.
A  fő tantárgyakből 3 volt amiből kellet vizsgázni hozzá de iszonyat nehezek, mert annyi elmélet és jogszabály van hogy megmarhul az ember tőle!  Technikai KO
« Utoljára szerkesztve: 12 máj 21, 12:25:13 írta Morause » Naplózva
SzG
Osztag Vezető
*
Nem elérhető Nem elérhető

Egyesített Shinobi Haderő Egyesített Shinobi Haderő

Hozzászólások: 931


TARDIS lovagja


WWW
« Válasz #1011 Dátum: 12 máj 21, 13:20:14 »

Na ma is sz*r napom van. Isten mivoltában szeretnék én is hinni és remélem, hogy hiszek is. (én sem tudom eldönteni)
Az is fontos kérdés, hogy akit Istennek tartunk az minden fölött áll? Mondok egy példát. A hangyáknak lehet mi vagyunk Isten. Szóval egy nálunk erősebb személyről van szó.
Az ördögről a véleményemet megtaláljátok a Ki vagy Doki? 2. évad 8-9. részében. http://online-sorozatok.hu/musicvideo.php?vid=1a3b6363d

http://online-sorozatok.hu/musicvideo.php?vid=1b291faf7

« Utoljára szerkesztve: 12 máj 21, 13:21:06 írta SzG » Naplózva

The angels are coming for you, but listen, your life could depend on this: don't blink. Don't even blink. Blink and you're dead. They are fast, faster than you could believe. Don't turn your back, don't look away, and *don't blink*! Good luck.
Nikuccia
S-Osztályú gyilkoló ninja
*
Nem elérhető Nem elérhető

Rejtett Csillag Falu Rejtett Csillag Falu

Hozzászólások: 2210



« Válasz #1012 Dátum: 12 máj 21, 14:18:17 »

Nekem se tűnt soha racionálisnak ez a fajta világkép. ikszdé Gdat, megihlettél, íme a gyerekkori jövőhited megképesítve:
http://i49.tinypic.com/351b7te.jpg

SzG, írd le inkább, szerintem nem fogják azért megnézni egy sorozat epizódját, hogy megtudják, mit gondolsz az ördögről. Meg különben is, legyen saját véleményed, ne az, amit a média eszközei le akarnak nyomni a torkodon. Bár a Doctor Who pont nem egy ilyen sorozat, attól még na! Mosolyog

Morause, érettségi után talán igázni fogsz, de amint rájössz, hogy nélküle és vele semmit nem érsz el a munka világában, és tovább tanulsz valamilyen főiskolán/egyetemen, ismét visszatér majd az érzés, amit most, jelenleg érzel. Nevet

Lilus, ugyan gőőzöm nincs mi az a lineáris izé, de azért gratulálok. Nevet Mikor lesz vége a vizsgaidőszaknak? Egy ismerősöm azt mondta, hogy júniusig is elnyúlik. Hát, nem irigyellek ilyen szempontból titeket, főiskolások, egyetemisták. Mosolyog
Naplózva
Lilus
ANBU Kapitány
*
Nem elérhető Nem elérhető

Akatsuki Akatsuki

Hozzászólások: 1241



« Válasz #1013 Dátum: 12 máj 21, 14:29:38 »

Azt hiszem júli 6 a vége. Mosolyog Köszönöm szépen! és közgázt nekünk is kell tanulnunk IK-n Mosolyog
Naplózva
Gdat88
Az NKW Fórum nyertese
*
Nem elérhető Nem elérhető

Rejtett Csillag Falu Rejtett Csillag Falu

Hozzászólások: 7663


A legrégebbi Fórum Isten.


« Válasz #1014 Dátum: 12 máj 21, 14:32:08 »

Nikuccia, te nem vagy normális. Nevet Amúgy pont így képzeltem. Csak Istent menőbbnek. Úgy mint itt a kék csávót. http://media.comicvine.com/uploads/3/33465/748710-2009_watchmen_020.jpg

De ez a kép mindent visz. A leggonoszabb embert direkt azért hagytam úgy, hogy mindenki oda tudja képzelni akit akar. Látom azt is sikerült. Nevet
Naplózva
SzG
Osztag Vezető
*
Nem elérhető Nem elérhető

Egyesített Shinobi Haderő Egyesített Shinobi Haderő

Hozzászólások: 931


TARDIS lovagja


WWW
« Válasz #1015 Dátum: 12 máj 21, 14:36:29 »

Röviden: Az ördögnek van külön lelke és teste. A lelkével képes átvenni más felett az irányítást. A teste el van zárva. (nagyon komoly ahogy a Doctor Who-ban kinéz)  
Naplózva

The angels are coming for you, but listen, your life could depend on this: don't blink. Don't even blink. Blink and you're dead. They are fast, faster than you could believe. Don't turn your back, don't look away, and *don't blink*! Good luck.
Nikuccia
S-Osztályú gyilkoló ninja
*
Nem elérhető Nem elérhető

Rejtett Csillag Falu Rejtett Csillag Falu

Hozzászólások: 2210



« Válasz #1016 Dátum: 12 máj 21, 14:53:46 »

Ha sok időm lesz, biztosan elkezdem nézni ezt a sorozatot, már nagyon sok jót hallottam róla. Csak nem tudom, honnan kezdjem. Mert ugye ez... ez egy nagyon régen indult sorozat, már nem is tudom, hányszor hagyták abba. Hányadik doktort fogyasztja a közönség amúgy? Nevet

Gdat, hanyadszorra is titulálsz abnormálisnak? Nevet Hagyjuk, inkább nem kezdem el megszámolni. És mivel farkatlan Istent képzeltél el, természetesnek vettem Ken babát, de ettől izmosabb és pucérabb Ken babát nem adott ki a gugli, bocsánat. Mosolyog De azért ragyog a fény mögötte, jó az úgy. Nevet
SP-t és Fluort nem gonosznak tartom, csak feleslegesnek e világra. (Legalábbis amíg folyamatosan megerőszakolják az amúgy is lerottyant magyar zeneipart, biztosan.) Miért, szerinted ki a leggonoszabb? Vagy a három pont azt jelzi, hogy mindenki maga döntse el?
Naplózva
Gdat88
Az NKW Fórum nyertese
*
Nem elérhető Nem elérhető

Rejtett Csillag Falu Rejtett Csillag Falu

Hozzászólások: 7663


A legrégebbi Fórum Isten.


« Válasz #1017 Dátum: 12 máj 21, 15:01:29 »

Jaja. Más így mindenki jobban bele tudja élni magát ebbe a csodás világnézetbe. Nevet
Én nem hiszek a klasszikus értelembe vett gonoszságban. Valami pszichiátriai zavar, vagy tudatlanság áll amögött. De olyan nincs, hogy valaki fogja magát és gonosz. A kisgyerekek sem gonoszak, amikor kiközösítenek vkit és bántják, csak kb. az a gondolkodásmódjuk, hogy én nem érzek rosszat tehát nem fájdalmas. Nem tudják beleélni magukat a másik helyzetébe. Sokaknak ez megmarad sajnos később is. Nevet

SP-éknek én örülök. Mert ha csak középszerűen rossz lenne amit csinálnak, akkor még lehet, hogy megelégednének velük az emberek. De mivel nagyon rossz, elkezdenek undergrund zenék után kutatni és azt meg szeretni fogják. Fluorék is megkapják a pénzüket és a közönség is jól jár. Csak az nem aki hallgatja. De ha örömet okoz nekik hát tegyék. Nevet
Naplózva
Zizi100
ANBU Kapitány
*
Nem elérhető Nem elérhető

Egyesített Shinobi Haderő Egyesített Shinobi Haderő

Hozzászólások: 1238


Micisapkás Magdi Anyus fan, ki szeret sokat írni!


« Válasz #1018 Dátum: 12 máj 21, 15:19:14 »

Morita: Nevet

Lilus gratula! Akinek meg majd később lesz valami, azoknak meg sok sikert. Nevet

Gdat és Niki felvéve a "kit szeretnél megismerni élőben" listára. Az a kép... jesszzuussoommm... Komolyan komolyak vagytok. Nevet

Amúgy, itt a városban volt tavaly SP koncert, kíváncsiságból kimentünk, hogy azért mégis csak optimálisabb képet kapjunk róla, ki ez, hátha hamisan mondjuk rá, hogy rossz a hangja... hát... khmm... nem igazán boldogult mindig, amikor be kellett lépnie, meg mikor magasabban, vagy mélyebben akart produkálni valamit, akkor hamis lett a hangja. Amúgy lehetne még belőle valami, csak máshogy... mondjuk színpadi díszként.
A többi témához azért nem szólok hozzá érdemlegesen, mert amit én gondolok azt már Gdat leírta nagyjából, meg egyébként is még mindig röhögök a képen. xD

ui.: Én hiszek istenben, meg sokmindenben, de sajátos módon. Nevet
Naplózva


Kell a világnak néhány hülye ember is. (pl.: Én) ; Alcohol is free!!!
- Honnan éri Sasukét a fény? - Sehonnan mert jobb neki a sötétségben! *by heo*
Családom: Mester ~ heo, Tesóm ~ samdav, Gazdám ~ A-c
mugen
Jounin
*
Nem elérhető Nem elérhető

Akatsuki Akatsuki

Hozzászólások: 1070


gentlenazi


« Válasz #1019 Dátum: 12 máj 21, 15:21:26 »

Zizi
Szal rosz volt, mi:)
Milyen kitismernel meg, kép?
Naplózva

Pet:Hiname(harap,de már szobatiszta)

Olyan nincs,hogy olyan nincs!

Élj úgy,hogy a papnak minnél kevesebbet keljen hazudnia a temetéseden!

"Nemzetünk szolgálatában meghalni lehet,de elfáradni soha!"
Oldalak: 1 ... 66 67 [68] 69 70 ... 960
  Nyomtatás  
 
Ugrás:  

 
A MySQL adatbázis használatával A PHP programnyelven íródott bluBlur Skin © 2006, hbSkins
Powered by SMF 1.1.21 | SMF © 2015, Simple Machines


A számláló indult: 2008.06.21.
Szabványos XHTML 1.0! Szabványos CSS!