24 szep 28, 14:19:52 *
Üdvözlünk, Vendég. Kérlek jelentkezz be vagy regisztrálj.

Jelentkezz be a felhasználóneveddel, jelszavaddal és add meg a munkamenet hosszát
Hírek: EZ A NARUTO-KUN RÉGI FÓRUMÁNAK ARCHÍVUMA.
 
   Főoldal   Súgó Keresés Bejelentkezés Regisztráció  
Oldalak: 1 ... 6 7 [8] 9 10 ... 960
  Nyomtatás  
Szerző Téma: Duma 9  (Megtekintve 1132354 alkalommal)
0 Felhasználó és 11 vendég van a témában
Sabaku
Shinobi no Megami
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 4979


U.S.S. Kobayashi Maru


« Válasz #105 Dátum: 12 máj 04, 15:04:19 »

Flexee: ha nem tetted volna, be lett volna mivel zsarolnod, de így buktad ikszdé Én sem tettem be az összePrintScreenelt kompromittáló adatokat az emberekről, így nem mernek szívózni velem egyesek.... de te így jártál ikszdé
Naplózva

 
"The king is dead - that's what they say. - The king is dead. Long live the king."
Ősök: heo, Minagi | Nagyi: Ritli | hanii:hanii
Sensei: Hiei | Kistesók: Rikan, M.Bogi | personal szőrcsomó: Kallen
gman
Naruto-Kun Fórum Isten
*****
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 7507



« Válasz #106 Dátum: 12 máj 04, 15:52:27 »

Nagyszüleim  meglátogattak pár napra (vajon miért? Hümm-hümm) és kint kapálnak a kertben (ők valamiért folyton csak kapálnak). Papa egyszer csak megbotlott és elesett. Mama odaszólt neki, hogy "mit csinálsz, öreg?", ere papi hason fekve - "hallgatom, hogy jön e a vonat bazzeg". ikszdé
Nem is tudtam, hogy öregapám ekkora arc. Nevet
Naplózva
Nikuccia
S-Osztályú gyilkoló ninja
*
Nem elérhető Nem elérhető

Rejtett Csillag Falu Rejtett Csillag Falu

Hozzászólások: 2210



« Válasz #107 Dátum: 12 máj 04, 16:12:49 »

Az öregeknek több titkuk van, mint azt a fiatalok gondolnák. : ))

Melegben persze, jó ha esik az eső, de lehetőleg ne rám essen, mert nem poén szakadó esőben hazabiciklizni, aztán meg otthon hősiesen tűrni a "Mivan, bepisiltél?" jellegű szívódásokat az én drága, jólelkű nővéremtől. xD

Hanii, üzletet azt sajnos én sem tudok, de ugyanazt tanácsolom, mint A-chan, hogy otthon is nyugodtan előállíthatod magadnak a kívánt eredményt. Bolondballagáson én is valami cowgirl féleség voltam, lenyúltam papi hózentrógerját (basszus, én ezt huzengtrógernek ismertem eddig, de gugli szerint ez ikszdé), farmer, kockás ing, kalap, paróka, csizma... aztán kész is lett. Nevet Bár így visszagondolva, kitalálhattam volna valami fantáziadúsabb öltözéket is, de hát, a múlt a múlt. (:
Naplózva
Minagi
Naruto-Kun Fórum Hippije
*
Nem elérhető Nem elérhető

Rejtett Homok Falu Rejtett Homok Falu

Hozzászólások: 6681


Mini-chan ◕.◕ (Mini Mignon)


WWW
« Válasz #108 Dátum: 12 máj 04, 16:49:03 »

Na, azt hiszem, ennyi lenne a beszámoló. Remélem Mini, meg vagy elégedve.
Whow, teljesen meg vagyok elégedve a beszámolóddal, nagyon köszönöm. Be van tépve
 Látom akkor nem unatkoztál tegnap! Sok sikert ehez a munkához remélem munka közben is ilyen jó fej lesz mindenki.

Én nagyon nagyon szeretek megázni. Sőt kint táncolni az esőben, egyik legjobb a világon.  Pirul A sminkemet meg nem féltem, mert csak a szememet spirálozom, és van vízálló, úgy hogy tök cool. ikszdé
Ha meg itthon vagyok és esik, kifutok a teraszra... sajnos elég gyakran beráncigálnak azért, hogy "Oké, kitomboltad magad, tessék szépen bejönni". Nevet

Mi a bolond ballagásunkon 8.-ban őrülteknek öltöztünk és az osztályfőnökünk volt a doktor, Poén volt. Nevet
« Utoljára szerkesztve: 12 máj 04, 16:55:05 írta Minagi » Naplózva


heo
Shinobi no Kami
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 4496

Fényhozó


« Válasz #109 Dátum: 12 máj 04, 17:13:55 »

tia, kalandos napod volt. Nevet

Áfonyás már április végén is volt. Egyik gyűjtő barátom aki budapesti lakos, már akkor birtokolta. Vicces, hogy pont az általad is említett városban vette meg. (Roda Megamarket, Szabadka, Szegedi út 92.)
Én csak az Ultrat ismertem.

Várom a képeket akkor, előre is köszönöm! ^_^
Naplózva

<Feleségem: Mini-chan Ámor> <Gyermekeim: Sabaku, M. Bogi, Rikan> <Anyósom, tiszteletbeli fogadott anyám: Ritli-sama>
<Az én pici szarvasom: Flexee> <Tanítványaim: Zizi100, drszabi, shidori93>
^^
Uchiha Madara
*
Nem elérhető Nem elérhető

Szökött Shinobi Szökött Shinobi

Hozzászólások: 3202


he/him. flexee. fórumszarvas.


« Válasz #110 Dátum: 12 máj 04, 19:38:45 »

Flexee: ha nem tetted volna, be lett volna mivel zsarolnod, de így buktad ikszdé Én sem tettem be az összePrintScreenelt kompromittáló adatokat az emberekről, így nem mernek szívózni velem egyesek.... de te így jártál ikszdé

Nekem nincs szükségem zsarolásra, semmit nem akarok elérni, ha meg nagyon meg akartál volna ölni, akkor megölsz, még ha ez napvilágra is kerül Hümm-hümm ergo nincs értelme téged zsarolni, bár engem sem könnyű megölni ^^ még neked sem Nyelvesít

elég ha az emberek szeretnek ikszdé

amúgy tök jó volt, amikor eljött a barátom, bár az udvar tiszta sár volt, és benn kellett lennünk, azért megnézettem vele a Hetalia filmet és táncoltunk ikszdé pedig ő nem egy olyan csaj akinek ha mondom, hogy gyere táncoljunk, akkor táncolunk. szóval meglepődtem kicsit, amikor kérte, hogy tanítsam meg a Bon Odori táncra x3 dehát már megígértem, szóval be is tartom ikszdé mellesleg kimentünk a kertbe a sárba táncikálni ikszdé életem egyik legjobb délutánja volt ez xd
Naplózva

Minagi
Naruto-Kun Fórum Hippije
*
Nem elérhető Nem elérhető

Rejtett Homok Falu Rejtett Homok Falu

Hozzászólások: 6681


Mini-chan ◕.◕ (Mini Mignon)


WWW
« Válasz #111 Dátum: 12 máj 04, 20:26:33 »

Oh ezt meg kell osztanom veletek, olyan híres lett kicsiny városom most még jobban a >választások< miatt.   Ohh My God
Azért milyen menő már, az ország legkisebb városa (nem is város, falu, csak a turisták meg a régi polgár mester miatt lett város), egyben az egyik legrégibb települése.  Kúl >_<
« Utoljára szerkesztve: 12 máj 04, 20:28:20 írta Minagi » Naplózva


hanii
Uchiha Madara
*
Nem elérhető Nem elérhető

Rejtett Hó Falu Rejtett Hó Falu

Hozzászólások: 3202


~démoni GoblinGirl >:3


« Válasz #112 Dátum: 12 máj 04, 20:37:13 »

Hmm, Visegrád nagyon szép hely! *o* Azért sok a turista arrafelé, nem? Amúgy én halál komolyan nem tudtam, hogy Visegrád kisváros. O.o

Igen, bolondballagásra kellene. Eleinte FBI ügynöknő szerettem volna lenni, de ahhoz abszolút nem találtam ruhát. Szomorú (Ha valaki tud, akkor szóljon pls Pirul ) De a cowgirl is megteszi. Tulajdonképpen csak az a lényeg, hogy én mennék elöl és a barátnőmet húznám valamin. Cowgirl esetében egy lasszó lenne a nyakán, FBI ügynök esetében meg egy lánc. Van valami más ötlete valakinek hogy mi lehetnék, aminek van megfelelő eszköze "húzáshoz"? Pirul (Nem félreérteni ikszdé )
« Utoljára szerkesztve: 12 máj 04, 20:38:18 írta hanii » Naplózva

Férj: Szabi2 ~Gyerekek: Lina, Neirda
Szülők: Ritli, Hiei ~Nővérke: Minagi ~Sógor: heo ~Unokagyerekek: Sabaku, Rikan, M.Bogi
Sensei: Lille17 ~Körianyu: Temari ~Tanulók: Devon, Shion
Szeretet
^^
Uchiha Madara
*
Nem elérhető Nem elérhető

Szökött Shinobi Szökött Shinobi

Hozzászólások: 3202


he/him. flexee. fórumszarvas.


« Válasz #113 Dátum: 12 máj 04, 20:40:54 »

sosem értettem a vidám ballagások lényegét, de ha öltözni kell akkor én Iggy leszek! ez már el van döntve x3 vagy szarvas. amelyik összejön ikszdé
Naplózva

Minagi
Naruto-Kun Fórum Hippije
*
Nem elérhető Nem elérhető

Rejtett Homok Falu Rejtett Homok Falu

Hozzászólások: 6681


Mini-chan ◕.◕ (Mini Mignon)


WWW
« Válasz #114 Dátum: 12 máj 04, 20:42:27 »

Rohadt sok, főleg mikor jó idő van, buszok, motorosok, városi suttyók... (xD) jönnek ki, tele van mindig a város, meg az a sok Hotel amit ide építettek, a turistákból él meg.
Ugye? Én nagyon szeretem, csodaszép hely egyébként! Pirul
Naplózva


hanii
Uchiha Madara
*
Nem elérhető Nem elérhető

Rejtett Hó Falu Rejtett Hó Falu

Hozzászólások: 3202


~démoni GoblinGirl >:3


« Válasz #115 Dátum: 12 máj 04, 20:45:41 »

Hú, jó lehet ott lakni! :3 A mi kisvároskánk egy koszos és csöves hely, de megvan a maga hangulata, imádok sétálgatni az utcáin, egyszerűen szinte saját lelke van neki. Pirul De Visegrádon is szívesen laknék. ^o^
Naplózva

Férj: Szabi2 ~Gyerekek: Lina, Neirda
Szülők: Ritli, Hiei ~Nővérke: Minagi ~Sógor: heo ~Unokagyerekek: Sabaku, Rikan, M.Bogi
Sensei: Lille17 ~Körianyu: Temari ~Tanulók: Devon, Shion
Szeretet
Aes Sedai
Moderátor
*****
Nem elérhető Nem elérhető

Akatsuki Akatsuki

Hozzászólások: 11452



« Válasz #116 Dátum: 12 máj 04, 20:59:30 »

És hanii, azt se felejtsd el, hogy szülővárosodnak nagymúltú futballcsapata is van, egy remek indulóval. Nyelvesít ikszdé
Naplózva
Đestri
ANBU újonc
*
Nem elérhető Nem elérhető

Akatsuki Akatsuki

Hozzászólások: 393


Azért a remény hal meg utoljára, mert ő a gyilkos.


WWW
« Válasz #117 Dátum: 12 máj 04, 21:08:18 »

Miskolc se rossz,főleg a DVKT úgy kikapnak folyton mint a sz@r xD
Naplózva

Ami két mondatnál hosszabb, az hazugság.
hanii
Uchiha Madara
*
Nem elérhető Nem elérhető

Rejtett Hó Falu Rejtett Hó Falu

Hozzászólások: 3202


~démoni GoblinGirl >:3


« Válasz #118 Dátum: 12 máj 04, 21:10:42 »

Persze, persze Aes, "nagymúltú". Nevet Hümm-hümm Itt nem tud senki focizni.. ikszdé Az indulótól meg már rosszul vagyok. ikszdé

Mi az a DVKT? xd
Naplózva

Férj: Szabi2 ~Gyerekek: Lina, Neirda
Szülők: Ritli, Hiei ~Nővérke: Minagi ~Sógor: heo ~Unokagyerekek: Sabaku, Rikan, M.Bogi
Sensei: Lille17 ~Körianyu: Temari ~Tanulók: Devon, Shion
Szeretet
Aes Sedai
Moderátor
*****
Nem elérhető Nem elérhető

Akatsuki Akatsuki

Hozzászólások: 11452



« Válasz #119 Dátum: 12 máj 04, 21:11:56 »

DVTK miskolci focicsapat.


Pont ma verték le a Pécset. ikszdé PMFC drukker ismerősöm most facebookon éli ki magát éppen, már vagy egy órája mást se tesz, csak káromkodik az üzifalán csupa nagybetűvel. xD Ha ott is modi lennék, már szállna a bann. Nevet

Albertirsahhhh! :ikszdé
Naplózva
Oldalak: 1 ... 6 7 [8] 9 10 ... 960
  Nyomtatás  
 
Ugrás:  

 
A MySQL adatbázis használatával A PHP programnyelven íródott bluBlur Skin © 2006, hbSkins
Powered by SMF 1.1.21 | SMF © 2015, Simple Machines


A számláló indult: 2008.06.21.
Szabványos XHTML 1.0! Szabványos CSS!