24 jún 22, 11:26:45 *
Üdvözlünk, Vendég. Kérlek jelentkezz be vagy regisztrálj.

Jelentkezz be a felhasználóneveddel, jelszavaddal és add meg a munkamenet hosszát
Hírek: EZ A NARUTO-KUN RÉGI FÓRUMÁNAK ARCHÍVUMA.
 
   Főoldal   Súgó Keresés Bejelentkezés Regisztráció  
Oldalak: 1 ... 5 6 [7] 8 9 ... 960
  Nyomtatás  
Szerző Téma: Duma 9  (Megtekintve 1009695 alkalommal)
0 Felhasználó és 32 vendég van a témában
drszabi
Elit Jounin
*
Nem elérhető Nem elérhető

Rejtett Eső Falu Rejtett Eső Falu

Hozzászólások: 1965


Kriminál pszichológus Vallás: mugen


« Válasz #90 Dátum: 12 máj 04, 11:36:58 »

Itt este volt nagy vihar. Fel is keltem rá, vagy még nem aludtam nem tom, ikszdé de az a baj, hogy hamar elaludtam rajta. Pedig olyan jó kis hangja volt, hallgatam volna még sokáig a kopogását. Reggelre viszont már tök jó idő lett, nem túl meleg, nem is hideg.

Éééés végre ikszdé Érettségi szünet miatt most egy hétig nem megyek suliba yeaaah.
Naplózva

Feleségem: hanii Szeretet; Gyermekeim: Lina Lisana, AyaseAkami, Neirda; Anyósom: Ritli-hime; Apósom: Hiei-sama; Sógornőm: Minagi-san;
 Mesterem: heo; Tanítványom: Tsunadehime; Petem: D3VON; Ritli-hime csigusza _@/°°
Szabika
S-Osztályú gyilkoló ninja
*
Nem elérhető Nem elérhető

Szökött Shinobi Szökött Shinobi

Hozzászólások: 2103


No akame ga kill no life


« Válasz #91 Dátum: 12 máj 04, 11:43:31 »

Az jó Nevet. Nekem 1 hét szünet volt ezen a héten de nem is bánom hogy kezdődik a suli mert lesz mit csinálnom Mosolyog.
Én is szeretem a vihart nagy dörgésekkel meg villámokkal Nevet. Persze ha kárt okoz azt nem szeretem Neeem. Egyszer mikor kempingbe nyaraltunk egy lakókocsival akkor nagy vihar volt pont. Éjszaka halladszódott igazán. Mikor reggel kimentem akkor az egyik lakókocsi ami azelőtti nap állt már reggelre felborult és majdnem bele sodorta a szél az árokba. Szerencse hogy mi jobban megerősítettük a sátort  smirksweat.
Naplózva
Pacee
Akadémiai tanár
*
Nem elérhető Nem elérhető

Rejtett Vízesés Falu Rejtett Vízesés Falu

Hozzászólások: 247

Warning! This animal is dangerous!


WWW
« Válasz #92 Dátum: 12 máj 04, 11:45:22 »

jaja Nevet én is nagyon örülök, hogy végre érettségi szünet Nevet (bár jövőre annyira nem fogok örülni neki ikszdé) Csak az a gáz hogy most ez a szünet hosszabb mint a tavaszi szünetünk...
Naplózva

\\\"Akinek elég bátorsága és türelme van ahhoz, hogy egész életében a sötétségbe nézzen, elsőként fogja meglátni benne a fény felvillanását.\"\\
SzG
Osztag Vezető
*
Nem elérhető Nem elérhető

Egyesített Shinobi Haderő Egyesített Shinobi Haderő

Hozzászólások: 931


TARDIS lovagja


WWW
« Válasz #93 Dátum: 12 máj 04, 12:30:45 »

Nálunk is nagy vihar volt. Én sem szeretem a meleget(azt sem amit Pacee írt[és igen ezt nekem is muszáj volt leírnom]) én a közepest szeretem a nem mínusz de nem is negyven fokot.  És hát Sabaku mit művelt? nekem is leírnád a terveidet ^^?
Naplózva

The angels are coming for you, but listen, your life could depend on this: don't blink. Don't even blink. Blink and you're dead. They are fast, faster than you could believe. Don't turn your back, don't look away, and *don't blink*! Good luck.
^^
Uchiha Madara
*
Nem elérhető Nem elérhető

Szökött Shinobi Szökött Shinobi

Hozzászólások: 3202


he/him. flexee. fórumszarvas.


« Válasz #94 Dátum: 12 máj 04, 12:44:55 »

zsír! apát reggel azzal ráztam le, hogy nem kell kabát, meg semmi, mert úgysem fog esni, erre most itt állok, egy kis szar kapucnis pulcsiban biciklivel, és itt kell maradnom a suliban még 3/4 órát amíg felmehetek a barátomhoz, akitől gyalog elmegyünk haza az esőben, és elleszünk. Már meg vagyok fázva, nem tudom, mi lesz ezután ikszdé vagy kigyógyulok vagy, még jobban megfázom. Tiszta gáz a sulis gép billentyűzete, folyton rossz betűket nyomok le, mert nagyon, én meg az otthoni laposhoz vagyok hozzászokva ^^"
Naplózva

A-chan
Elit Jounin
*
Nem elérhető Nem elérhető

Akatsuki Akatsuki

Hozzászólások: 1751


(†ㅍ_ㅍ)૭°


WWW
« Válasz #95 Dátum: 12 máj 04, 12:49:00 »

A beígért beszámoló:

Tegnap eleve feleslegesen mentem be az első órára, mert a prof diplomavédésen volt, úgyhogy csak a második órát tartotta meg. Utána a harmadik meg negyedik óra szintén elmaradt, csak úgy.. Pedig tökre örültem, hogy pont akkor lesz vége a negyedik órámnak, amikor interjúra kell mennem, úgyhogy nem kell megint felmásznom az ötödik emeletre, de feleslegesen örültem. :/
Nem baj, elkísértem egy csajt a központig, onnan elmentem a Mercatorba, mert azt amúgy is terveztem később… Mivel vásárlás után vissza kellett mennem a suliba, nem vehettem meg mindent, amit akartam. Nem baj, azért áfonyás Guaranat vettem. ikszdé És jobban körülnézve olyan fajta energiaitalokat is találtam, amiket eddig soha nem láttam. Például egy méhecskéset, aminek nem jut eszembe a neve, lefényképezni meg nem mertem, mert az egyik munkás épp ott pakolászott, de majd szerzek róla képet. ^^”

Szóval, utána jött az „interjú” vagy inkább „villámrandi”. ikszdé
Van egy tantárgyunk ebben a félévben, amiből nincs sem gyakorlat, sem előadás, csak lesz két workshopunk. az ezeket vezető csaj akart bennünket egy kicsit jobban megismerni, ezért kellett beszélgetnünk vele egy kicsit random dolgokról… Elmondta nagyjából, hogy mit fogunk csinálni az első workshop alkalmával, meg beszélgettünk mindenféléről. Kérdezte, hogy mennyivel nehezebb nekem a suli a nyelv miatt, meg mondta, hogy neki volt egy évfolyamtársa, aki az első évben szó szerint szótárral járt mindenhova, mert egy kukkot sem tudott szerbül. ikszdé

A „randi” előtt meg után, beszélgettünk Jamesszel, az ausztrál pasival, aki csak a workshop miatt utazott ide Sidneyből.
Tök rendes meg minden, de rájöttem, hogy elfelejtettem angolul, úgyhogy depis lettem. :'D
Amúgy egyáltalán nem volt neki akcentusa. Lehet, mert félig ír, félig magyar, viszont nem tud magyarul szegény. Mondta, hogy tökre sajnálja. És amikor Magyarországon volt a rokonainál, ők németül tudtak, James meg németül alig, úgyhogy szótáraztak meg mutogattak, de megértették egymást. Nevet
Meg beszélgettünk egy kicsit a japán írásmódról, mert meglátta a füzetemet és rákérdezett, hogy mióta tanulok japánul. Nevet Ami tök meglepett, mert eddig, aki meglátta a füzetemet, mindig a kínaival jött. Ausztrália közelebb van Japánhoz, mint mi, úgyhogy feltételezem, ezért nem hitte, hogy kínai. De azt a szenvedést, mire megmagyaráztam neki, hogy かきくけこ <-- ezek szótagok. ikszdé Azért vicces volt. Nevet
Meg szereti a sört. Nem hiába van benne ír vér. ikszdé Mesélt az ottani sörökről is meg minden. Nevet
Meg tök élethűen tudja a franciákat utánozni, pedig egy szót sem tud franciául. A hanglejtést meg a fura kiejtést utánozta csak, meg hadonászott a kezével és pofákat vágott. Dőltünk a nevetéstől. Nevet És vele fogunk egy hetet dolgozni, hétfőtől, napi legalább hat órát. Tök jó lesz. Nevet És arra az időre sem az előadásokra sem a gyakorlatokra nem kell bejárnunk, mert fel leszünk mentve! Nevet Bukválisan a suli közelébe sem megyünk majd, mert a workshop egy kultúrközpontban zajlik majd. (nem tudom, hogy mi puccos van ebben ikszdé)
A következő workshopra meg egy Londonban élő magyar csaj jön majd, akivel azt mondták, hogy simán beszélhetek magyarul. Nevet A többiek meg nem fogják érteni. ikszdé

Amikor meg pont indultam volna haza, az egyik évfolyamtársam kiszólt nekem egy irodából (mert neki volt esze, behúzódott a gyakvezekhez, ahol klíma is van ikszdé), hogy nem akarok-e segíteni. Mondom: „Mit?”. Fordítani magyarra. ikszdé

Mert pont ez a proffom vezeti a szabadkai népszínház átépítését, akinek a tantárgyából lesznek a workshop-ok. Csak Szabadka eléggé magyar város, a kivitelező mesterei meg a beruházó is magyar, úgyhogy magyarul kellett a tervrajzokat elkészíteniük. A drágák meg google fordítóval fordították a szöveget. ikszdé Hát, mit ne mondjak, akkora baromságokat adott ki a fordító nekik, hogy jaj. ikszdé És azt szánták hivatalos papírnak. ikszdé Oké, előtte még átnézették volna biztosan valakivel, de na. ikszdé
Mondjuk, a szakszavakért nekem is fel kellett hívnom a nagybátyámat, mert magyarul sem nagyon értek egy színház részeihez, nemhogy szerbül. ikszdé

James közben még meg is sajnált, hogy külön itt tartanak ezért… Hehe

Szóval egy kicsit elhúzódott a tegnapi napom. Épp, amikor hazaértem, kicsit pihentem, és nekiálltam volna valami rendes kaját csinálni (este fél hétkor), felhívott egy doktornő, akivel anyu megbeszélte, hogy majd elmegyek hozzá valami dokumentációért. Okkéé. Mondta, hogy nem sürgős érte most azonnal mennem. Mondom, jó. Holnap mikor van otthon? Hát, ő nem tudja, hogy mi lesz még holnap, de jobb lenne minél hamarabb elmennem érte. Okkéé… Úgyhogy csak összeszedelőzködtem és elmentem még tegnap. Pedig előtte tisztára örültem, hogy nem kell többször kimennem a melegre.
Amikor meg elindultam elkezdett dörögni az ég és lekéstem a buszt. Ezt már tegnap mondtam. ikszdé

Na, azt hiszem, ennyi lenne a beszámoló. Remélem Mini, meg vagy elégedve. ikszdé

Ma meg vettem kínait, úgyhogy most már van pálcikám, nem kell a szomszédot zargatnom érte. ikszdé

Energiaitalok ~ heo
Nincs túl sok hírem, bocsi, hogy tegnap úgy felcsigáztalak. smirksweat
Egy
Kettő
Egyelőre csak erről a kettőről van képem, de ezeket eddig is ismertem. smirksweat
Majd ha megint eljutok a Mercatorba, megígérem, hogy lefotózom a többit is. ^^”
Az áfonyás meg elsején kerülhetett hivatalosan forgalomba, mert akkor elárasztották vele a boltokat. (és még mindig nem kóstoltam meg, pedig bent van a hűtőmben smirksweat)

Szegény Flexee. Ohh My God Mondjuk, én szeretek megázni, de ne kérdezd, miért. ikszdé
És a meleget is utálom, ha nincs nagyobb vízfelület a közelben. >.<#
Naplózva

SzG
Osztag Vezető
*
Nem elérhető Nem elérhető

Egyesített Shinobi Haderő Egyesített Shinobi Haderő

Hozzászólások: 931


TARDIS lovagja


WWW
« Válasz #96 Dátum: 12 máj 04, 13:03:36 »

Én is meg vagyok fázva de én nem szeretek megfázni. Mozgalmas napod volt neked is A-chan.
Naplózva

The angels are coming for you, but listen, your life could depend on this: don't blink. Don't even blink. Blink and you're dead. They are fast, faster than you could believe. Don't turn your back, don't look away, and *don't blink*! Good luck.
drszabi
Elit Jounin
*
Nem elérhető Nem elérhető

Rejtett Eső Falu Rejtett Eső Falu

Hozzászólások: 1965


Kriminál pszichológus Vallás: mugen


« Válasz #97 Dátum: 12 máj 04, 13:15:06 »

Háát... Nevet Igazad volt, ez kicsit hosszabb, mint egy mondat. De legalább nem unatkoztál tegnap. ikszdé
Naplózva

Feleségem: hanii Szeretet; Gyermekeim: Lina Lisana, AyaseAkami, Neirda; Anyósom: Ritli-hime; Apósom: Hiei-sama; Sógornőm: Minagi-san;
 Mesterem: heo; Tanítványom: Tsunadehime; Petem: D3VON; Ritli-hime csigusza _@/°°
A-chan
Elit Jounin
*
Nem elérhető Nem elérhető

Akatsuki Akatsuki

Hozzászólások: 1751


(†ㅍ_ㅍ)૭°


WWW
« Válasz #98 Dátum: 12 máj 04, 13:19:24 »

Hát nem... ikszdé És tényleg csak kicsit hosszabb, mint egy mondat. ikszdé
Megfázni én sem szeretek, csak megázni. Hümm-hümm
Naplózva

Pacee
Akadémiai tanár
*
Nem elérhető Nem elérhető

Rejtett Vízesés Falu Rejtett Vízesés Falu

Hozzászólások: 247

Warning! This animal is dangerous!


WWW
« Válasz #99 Dátum: 12 máj 04, 13:42:14 »

Jaja megázni én is szeretek Nevet És esőben a legjobb bicózni Nevet áhhh  jöjjön már a vihar!!!!
Naplózva

\\\"Akinek elég bátorsága és türelme van ahhoz, hogy egész életében a sötétségbe nézzen, elsőként fogja meglátni benne a fény felvillanását.\"\\
Szabika
S-Osztályú gyilkoló ninja
*
Nem elérhető Nem elérhető

Szökött Shinobi Szökött Shinobi

Hozzászólások: 2103


No akame ga kill no life


« Válasz #100 Dátum: 12 máj 04, 13:56:22 »

Ja a megázás Nevet. Én is szeretek megázni jobban mint megfázni. Mikor esik az eső egyszerűen nem tudok elfutni vagy elbújni előle nem tudom miért ikszdé. Míg a többi ember menedéket keres addig én csak vígan sétálok és jól elázok de sebaj mert jó érzés Nevet. Megfázni? Olyan nálam olyan ritka mint a fehér holló. 1 évbe csoda ha 1x fázok meg. Erős immunrendszerem van ezek szerint.
Naplózva
Nikuccia
S-Osztályú gyilkoló ninja
*
Nem elérhető Nem elérhető

Rejtett Csillag Falu Rejtett Csillag Falu

Hozzászólások: 2210



« Válasz #101 Dátum: 12 máj 04, 14:14:22 »

Mennyi ázósfan van itt. xD Imitáljátok a megázást azzal, hogy kinyitjátok a kerti slagot, aztán álltok alatta, míg egy liter vizet ki nem lehet csavarni belőletek. Nevet
Én nem csípem, mikor az időjárás tönkre akarja tenni a ruhámat, hajamat, sminket, meg ilyesmiket... (:
Naplózva
Szabika
S-Osztályú gyilkoló ninja
*
Nem elérhető Nem elérhető

Szökött Shinobi Szökött Shinobi

Hozzászólások: 2103


No akame ga kill no life


« Válasz #102 Dátum: 12 máj 04, 14:19:49 »

Nekem nem kell féljek a smink miatt ikszdé. Hajam úgyis megszárad mint a ruhám is Nevet. Mikor meleg van akkor se hiányzik neked?
Naplózva
hanii
Uchiha Madara
*
Nem elérhető Nem elérhető

Rejtett Hó Falu Rejtett Hó Falu

Hozzászólások: 3202


~démoni GoblinGirl >:3


« Válasz #103 Dátum: 12 máj 04, 14:21:11 »

Egyetértek Nikucciával, én a vihart és az esőt jobban szeretem bentről nézni ill. hallgatni. (:

Fú, nem tud valaki valamilyen üzletet, ahonnan lehet cowgirl ruhát kölcsönözni viszonylag olcsón? Kiegészítőkkel persze.
Naplózva

Férj: Szabi2 ~Gyerekek: Lina, Neirda
Szülők: Ritli, Hiei ~Nővérke: Minagi ~Sógor: heo ~Unokagyerekek: Sabaku, Rikan, M.Bogi
Sensei: Lille17 ~Körianyu: Temari ~Tanulók: Devon, Shion
Szeretet
A-chan
Elit Jounin
*
Nem elérhető Nem elérhető

Akatsuki Akatsuki

Hozzászólások: 1751


(†ㅍ_ㅍ)૭°


WWW
« Válasz #104 Dátum: 12 máj 04, 14:56:01 »

Én nem féltem a sminkem, mert nem hordok, a hajam meg úgyis megszárad, szóval nem gond.
hanii, minek az neked? ikszdé De ha szerzel, kérünk képet. Pojén Amúgy szerintem végső esetben csinálni sem lenne olyan nehéz.
Naplózva

Oldalak: 1 ... 5 6 [7] 8 9 ... 960
  Nyomtatás  
 
Ugrás:  

 
A MySQL adatbázis használatával A PHP programnyelven íródott bluBlur Skin © 2006, hbSkins
Powered by SMF 1.1.21 | SMF © 2015, Simple Machines


A számláló indult: 2008.06.21.
Szabványos XHTML 1.0! Szabványos CSS!