24 szep 22, 21:23:46 *
Üdvözlünk, Vendég. Kérlek jelentkezz be vagy regisztrálj.

Jelentkezz be a felhasználóneveddel, jelszavaddal és add meg a munkamenet hosszát
Hírek: EZ A NARUTO-KUN RÉGI FÓRUMÁNAK ARCHÍVUMA.
 
   Főoldal   Súgó Keresés Bejelentkezés Regisztráció  
Oldalak: 1 2 3 [4] 5 6 ... 960
  Nyomtatás  
Szerző Téma: Duma 9  (Megtekintve 1126655 alkalommal)
0 Felhasználó és 37 vendég van a témában
SzG
Osztag Vezető
*
Nem elérhető Nem elérhető

Egyesített Shinobi Haderő Egyesített Shinobi Haderő

Hozzászólások: 931


TARDIS lovagja


WWW
« Válasz #45 Dátum: 12 máj 02, 20:50:45 »

Pacee: Biztos, hogy ide akartad írni?
Naplózva

The angels are coming for you, but listen, your life could depend on this: don't blink. Don't even blink. Blink and you're dead. They are fast, faster than you could believe. Don't turn your back, don't look away, and *don't blink*! Good luck.
TsunadeHime
S-Osztályú gyilkoló ninja
*
Nem elérhető Nem elérhető

Egyesített Shinobi Haderő Egyesített Shinobi Haderő

Hozzászólások: 2116


King of Heroes


« Válasz #46 Dátum: 12 máj 02, 20:52:19 »

Ezt szerintem se ide szánta. De nem baj, már én is jártam így  Pojén
Naplózva

Pacee
Akadémiai tanár
*
Nem elérhető Nem elérhető

Rejtett Vízesés Falu Rejtett Vízesés Falu

Hozzászólások: 247

Warning! This animal is dangerous!


WWW
« Válasz #47 Dátum: 12 máj 02, 20:59:18 »

Tééényleg ikszdé ezt elnéztem Nevet hát de na már fáradt vagyok Nevet meg amúgy is tévedni emberi dolog - mondta a süni és lemászott a drótkeféről... ikszdé

De most már ott is ott van ahova ki akartam írni ikszdé
« Utoljára szerkesztve: 12 máj 02, 21:04:04 írta Pacee » Naplózva

\\\"Akinek elég bátorsága és türelme van ahhoz, hogy egész életében a sötétségbe nézzen, elsőként fogja meglátni benne a fény felvillanását.\"\\
Nikuccia
S-Osztályú gyilkoló ninja
*
Nem elérhető Nem elérhető

Rejtett Csillag Falu Rejtett Csillag Falu

Hozzászólások: 2210



« Válasz #48 Dátum: 12 máj 02, 23:48:59 »

Jaja, megérkezett a rendeltetési helyére, Paci! Nevet

Basszus, nálunk most akkorákat dörög-villámlik, hogy majd' össze -elnézést, dena!- sz*rtam magam, mikor a nagy csendben melankolikusan zúg kicsi laptopom kicsi ventilátorja, aztán meg BÁMM!, Niki csúnya fejet vágott. xD

Ne feledjétek, hogy mától (bocsesz, tegnaptól Mosolyog ) új köztársasági elnökünk van, szóval ha okoskodó töritanár megkérdezi, hogy a négy közjogi méltóság közül mondjatok egyet, aki tök véletlenül a Magyarország köztársasági elnöke posztot tölti be jelenleg, nehogy Sólymot mondjátok, vagy Schmittet. Nevet Áder János engem egyébként Lúdas Matyira emlékeztet azzal a pödrös-fodros bajszával, meglátjuk, hány Döbrögi s*ggét veri hurkásra megbízatása ideje alatt. xD

Ja, amúgy adjisten' nekem a DT9-ben! x-)
Naplózva
Morita
Rikodu Sennin
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 3837



« Válasz #49 Dátum: 12 máj 03, 12:48:44 »

Halihó!

Áder János engem arra az alakra emlékeztet aki a The Beatles - Lucy in the sky with diamonds című dal klipjében lépkedett.
Itt szép az idő, jóllaktam, összevitáztam lakótársammal arról, hogy lehet-e mikroban magfúziót csinálni. Én poénnak kiraktam az üzenőfalamra, ő meg tökre komolyan vette. Istenem, mintha nem is természettudománnyal foglalkozna.
Naplózva
Aes Sedai
Moderátor
*****
Nem elérhető Nem elérhető

Akatsuki Akatsuki

Hozzászólások: 11452



« Válasz #50 Dátum: 12 máj 03, 12:51:08 »

Morita, az kemény. Nevet Miért nem mondtad neki, hogy próbálja ki? Empirizmus. ikszdé
Naplózva
Morita
Rikodu Sennin
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 3837



« Válasz #51 Dátum: 12 máj 03, 12:52:10 »

Mert én is azt a mikrót használom amit ő... xD
Naplózva
gman
Naruto-Kun Fórum Isten
*****
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 7507



« Válasz #52 Dátum: 12 máj 03, 15:13:29 »

Tegnap bementem Tamásiba az ékszerészhez. Kirakták elém az összes gyűrűt, amit 4 Pityuért meg tudok venni. Álltam, néztem, gondolkodtam, de csak arra jutottam, hogy ez csak egy rakat gyűrű.
Hazajöttem és felhívtam egy az érettségiszünetét élvező barátomat (lány), hogy segítsen már ki egy kicsit. Ketten ugyanolyan tanácstalanok voltunk, mint én egyedül, az eladó is valami kiscsaj volt, aki nem nagyon tudta, hogy miért pont egy ékszerüzletben dolgozik, de így legalább mókásabb volt a dolog. Végül megvettem egy szépet (gondolom), de még jó, hogy vittem magammal több lét, mert az eladócsajszi csak egy drágábbra beszélt rá, mint gondoltam. Hálás vagyok magamnak, hogy kiskorom óta csak raktároztam a pénzt és nem költöttem soha semmi drágára. Na mindegy...
Hálából a segítségért meghívtam Zsófit egy hambira és végighalgattam, hogy mekkora állat vagyok, hogy húsz évesen házasodom.
Ezután el is mentem a párom szüleinek cukrászdájába (ott dolgozik a legjobb nő a világon) hogy jogos tulajdonosához kerüllhessen ez a kis vacak. Fura, eddig ennyire még nem örültem más örömének, egész megható volt.
Aztán az első busszal hazajöttem, mert mindjárt leszakad az ég, olyan vihar jön. Remélem ezért hamarabb be isy zárják a boltot, mert már várom azt a beígért maradék sütihegyet.
Naplózva
hanii
Uchiha Madara
*
Nem elérhető Nem elérhető

Rejtett Hó Falu Rejtett Hó Falu

Hozzászólások: 3202


~démoni GoblinGirl >:3


« Válasz #53 Dátum: 12 máj 03, 15:16:54 »

Hehe ez édes, gman. Nevet :'3
Milyen gyűrűt vettél neki? (:
Naplózva

Férj: Szabi2 ~Gyerekek: Lina, Neirda
Szülők: Ritli, Hiei ~Nővérke: Minagi ~Sógor: heo ~Unokagyerekek: Sabaku, Rikan, M.Bogi
Sensei: Lille17 ~Körianyu: Temari ~Tanulók: Devon, Shion
Szeretet
gman
Naruto-Kun Fórum Isten
*****
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 7507



« Válasz #54 Dátum: 12 máj 03, 15:20:12 »

DRÁGÁT.
Amúgy arany, valami c-betűs kavics van benne.
Naplózva
hanii
Uchiha Madara
*
Nem elérhető Nem elérhető

Rejtett Hó Falu Rejtett Hó Falu

Hozzászólások: 3202


~démoni GoblinGirl >:3


« Válasz #55 Dátum: 12 máj 03, 15:22:55 »

Gondoltam, hogy nem 8 Ft-ért vetted. Hümm-hümm Nevet
C-betűs kavics? Nem vagyok jártas az ékkövekben, öcsém ha itt lenne, egyből rávágná. Nevet
Naplózva

Férj: Szabi2 ~Gyerekek: Lina, Neirda
Szülők: Ritli, Hiei ~Nővérke: Minagi ~Sógor: heo ~Unokagyerekek: Sabaku, Rikan, M.Bogi
Sensei: Lille17 ~Körianyu: Temari ~Tanulók: Devon, Shion
Szeretet
gman
Naruto-Kun Fórum Isten
*****
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 7507



« Válasz #56 Dátum: 12 máj 03, 15:31:21 »

Megvan a papír: cirkónium. Úgy néz ki, mint a gyémánt, de nem az.
Am Diablo 2-ben ennyiért olyan gyűrűt kapok, ami 20-at dob a manára, 2-vel csökkenti a mágikus sérülést és a védelemre is ad kb. nyolcal. Nevet
Naplózva
Pacee
Akadémiai tanár
*
Nem elérhető Nem elérhető

Rejtett Vízesés Falu Rejtett Vízesés Falu

Hozzászólások: 247

Warning! This animal is dangerous!


WWW
« Válasz #57 Dátum: 12 máj 03, 15:32:17 »

hmm... C betűs. Nem Cirkónium? Nevet mert akár az is lehet Mosolyog Van belőle kék barna rózsaszín lila sárga és ilyen vöröses is meg ami olyasmi mint gyémánt csak nem az Nevet ha jól tudom legalábbis Nevet azt hiszem féldrágakő Nevet

Na csak az Nevet
« Utoljára szerkesztve: 12 máj 03, 15:36:20 írta Pacee » Naplózva

\\\"Akinek elég bátorsága és türelme van ahhoz, hogy egész életében a sötétségbe nézzen, elsőként fogja meglátni benne a fény felvillanását.\"\\
^^
Uchiha Madara
*
Nem elérhető Nem elérhető

Szökött Shinobi Szökött Shinobi

Hozzászólások: 3202


he/him. flexee. fórumszarvas.


« Válasz #58 Dátum: 12 máj 03, 16:59:45 »

Fúú megtörtént az első takarítás 2012-ben a szobámban. már több mint fél éve nem takarítottam, most meg ott cseszekedtem órákig >.<# egész jó lett, de az ágy alá senki ne nézzen be Faceg

Szerk: TÉMAFAGYASZTÁÁÁS *HSGRBRHGSBRHGSBHR*
« Utoljára szerkesztve: 12 máj 03, 19:24:05 írta ^^ » Naplózva

TsunadeHime
S-Osztályú gyilkoló ninja
*
Nem elérhető Nem elérhető

Egyesített Shinobi Haderő Egyesített Shinobi Haderő

Hozzászólások: 2116


King of Heroes


« Válasz #59 Dátum: 12 máj 03, 20:00:08 »

Ügyes vagy, hogy takarítottál.  ikszdé  Én valahogy nem tudom rávenni magam.  Pojén
Naplózva

Oldalak: 1 2 3 [4] 5 6 ... 960
  Nyomtatás  
 
Ugrás:  

 
A MySQL adatbázis használatával A PHP programnyelven íródott bluBlur Skin © 2006, hbSkins
Powered by SMF 1.1.21 | SMF © 2015, Simple Machines


A számláló indult: 2008.06.21.
Szabványos XHTML 1.0! Szabványos CSS!