24 okt 10, 00:22:04 *
Üdvözlünk, Vendég. Kérlek jelentkezz be vagy regisztrálj.

Jelentkezz be a felhasználóneveddel, jelszavaddal és add meg a munkamenet hosszát
Hírek: EZ A NARUTO-KUN RÉGI FÓRUMÁNAK ARCHÍVUMA.
 
   Főoldal   Súgó Keresés Bejelentkezés Regisztráció  
Oldalak: 1 ... 314 315 [316] 317 318 ... 960
  Nyomtatás  
Szerző Téma: Duma 9  (Megtekintve 1145037 alkalommal)
0 Felhasználó és 41 vendég van a témában
gman
Naruto-Kun Fórum Isten
*****
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 7507



« Válasz #4725 Dátum: 12 aug 08, 06:50:56 »

A legjobb anime/manga természetesen az One Piece, aki nem így gondolja, az vagy nem ismeri, vagy nem nézte meg tüzetesen. Ez egy teljesen objekív tény: az OP a legjobb.
Ez az, amit még ma beleverek renato fejébe. Pontosan
Naplózva
drszabi
Elit Jounin
*
Nem elérhető Nem elérhető

Rejtett Eső Falu Rejtett Eső Falu

Hozzászólások: 1965


Kriminál pszichológus Vallás: mugen


« Válasz #4726 Dátum: 12 aug 08, 08:53:42 »

Hmm totálisan igazad van gman. Tegnap nem tudtam megmondani, de akkor javítom magam: One Piece.
Naplózva

Feleségem: hanii Szeretet; Gyermekeim: Lina Lisana, AyaseAkami, Neirda; Anyósom: Ritli-hime; Apósom: Hiei-sama; Sógornőm: Minagi-san;
 Mesterem: heo; Tanítványom: Tsunadehime; Petem: D3VON; Ritli-hime csigusza _@/°°
Aes Sedai
Moderátor
*****
Nem elérhető Nem elérhető

Akatsuki Akatsuki

Hozzászólások: 11452



« Válasz #4727 Dátum: 12 aug 08, 09:01:30 »

CG *-* Nálam is mindent vitt. Főleg Lulu személye, nagyon összetett és érdekes karakter szerintem. Számomra főleg ez emelte ki a többi anime közül. A legtöbb tele van nagyon felszínes szereplőkkel. Lelouch viszont nem volt ilyen. Most nem sorolom, aki látta, úgy is tudja, hogy mire gondolok. Nevet De tőle függetlenül is jó történet volt. Az akciójelenetek izgalmasak voltak, nálam ez önmagában is sokat számít, de ezt sok más animétől is megkapja az ember. Viszont nem sok helyen van ilyen kerettörténet, meg ennyire jól kidolgozott világ. Ráadásul az egésznek végig volt valami olyan megfoghatatlan drámaisága, ami elkapott engem, és a mélybe rántott. Nevet Persze ehhez kellett az is, hogy az egész történetet nagyon személyre szabottnak éreztem, volt itt minden, ami nekem kell, forradalom, lázadás az elnyomók ellen, szerelmi vonal, árulások, és az egész történet mélyebb értelme a hatalom kérdése körül forgott. Ráadásul Luluval némi lelki rokonságot is érzek.^^

DN: szeretem. Érdekes anime volt. Kevés olyan történet van, legyen az film, anime, képregény, bármi, amit úgy végig tudok nézni, és még tetszik is, hogy közben ki nem állhatom a főszereplőt. Kirát az első résztől utáltam. ikszdé Na L-t viszont szerettem nagyon. Én is úgy érzem, hogy őutána már nem volt az igazi  a történet, bár jóval kevésbé gondolom így, mint a legtöbb rajongó. A vége pedig tetszett. Sőt, nagyon. Mivel én az első perctől úgy gondoltam, hogy Kira egy elmebeteg, ezért jó volt látni, hogy a végén ez ki is jön belőle. xD (Na fangörlök, most üssetek Nyelvesít) Maga a jelenet pedig nagyon epic volt. :­DD Bár a CG befejezéséhez nem ér fel, de így is kiemelkedőnek számít. Remélem a Naruto is kap egy ilyen befejezést. (Ma már ez az egyetlen manga/anime amit még követek)

OP: én a 130. részig néztem eddig. Utána valahogy abbamaradt, pedig tetszett egyébként. Nem annyira jó, mint a CG, DN, vagy FMAB, ezeknél számomra gyerekesebb kicsit. De így is jó történet, szerethető szereplőkkel. Tervbe van véve a folytatás (kb fél éve folyamatosan xD) és mostanában tesóm is nagyon győzköd. Talán egyszer tényleg nekifogok. Csak mi a francért nem vitték magukkal Vivi-chant? Szomorú Ez annyira felidegesített.


Ja és, All Hail Lelouch! All Hail Britannia!
« Utoljára szerkesztve: 12 aug 08, 09:03:04 írta Aes Sedai » Naplózva
Neirda
Kezdő Jounin
*
Nem elérhető Nem elérhető

Rejtett Levél Falu Rejtett Levél Falu

Hozzászólások: 482


Nn-chan(: Vallás: mugen


« Válasz #4728 Dátum: 12 aug 08, 09:25:00 »

Na ha már ennyire dícséritek ezt a CG-t, akkor én is belekukkantok.^^
DB-t én se szeretem, az a kamehameha vagy mi a szösz már idegesített.. ikszdé
Naplózva


Somewhere far beyond this world
I feel nothing anymore...
Én piciny családom:  Szeretet
Szülők: hanii és drszabi  Nővérkém: Lina  Nagyszülők: Ritli és Hiei Mesterem:D3VON
Morause
Vendég
« Válasz #4729 Dátum: 12 aug 08, 09:37:47 »

A legjobb anime/manga természetesen az One Piece, aki nem így gondolja, az vagy nem ismeri, vagy nem nézte meg tüzetesen. Ez egy teljesen objekív tény: az OP a legjobb.
Tény az hogy a fiúknak mi van a lábuk közt meg a lányoknak mivan... na az tény.
Ha akarod ha nem ez van és ezt kell szeretni, de az OP... na az nem frankó, én pl. már vagy 6 milliárd jelenetnél a karomon rágtam a húst hogy csináljanak vmit mert azaz eszméletlen tökölés agysorvasztó. Mint pl. Usoppot beszervezik a bandába de a rafkós "inas" elveri a tengerparton, majd Usop meg az egész epizód 1/4-ét elvette azzal hogy egy folytában a levegőbe kiabálta hogy szétüti a mocskos fejét, meg megmenti a falu lakóit vagy vmi ilyesmit, de csak azért hogy húzza az időt amíg Lufi megérkezik "5" részen keresztül. Két dolog van ami tetszett az egészben:
1. ~ amikor Lufiék szétkapták Arlong csapatát
2. ~ meg mikor Grand Line-on elverték azt a Shichibukai fazont meg annak embereit. Bár bevallom az utóbbiban is elég sokat tököltek, csak akkor tetszett mikor nem bénáztak a harcokkal mint Usop hanem köményen a lecsóba csapva ölték egymást (pl. ilyen Zoro is). A történettel meg a poénokkal nem is lenne baj, csak azaz eszméletlen sok tökölés.
Tehát maradjunk abban hogy ízlések és pofonok, mindenkinek megvan a maga kedvence, kívéve nekem. kacsint
« Utoljára szerkesztve: 12 aug 08, 09:38:24 írta Morause » Naplózva
gman
Naruto-Kun Fórum Isten
*****
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 7507



« Válasz #4730 Dátum: 12 aug 08, 09:52:30 »

Usopp a kedvencem a szalmakalaposok közül, szóval ne bántsuk őt. Az összes főhős képvisel egy-egy nagy erényt, pl. Usopp a bátorságot. Aki ezen kiakadt, az nem ismeri a szó jelentését.
Nálam hatalmas fekete pont lett volna, ha Vivi tovább alkalmatlankodik a Merry fedélzetén. Nevet
Én ezzel a hsz-al hagyom abba az offolást.
« Utoljára szerkesztve: 12 aug 08, 09:53:32 írta gman » Naplózva
Lina Lisana
Jounin
*
Nem elérhető Nem elérhető

Rejtett VérKöd Falu Rejtett VérKöd Falu

Hozzászólások: 1059

FTfan meg még sok más :D


« Válasz #4731 Dátum: 12 aug 08, 10:19:28 »

Ma-chan nekem is ez a két anime amit valszeg soha nem fogok megnézni... Nekem az FMAbh mindent visz Nevet Imádom Nevet(csak lustaságból nem javítottam át a top10-em) Meg persze nézem a Naruto és Bleach mangát is. Most jött még két kedvenc, a Wolf's rain és Soul eater. Azok se rosszak Nevet

Ezt nem hiszem el... Azt reméltem, hogy talán másnaposok lesznek vagy legalább egy kicsit fárattabbak, de ugyan úgy zenélnek és üvöltöznek most már időnként visitozással tarkítva a hátsó szomszédok az éjszaka közepén...
Naplózva



 Család: Anyu~Hanii Apu~drszabi drága hugicám~Adri Nagyi~Ritli-sama Nagypapi~Hiei Én kicsi pokemonaim~Kirito&Hidetada
Mester~tia-sama bow
Lew
Naruto-Kun Fórum Isten
*****
Nem elérhető Nem elérhető

Rejtett Hang Falu Rejtett Hang Falu

Hozzászólások: 5679


Trollbarlang díjak:Legjobb topic, Legnagyobb topic


WWW
« Válasz #4732 Dátum: 12 aug 08, 10:35:02 »

Levente Molnár
Ez a balekhét ugye nem olyan mint a középiskolai gólyatábor? Úgy értem, szívbaj nélkül vihetek pofátlan mennyiségű alkoholt, nem b*sztat miatta senki? Nevet

Dávid Rusz
Szerintem azért basztatnának ha nem tennéd:)

Szadai Gergely
Tavaly haver azt mondta, hogy a gólyatábor miatt volt a LIDL -ben leárazva a vodka Nevet

Miklos Mezei
megjegyezném,hogy a díjban benne van a "sok jókedv" ami alatt nem csípőscukorkát kell érteni:D

Mi lesz még itt Miskolcon Nevet Te jó isten ><
Naplózva


Lina Lisana
Jounin
*
Nem elérhető Nem elérhető

Rejtett VérKöd Falu Rejtett VérKöd Falu

Hozzászólások: 1059

FTfan meg még sok más :D


« Válasz #4733 Dátum: 12 aug 08, 10:40:11 »

Látom jól fogsz szórakozni Lew ikszdé
Naplózva



 Család: Anyu~Hanii Apu~drszabi drága hugicám~Adri Nagyi~Ritli-sama Nagypapi~Hiei Én kicsi pokemonaim~Kirito&Hidetada
Mester~tia-sama bow
Lina Lisana
Jounin
*
Nem elérhető Nem elérhető

Rejtett VérKöd Falu Rejtett VérKöd Falu

Hozzászólások: 1059

FTfan meg még sok más :D


« Válasz #4734 Dátum: 12 aug 08, 11:36:46 »

Engem is idegesít Orihime, de most érdekes a manga mert végre hullanak az emberek mint a legyek Mosolyog
Naplózva



 Család: Anyu~Hanii Apu~drszabi drága hugicám~Adri Nagyi~Ritli-sama Nagypapi~Hiei Én kicsi pokemonaim~Kirito&Hidetada
Mester~tia-sama bow
Saphira
Naruto-Kun Fórum Isten
*****
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 6663



« Válasz #4735 Dátum: 12 aug 08, 14:04:14 »

Wolf's rain

Végre nem csak én ismerem a Wolf's Raint.

Bár a CG befejezéséhez nem ér fel, de így is kiemelkedőnek számít. Remélem a Naruto is kap egy ilyen befejezést. (Ma már ez az egyetlen manga/anime amit még követek)

Ugye ezt nem gondolod komolyan? Már mióta az engem ért anime-átok miatt panaszkodom, erre még te is erősíted. CG-ben Lulu a kedvenc szereplőm, Narutoban tudod ki... azt akarod az is így végződjön?  Pojén
Naplózva

Aes Sedai
Moderátor
*****
Nem elérhető Nem elérhető

Akatsuki Akatsuki

Hozzászólások: 11452



« Válasz #4736 Dátum: 12 aug 08, 16:12:44 »

Jah, így nézve valóban van benne valami. Bár még mindig inkább, mint hogy egy olyan hippis befejezést kapjon az egész, ahol mindenki szeret mindenkit. xD

Egyébként te tényleg el vagy átkozva. Legalábbis animékben biztosan. Remélem könyvekben nem, mert kicsit  aggódok a Trónok Harca miatt.  Neeem
Naplózva
Lina Lisana
Jounin
*
Nem elérhető Nem elérhető

Rejtett VérKöd Falu Rejtett VérKöd Falu

Hozzászólások: 1059

FTfan meg még sok más :D


« Válasz #4737 Dátum: 12 aug 08, 16:17:37 »

Jaj nekem a kedvenceim mindig megszívják(mint pl. Jaime a trónok harcából aki elvesztette a fél kezét...)... Mindig önngyilkos hajlamúak és folyton bajba kerülnek...
Amúgy csodálom, hogy még senki e hallott a Wolf's rain-ről... Az egyik kedvenc animém!
« Utoljára szerkesztve: 12 aug 08, 17:31:18 írta Lina Lisana » Naplózva



 Család: Anyu~Hanii Apu~drszabi drága hugicám~Adri Nagyi~Ritli-sama Nagypapi~Hiei Én kicsi pokemonaim~Kirito&Hidetada
Mester~tia-sama bow
heo
Shinobi no Kami
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 4496

Fényhozó


« Válasz #4738 Dátum: 12 aug 08, 19:46:22 »

Levente Molnár
Ez a balekhét ugye nem olyan mint a középiskolai gólyatábor? Úgy értem, szívbaj nélkül vihetek pofátlan mennyiségű alkoholt, nem b*sztat miatta senki? Nevet

Dávid Rusz
Szerintem azért basztatnának ha nem tennéd:)

Szadai Gergely
Tavaly haver azt mondta, hogy a gólyatábor miatt volt a LIDL -ben leárazva a vodka Nevet

Miklos Mezei
megjegyezném,hogy a díjban benne van a "sok jókedv" ami alatt nem csípőscukorkát kell érteni:D

Mi lesz még itt Miskolcon Nevet Te jó isten ><
Előre tanácsként. Ha a bort szereted akkor vigyél bőven, mert sört fogtok kapni. Illetve reggel pálinkával költenek, de az kegyetlenül szar. Kocsmatúrát szeretni fogod.
Ruhát meg egyéb vackot ne vigyél sokat. Az a póló lesz rajtad végig amit kapni fogsz. Kötelező azt hordani, mindenhova! Táskába annyit pakolj amit egész nap tudsz hurcolni, mert vagy 4-5 órán át cipelni fogod, a csajokét is ti fogjátok vinni.
Ennyit a tanácsokról. ikszdé Aztán csak ügyesen! Nevet

Még egy dolog. Ne nagyon hangoztasd, hogy szomjas vagy, hidd el megjárod...
Naplózva

<Feleségem: Mini-chan Ámor> <Gyermekeim: Sabaku, M. Bogi, Rikan> <Anyósom, tiszteletbeli fogadott anyám: Ritli-sama>
<Az én pici szarvasom: Flexee> <Tanítványaim: Zizi100, drszabi, shidori93>
Aes Sedai
Moderátor
*****
Nem elérhető Nem elérhető

Akatsuki Akatsuki

Hozzászólások: 11452



« Válasz #4739 Dátum: 12 aug 08, 20:22:48 »

Én régóta ismerem a Wolf's Raint, és van belőle pár kari, aki tetszik is, de őszinte leszek.... nem igen néztem sok részt belőle.

Amúgy, Aes egy általa lezárt témába éppen még tett egy olyan képet, ami szerintem abból volt. Oh, itt is van.:

http://24.media.tumblr.com/tumblr_m146gm9Sdt1qi0kfro1_500.gif

Bár lehet, hogy jobb lenne, ha kicsinyíteném. Nemde?

Ja, az a kép. Nevet Én nem tudtam hogy onnan van. Csak elmentettem reakcióképnek még ezer éve. Szerintem arra tökéletesen alkalmas is. xD Egyébként Wolf's Raint nekem Szafi már ajánlotta egyszer de nem láttam még. Állítólag szép történet.
Naplózva
Oldalak: 1 ... 314 315 [316] 317 318 ... 960
  Nyomtatás  
 
Ugrás:  

 
A MySQL adatbázis használatával A PHP programnyelven íródott bluBlur Skin © 2006, hbSkins
Powered by SMF 1.1.21 | SMF © 2015, Simple Machines


A számláló indult: 2008.06.21.
Szabványos XHTML 1.0! Szabványos CSS!