24 okt 10, 00:26:02 *
Üdvözlünk, Vendég. Kérlek jelentkezz be vagy regisztrálj.

Jelentkezz be a felhasználóneveddel, jelszavaddal és add meg a munkamenet hosszát
Hírek: EZ A NARUTO-KUN RÉGI FÓRUMÁNAK ARCHÍVUMA.
 
   Főoldal   Súgó Keresés Bejelentkezés Regisztráció  
Oldalak: 1 ... 313 314 [315] 316 317 ... 960
  Nyomtatás  
Szerző Téma: Duma 9  (Megtekintve 1145058 alkalommal)
0 Felhasználó és 61 vendég van a témában
Ayumichan
Naruto-Kun Fórum Isten
*****
Nem elérhető Nem elérhető

Rejtett Hang Falu Rejtett Hang Falu

Hozzászólások: 6459


Silent shadow


« Válasz #4710 Dátum: 12 aug 07, 22:02:21 »

Én viszont farkas is lennék, de nem ilyen kiméra szerű hanem át tudok változni (mint yoruichi macskává)  Nyelvesít
Naplózva

Normális vagyok, a hangok is ezt mondják.
Sabaku
Shinobi no Megami
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 4979


U.S.S. Kobayashi Maru


« Válasz #4711 Dátum: 12 aug 07, 22:02:45 »

Próbálkoztam megnéztem kb. 12 részt. A grafika gay, Lulucs = Kira, akiből egy is sok volt, a mecha nevetséges, és tele van tipikus naiv idiótákkal, mint pl. az iskolatársai. Max. ha egyszer nagyon, nagyon megszorulok xD
Naplózva

 
"The king is dead - that's what they say. - The king is dead. Long live the king."
Ősök: heo, Minagi | Nagyi: Ritli | hanii:hanii
Sensei: Hiei | Kistesók: Rikan, M.Bogi | personal szőrcsomó: Kallen
Saphira
Naruto-Kun Fórum Isten
*****
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 6663



« Válasz #4712 Dátum: 12 aug 07, 22:03:12 »

All hail Lelouch!


Naplózva

drszabi
Elit Jounin
*
Nem elérhető Nem elérhető

Rejtett Eső Falu Rejtett Eső Falu

Hozzászólások: 1965


Kriminál pszichológus Vallás: mugen


« Válasz #4713 Dátum: 12 aug 07, 22:05:20 »

Köszi. ^^ Most már tudom, hogy code geass. xD
Naplózva

Feleségem: hanii Szeretet; Gyermekeim: Lina Lisana, AyaseAkami, Neirda; Anyósom: Ritli-hime; Apósom: Hiei-sama; Sógornőm: Minagi-san;
 Mesterem: heo; Tanítványom: Tsunadehime; Petem: D3VON; Ritli-hime csigusza _@/°°
Saphira
Naruto-Kun Fórum Isten
*****
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 6663



« Válasz #4714 Dátum: 12 aug 07, 22:10:42 »

Sabaku, all hail Lelouch!  Pojén

Egyébként a grafika szerintem szép, bár engem egy ideig idegesítettek a megnyúlt emberek, de hamar túltettem magam rajta. A másik meg, hogy a Code Geass - Death Note hasonlítgatás már annyira gyerekes és értelmetlen. Nem tudom, ki találta ki, de szerintem nem egészen volt százas. A két történet és szereplő teljesen más.

Emellett a CG-ben van az animetörténelem egyik legszebb lezárása. Szerintem. (Bár ha a Death Note-nál tartunk, annak is nagyon szép volt, csak ott a vége felé már átestek a ló másik oldalára.)
Most majdnem belinkeltem ide azt a jelenetet, de Aes lebeszélt, hogyha esetleg valaki meg akarná nézni, ne lőjük le neki a poént. Mosolyog
Naplózva

Morause
Vendég
« Válasz #4715 Dátum: 12 aug 07, 22:12:22 »

Akkor: Neirda lehetne egy "Új Ősi Lény" afféle Princess Titi xD Magyarország erről lenne híres. Kinek ide griff ha van Titi-nk ?xD
Eeegen.... plusz még a magyar árpádsávot is kiszednék a címerből és ezt a te kacsaembered tennék be helyére. Mellesleg ha már mitológia lényt csináltok vkiből akkor inkább Rege a Csodaszarvas, az legalább a mienk. Nem írtam le de szerintem én vmi óriás húszabáló gyilkológép lennék, mert attól mindenki fosik, és én lennék a tápláléklánc csúcsán. Ördögi

Kedvenc anime nincs mert csak azokat nézem meg amiket kedvelek, mielőtt belekezdek egy animébe informálódok róla hogy miféle, max az első részt megnézem és ha az nem tetszik nem folytatom.
« Utoljára szerkesztve: 12 aug 07, 22:28:19 írta Morause » Naplózva
Sabaku
Shinobi no Megami
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 4979


U.S.S. Kobayashi Maru


« Válasz #4716 Dátum: 12 aug 07, 22:14:46 »

Engem az idegesít, hogy a pasiknak is ladbadméretűm,, csillogó, pink szemük van esetenként.
A Kirás dolgot az istenkomplexusra montam. Persze nyílván a CG volt előbb.
A lezárásról már én is azt hallottam, hogy epic, csak emiatt erőletetem mazochista napjaimon. Már majdnem meggyőztél, mikor a DN-ét is szépnek tituáltad xD Szánalaom volt, a halál okát kivéve.

szerk: Aes egy bölcs ember Nevet
« Utoljára szerkesztve: 12 aug 07, 22:20:23 írta Sabaku » Naplózva

 
"The king is dead - that's what they say. - The king is dead. Long live the king."
Ősök: heo, Minagi | Nagyi: Ritli | hanii:hanii
Sensei: Hiei | Kistesók: Rikan, M.Bogi | personal szőrcsomó: Kallen
drszabi
Elit Jounin
*
Nem elérhető Nem elérhető

Rejtett Eső Falu Rejtett Eső Falu

Hozzászólások: 1965


Kriminál pszichológus Vallás: mugen


« Válasz #4717 Dátum: 12 aug 07, 22:18:28 »

Na ha már így alakult, akkor következő állomásom a code geass lesz. Mondjuk DN lezárása annyira sztem nem volt vmi nagy szám. Csak már kezdtem volna kifejteni, mire rájöttem, hogy ez itt off. ikszdé

Morause: ikszdé ikszdé húszabáló helyett én először vhogy hosszú lábút olvastam, mondom wtf? Nézem ott... jaaa x)
Naplózva

Feleségem: hanii Szeretet; Gyermekeim: Lina Lisana, AyaseAkami, Neirda; Anyósom: Ritli-hime; Apósom: Hiei-sama; Sógornőm: Minagi-san;
 Mesterem: heo; Tanítványom: Tsunadehime; Petem: D3VON; Ritli-hime csigusza _@/°°
Saphira
Naruto-Kun Fórum Isten
*****
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 6663



« Válasz #4718 Dátum: 12 aug 07, 22:27:20 »


(Bár ha a Death Note-nál tartunk, annak is nagyon szép volt, csak ott a vége felé már átestek a ló másik oldalára.)


Hogy újra idézzem. Nevet Szépnek szép volt, ahogy megcsinálták, ettől függetlenül nekem már egy másik véglet volt az egész. Nem tetszett, hogy Kirának így elborult az agya, nem tetszett az egész, amit művelt. Az sem jött be, ahogy a szereplőkkel bántak már L halála után. Valahogy elveszítette a varázsát, azt az igazi Death note-os hangulatot.
Szépen megcsinálták, de a szarból már nem lehet várat építeni.

A CG befeejzése viszont ezerszer jobb. Most nem tudom mihez hasonlítani, mert rájönnétek a végkifejletre.
Csak hallgassátok a zenét. Nevet

<a href="http://www.youtube.com/watch?v=iS7eC52bz90" target="_blank">http://www.youtube.com/watch?v=iS7eC52bz90</a>

És All hail Lelouch! Nevet
Naplózva

Feo
ANBU Osztag Vezető
*
Nem elérhető Nem elérhető

Rejtett Köd Falu Rejtett Köd Falu

Hozzászólások: 701


"Not all who wander are lost"


« Válasz #4719 Dátum: 12 aug 07, 22:40:38 »

Continued Story *.*
Kár, hogy szar a minősége  Nevet
A befejezése tényleg jóféle, az egyik ritka eset animék terén amikor nem egy nagy WTF-el zárták le az egészet  Nevet

All Hail Lelouch ^^ ...kár, hogy Suzaku lehúzta az egészet (legalábbis számomra  Nevet )
Naplózva

Saphira
Naruto-Kun Fórum Isten
*****
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 6663



« Válasz #4720 Dátum: 12 aug 07, 22:45:19 »

Suzakut máglyára vetettem volna az első adandó alkalommal. Nevet

Ha már continued story, akkor stories is kell:

<a href="http://www.youtube.com/watch?v=VGm9VkhzA-g" target="_blank">http://www.youtube.com/watch?v=VGm9VkhzA-g</a>

Meg Madder Sky, csak neked Feo. Nevet

<a href="http://www.youtube.com/watch?v=t2tGEiYU9KU" target="_blank">http://www.youtube.com/watch?v=t2tGEiYU9KU</a>

Imádom szétoffolni a topicot, még jó, hogy Aes is CG fanatikus. Nevet


Nekem amúgy a Code Geass veszélyes anime volt. Pontosabban az utolsó anime, mert ezután már egyet sem tudtam élvezni, és nem is néztem azóta egyet sem. Vele ért véget a pályafutásom, úgy látszik.
Naplózva

Sabaku
Shinobi no Megami
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 4979


U.S.S. Kobayashi Maru


« Válasz #4721 Dátum: 12 aug 07, 22:53:27 »

A desznót near-rel meg melloval mrá szánalmas volt, ketten együt sem mennek semmire L nélkül Nevet Kira meg az utlsó kötetben lerombolta az amúgy sme túl pozitív véleményem magáról:D De jó, ha nem ilyen.
Naplózva

 
"The king is dead - that's what they say. - The king is dead. Long live the king."
Ősök: heo, Minagi | Nagyi: Ritli | hanii:hanii
Sensei: Hiei | Kistesók: Rikan, M.Bogi | personal szőrcsomó: Kallen
Saphira
Naruto-Kun Fórum Isten
*****
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 6663



« Válasz #4722 Dátum: 12 aug 07, 22:58:47 »

Én még haloványan bíztam Kirában, hogy hátha értelmesen viselkedik... Erre. Minden elvárásom és elképzelésem darabokra hullott. Szánalmas volt. Nem méltó egy zsenihez. Nem méltó egy császárhoz. Nem méltó egy istenhez. Nem méltó Lelouchoz.  Pojén
Naplózva

drszabi
Elit Jounin
*
Nem elérhető Nem elérhető

Rejtett Eső Falu Rejtett Eső Falu

Hozzászólások: 1965


Kriminál pszichológus Vallás: mugen


« Válasz #4723 Dátum: 12 aug 07, 23:03:32 »

Habár most, hogy mondod szépnek szép volt, csak jó nem volt a befejezése. Vagyis mikor kétségbeesett őrült módjára szerencsétlenkedett az szép sem volt, csak amikor a végén meghalt szívinfarktusban. Nevet
offoljuk szét a témát xD de vajon Aes DN fanatikus is? ikszdé Ha nem, akkor itt bajok lesznek. Nevet

Ui.: Amúgy tényleg szépek ezek a számok.
Naplózva

Feleségem: hanii Szeretet; Gyermekeim: Lina Lisana, AyaseAkami, Neirda; Anyósom: Ritli-hime; Apósom: Hiei-sama; Sógornőm: Minagi-san;
 Mesterem: heo; Tanítványom: Tsunadehime; Petem: D3VON; Ritli-hime csigusza _@/°°
Sabaku
Shinobi no Megami
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 4979


U.S.S. Kobayashi Maru


« Válasz #4724 Dátum: 12 aug 07, 23:04:37 »

Hát, így kell az utolsó odalakon tökéletesen hiteltelenné tenni egy karaktert. Ezt is megtudtuk.
Én mikor megláttam Neart, elszállt midnen reményem... olcó, kínai L. Bár nanováltozat.
Naplózva

 
"The king is dead - that's what they say. - The king is dead. Long live the king."
Ősök: heo, Minagi | Nagyi: Ritli | hanii:hanii
Sensei: Hiei | Kistesók: Rikan, M.Bogi | personal szőrcsomó: Kallen
Oldalak: 1 ... 313 314 [315] 316 317 ... 960
  Nyomtatás  
 
Ugrás:  

 
A MySQL adatbázis használatával A PHP programnyelven íródott bluBlur Skin © 2006, hbSkins
Powered by SMF 1.1.21 | SMF © 2015, Simple Machines


A számláló indult: 2008.06.21.
Szabványos XHTML 1.0! Szabványos CSS!