24 okt 09, 22:10:08 *
Üdvözlünk, Vendég. Kérlek jelentkezz be vagy regisztrálj.

Jelentkezz be a felhasználóneveddel, jelszavaddal és add meg a munkamenet hosszát
Hírek: EZ A NARUTO-KUN RÉGI FÓRUMÁNAK ARCHÍVUMA.
 
   Főoldal   Súgó Keresés Bejelentkezés Regisztráció  
Oldalak: 1 ... 316 317 [318] 319 320 ... 960
  Nyomtatás  
Szerző Téma: Duma 9  (Megtekintve 1144885 alkalommal)
0 Felhasználó és 5 vendég van a témában
Saphira
Naruto-Kun Fórum Isten
*****
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 6663



« Válasz #4755 Dátum: 12 aug 08, 23:57:52 »

Igen, 30 részes. Mosolyog Bár az alapsztori 28 rész, két részben csak ilyen felesleges visszaemlékezés-ismételgetés maszlag van.
Naplózva

heo
Shinobi no Kami
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 4496

Fényhozó


« Válasz #4756 Dátum: 12 aug 09, 00:05:00 »

Hm, én nem ma láttam, de nekem úgy rémlik, hogy 26 részes. Valamint van egy négy részes OVA is. Persze ez 30 rész.
Naplózva

<Feleségem: Mini-chan Ámor> <Gyermekeim: Sabaku, M. Bogi, Rikan> <Anyósom, tiszteletbeli fogadott anyám: Ritli-sama>
<Az én pici szarvasom: Flexee> <Tanítványaim: Zizi100, drszabi, shidori93>
Saphira
Naruto-Kun Fórum Isten
*****
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 6663



« Válasz #4757 Dátum: 12 aug 09, 00:38:21 »

Hát, nekem teljesen 28 rész rémlett, de most megnéztem, és tényleg 26. Nevet Mentségemre legyen mondva, én is 5 éve láttam.
Naplózva

heo
Shinobi no Kami
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 4496

Fényhozó


« Válasz #4758 Dátum: 12 aug 09, 01:03:26 »

Na, akkor köszönöm, hogy te kikerested. Én telefonról lusta voltam hozzá. Nevet
Naplózva

<Feleségem: Mini-chan Ámor> <Gyermekeim: Sabaku, M. Bogi, Rikan> <Anyósom, tiszteletbeli fogadott anyám: Ritli-sama>
<Az én pici szarvasom: Flexee> <Tanítványaim: Zizi100, drszabi, shidori93>
drszabi
Elit Jounin
*
Nem elérhető Nem elérhető

Rejtett Eső Falu Rejtett Eső Falu

Hozzászólások: 1965


Kriminál pszichológus Vallás: mugen


« Válasz #4759 Dátum: 12 aug 09, 01:08:20 »

Na tessék úgy szétoffoltátok a topicot, hogy most mivel ezt az animét nem láttam hozzá sem tudok szólni. Nevet

Meg kéne majd néznem. Az a baj, hogy most hirtelen lette egy pár anime a listámon, amit meg akarok nézni. ikszdé Mondjuk ez nem akkora baj végül is.
Naplózva

Feleségem: hanii Szeretet; Gyermekeim: Lina Lisana, AyaseAkami, Neirda; Anyósom: Ritli-hime; Apósom: Hiei-sama; Sógornőm: Minagi-san;
 Mesterem: heo; Tanítványom: Tsunadehime; Petem: D3VON; Ritli-hime csigusza _@/°°
Neirda
Kezdő Jounin
*
Nem elérhető Nem elérhető

Rejtett Levél Falu Rejtett Levél Falu

Hozzászólások: 482


Nn-chan(: Vallás: mugen


« Válasz #4760 Dátum: 12 aug 09, 01:26:36 »

Ha már ennyi anime szóba került, én is kénytelen leszek megnézni őket.Nevet Kíváncsivá tettetek.Nevet
Naplózva


Somewhere far beyond this world
I feel nothing anymore...
Én piciny családom:  Szeretet
Szülők: hanii és drszabi  Nővérkém: Lina  Nagyszülők: Ritli és Hiei Mesterem:D3VON
gman
Naruto-Kun Fórum Isten
*****
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 7507



« Válasz #4761 Dátum: 12 aug 09, 07:28:54 »

Ezt muszáj elmesélnem! Mire kellett ébrednem? Arra, hogy nevet az asszony, de egész hangosan. Odhajolok, kérdem hogy mi van, erre látom, hogy csukva van a szeme és két kacagás között nagyokat szuszog. ikszdé Van, hogy álmában motyog az ember, de hogy hangosan röhög, olyat még nem hallottam. Mikor felébredt nem is emlékezett rá, meg arra sem, hogy mit álmodott. ikszdé
Biztos ez is csak valami női furcsaság...
Naplózva
Micsudi
Naruto-Kun Fórum Isten
*****
Nem elérhető Nem elérhető

Egyesített Shinobi Haderő Egyesített Shinobi Haderő

Hozzászólások: 5336



« Válasz #4762 Dátum: 12 aug 09, 07:33:39 »

Ez aranyos Nevet De a legtöbb álmot legyen bármilyen jó is elfelejtjük. Amire én keltem az nem volt kellemes. Szigetelik a panelt és fúrnak kalapálnak kiabálnak. A mi oldalunk már kész, szóval már nem olyan hangos de így is zeng a ház.
Naplózva

Some men just want to watch the world burn.
Stance
S-Osztályú gyilkoló ninja
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 2122



« Válasz #4763 Dátum: 12 aug 09, 07:46:30 »

Legalább aludtál. Nekem egyik nap elég csúnyán begyulladt a fogam, nem aludtam egyetlen percet sem, csak vártam, hogy eljöjjön a reggel és kinyisson a gyógyszertár, hogy vegyek fájdalomcsillapítót és gyulladáscsökkentő szájvizet. Aztán kaptam antibiotikumot is rá, de túl drága volt, ezért nem váltottam ki. Tegnap meg meg már 8 órakor, délután 2-ig ősök szó szerint ordítoznak a televízió előtt... de elképesztő, hogy mennyire leszarják, hogy más aludni szeretne. Apám úgy kiabált a kibaszott tévének, hogy az ebédlőasztalnál bántotta a fülemet az a decibelű hang. Persze ez csak egy eset a számtalan közül. Amikor ők alszanak csukott ajtónál, akkor még fürödni se szabad, de ők fúrhatják a falat, füvet nyírhatnak, ugattathatják a kutyát kora reggel és a többi...
Naplózva



Micsudi
Naruto-Kun Fórum Isten
*****
Nem elérhető Nem elérhető

Egyesített Shinobi Haderő Egyesített Shinobi Haderő

Hozzászólások: 5336



« Válasz #4764 Dátum: 12 aug 09, 07:51:11 »

Stance mégha drága is váltsd ki az antibiotikumot, nem jó az ilyenekkel szórakozni, mert nagyon meg lehet járni, és a végén sokkal több pénzbe kerülnek a dolgok.  Jobbulást. Sz@r betegnek lenni nagyon :S
Naplózva

Some men just want to watch the world burn.
AyaseAkami
ANBU újonc
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 348


« Válasz #4765 Dátum: 12 aug 09, 07:54:27 »

Igen. Szerintem végy be valami gyógyszert. Apunak még régebben egy rakat Kataflánt meg Xanaxot írtak fel a a fájdalomra, meg hogy ne legyen rosszul. Nekem a fülemben volt Középfültő gyulladás...Azt hittem  meghalok xD
Naplózva
Micsudi
Naruto-Kun Fórum Isten
*****
Nem elérhető Nem elérhető

Egyesített Shinobi Haderő Egyesített Shinobi Haderő

Hozzászólások: 5336



« Válasz #4766 Dátum: 12 aug 09, 08:01:35 »

1 éve majdnem elpatkoltam tüdőgyulladásban drágák voltak a gyógyszerek de megérte mert még ittvagyok. Nem viccből írják fel a dolgokat, mert a legkisebb fertőzés és továbbterjedhet vagy felülfertőződhet.
Naplózva

Some men just want to watch the world burn.
gman
Naruto-Kun Fórum Isten
*****
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 7507



« Válasz #4767 Dátum: 12 aug 09, 08:49:49 »

Micsudi, mit ábrázol az avád? ikszdé Már egy ideje nézegetem, de nem bírok rájönni. >.<#
Naplózva
Micsudi
Naruto-Kun Fórum Isten
*****
Nem elérhető Nem elérhető

Egyesített Shinobi Haderő Egyesített Shinobi Haderő

Hozzászólások: 5336



« Válasz #4768 Dátum: 12 aug 09, 08:54:00 »

Ez egy Vorlon ikszdé Remélem segítettem Nevet Egy idegen egy elég régi sci-fi sorozatból a Babylon 5-ből
Naplózva

Some men just want to watch the world burn.
Aes Sedai
Moderátor
*****
Nem elérhető Nem elérhető

Akatsuki Akatsuki

Hozzászólások: 11452



« Válasz #4769 Dátum: 12 aug 09, 08:57:54 »

Babylon 5 Nevet Én annak már csak a címére emlékszem. Valami űrállomás volt benne, az volt a Babylon 5, nem?
Naplózva
Oldalak: 1 ... 316 317 [318] 319 320 ... 960
  Nyomtatás  
 
Ugrás:  

 
A MySQL adatbázis használatával A PHP programnyelven íródott bluBlur Skin © 2006, hbSkins
Powered by SMF 1.1.21 | SMF © 2015, Simple Machines


A számláló indult: 2008.06.21.
Szabványos XHTML 1.0! Szabványos CSS!