24 jún 15, 22:27:13 *
Üdvözlünk, Vendég. Kérlek jelentkezz be vagy regisztrálj.

Jelentkezz be a felhasználóneveddel, jelszavaddal és add meg a munkamenet hosszát
Hírek: EZ A NARUTO-KUN RÉGI FÓRUMÁNAK ARCHÍVUMA.
 
   Főoldal   Súgó Keresés Bejelentkezés Regisztráció  
Szavazás
Kérdés: Szerinted ki(k) volt(ak) az eddigi legerősebb kagék?
Senju Hashirama (Első Hokage)
Senju Tobirama (Második Hokage)
Sarutobi Hiruzen (Harmadik Hokage)
Minato Namikaze (Negyedik Hokage)
Tsunade  (Ötödik Hokage)
Harmadik Kazekage (Sasori bábja)
Negyedik Kazekage (Gaara apja)
Gaara (Ötödik Kazekage)
Második Mizukage
Yagura (Negyedik Mizukage)
Mei Terumi (Ötödik Mizukage)
Harmadik Raikage
A  (Negyedik Raikage)
Muu (Második Tsuchikage)
Onoki ( Harmadik Tsuchikage)

Oldalak: 1 2 [3] 4 5 ... 12
  Nyomtatás  
Szerző Téma: A legerősebb kagék  (Megtekintve 41073 alkalommal)
0 Felhasználó és 3 vendég van a témában
Chakra
Adminisztrátor
*****
Nem elérhető Nem elérhető

Egyesített Shinobi Haderő Egyesített Shinobi Haderő

Hozzászólások: 23648



WWW
« Válasz #30 Dátum: 12 márc 23, 12:09:08 »

...
A szavazat megváltoztatását nem kéne engedélyezni? Nevet

Moderátor:
Meg van engedélyezve a megváltoztatás. Mosolyog
Naplózva

"A mágia él. Az idők folyamán a helye változik, és velünk együtt növekszik. A mágia minden lehet, amit csak el tudsz képzelni. Végtelen sok módon felfoghatod... fényként, sötétségként, pirosként, vagy akár kékként. És szabadon él, akárcsak a Fairy Tail." - Makarov mester, Fairy Tail
Abe
Akadémiai tanár
*
Nem elérhető Nem elérhető

Akatsuki Akatsuki

Hozzászólások: 246


未知の,神秘的,でありながら強力な


« Válasz #31 Dátum: 12 júl 17, 16:19:32 »

Nálam Hashirama a No.1 utána pedig Minato. Hashirama nagyon erős kage volt, főleg a Fa elemével nagy erőre tett szert. Madarát is "legyőzte" elvileg ami a mostani Kagéknak nehezen megyeget. Minato meg eszméletlen okos és gyors volt na meg persze erős Hashirama utána egyértelműen a legerősebb Mosolyog
Naplózva

"The moment people come to know love, they run the risk of carrying hate."
Akatsukis
Chuunin
*
Nem elérhető Nem elérhető

Akatsuki Akatsuki

Hozzászólások: 143


« Válasz #32 Dátum: 12 júl 19, 08:11:45 »

Nekem minato es harmadik raikage mert az eggyik eleve a kedvenc karim(minato) es a vilag leggyorsabb ninjaja. Raikage meg mer mellel vedett egy rasenshurikent: ezt nem sokan csinaljak. Hasisramat nem raktam be mert nem lett kigondolva: a narutoba hiruzen harcol vele meg tobiramaval egyszerre Es tartja a frontot a shippuudenben pediga hasisram ugy van beallitva mint valami isten ugyhogy en ijen ki a legerossebb topikokban en ot nem veszem figyelembe ahogy madarat sem.
Naplózva

AKATSUKI FOREVER!!!!!
TsunadeHime
S-Osztályú gyilkoló ninja
*
Nem elérhető Nem elérhető

Egyesített Shinobi Haderő Egyesített Shinobi Haderő

Hozzászólások: 2116


King of Heroes


« Válasz #33 Dátum: 12 júl 19, 08:57:34 »

"Hashirama-t nem raktam be mert nem lett kigondolva: a Narutoba Hiruzen harcol vele meg Tobiramaval egyszerre és tartja a frontot"

Ez így volt, de akkor Kishi még nem gondolta ki teljesen Hashirama és Tobirama karakterét. Ezért tűntek a szokásosnál gyengébbeknek. Ha ott és akkor Hashirama olyan erővel támadt volna Hiruzen-ra, mint amilyen erővel Madara-val harcolt, akkor az öreg Hokage-nak egy gyors imára se lett volna ideje.

"A shippuudenben pedig Hashirama úgy van beállitva, mint valami isten ugyhogy én ilyen ki a legerősebb topikokban én őt nem veszem figyelembe ahogy Madarát  sem."

Pedig a jelek szerint ők tényleg baromi erősek lehettek. Madara-t már láttuk, hogy mire képes. Szégyen, de az öt Kage egyesített ereje se bír vele. ( és igen, az eltúlzottal egyetértek veled.  ) Madara pedig még mindig azt mondja, hogy csak Hashirama tudná megállítani. Ezek szerint ő még mindig erősebb nála.

Nálam a legerősebb Kage még mindig Hashirama Senju.
« Utoljára szerkesztve: 12 júl 20, 23:48:14 írta TsunadeHime » Naplózva

viktor6665
Osztag Vezető
*
Nem elérhető Nem elérhető

Akatsuki Akatsuki

Hozzászólások: 806



« Válasz #34 Dátum: 12 júl 20, 23:18:17 »

A szavazás eredménye pont olyan, mint amit én is gondoltam az erőszintekhez.
Legerősebb volt az első hokage, utána a 3.raikage, 4.hokage viszonylag egy szinten és még nagyon erősnek számított a 2.tsuchikage, 2.mizukage. A kazekagék elég gyenguszok, az 5-ből 3-at ismerünk és mindegyik különböző homokjutsukat használ.
Naplózva

Abe
Akadémiai tanár
*
Nem elérhető Nem elérhető

Akatsuki Akatsuki

Hozzászólások: 246


未知の,神秘的,でありながら強力な


« Válasz #35 Dátum: 12 júl 22, 12:44:22 »

Raikagét és Yondaimet szinte egy lapon említhetjük de én inkább Minatora teszem a voksom gyorsasága miatt.
Naplózva

"The moment people come to know love, they run the risk of carrying hate."
TsunadeHime
S-Osztályú gyilkoló ninja
*
Nem elérhető Nem elérhető

Egyesített Shinobi Haderő Egyesített Shinobi Haderő

Hozzászólások: 2116


King of Heroes


« Válasz #36 Dátum: 12 júl 22, 18:22:38 »

A kazekagék elég gyenguszok.

Azt mondod gyengék a Kazekagék?  Nevet Szerintem pedig egyáltalán nem azok. Hazai pályán, vagyis a sivatagban szinte verhetetlenek.
Naplózva

Abe
Akadémiai tanár
*
Nem elérhető Nem elérhető

Akatsuki Akatsuki

Hozzászólások: 246


未知の,神秘的,でありながら強力な


« Válasz #37 Dátum: 12 júl 22, 21:33:19 »

Főleg a 3dik kazekage akit Sasori bábbá alakított ő is nagyon erős volt.
Naplózva

"The moment people come to know love, they run the risk of carrying hate."
TsunadeHime
S-Osztályú gyilkoló ninja
*
Nem elérhető Nem elérhető

Egyesített Shinobi Haderő Egyesített Shinobi Haderő

Hozzászólások: 2116


King of Heroes


« Válasz #38 Dátum: 12 júl 22, 21:40:19 »

Így van. Róla ki is volt jelentve, hogy ő volt a legerősebb Kazekage. ( mondjuk Sakura egy ütéssel összezúzta a bábot  smirksweat )
Naplózva

K ichigo
Uchiha Madara
*
Nem elérhető Nem elérhető

Akatsuki Akatsuki

Hozzászólások: 3176


Shinigami Daiko Partner's: Tensa Zangetsu & Rukia


« Válasz #39 Dátum: 12 júl 22, 22:53:38 »

Sztem csak atechnikája a legerösebb a kazekagek között,+az eredti ha van esze elkerölné kivédené,de sasorinak már csak a kinai másolata volt meg Nevet
« Utoljára szerkesztve: 12 júl 22, 22:54:22 írta K ichigo » Naplózva

viktor6665
Osztag Vezető
*
Nem elérhető Nem elérhető

Akatsuki Akatsuki

Hozzászólások: 806



« Válasz #40 Dátum: 12 júl 22, 23:23:32 »

Így van. Róla ki is volt jelentve, hogy ő volt a legerősebb Kazekage. ( mondjuk Sakura egy ütéssel összezúzta a bábot  smirksweat )
csakhogy 3.kazekage<sasori<chiyobaa+sakura
neki volt a legerősebb homok technikája ezt nem vitatom, de egy erős technika kage szinten már nem elég
Naplózva

rini67
Rikodu Sennin
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 3936


« Válasz #41 Dátum: 12 júl 23, 00:49:41 »

Igazából, hogy ha jobban belegondolunk akkor nemigen van olyan, hogy gyengébb vagy erősebb valamelyik kage a másiknál. A saját falujukban a legerősebbek közé tartozik mindegyik, de azért vannak ott más erős harcosok is. Lásd Sasorit aki legyőzte a saját kagéjukat. Másrészt sokszor elhangzott az, hogy "korának legerősebbje" kijelentés. Ezt érdemes figyelembe venni. Például a 3. raikagéról is tudjuk, hogy bitang erős volt hiszen láttuk és tudjuk róla, hogy egy az egyben harcolt a nyolcfarkú ellen. Mégsem őrola mondták a mangában, hogy a legerősebb hanem Sarutobiról, pedig ő nem sokat mutatott nekünk ebből. Én inkább úgy fognám fel a dolgot, hogy mindegyik kage, és ebbe beleértem a mostaniakat is rendelkezik legalább egy vagy több olyan képességgel amellyel bárki, bármelyiket legyőzheti. A saját területén pedig minden bizonnyal előnyt élvez a többiekkel szemben. Jó példa erre Muu és a 2. mizukage akik egymást ölték le pedig mindkettő kivételes képességekkel, tulajdonságokkal rendelkezett. De Gaaráék is nagy előnyt tudnak kovácsolni abból, hogy hol harcolnak. Például ahol töménytelen a homok vagy a Mizukagék ahol sok víz van a közelükben mindig hatalmas előnyt élveznek. Ezért nem lehet kijelenteni, hogy igazából melyik a legerősebb.
Naplózva
Yamael
ANBU Kapitány
*
Nem elérhető Nem elérhető

Rejtett VérKöd Falu Rejtett VérKöd Falu

Hozzászólások: 1267



« Válasz #42 Dátum: 12 júl 23, 08:37:58 »

Így van hiruzen a korszakos zseni, még is én vagyok az egyetlen aki rá mert szavazni Nevet
Nem feltétlen számít szerintem a terep, a 2.hokage is bárhol lehoz egy szökőárat, a sivatag közepén is. Jó a homok használók kapnak némi előnyt, de a kazekagék nem említhetőek egy lapon a hokagékkal szerintem, kivéve tsunade; mert őt gaara elkapná.
Naplózva

Felvonul a tenger népe: a cápa, a rája.
A reményhal meg utoljára
dreamfolow
Elit Jounin
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 1614


« Válasz #43 Dátum: 12 júl 23, 09:48:35 »

Félig ide tartozik amit irok,azthiszem abba a topicban volt hogy ha a narutonak vége, lesz-e belőle hokage ?Azt mondtam hogy igen mert már olyan erős hogy simán lehetne...Azt irta valaki hogy nem csak abból áll hogy ki milyen erős...Dehát könyörgöm, a kagék arra valók hogy elsősorban védjék meg a falujukat,nem azért hogy papirmunkát csináljanak -.-'' azt egy titkárnő is eltudja intézni...Amúgy szerintem ha naruto megmenti az egész shinobi világot ,és majd hokage válík belőle,ami 100%, szerintem ő lesz a legerősebb.Főleg ha irányítani tudja  teljesen a kyuubit .
« Utoljára szerkesztve: 12 júl 23, 09:51:54 írta dreamfolow » Naplózva

TsunadeHime
S-Osztályú gyilkoló ninja
*
Nem elérhető Nem elérhető

Egyesített Shinobi Haderő Egyesített Shinobi Haderő

Hozzászólások: 2116


King of Heroes


« Válasz #44 Dátum: 12 júl 23, 11:15:52 »

Már nem azért, hogy vitatkozzak, de a jelenlegi Gaara alázná a Harmadik Hokagét. ( sőt, a mostani 5 Kage mindegyike is le tudná verni) Hiába lett kijelentve, hogy ő volt korának legerősebb Kagéja, mert abból amit mutatott nekem nem ez jött le. Egyetlen esélye az öregnek a Halálistenes pecsét lehetne, bár kétlem, hogy el tudná vele kapni Gaara-t.
« Utoljára szerkesztve: 12 júl 23, 11:16:26 írta TsunadeHime » Naplózva

Oldalak: 1 2 [3] 4 5 ... 12
  Nyomtatás  
 
Ugrás:  

 
A MySQL adatbázis használatával A PHP programnyelven íródott bluBlur Skin © 2006, hbSkins
Powered by SMF 1.1.21 | SMF © 2015, Simple Machines


A számláló indult: 2008.06.21.
Szabványos XHTML 1.0! Szabványos CSS!