24 jún 15, 23:38:44 *
Üdvözlünk, Vendég. Kérlek jelentkezz be vagy regisztrálj.

Jelentkezz be a felhasználóneveddel, jelszavaddal és add meg a munkamenet hosszát
Hírek: EZ A NARUTO-KUN RÉGI FÓRUMÁNAK ARCHÍVUMA.
 
   Főoldal   Súgó Keresés Bejelentkezés Regisztráció  
Szavazás
Kérdés: Szerinted ki(k) volt(ak) az eddigi legerősebb kagék?
Senju Hashirama (Első Hokage)
Senju Tobirama (Második Hokage)
Sarutobi Hiruzen (Harmadik Hokage)
Minato Namikaze (Negyedik Hokage)
Tsunade  (Ötödik Hokage)
Harmadik Kazekage (Sasori bábja)
Negyedik Kazekage (Gaara apja)
Gaara (Ötödik Kazekage)
Második Mizukage
Yagura (Negyedik Mizukage)
Mei Terumi (Ötödik Mizukage)
Harmadik Raikage
A  (Negyedik Raikage)
Muu (Második Tsuchikage)
Onoki ( Harmadik Tsuchikage)

Oldalak: 1 ... 3 4 [5] 6 7 ... 12
  Nyomtatás  
Szerző Téma: A legerősebb kagék  (Megtekintve 41080 alkalommal)
0 Felhasználó és 2 vendég van a témában
Morause
Vendég
« Válasz #60 Dátum: 12 aug 13, 10:49:54 »

TsunadeHime Hát már nem sokáig mert jön Na... ja hogy egy kicsit előre szaladtam? smirksweat
Vissza a jelenbe, mert elég érdekesen állunk.

Köd --> 5 kage (3 ismert)
Kő --> 3 kage (2+1 ismert de az 1. az csak kinézetre)
Felhő --> 4 kage (2+1 kage ismert 2. is kinézetre)
Levél --> 5 kage (mind ismert)
Homok --> 5 kage (3 kage ismert)


Ez a jelenlegi felállás, tehát összesen 22 emberről tudunk akik viselték a kage címet a mostaniakat is beleértve. Viszont a 22-ből csak 15-öt ismerünk mind erőben meg hát a személyt magát. Persze van a +2 a kőnél és felhőnél az 1. Tsuchikage és 2. Raikage akiket csak flashbackben láttunk azt is csak dizájnra.
Mindenesetre van 15 ember akiből lehet választani hogy ki tartunk a legerősebbnek Gondolkozik.
Ezek a személyek:
~ Senju Hashirama
~ Senju Tobirama
~ Sarutobi Hiruzen
~ Namikaze Minato
~ Tsunade
~ 3. Kazekage
~ 4. Kazekage
~ Gaara
~ 3. Raikage (Ei apja)
~ 4. Raikage (Ei, Bee "testvére")
~ 2. Tsuchikage (a múmia)
~ Oonoki
~ 2. Mizukage
~ Yagura (a 4. Mizukage és egyben 3 farkú jinchurikije)
~ Terumi Mei


Ezek közül szerintem, ahogy már mondták még Hashirama a legerősebb de utána tenném Minatot meg Tobiramát a tér-idő jutsujuk miatt majd a 3. helyre talán 3. Raikagét tenném.
« Utoljára szerkesztve: 12 aug 13, 10:53:18 írta Morause » Naplózva
Verbatimo
Jounin
*
Nem elérhető Nem elérhető

Rejtett VérKöd Falu Rejtett VérKöd Falu

Hozzászólások: 1019


New boy


« Válasz #61 Dátum: 12 aug 15, 22:15:26 »

Nálam is első helyne Hashirama van ,utána talán Minato ,de én még a 2. hokatét is oda raknám a top 3 ba ,már csak az edo miatt is (persze ahoz ,hogy csatában tudja használni kéne nem kevés elökészület ,de ha ugy nézzük elég kellemetlen ).

Morause
Annyivel egészíteném ki a gondolat menetedet ,hogy az 1-2. kazekagét lényegében nem láttuk (flashbackben sem ha minden igaz ,csak szobron) ,de lényegében elhangzik ,hogy az első 4 kazekage közül a 3. volt a legerősebb , ebböl adodoan ők helyböl kiesnek a legerősebb kage helyéről. Tudom ,hogy kicsit nyakatekert gondolatmenet ,de szerintem megállja a helyét .
Naplózva



rini67
Rikodu Sennin
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 3936


« Válasz #62 Dátum: 12 aug 15, 22:30:18 »

Az is elhangzott a mangában, hogy Sarutobi Asumát korának legerősebb kagéjaként tartják számon, de az ő kijelentése alapján Minato a legerősebb. Pedig ő ismerte az első és második hokagét is. Így nehéz eligazodni a dolgokon. Hozzáteszem, hogy ettől függetlenül nálam is Hashirama viszi a pálmát.
Naplózva
Morause
Vendég
« Válasz #63 Dátum: 12 aug 16, 22:42:23 »

Szerintem te Hiruzenre gondolsz, nem Asumára! Nevet
Amúgy verbatimo nem értem hogy mit egészítettél ki? Az első 2 kazekage-ról semmit sem tudunk erőben meg kinézetben, a szobrokra meg nem adok mert az pont olyan mint a hokage fejek konohában... pl. Hashirama arca sem vmi igazán húha de nagy cucc. A sunagakure szobrok meg nekem ugyanez.
Az utolsó 3-mat viszont ismerjük, ugyebár a 3. az Sasori által vállt ismerté (meg talán volt egy két flashbackben) Gaara apját meg Gaarat szerintem fölösleges emlegetnem.
Naplózva
Hitsugaya-fangirl:)
Chuunin
*
Nem elérhető Nem elérhető

Egyesített Shinobi Haderő Egyesített Shinobi Haderő

Hozzászólások: 121



WWW
« Válasz #64 Dátum: 12 aug 24, 01:55:55 »

Szerintem Minato Namikaze az.Mosolyog
mert elbánt a Kyuubival és meglepetést okozott Tobinak.
Ő találta ki a rasengant + Ö Konoha 'Sárga villanása.'
+ Ő a harmadik kedvencem. Pirul :3
Naplózva

Ilyen könnyű lett volna megtörni az elszántságod? Még ha senki sem hisz benned akkor is állj egyenesen és kiálts bátran!Én tudom, hogy te ilyen embernek születtél!" - Kuchiki Rukia

Caring for your friends is more important than the rules". ~Kakashi Hatake
TsunadeHime
S-Osztályú gyilkoló ninja
*
Nem elérhető Nem elérhető

Egyesített Shinobi Haderő Egyesített Shinobi Haderő

Hozzászólások: 2116


King of Heroes


« Válasz #65 Dátum: 12 aug 25, 11:39:23 »

Hát ez az "elbánt a Kyuubi-val" dolog vitatható. Kushina félholtan is képes volt leláncolni a kilencfarkút  ikszdé És Hashirama legyőzte Madara-t és a Kyubbit is egyszerre. Tehát ez nagyobb teljesítmény.  Mosolyog
« Utoljára szerkesztve: 12 aug 25, 11:45:05 írta TsunadeHime » Naplózva

Mach5
Jounin
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 1117


« Válasz #66 Dátum: 12 aug 25, 12:50:49 »

Idézet
Hát ez az "elbánt a Kyuubi-val" dolog vitatható. Kushina félholtan is képes volt leláncolni a kilencfarkút  ikszdé És Hashirama legyőzte Madara-t és a Kyubbit is egyszerre. Tehát ez nagyobb teljesítmény.  Mosolyog

Szerintem meg sehol nem volt leírva, hogy hashirama legyőzte madarat+kyubit egyszerre. Kushina említette, hogy a harc KÖZBEN átvette hashirama a kyuubi felett az irányítást valamint a harc végén mitoba lett pecsételve. Szóval akár ez úgy is kinézhet, hogy madara kyuubival az oldalán állt, de mivel hashirama nagy fa művész ami hat a bijuukra  így harc közben (akár a felénél) átvette az irányítást kyuubi felett és onnantól akár harcolhatott madara ellen kyuubival aztán a harc végén meg mitoba lett pecsételve. Ez a harc közben átvette a kyuubi felett uralmat sok féle képen kinézhet, de az sehol nem volt említve, hogy elejétől végéig Madara+Kyuubi ellen harcolt. Sőt hashirama oldalán még mito is ott volt (ez is kivolt jelentve) már pedig egy uzumaki aki jól ért a pecsételésekhez és még ki tudja mihez érthet nyilván nem azért ment a végzetvölgyébe, hogy nézze a férjét ahogy harcol a legnagyobb uchiha ellen sőt még kyuubi ellen is. Szóval ez a végzetvölgyi csata sehol nem volt letisztázva hogyan nézett ki viszont az levolt tisztázva, hogy madara kyuubival ment oda és harc során hashirama átvette a kyuubi felett az irányítást valamint az is említve volt, hogy mitoba lett pecsételve a harc után.

http://naruto-kun.hu/manga/Naruto/500/6
« Utoljára szerkesztve: 12 aug 25, 12:53:10 írta Mach5 » Naplózva
TsunadeHime
S-Osztályú gyilkoló ninja
*
Nem elérhető Nem elérhető

Egyesített Shinobi Haderő Egyesített Shinobi Haderő

Hozzászólások: 2116


King of Heroes


« Válasz #67 Dátum: 12 aug 25, 12:56:27 »

Igen, a harc közben történt a dolog. Tehát valamennyi ideig küzdött a Kyuubi-val is. Az már más kérdés, hogy a legyőzés abból állt, hogy lefogta a fákkal.
Minato pedig azzal győzte le, hogy lepecsételte. Tehát mondhatni egyik sem volt igazi legyőzés.
« Utoljára szerkesztve: 12 aug 25, 12:57:02 írta TsunadeHime » Naplózva

Mach5
Jounin
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 1117


« Válasz #68 Dátum: 12 aug 25, 13:01:10 »

Én már csak azt nem értem, hogy mito mit keresett hashirama mellett a végzet völgyénél amikor madara megtámadta hashiramát? Ez az egész végzet völgyi csata homályos így remélem Madara mesél róla, hogy mi hogyan történt ott.
Naplózva
rini67
Rikodu Sennin
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 3936


« Válasz #69 Dátum: 12 aug 25, 13:53:11 »

Sehol nem írták, hogy beleavatkozott volna a csatába Mito. Az valószínű mivel a csata végén belepecsételték a rókát. Az írta a manga, hogy Hashirama mondta a rókának, hogy túlságosan erős és veszélyes ezért el kell, hogy zárja. Ezt pedig a csata végén meg is tette. Gondolom azután, hogy Madara lelépet, elvégezte ezt a pecsételést.
Naplózva
Yamael
ANBU Kapitány
*
Nem elérhető Nem elérhető

Rejtett VérKöd Falu Rejtett VérKöd Falu

Hozzászólások: 1267



« Válasz #70 Dátum: 12 aug 25, 14:10:19 »

egyszer már írtam, de újból megteszem, 100% hogy nem segített Mito az Elsőnek, mert akkor lenézné őket Madara hogy csak ketten bántak el vele, de nem így van nyalja shodaime fenekét keményen.
attól hogy birtokol egy fa elemet, meg gyógyul 1v1be veszíthet attól még ahrcot shodaime, pl a 3.raikage és mondjuk yondaime ellen is. (bár erre kevés az esély, de naruto is megverte a peineket tehát az van amit a mangaka akar, vagy amit a forumozó kigondol mint végkifejlet ha nem volt a mangában).
kyubi ellen talán csak madara végső susanója a válasz ami elsöpri a bijukat, de kitudja a 9 farkút elvinné el, mellesleg egy ratyi szem techinkával irányítható, tehát a sharingan elég imba  Pojén
Naplózva

Felvonul a tenger népe: a cápa, a rája.
A reményhal meg utoljára
viktor6665
Osztag Vezető
*
Nem elérhető Nem elérhető

Akatsuki Akatsuki

Hozzászólások: 806



« Válasz #71 Dátum: 12 aug 25, 16:59:38 »

Akik úgy gondolják Minato erősebb Hashiramánál azok el is képztelték milyen lenne kettejük csatája?
Teleportáció vs fa elem+regeneráció nem elég egyértelmű?
Naplózva

Yamael
ANBU Kapitány
*
Nem elérhető Nem elérhető

Rejtett VérKöd Falu Rejtett VérKöd Falu

Hozzászólások: 1267



« Válasz #72 Dátum: 12 aug 25, 17:28:07 »

minimum döntetlent hozhat ki minato már csak a halálisten miatt is. de ezenfelül pecsételhet olyan formán mint danzou tette, vagy valami más fajta pecséttel amiről fogalmunk nincs. Ha így lefogja, és levágja a fejét egy kunai-al, nekem ne mondd hogy abból is felgyógyul mert megharagszom.
Naplózva

Felvonul a tenger népe: a cápa, a rája.
A reményhal meg utoljára
viktor6665
Osztag Vezető
*
Nem elérhető Nem elérhető

Akatsuki Akatsuki

Hozzászólások: 806



« Válasz #73 Dátum: 12 aug 25, 19:39:22 »

Minato nem tud olyan jól pecsételni, ő nem Uzumaki. A halálisten technika pedig az életébe kerülne, ha hashirama megengedné neki használni, tehát akkor is döntetlen lenne.
Legfőbb jutsujával a rasengannal akkora sérülést nem okozhatna Hashiramának, hogy az meghaljon, ráadásul ő shurikeneket dobál, míg hashirama a kenjutsu nagymestere.
Naplózva

Zer0
S-Osztályú gyilkoló ninja
*
Nem elérhető Nem elérhető

Egyesített Shinobi Haderő Egyesített Shinobi Haderő

Hozzászólások: 2338



« Válasz #74 Dátum: 12 aug 26, 11:34:32 »

Minato kicsit túl fanolt... Hogy győzné már le Az 1. hokagét aki mellesleg a legerősebbnek lett kijelentve, sőt mivel ő osztotta szét a bijuukat a falvak közt, ezért képes volt elfogni is őket. Minatotól láttunk eddig pecsétet, rasengant meg teleportot. A rasengan kilőve hashi regenerációja miatt. A teleporttal csak késlelteti az elkerülhetetlent, a pecsételést meg nem számítanám nagy előnynek, mivel maga is belehal.
Naplózva
Oldalak: 1 ... 3 4 [5] 6 7 ... 12
  Nyomtatás  
 
Ugrás:  

 
A MySQL adatbázis használatával A PHP programnyelven íródott bluBlur Skin © 2006, hbSkins
Powered by SMF 1.1.21 | SMF © 2015, Simple Machines


A számláló indult: 2008.06.21.
Szabványos XHTML 1.0! Szabványos CSS!