24 jún 21, 21:22:42 *
Üdvözlünk, Vendég. Kérlek jelentkezz be vagy regisztrálj.

Jelentkezz be a felhasználóneveddel, jelszavaddal és add meg a munkamenet hosszát
Hírek: EZ A NARUTO-KUN RÉGI FÓRUMÁNAK ARCHÍVUMA.
 
   Főoldal   Súgó Keresés Bejelentkezés Regisztráció  
Szavazás
Kérdés: Szerinted ki(k) volt(ak) az eddigi legerősebb kagék?
Senju Hashirama (Első Hokage)
Senju Tobirama (Második Hokage)
Sarutobi Hiruzen (Harmadik Hokage)
Minato Namikaze (Negyedik Hokage)
Tsunade  (Ötödik Hokage)
Harmadik Kazekage (Sasori bábja)
Negyedik Kazekage (Gaara apja)
Gaara (Ötödik Kazekage)
Második Mizukage
Yagura (Negyedik Mizukage)
Mei Terumi (Ötödik Mizukage)
Harmadik Raikage
A  (Negyedik Raikage)
Muu (Második Tsuchikage)
Onoki ( Harmadik Tsuchikage)

Oldalak: 1 ... 5 6 [7] 8 9 ... 12
  Nyomtatás  
Szerző Téma: A legerősebb kagék  (Megtekintve 41309 alkalommal)
0 Felhasználó és 12 vendég van a témában
viktor6665
Osztag Vezető
*
Nem elérhető Nem elérhető

Akatsuki Akatsuki

Hozzászólások: 806



« Válasz #90 Dátum: 12 szep 01, 11:41:37 »

Én meg azt nem értem te ilyeneket honnan veszel, hogy ismeretlen kagék legyőznék, amikor el lett mondva, hogy ő a legerősebb taijutsu használó.
És csak azt próbáltam felvázolni, hogy mindig van egy magasabb erő.A kagék szintjén ő abszolút kiemelkedő tehetség. A mostaniaknak esélye sem lenne ellene 1v1-be.
Madarát meg azért hívtam kisebb istenségnek, mert nincs ellenfele jelen pillanatban és halhatatlan is.
Naplózva

Yamael
ANBU Kapitány
*
Nem elérhető Nem elérhető

Rejtett VérKöd Falu Rejtett VérKöd Falu

Hozzászólások: 1267



« Válasz #91 Dátum: 12 szep 01, 14:49:27 »

Hát erős, de hogy legjobb tai jutsus az messze nem lehet igaz. Én annyit láttam tőle hogy támad ész nélkül, ujjazgat, és ököllel üt. Lee és Gai ennek a százszorosát mutatta taijutsuba, a raikage előnye hogy ezt megspékeli ninjutsuval amivel ténylegesen pusztító támadásai vannak.
Ennyi erővel egyik kagéról sem tudunk semmit, csak a jelenlegi ötről meg az edp tenseiekről meg minatóról. De shodaimet és láttuk még harcban vagy tobiramát. Ennyi erővel mondhatnád hogy ők is senkik és a raikage alázná őket 1perc alatt.
Nincs infónk több mint a fele kagéról, tehát és ami van annak is fele edo tensei...(amit sokan gyengébbnek tudnak be mint az eredetit)
Naplózva

Felvonul a tenger népe: a cápa, a rája.
A reményhal meg utoljára
Domynyk
ANBU Kapitány
*
Nem elérhető Nem elérhető

Rejtett Köd Falu Rejtett Köd Falu

Hozzászólások: 1321


« Válasz #92 Dátum: 12 szep 23, 11:32:55 »

Ti milyen erősorrendet állítanátok fel a 3 mizukegéből? Ki lenne a legerősebb?
Naplózva
TsunadeHime
S-Osztályú gyilkoló ninja
*
Nem elérhető Nem elérhető

Egyesített Shinobi Haderő Egyesített Shinobi Haderő

Hozzászólások: 2116


King of Heroes


« Válasz #93 Dátum: 12 szep 23, 11:48:51 »

A legerősebb vagy a második vagy a negyedik lenne. A második a kagylós képessége miatt, a negyedik meg azért, mert Jinchuuriki volt. Mei is erős, csak vele az a gond, hogy a technikái nem minden esetben használhatóak. Pl. a lávát még Karin is kikerülte, a sav pedig inkább zárt helyen használható.
Naplózva

Aizen
Jounin
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 1044



« Válasz #94 Dátum: 12 szep 23, 12:41:37 »

Szerintem a 4. semmiképp, már csak azért sem, amiért kage szintű Jinchuuriki volt és ehhez képest genjutsuval irányították. Mellesleg Muu-t a 2. iktatta ki, amire gyanítom a 4. és az 5. Mizukage együtt se lett volna képes, így nálam mindenképpen ő a legerősebb Mizukage. Éljen Karizma-kapitány!  ikszdé
Naplózva
dreamfolow
Elit Jounin
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 1614


« Válasz #95 Dátum: 12 szep 23, 16:45:59 »

Hogyha most véletlen valaki elhalálozna a kagék közül.Kik lehetnének új kagék?
Konoha
Köd
Homok
Felhő
Szikla

Földről?xD (Bár ebből csak konohát ismerjük)
« Utoljára szerkesztve: 12 szep 23, 16:48:41 írta dreamfolow » Naplózva

TsunadeHime
S-Osztályú gyilkoló ninja
*
Nem elérhető Nem elérhető

Egyesített Shinobi Haderő Egyesített Shinobi Haderő

Hozzászólások: 2116


King of Heroes


« Válasz #96 Dátum: 12 szep 23, 16:53:22 »

Tsunade helyét Kakashi venné át. Ha ő is meghal, akkor ott van Naruto.
Ködrejteket talán Ao venné át.
Homoknál nem tudom mi történne, mert Gaara-n kívül egyik homokos sem Kage szintű. De talán Temari megbirkózna a feladattal.
Rejtett felhőt nem tudom kire bíznák  ikszdé Darui alkalmas lenne, de Kakashi-hoz hasonlóan ő sem az a tipikus "ülök egész nap a szobában és tologatom a papírokat" típus.
Onoki helyére nem tudom ki lenne alkalmas.

De szerintem Tsunadén kívül nem hal meg más Kage. Sőt, még az ő halála sem teljesen biztos.
Naplózva

Aizen
Jounin
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 1044



« Válasz #97 Dátum: 12 szep 23, 16:57:00 »

Gondolom Konohában Kakashi, vagy Naruto netán.
Homok: hát... Temari? Igazából jobban kinézem belőle, mint Kankuro-ból, bár lehet tévedek.
Szikla: Hát ez jó kérdés..  ikszdé A hegynyi szendvics hapsi talán.
Felhő: Bee a legalkalmasabb, vagy esetleg ha elvetemültek vagyunk, Darui
Köd: Kage nélkül marad... xD Na jó, Ao.

Nagy érvágás lenne minden nemzetnek Konohán kívül a kegéjuk elvesztése, a jelenlegieknél is gyengébb emberek vennék át a helyüket, a jelen karakter-ismereteink alapján. Utánpótlás nincs, szóval meg kell úszniuk, mert mi marad az országokból, ha nem?  Hmm? Bár... ha Madarát legyőzik onnantól nem is feltétlen kell majd Kage a faluk élére.
« Utoljára szerkesztve: 12 szep 23, 17:24:22 írta Aizen » Naplózva
Chakra
Adminisztrátor
*****
Nem elérhető Nem elérhető

Egyesített Shinobi Haderő Egyesített Shinobi Haderő

Hozzászólások: 23648



WWW
« Válasz #98 Dátum: 12 szep 25, 10:26:03 »

Moderátor:
Ez itt OFF.
Naplózva

"A mágia él. Az idők folyamán a helye változik, és velünk együtt növekszik. A mágia minden lehet, amit csak el tudsz képzelni. Végtelen sok módon felfoghatod... fényként, sötétségként, pirosként, vagy akár kékként. És szabadon él, akárcsak a Fairy Tail." - Makarov mester, Fairy Tail
YondaimeHokage
Újonc
*
Nem elérhető Nem elérhető

Rejtett Levél Falu Rejtett Levél Falu

Hozzászólások: 4


« Válasz #99 Dátum: 12 dec 04, 21:53:46 »

Szerintem Onoki és Muu egy szinten állnak. Elvileg az I. hokage a  legerősebb, de nekem dereng valami olyasmi h a 3. azt mondta hogy Minato volt a legerősebb hokage..??? de ez lehet hogy hülyeség...  Hmm?  Gondolkozik hiszen az 1. győzött Madara ellen, Minato pedig "csak"" megsebesítette...(márha az madara volt ?) egyenlőre Gaara apjáról és az erejéről elég keveset tudunk... a vashomokot irányító kazekage lehetett még erős...   Amúgy azt tudjuk, hogy az a mizukage (3.?)aki jinchuriki volt tudta- e irányítani a bijuu-ját?? (én úgy tudom hogy nem )
Naplózva

R.I.P. Hyuuga Neji Szomorú
""Nem a probléma a probléma. a probléma a hozzáállásod a problémához..Érted?""
/Captain Jack Sparrow/
TsunadeHime
S-Osztályú gyilkoló ninja
*
Nem elérhető Nem elérhető

Egyesített Shinobi Haderő Egyesített Shinobi Haderő

Hozzászólások: 2116


King of Heroes


« Válasz #100 Dátum: 12 dec 04, 21:57:00 »

Yagura- ról nem tudunk sokat. A képességeiből is eddig csupán a Víztükröt láthattuk, amely elméletileg képes visszafordítani bármilyen támadást.

Az az igazság, hogy a legerősebb Hokagénak Hiruzen, Minato  és Hashirama is egyaránt meg volt nevezve. Bár nem nehéz a sorrendet kialakítani: 1. Hashirama 2. Minato 3. Tsunade 4. Tobirama és az 5. Hiruzen ( sajnos a part II-ben nem szerepelhetett, így a part1 beli képességeire kell hagyatkozni)

Muu és Onoki pedig  messze nincsenek egy szinten.
Naplózva

rini67
Rikodu Sennin
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 3936


« Válasz #101 Dátum: 12 dec 07, 21:29:14 »

Én nem akarok sorrendet felállítani mert szerintem tulságosan keveset tudunk jelenleg Minatoról, Tobiramáról és Hiruzenről is. Az számomra is nyilvánvaló, hogy Hashirama lehet a legerősebb és Hiruzen azon szólása alapján amikor Minatot említi, számomra azt jeleni, hogy nála jobb Minato. Viszont Tobiramáról nagyon kevés az adat, így besorolni nem igazán lehetséges. Másrészt Hiruzenről sincs elég adat azon kívül, miszerint korának legerősebb kagéjaként hivatkoztak rá. Ezért nálam valahogy így nézne ki ez a sorrend.

Hashirama>>> Tobirama vagy Minato> Hiruzen és Tsunade
Naplózva
TsunadeHime
S-Osztályú gyilkoló ninja
*
Nem elérhető Nem elérhető

Egyesített Shinobi Haderő Egyesített Shinobi Haderő

Hozzászólások: 2116


King of Heroes


« Válasz #102 Dátum: 12 dec 07, 21:34:19 »

Ha arra alapozunk, hogy mit mondtak a szereplőlről, akkor a lista így néz ki:

1. Hiruzen ( állítólag ő volt a valaha élt legerősebb Kage és Hokage)
2. Hashirama ( Madara az egekig magasztalta )
3. Minato ( ő is volt már a legerősebbnek nevezve)
4. Tsunade ( a legerősebb nő, neki köszönheti Konoha a győzelmét a 2. háborúban)
5. Tobirama ( a legjobb Suiton használó, Edo tensei, tér- idő ninjutsu)

Ha arra alapozunk, hogy miket láttunk:

1. Hashirama
2. Minato
3. Tsunade
4. Hiruzen
5. Tobirama

( picit változtattam a múltkori listán)

Viszont ha Tobirama és Hiruzen képességei nem lennének ennyire ködösek Tsunadét talán megelőznék.
Naplózva

rini67
Rikodu Sennin
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 3936


« Válasz #103 Dátum: 12 dec 07, 21:50:31 »

Ez már számomra is jobban tetszik viszont Hiruzenről soha nem mondták, hogy a valaha élt legerősebb lett volna. Azt mondták, hogy a kora legerősebbje volt. Tehát még a 3. raikagénál is erősebbnek tartották. Gondolom nem közvetlenül az ereje miatt hanem figyelembe vették az eszét, intelligenciáját is. Ezt összesítve lehetett kora legerősebbje a többi kage előtt. Láttuk most már a többi, korába tartozó kagékat is és mit ne mondjak. Nem egy IQ bajnokok.
Naplózva
viktor6665
Osztag Vezető
*
Nem elérhető Nem elérhető

Akatsuki Akatsuki

Hozzászólások: 806



« Válasz #104 Dátum: 12 dec 07, 21:56:24 »

Tsunade nincs átlagos hokage szinten. Senkivel nem is láttuk komoly csatában 1v1-ben, legalábbis én nem emlékszem rá.
Ellenben Hiruzen nyomorékká tette Orochimarut legyengült vén korára, azt az Orochimarut akivel tsunade és jiraiya nem bírt. Tobirama pedig 12jonin szintű shinobit tartóztatott fel az első shinobi háborúban, hogy megmentse tanítványait és ő kezdett neki az edo tensei technikának is, ami később kinjutsu lett.
Naplózva

Oldalak: 1 ... 5 6 [7] 8 9 ... 12
  Nyomtatás  
 
Ugrás:  

 
A MySQL adatbázis használatával A PHP programnyelven íródott bluBlur Skin © 2006, hbSkins
Powered by SMF 1.1.21 | SMF © 2015, Simple Machines


A számláló indult: 2008.06.21.
Szabványos XHTML 1.0! Szabványos CSS!