24 jún 27, 19:12:01 *
Üdvözlünk, Vendég. Kérlek jelentkezz be vagy regisztrálj.

Jelentkezz be a felhasználóneveddel, jelszavaddal és add meg a munkamenet hosszát
Hírek: EZ A NARUTO-KUN RÉGI FÓRUMÁNAK ARCHÍVUMA.
 
   Főoldal   Súgó Keresés Bejelentkezés Regisztráció  
Szavazás
Kérdés: Szerinted ki(k) volt(ak) az eddigi legerősebb kagék?
Senju Hashirama (Első Hokage)
Senju Tobirama (Második Hokage)
Sarutobi Hiruzen (Harmadik Hokage)
Minato Namikaze (Negyedik Hokage)
Tsunade  (Ötödik Hokage)
Harmadik Kazekage (Sasori bábja)
Negyedik Kazekage (Gaara apja)
Gaara (Ötödik Kazekage)
Második Mizukage
Yagura (Negyedik Mizukage)
Mei Terumi (Ötödik Mizukage)
Harmadik Raikage
A  (Negyedik Raikage)
Muu (Második Tsuchikage)
Onoki ( Harmadik Tsuchikage)

Oldalak: 1 ... 7 8 [9] 10 11 12
  Nyomtatás  
Szerző Téma: A legerősebb kagék  (Megtekintve 41507 alkalommal)
0 Felhasználó és 2 vendég van a témában
barr4x
Újonc
*
Nem elérhető Nem elérhető

Rejtett Felhő Falu Rejtett Felhő Falu

Hozzászólások: 14


Leendő RaiKage


« Válasz #120 Dátum: 13 jan 03, 18:51:24 »

Nagyon nehéz kiválasztani kettőt közülük de talán mégis Hashiramat(Madara legyőzése, Fa elem használata stb.) és a Sandaime Raikaget( Csak ő képes megsebezni magát, erős védelem, még erősebb támadás) érzem a legerősebbnek.
Bár lehet a Raikage az elfogultság miatt is erősebbnek tűnhet  Nevet
Naplózva

Egy nap én leszek a Raikage és megküzdök Narutóval!
nclearu
ANBU újonc
*
Nem elérhető Nem elérhető

Rejtett Köd Falu Rejtett Köd Falu

Hozzászólások: 389



« Válasz #121 Dátum: 13 jan 07, 00:41:13 »

Amúgy az egyetlen ok amiért az ilyen "legerősebb"-szavazásokat nem tartom túl só ötletnek, hogy többnyire népszerűségi versenybe fordulnak át
kitűnő példa erre hogy Gaarának több szavazata van mint a Harmadik meg Negyedik Kazekagénak együttesen de még Tobiramánál is  *facepalm*
Naplózva

TsunadeHime
S-Osztályú gyilkoló ninja
*
Nem elérhető Nem elérhető

Egyesített Shinobi Haderő Egyesített Shinobi Haderő

Hozzászólások: 2116


King of Heroes


« Válasz #122 Dátum: 13 jan 07, 11:33:03 »

Talán azért, mert Gaara erősebb náluk?
Naplózva

nclearu
ANBU újonc
*
Nem elérhető Nem elérhető

Rejtett Köd Falu Rejtett Köd Falu

Hozzászólások: 389



« Válasz #123 Dátum: 13 jan 07, 13:51:01 »

Azt hittem, hogy az még a legelszántabb Gaara fangirlök/boyok számára is egyértelmű, hogy vashomok>>>homok de lehet, hogy túlértékeltem egy pár embert (erősen hajlamos vagyok rá)
Tobiramáról a mai napig keveset tudunk de elnézve a klánját meg a technikáit erősen kétlem, hogy Gaara lenyomná...
Naplózva

TsunadeHime
S-Osztályú gyilkoló ninja
*
Nem elérhető Nem elérhető

Egyesített Shinobi Haderő Egyesített Shinobi Haderő

Hozzászólások: 2116


King of Heroes


« Válasz #124 Dátum: 13 jan 07, 14:20:04 »

Hát rám aztán nem foghatod, hogy Gaara fanboy lennék, mert nem vagyok az.
Viszont az egyáltalán nem egyértelmű, hogy a vashomok erősebb, mint Gaara chakrával felerősített homokja. Sakura, chuunin létére, úgy játszadozott a vashomokkal, mintha egyáltalán nem esne nehezére.
Bár az öklein kívűl semmifajta védelme nem volt a technika ellen, mégis képes volt sikeresen kitérni előle, illetve védekezni ellene. És mindezt Chiyo segítsége nélkül tette.
Gaara pedig jóval Sakura szintje fölött áll. Aki képes Tsunamikat létrehozni a semmiből az legyen már erősebb, mint a Vashomok.

És igen, ahogy mondod, túl keveset tudunk Tobirama- ról ahhoz, hogy felbecsülhessük az erejét. Éppen ezért az "erősen kétlem" érv nem igazán állja meg a helyét.
« Utoljára szerkesztve: 13 jan 07, 14:46:34 írta TsunadeHime » Naplózva

nclearu
ANBU újonc
*
Nem elérhető Nem elérhető

Rejtett Köd Falu Rejtett Köd Falu

Hozzászólások: 389



« Válasz #125 Dátum: 13 jan 07, 20:44:57 »

Idézet
Bár az öklein kívűl semmifajta védelme nem volt a technika ellen, mégis képes volt sikeresen kitérni előle, illetve védekezni ellene. (...) Gaara pedig jóval Sakura szintje fölött áll (...)
ez 3 dolog miatt történt meg
1 Sakura kitérésre és erős ütésekre gyúrt 2 évig
2 mikor ez történt a vashomok pont megkeményedett állapotban volt
3 Sasori közvetetten irányította a vashomokot... te komolyan úgy gondolod Sandaime homokkontrollja akiről vagy tízszer elmondták, hogy a legerősebb Kazekage volt a történelem során tényleg azon a szinten volt mint Sasorié?
amúgy meg ABClogika értelmetlen ilyen eltérő harcistílusú embereknél... Gaara nem fog tudni elugrálni mint Sakura...
Tobiról akármilyen keveset tudunk, azalapján hogy Senju, Hokage, ET alkotó/használó simán Gaara felé lehet helyezni...
« Utoljára szerkesztve: 13 jan 07, 20:45:29 írta nclearu » Naplózva

Johni
Akadémiai tanuló
*
Nem elérhető Nem elérhető

Akatsuki Akatsuki

Hozzászólások: 48


Hivatásos Pein fan :D.


« Válasz #126 Dátum: 13 jan 07, 21:03:39 »

Nem hogy a Sandaime raikaget, már At se tudja megsebezni, Minatonak semmi támadóereje nincs... Nevet
Naplózva

\\\"És most a világ megismeri a fájdalmat... Shinra Tensei.\\\"
TsunadeHime
S-Osztályú gyilkoló ninja
*
Nem elérhető Nem elérhető

Egyesített Shinobi Haderő Egyesített Shinobi Haderő

Hozzászólások: 2116


King of Heroes


« Válasz #127 Dátum: 13 jan 07, 21:08:08 »

Idézet
Bár az öklein kívűl semmifajta védelme nem volt a technika ellen, mégis képes volt sikeresen kitérni előle, illetve védekezni ellene. (...) Gaara pedig jóval Sakura szintje fölött áll (...)
ez 3 dolog miatt történt meg
1 Sakura kitérésre és erős ütésekre gyúrt 2 évig
2 mikor ez történt a vashomok pont megkeményedett állapotban volt
3 Sasori közvetetten irányította a vashomokot... te komolyan úgy gondolod Sandaime homokkontrollja akiről vagy tízszer elmondták, hogy a legerősebb Kazekage volt a történelem során tényleg azon a szinten volt mint Sasorié?
amúgy meg ABClogika értelmetlen ilyen eltérő harcistílusú embereknél... Gaara nem fog tudni elugrálni mint Sakura...
Tobiról akármilyen keveset tudunk, azalapján hogy Senju, Hokage, ET alkotó/használó simán Gaara felé lehet helyezni...

1. Ez igaz.
2. Igen, egyszer. Viszont ha visszaolvasos a harcot láthatod, hogy 1 esetben a vashomok olyan alakot őltött, mint egy kisebb  tüskeerdő.
3. Mondtam én, hogy Sasori jobban irányította a vashomokot? Én úgy emlékszem, hogy össz- vissz kétszer mondták el róla, hogy ő volt a legerősebb Kazekage. Egyszer 1 jounin, egyszer pedig talán Chiyo vagy maga Sasori. Amúgy Sasiru egész fiatal volt, amikor legyőzte őt Mosolyog
Gaara-nak miért kellene elugrálnia? A védelme automatikus, a legkisebb erőfeszítést sem kell megtennie a védekezésre. A vashomok meg amúgy is sokkal nehezebb, mint Gaara homokja. Tehát Gaara gyorsabban támadhat, mint a Sandaime.
Naplózva

Fed
Chuunin
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 171


« Válasz #128 Dátum: 13 jan 07, 21:47:38 »

Na igen,Gaara valószínűleg már túltett az eddigi összes Kazekagén,ennek elég ékes bizonyítéka,hogy az apját elég könnyen eltiporta(ha jól emlékszem xP)...szóval alig ha hinném,hogy a vashomok kifogna rajta...
Naplózva

nclearu
ANBU újonc
*
Nem elérhető Nem elérhető

Rejtett Köd Falu Rejtett Köd Falu

Hozzászólások: 389



« Válasz #129 Dátum: 13 jan 07, 22:16:37 »

1. Ez igaz.
2. Igen, egyszer. Viszont ha visszaolvasos a harcot láthatod, hogy 1 esetben a vashomok olyan alakot őltött, mint egy kisebb  tüskeerdő.
3. Mondtam én, hogy Sasori jobban irányította a vashomokot? Én úgy emlékszem, hogy össz- vissz kétszer mondták el róla, hogy ő volt a legerősebb Kazekage. Egyszer 1 jounin, egyszer pedig talán Chiyo vagy maga Sasori. Amúgy Sasiru egész fiatal volt, amikor legyőzte őt Mosolyog
2 a tüskeerdő is szilárd volt és ott is a sebességének meg a reflexeinek köszönhette az életét Gaara ilyen téren 0 (a harc alatt egyedül akkor használta normális homokként mikor az anya meg az apa bábút használhatatlanná tette)
3 mind1
Idézet
Gaara-nak miért kellene elugrálnia? A védelme automatikus, a legkisebb erőfeszítést sem kell megtennie a védekezésre. A vashomok meg amúgy is sokkal nehezebb, mint Gaara homokja. Tehát Gaara gyorsabban támadhat, mint a Sandaime.
Azért kell elugrálnia mert a vas át fogja törni a homokot, de még ha nem is tudná áttörni akkor is be tudna szivárogni mint Deidara aranyos kis csekélységei (bár ez fordítva viszont pont nem fog megtörténni mivel a homok nem megy át vason... sosem voltam jó fizikából de ezt még én is megmondom) ami meg a sebességet illeti mindegy, hogy milyen gyorsan támad Gaara vagy mennyivel gyorsabb a homokja (már ha tényleg gyorsabb). Lee kb 20x olyan gyorsan mozgott mint Gaara homokja. Mit ért vele? Nem sokat...
Naplózva

Johni
Akadémiai tanuló
*
Nem elérhető Nem elérhető

Akatsuki Akatsuki

Hozzászólások: 48


Hivatásos Pein fan :D.


« Válasz #130 Dátum: 13 jan 08, 20:08:04 »

Ebben az esetben viszont naon is jól jön a sebesség, mivel nem láttuk hogy a sandaime tudta volna manipulálni a Vashomokot így csak annyit tudunk róla amennyit Sasori mutatott, és az bajnyi kevés lenne Gaara ellen.Mire elkezdené ott összeszedni, megformázni, meg támadni vele, addig Gaara szétroppantaná.

Másrészről, viszont ez nem a való világ, ez Anime, és a chakra pajzs is kifogta a satetsut, mellesleg Gaara homokja is kifogta a senbonokat, na meg az Amaterasut is, így kifogná a satetsut is...ez nem hétköznapi homok, mert akkor minden átmenne rajta xD
Szal amennyit mutatott a Sandaime kazekage, az bajnyi kevés lenne ez ellen a Gaara elen xD
Naplózva

\\\"És most a világ megismeri a fájdalmat... Shinra Tensei.\\\"
nclearu
ANBU újonc
*
Nem elérhető Nem elérhető

Rejtett Köd Falu Rejtett Köd Falu

Hozzászólások: 389



« Válasz #131 Dátum: 13 jan 08, 21:49:38 »

Figyeld meg Sasori arckifejezését az alatt a harc alatt... Kb olyan "hááát... pont uncsizom úgyhogy oké leállok bábozni veletek" volt...
A másik meg az, hogy az egy báb volt... xd ok, hogy ugyanazok a technikák de ha jobban belegondolsz még sem ugyanazon a szinten működnek...
« Utoljára szerkesztve: 13 feb 01, 13:16:12 írta nclearu » Naplózva

TsunadeHime
S-Osztályú gyilkoló ninja
*
Nem elérhető Nem elérhető

Egyesített Shinobi Haderő Egyesített Shinobi Haderő

Hozzászólások: 2116


King of Heroes


« Válasz #132 Dátum: 13 jan 08, 22:09:22 »

Sasori arckifejezése nekem inkább az sugallta, hogy " Ba_dmeg, egy tini csaj meg egy vénasszony erősebb nálam"  Pontosan Az egész harc alatt Sakura képességeit dícsérte. ( Ahogy Chiyo is )

A Sandaime vashomokja nem hinném, hogy át tud hatolni Gaara chakrával felerősített védelmén. Ha Deidara bombája nem volt képes felrobbantani a falut védelmező homokpajzsott, akkor valószínűleg Gaara homokján sem tud áthatolni.

Amúgy ha jól sejtem semmi bizonyíték nincs arra, hogy a Sandaime tudott volna repülni. Gaara már ezért is előnyben van.
Naplózva

nclearu
ANBU újonc
*
Nem elérhető Nem elérhető

Rejtett Köd Falu Rejtett Köd Falu

Hozzászólások: 389



« Válasz #133 Dátum: 13 jan 08, 23:06:31 »

Olvasd vagy nézd vissza azt a küzdelmet... a vashomok elég sokat mozog a levegőben simán meg tudja csinálni azt mint Gaara csak nem homokból, hanem vasból... ami Deidara bombáját illeti az 1 darab C3 (ha jól emlékszem) volt... 10et már nem bírt volna kivédeni Gaara... és a vashomoknak alapból nem kell annyi felkészülési idő ráadásul simán megsoroz akárkit... na mind1 úgyis hiába beszélek xd...
Naplózva

rini67
Rikodu Sennin
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 3936


« Válasz #134 Dátum: 13 jan 09, 01:25:44 »

Az a vashomok a 3. Kazekagénál ugyan úgy chakrát tartalmaz mint Gaara homokja. Ha nem így lenne akkor nem is tudta volna mozgatni, sőt formálni annak alakját.
Naplózva
Oldalak: 1 ... 7 8 [9] 10 11 12
  Nyomtatás  
 
Ugrás:  

 
A MySQL adatbázis használatával A PHP programnyelven íródott bluBlur Skin © 2006, hbSkins
Powered by SMF 1.1.21 | SMF © 2015, Simple Machines


A számláló indult: 2008.06.21.
Szabványos XHTML 1.0! Szabványos CSS!