24 jún 27, 18:52:46 *
Üdvözlünk, Vendég. Kérlek jelentkezz be vagy regisztrálj.

Jelentkezz be a felhasználóneveddel, jelszavaddal és add meg a munkamenet hosszát
Hírek: EZ A NARUTO-KUN RÉGI FÓRUMÁNAK ARCHÍVUMA.
 
   Főoldal   Súgó Keresés Bejelentkezés Regisztráció  
Szavazás
Kérdés: Szerinted ki(k) volt(ak) az eddigi legerősebb kagék?
Senju Hashirama (Első Hokage)
Senju Tobirama (Második Hokage)
Sarutobi Hiruzen (Harmadik Hokage)
Minato Namikaze (Negyedik Hokage)
Tsunade  (Ötödik Hokage)
Harmadik Kazekage (Sasori bábja)
Negyedik Kazekage (Gaara apja)
Gaara (Ötödik Kazekage)
Második Mizukage
Yagura (Negyedik Mizukage)
Mei Terumi (Ötödik Mizukage)
Harmadik Raikage
A  (Negyedik Raikage)
Muu (Második Tsuchikage)
Onoki ( Harmadik Tsuchikage)

Oldalak: 1 ... 8 9 [10] 11 12
  Nyomtatás  
Szerző Téma: A legerősebb kagék  (Megtekintve 41502 alkalommal)
0 Felhasználó és 4 vendég van a témában
Johni
Akadémiai tanuló
*
Nem elérhető Nem elérhető

Akatsuki Akatsuki

Hozzászólások: 48


Hivatásos Pein fan :D.


« Válasz #135 Dátum: 13 jan 09, 17:01:06 »

Nclearu:
egyrész az Edo tök olyan mint a rendes életben lévő ember, mert ugyanaz a lelkük, csak éppen sebezhetetlen.
A másik hogy ott még Sarutobi volt a nagy arc, és őt tápolták, csak utána találta ki Kishi ezt az egész Hashirama milyen nagy arc dolgot(ez baki xD)
Sasori mindig unott fejet vág xD

És elmondok egy variációt kb.: mi lenne a Gaara vs Sandaime xD:
Na Gaara érzékelni tudja hol van, és a homokkal ugyanúgy képes lenne egy olyan kombot adni neki mint amit adott Kimimaronak(homokzuhany, stb... biztos emlékszel) itt eleve semmit nem tudna tenni, mert nem láttunk tőle védelmi technikát...(és ez csak egy a sok variáció közül)
Mellesleg sztem te nézd meg a Gaara vs Kagekat, és akk lehet hogy belátod hogy amennyit mutatott a Sandaime semmi esélye nem lenne!
Naplózva

\\\"És most a világ megismeri a fájdalmat... Shinra Tensei.\\\"
VIPERA
Gennin
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 55


You challenge me mortal?


« Válasz #136 Dátum: 13 jan 09, 19:22:25 »

Husi és Tobirama. Persze mindegyik jelölt kemény meg minden, de oka van (valami biztos x D), hogy Hashirama lenyomta Madara-t és Tobirama meg tér-idő és Edo Tensei technikával rohangál (bár csak kezdetleges ahogy mondták) x D
Naplózva

"Brothers everywhere raise your hands into the air. We're warriors... warriors of the world! Our destiny to die in war"
STM
Shinobi no Megami
*
Nem elérhető Nem elérhető

Egyesített Shinobi Haderő Egyesített Shinobi Haderő

Hozzászólások: 4579

Alkalmilag felbukkanó kísértet


« Válasz #137 Dátum: 13 jan 10, 18:47:24 »

Nekem is van egy kezdetleges téridő-jutsum. Elmutatok pár kézjelet, és máris másodpercekkel elöbbre vagyok az időben, másodpercekkel mint mielött mutogatni kezdtem őket.
« Utoljára szerkesztve: 13 jan 10, 18:51:28 írta STM » Naplózva
nclearu
ANBU újonc
*
Nem elérhető Nem elérhető

Rejtett Köd Falu Rejtett Köd Falu

Hozzászólások: 389



« Válasz #138 Dátum: 13 jan 10, 20:21:25 »

Az a baj, hogy Sandaime featless... tehát olyan emberekkel akik csak valós mangatettekre alapoznak és amit szereplőktől hallunk azt alapból hülyeségnek tekintik, erről hülyeség vitatkoznom mert úgyis Sasori bábjával tekintitek egyenrangúnak, ami elég nagy baromság de mind1...
« Utoljára szerkesztve: 13 feb 03, 23:08:33 írta nclearu » Naplózva

STM
Shinobi no Megami
*
Nem elérhető Nem elérhető

Egyesített Shinobi Haderő Egyesített Shinobi Haderő

Hozzászólások: 4579

Alkalmilag felbukkanó kísértet


« Válasz #139 Dátum: 13 jan 10, 20:32:10 »

Sarutobi-sensei öreg volt. Ha csak azt látjuk tőle amit mutatott, de ötször ekkora chakra készlettel, gyorsabban, nagyobb, erösebb, és több jutsuval (ugyanezekkel, csak többször, erösebben, és gyorsabban ynomva őket) máris sokkal közelebb kerül Hashirama szintjéhez. Meg azt sem árt fiyelembe venni, hogy Orochimaru sebessége és ereje elég volt ahhoz, hogy fizikai harcba bocsátozzon a négyfarú kyuubi-NArutoval, ami azért nem semmi, és Sarutobi, ha Oro nem is hajtotta túl magát, de tartotta vele a lépést.
Naplózva
Hiei D. Legend
Moderátor
*****
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 7003


A sötét nagyúr vissza tértxD


« Válasz #140 Dátum: 13 jan 10, 21:12:57 »

Nehéz kérdés nem is merek szavazni. Az első Hokagét nem tudom egyenlőre hova tenni. Az erejéből még nem láttunk eleget csak "pletykákat" hallottunk. Ha valóban annyira páratlan regenerációval rendelkezett akkor nem tudom, hogy megtudná-e bármelyik kage ölni. Ha elég a lepecsételése is akkor szerintem 4. hokage a legerősebb a sebessége és tudása messze kimagasló. Még a faelem se lenne elég ellene maximum, ha az első tud valami nagyon durva önvédelmi módot vele. Lefogni nem lehetne Yondaimet.
A második Hokage sötétség technikája is elgondolkodtató. Nem tudom a jutsu korlátait, ha nem lehet megtörni csak a létrehozó megsebzésével akkor, ha nem jelölik meg pecséttel ő is megfingatna sok mindenkit.
Az öreg Sarutobi meg halálán képes volt harcolni Oro ellen, még ha a mostani szinthez képest más harcot is láttunk elég összetett volt. Ő ismeri az összes Kage tudását így nem igen érheti meglepetés ez meg igen nagy fegyver tény.
A véleményem az, hogy mindenki kikapna valaki ellen, de nem tudom ki kapna ki a legkevesebbszer. Tsunadét hanyagoljuk ő nem harc miatt lett Hokage. Teljesen másban áll mindenki felett.
Naplózva

Asszony: Ritli-sama Kölykök: Minagi, Hanii
Padavanom: Sabaku Tiszteletbeli tanítványom: Chakra Szolgám: Csibe
viktor6665
Osztag Vezető
*
Nem elérhető Nem elérhető

Akatsuki Akatsuki

Hozzászólások: 806



« Válasz #141 Dátum: 13 ápr 24, 21:50:56 »

Hát, amint láthattuk a mangában az a 1000kezű Buddhaszobor, ami akkora mint egy hegység még a full susanoos kyuubit is lenyomta, szóval egyértelmű, hogy Hashirama a legerősebb. A fa elemnek úgy látszik nincsenek korlátai.
Naplózva

nclearu
ANBU újonc
*
Nem elérhető Nem elérhető

Rejtett Köd Falu Rejtett Köd Falu

Hozzászólások: 389



« Válasz #142 Dátum: 13 ápr 26, 10:55:12 »

"egyértelmű, hogy Hashirama a legerősebb"
egyedül Hashit meg Tsunadét láttuk szóval nem olyan egyértelmű
« Utoljára szerkesztve: 13 ápr 26, 10:55:44 írta nclearu » Naplózva

kisama
Akadémiai tanár
*
Nem elérhető Nem elérhető

Szökött Shinobi Szökött Shinobi

Hozzászólások: 253


Made in China :P ("Basszus")


« Válasz #143 Dátum: 13 máj 10, 17:45:03 »

Én a 3. raikagéra gondoltam, mivel amint láthattuk, naruto is csak úgy tudta legyőzni, hogy a rasengannal nekilökte a saját kezét a mellkasának...
A Rasen-shurikennel semmire sem ment ellene, és még egy nagyon vastag sziklafalon is könnyedén áttört.
Kifogástalan védelme, és támadása volt.
Naplózva

viktor6665
Osztag Vezető
*
Nem elérhető Nem elérhető

Akatsuki Akatsuki

Hozzászólások: 806



« Válasz #144 Dátum: 13 máj 10, 18:32:49 »

egyedül Hashit meg Tsunadét láttuk szóval nem olyan egyértelmű
Ezt nem igazán értem, kifejtenéd?
Naplózva

kisama
Akadémiai tanár
*
Nem elérhető Nem elérhető

Szökött Shinobi Szökött Shinobi

Hozzászólások: 253


Made in China :P ("Basszus")


« Válasz #145 Dátum: 13 máj 10, 18:35:22 »

Nem tudunk a többi  hokagéról annyit, hogy megállapíthassuk hogy hashirama volt a legerősebb...
Naplózva

Shiro
Moderátor
*****
Nem elérhető Nem elérhető

Rejtett Hó Falu Rejtett Hó Falu

Hozzászólások: 7523


may the force be with you


WWW
« Válasz #146 Dátum: 13 máj 10, 23:40:12 »

Kb csak annyit, hogy lenyomta Madarát. Aki a Kyuubival együtt Hashi ellen teljes gőzzel ment, az öt Kagét meg félgőzzel lazán alázta.

 
Naplózva

nclearu
ANBU újonc
*
Nem elérhető Nem elérhető

Rejtett Köd Falu Rejtett Köd Falu

Hozzászólások: 389



« Válasz #147 Dátum: 13 máj 11, 10:05:09 »

Kb csak annyit, hogy lenyomta Madarát. Aki a Kyuubival együtt Hashi ellen teljes gőzzel ment, az öt Kagét meg félgőzzel lazán alázta.

félgőzzel ment vagy sem a Hashi elleni Madara egy nulla volt az Edóshoz képes

arra pedig semmi logikus (nem plothoz köthető) bizonyíték nincs h a 2. 3. 4. nem tudta volna lenyomni Madarát

az egyetlen ok amiért 95% h tényleg takarmányok lesznek az hogy ha a hypejukhoz méltó erőt képviselnének akkor Madara úgy kikapna mint a sz*r (flémeljetek nyugottak )

EDIT: omg most vettem észre h Tsunadének több szavazata van mint Tobiramának Lol
« Utoljára szerkesztve: 13 máj 11, 10:06:49 írta nclearu » Naplózva

kisama
Akadémiai tanár
*
Nem elérhető Nem elérhető

Szökött Shinobi Szökött Shinobi

Hozzászólások: 253


Made in China :P ("Basszus")


« Válasz #148 Dátum: 13 máj 11, 13:46:49 »

Na ja....
Én Tsunadét nem tartom olyan erősnek, mivel csak az ereje nagy, és jó az orvosi jutsukban.
Amikor Pein leigázta Konohát, és naruto megérkezett, akkor naruto mentette meg Tsunadét, mivel tehetetlen volt Peinnel szemben...
Naplózva

TsunadeHime
S-Osztályú gyilkoló ninja
*
Nem elérhető Nem elérhető

Egyesített Shinobi Haderő Egyesített Shinobi Haderő

Hozzászólások: 2116


King of Heroes


« Válasz #149 Dátum: 13 máj 11, 13:55:33 »

Itt nem igazán arról van szó, hogy tehetetlen volt-e vagy sem. Hokageként az volt a dolga, hogy a falusiak életét megmentse és nem az, hogy vakon belerohanjon egy harcba amelyet valószínűleg nem tudott volna megnyerni.

Azzal, hogy a háttérből figyelte az eseményeket és folyamatosan gyógyított, Konoha nagyobb hasznát vette, mintha nyíltan szembeszállt volna Pain-el és elbukott volna, mint Jiraiya.

Amúgy meg azért kellett megmenteni őt, mert felhasználta az összes chakráját a falusiak életének megvédésére.
Naplózva

Oldalak: 1 ... 8 9 [10] 11 12
  Nyomtatás  
 
Ugrás:  

 
A MySQL adatbázis használatával A PHP programnyelven íródott bluBlur Skin © 2006, hbSkins
Powered by SMF 1.1.21 | SMF © 2015, Simple Machines


A számláló indult: 2008.06.21.
Szabványos XHTML 1.0! Szabványos CSS!