24 szep 28, 04:09:16 *
Üdvözlünk, Vendég. Kérlek jelentkezz be vagy regisztrálj.

Jelentkezz be a felhasználóneveddel, jelszavaddal és add meg a munkamenet hosszát
Hírek: EZ A NARUTO-KUN RÉGI FÓRUMÁNAK ARCHÍVUMA.
 
   Főoldal   Súgó Keresés Bejelentkezés Regisztráció  
Oldalak: 1 ... 424 425 [426] 427 428 ... 432
  Nyomtatás  
Szerző Téma: Család, barátok...  (Megtekintve 785038 alkalommal)
0 Felhasználó és 9 vendég van a témában
drszabi
Elit Jounin
*
Nem elérhető Nem elérhető

Rejtett Eső Falu Rejtett Eső Falu

Hozzászólások: 1965


Kriminál pszichológus Vallás: mugen


« Válasz #6375 Dátum: 13 feb 04, 19:53:12 »

Üdv köztünk Éjfél. Nevet Egyébként akkor most a pettel meg a csigusszal egy kategóriában vagy? Mmint az aláírásomba befirkantanálak valami néven. x)

Na gyűljön mindenki a pályára, kezdődik a mutatványom lassan. Ritli-hime remélem büszke leszel rám.

Indulhatok?
*még mielőtt elhinnétek, kartonpapírból sináltam magamnak a járművet, mert Ritli-hime egy rózsaszín valamivel szúrta ki a szemem  Durci Ez meg van egy olyan érzésem, hogy mire eljutok a végére a tüzes karikák leégetik a fenekem alól. ikszdé*
Naplózva

Feleségem: hanii Szeretet; Gyermekeim: Lina Lisana, AyaseAkami, Neirda; Anyósom: Ritli-hime; Apósom: Hiei-sama; Sógornőm: Minagi-san;
 Mesterem: heo; Tanítványom: Tsunadehime; Petem: D3VON; Ritli-hime csigusza _@/°°
Hidetada
Kezdő Jounin
*
Nem elérhető Nem elérhető

Egyesített Shinobi Haderő Egyesített Shinobi Haderő

Hozzászólások: 555


I love you spagetti Vallás: mugen


WWW
« Válasz #6376 Dátum: 13 feb 04, 19:56:28 »

Cöh most még menő vagy de ha továbbfejlődök Monfernová akkor bajban leszel Nevet elfoglak verni ikszdé megtanulom a mach punchot és edzésen legyalázlak Nyelvesít ikszdé nem beszélve arról, hogy 36-s szinten Infenape-é változok és megtanulom a close combatot nah menekülj ikszdé
Naplózva

Pokémon trainerem akit eljuttatok a Sinnoh ligáig: Lina Lisana
Mesterem: Hiname Shion
Éjfél
S-Osztályú gyilkoló ninja
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 2089



« Válasz #6377 Dátum: 13 feb 04, 19:58:24 »

Üdvözöllek.
Megtörtént a lovaggá ütésem, tehát én egy lovagi szobalány vagyok, nemesi családból. Akkor gondold át hova tartozom. Igaz Ritli-Úrnőm? *Az orra alatt dörmögi*Rejtett képességeimről pedig még munkáltatóm sem tud. *cinkosan mosolyog*
Naplózva
Minagi
Naruto-Kun Fórum Hippije
*
Nem elérhető Nem elérhető

Rejtett Homok Falu Rejtett Homok Falu

Hozzászólások: 6681


Mini-chan ◕.◕ (Mini Mignon)


WWW
« Válasz #6378 Dátum: 13 feb 04, 20:02:26 »

Mini-chan, hogy mondhatsz ilyet? O_O Na jó tényleg át kell váltanom gonosz Ritlibe, nem hagyhatom, hogy így beszélj velem! Sütit azért nem kapsz, mert én se kaptam kakaót te kis hálátlan. Ideértél a házamhoz, aztán be se jöttél, hogy meglátogasd anyád, hanem inkább elhúztál haza a diszkófényes uradhoz. Mondhatom szép. Aztán még vissza is dumálsz nekem. Nemhogy sütit nem kapsz, még roston sült hippit se. (bazsalikommal)
Inkább én beszéljek veled így mint egy szobalány vagy más befogadott teremtményed.  Durci
Én küldtem kakaót, csak nem tudtam mitévő legyek, bocsáss meg jó anyám, máskor nem fordulhat elő ez, ígérem nem is fog.
De hogy megfosztasz a hippiktől... Sír Képes vagy erre? Oh anyám, most olyan büszke vagyok rád, tényleg vissza tértél régi önmagadhoz, de még egyszer ne foszd meg a lányodat a jótól.
Férjem meg nem diszkófényes, az az időszak elmúlt, de jó kor volt, főleg a hippikkel... Oh miután jól megsütöttük őket.  Pirul

Üdv közöttünk Éjfél.  bye bye
Naplózva


Kirito
Chuunin
*
Nem elérhető Nem elérhető

Egyesített Shinobi Haderő Egyesített Shinobi Haderő

Hozzászólások: 138

Dead


« Válasz #6379 Dátum: 13 feb 04, 20:10:55 »

Üdv Köztünk, Éjfél.   bye bye  Pontosan

Ó igen, Hide-kun?  Te még nem tudod mit tudok, és mit nem  Ördögi Az edzéseken a felét sem mutatom meg. SOHA! Mosolyog Úgy hiszem agyon gyalullak. Akármit tanulhatsz, én nyerek. Te alantas pff. ( ikszdé Nem bírom már ) Úgy hiszed nyerhetsz ellenem? Akármikor? Naiv, kicsi, majomszerű lényecske.  ( *fennthordja az orrát* ) De nembaj, majd még minden eldől. Kihívlak a mostani formádban!  (Lolmár xD) Készülj a vereségre! (PÜ-ben megbeszéljük az eredményeket , satöbbi .Már ha írsz majd xD)
Naplózva


Gazdám: Lina Lisana (Én a hű pokemon) Mesterem: Hiname Shion
Petem:(Csincsillám)  dreamfolow Akinek a második leghűbb társa vagyok: Hidetada

Járd végig az utam. Botladozz mindenhol ahol én. Utána ítélkezhetsz felettem. És kész:) "Sírj. Könyörögj. De nem érdekel, véged"!
Hidetada
Kezdő Jounin
*
Nem elérhető Nem elérhető

Egyesített Shinobi Haderő Egyesített Shinobi Haderő

Hozzászólások: 555


I love you spagetti Vallás: mugen


WWW
« Válasz #6380 Dátum: 13 feb 04, 20:15:54 »

jelenlegi formámban még nem lennék képes legyőzni téged de még ha második formámba sem még akkor is Infernapeként szét aláználak ikszdé sajnálom de egy Infernape ellen nincsen esélyed ikszdé majd ha megtanulom a flare Blitz-t akkor megtudod ikszdé ezért is vagy a második leghűbb társam nem pedig az első Nyelvesít
Naplózva

Pokémon trainerem akit eljuttatok a Sinnoh ligáig: Lina Lisana
Mesterem: Hiname Shion
Kirito
Chuunin
*
Nem elérhető Nem elérhető

Egyesített Shinobi Haderő Egyesített Shinobi Haderő

Hozzászólások: 138

Dead


« Válasz #6381 Dátum: 13 feb 04, 20:21:01 »

Te nagyon, nagyon rosszul hiszel mindent:(  Sajnálatos módon csak be kell vetnem a "limicus Infernia" képességem, és vesztettél(Jelenleg). Később se lesz máshogy, esetleg hozzácsapok egy két mérgezett tű-t, meg pár bájitalt. ikszdé Valdd be, Hide-kun. Nyerni fogok mindenképp . (Hátbatámadós csókamanus) (Vagy ha nem , akkor is xD)
Naplózva


Gazdám: Lina Lisana (Én a hű pokemon) Mesterem: Hiname Shion
Petem:(Csincsillám)  dreamfolow Akinek a második leghűbb társa vagyok: Hidetada

Járd végig az utam. Botladozz mindenhol ahol én. Utána ítélkezhetsz felettem. És kész:) "Sírj. Könyörögj. De nem érdekel, véged"!
Hidetada
Kezdő Jounin
*
Nem elérhető Nem elérhető

Egyesített Shinobi Haderő Egyesített Shinobi Haderő

Hozzászólások: 555


I love you spagetti Vallás: mugen


WWW
« Válasz #6382 Dátum: 13 feb 04, 20:24:25 »

Sajnálom de nagyon nagyon elvagy tévedve ikszdé de rád hagyom hiszen csak sajnálni lehet téged Nyelvesít Inkább majd akkor mikor Infernape leszek küzdünk meg egymással. kiderül majd ki az erősebb Nevet
Naplózva

Pokémon trainerem akit eljuttatok a Sinnoh ligáig: Lina Lisana
Mesterem: Hiname Shion
STM
Shinobi no Megami
*
Nem elérhető Nem elérhető

Egyesített Shinobi Haderő Egyesített Shinobi Haderő

Hozzászólások: 4579

Alkalmilag felbukkanó kísértet


« Válasz #6383 Dátum: 13 feb 04, 20:26:49 »

Példát statuálok Kiriton, legalább ez az élmény fejleszzeni vágyott gonoszsága fejlödésére katalizátorként hathat. De a pokemonok nem tul szivosak mondjuk, semmi kedvem finpmkodni vele. Viszont ha rábiznám a csics... Tanitványaim egyikére.. Gyerünk, erre járó tanitvány, csibész!
Naplózva
Hidetada
Kezdő Jounin
*
Nem elérhető Nem elérhető

Egyesített Shinobi Haderő Egyesített Shinobi Haderő

Hozzászólások: 555


I love you spagetti Vallás: mugen


WWW
« Válasz #6384 Dátum: 13 feb 04, 20:39:23 »

Áh csak a gyengébbik pokémonok nem szívósak. De pl Infernape is hihetetlen erős és szívós. Sőt ha már kevés lenne az ereje és közel lenne ahhoz, hogy kifekszik aktiválódik a képessége és sokkalta erősebb lesz. Jah és persze ott vannak a legendás pokémonok amik között vannak a legerősebb pokémonok. Jah és persze Arceus aki megteremtette a világ mindenséget és azzal együtt a pokémonokat is
Naplózva

Pokémon trainerem akit eljuttatok a Sinnoh ligáig: Lina Lisana
Mesterem: Hiname Shion
Minagi
Naruto-Kun Fórum Hippije
*
Nem elérhető Nem elérhető

Rejtett Homok Falu Rejtett Homok Falu

Hozzászólások: 6681


Mini-chan ◕.◕ (Mini Mignon)


WWW
« Válasz #6385 Dátum: 13 feb 04, 20:58:08 »

Mikor lettünk Pokemon nevelde? Mint valami tamagocsi emberekkel. >_< Bár nem akarok senkit sem megsérteni. Nevet  Ritka az olyan pet Mint STM, aki sütizabáló. Csoda hogy még nem hízott el, ahogy Ritli mama eteti. Nevet Lehet ezért nem láttuk eddig, a pincében próbálta lefogyasztani hogy megint tömje sütivel.  Sly
Naplózva


Lina Lisana
Jounin
*
Nem elérhető Nem elérhető

Rejtett VérKöd Falu Rejtett VérKöd Falu

Hozzászólások: 1059

FTfan meg még sok más :D


« Válasz #6386 Dátum: 13 feb 04, 21:34:11 »

Ők az én állatkáim, de úgy érzem elfajultak a dolgok...

Drága ppokémponjaim mi ez a viselkedés? Mást se látok, mint a ti rivalizálásotokat. Még egyikőtök sem túl erős, szóval húzzátok meg magatpokat és duma helyett inkább tanuljatok! Vagy rajtatok próbáljam ki először a kardomat? Gondolkozik A ma esti rémtörténetet felejtsétek el és meg ne lkássam ezt mégegyszer! Figyelmeztetés
Naplózva



 Család: Anyu~Hanii Apu~drszabi drága hugicám~Adri Nagyi~Ritli-sama Nagypapi~Hiei Én kicsi pokemonaim~Kirito&Hidetada
Mester~tia-sama bow
Ritli
Naruto-Kun Csoport
*
Nem elérhető Nem elérhető

Szökött Shinobi Szökött Shinobi

Hozzászólások: 3514


Sarlatán


WWW
« Válasz #6387 Dátum: 13 feb 04, 21:50:07 »

Üdv köztünk Éjfél. Nevet Egyébként akkor most a pettel meg a csigusszal egy kategóriában vagy? Mmint az aláírásomba befirkantanálak valami néven. x)

Na gyűljön mindenki a pályára, kezdődik a mutatványom lassan. Ritli-hime remélem büszke leszel rám.
...
Indulhatok?
*még mielőtt elhinnétek, kartonpapírból sináltam magamnak a járművet, mert Ritli-hime egy rózsaszín valamivel szúrta ki a szemem  Durci Ez meg van egy olyan érzésem, hogy mire eljutok a végére a tüzes karikák leégetik a fenekem alól. ikszdé*
Hát elméletileg külön kategória, de egy szinten van a pettel. Gondolkozik
Én is remélem. Nyelvesít Különben kegyvesztett csiga leszel. Nevet
Lets go! *egy tűzvarázslattal begyújtja a karikákat*
Tehát inkább ez mint a Narutos, rózsaszín, rendőr mocim? Durci Remélem leég a hátsód alól. Nyelvesít

Igaz Ritli-Úrnőm? *Az orra alatt dörmögi*Rejtett képességeimről pedig még munkáltatóm sem tud. *cinkosan mosolyog*
Bezony, bezony. *Az orra alatt dörmögi*Ó hát pont én ne tudnám, te kis komisz. *cinkosan mosolyog*

De hogy megfosztasz a hippiktől... Sír Képes vagy erre? Oh anyám, most olyan büszke vagyok rád, tényleg vissza tértél régi önmagadhoz, de még egyszer ne foszd meg a lányodat a jótól.
Férjem meg nem diszkófényes, az az időszak elmúlt, de jó kor volt, főleg a hippikkel... Oh miután jól megsütöttük őket.  Pirul
Köszi lányom, én is büszke vagyok magamra. Mosolyog Meg rád is. Pirul Holnap gyere át egy kis hippi vacsira a családoddal.
De diszkófényes!

Kihívlak a mostani formádban!
Kihívlak egy shaolin leszámolásra!!!
Hopsz elkalandoztam. Pirul

Példát statuálok Kiriton, legalább ez az élmény fejleszzeni vágyott gonoszsága fejlödésére katalizátorként hathat. De a pokemonok nem tul szivosak mondjuk, semmi kedvem finpmkodni vele. Viszont ha rábiznám a csics... Tanitványaim egyikére.. Gyerünk, erre járó tanitvány, csibész!
Ugyan már kapd el te, még a végén berozsdállsz.

Naplózva

~ Ikertesó: Nikkie, Sevanna ~~ Szerető: Saei-chan ~
-Férj: Hiei-   -Gyermek: Minagi, hanii-   -Tanítvány: Flexee, Lille, A-chan-   -Vő: heo, drszabi-
-Pet: STM, drszabi (drCsigusz)-   -Unoka: Sabaku, Bogi, Rikan, Lina Lisana, Nn-chan-   -Szobalány: Éjfél-
Kirito
Chuunin
*
Nem elérhető Nem elérhető

Egyesített Shinobi Haderő Egyesített Shinobi Haderő

Hozzászólások: 138

Dead


« Válasz #6388 Dátum: 13 feb 04, 21:52:51 »

Ó, Lina san, mit tudsz te?xdd (Á lol ikszdé) De inkább behódolok *mééég* , és meghúzom magam. Igen, ez lesz a legjobb .Mosolyog Nevet Készüljetek, egyszer a csúcsra török xd Csak szereznék már egy családot xD
Naplózva


Gazdám: Lina Lisana (Én a hű pokemon) Mesterem: Hiname Shion
Petem:(Csincsillám)  dreamfolow Akinek a második leghűbb társa vagyok: Hidetada

Járd végig az utam. Botladozz mindenhol ahol én. Utána ítélkezhetsz felettem. És kész:) "Sírj. Könyörögj. De nem érdekel, véged"!
Lina Lisana
Jounin
*
Nem elérhető Nem elérhető

Rejtett VérKöd Falu Rejtett VérKöd Falu

Hozzászólások: 1059

FTfan meg még sok más :D


« Válasz #6389 Dátum: 13 feb 04, 22:28:54 »

Mivel én vagypok a gazdátok, mindent. Ajánlpom is, hopgy behódolj, mert vannak itt igen veszedelmes démonok és sötét angyalok akik nem szereteik, ha háboprgatják őket.

STM, ezeknek a rosszcsontoknak a fenyítése az én felelősségem. Elvennéd ezt az élvezetet? :'(
Naplózva



 Család: Anyu~Hanii Apu~drszabi drága hugicám~Adri Nagyi~Ritli-sama Nagypapi~Hiei Én kicsi pokemonaim~Kirito&Hidetada
Mester~tia-sama bow
Oldalak: 1 ... 424 425 [426] 427 428 ... 432
  Nyomtatás  
 
Ugrás:  

 
A MySQL adatbázis használatával A PHP programnyelven íródott bluBlur Skin © 2006, hbSkins
Powered by SMF 1.1.21 | SMF © 2015, Simple Machines


A számláló indult: 2008.06.21.
Szabványos XHTML 1.0! Szabványos CSS!