24 szep 28, 00:20:04 *
Üdvözlünk, Vendég. Kérlek jelentkezz be vagy regisztrálj.

Jelentkezz be a felhasználóneveddel, jelszavaddal és add meg a munkamenet hosszát
Hírek: EZ A NARUTO-KUN RÉGI FÓRUMÁNAK ARCHÍVUMA.
 
   Főoldal   Súgó Keresés Bejelentkezés Regisztráció  
Oldalak: 1 ... 422 423 [424] 425 426 ... 432
  Nyomtatás  
Szerző Téma: Család, barátok...  (Megtekintve 784869 alkalommal)
0 Felhasználó és 34 vendég van a témában
Kirito
Chuunin
*
Nem elérhető Nem elérhető

Egyesített Shinobi Haderő Egyesített Shinobi Haderő

Hozzászólások: 138

Dead


« Válasz #6345 Dátum: 13 feb 02, 21:17:54 »

Ó, én Azurius, és Minamee gyermeke vagyok, a Pokol bárónőjének, és Bárójának. Kiskoromtól fogva Tanították nekem, hogyan használjam erőmet, és adottságaim. Annó csak 1 , a víz elemét tudtam használni, amit később a tűz követett. Sajnos Azurius, és Minamee maghalt egy puccs során, azóta egyedül vagyok. Ekkor talált rám Lina-san! Nagyon vonakodó voltam, és féltem. Majd később Lina-san keresett nekem egy Mester-t , akit Hiname-sensei személyében találtunk meg.

Pokemon dolgaim:

Mivel többnyire egy emberre hasonlítok, leszámítva a kék-vörös átmenetes farkincám, és a félhosszú karmaim, így nincsenek különösebb dolgaim. Minden nap lefürdök, a harci eszközeim Heti rendszerességgel tisztítom, Minden másnap kimosom a ruháim, fogat mosok. A ruháim én varrom, többek szerint a félre sikerült izlésem miatt. Szeretem a müzlit, de csak az epreset.

Napi rend:

4:00- Felkelni, reggeli
4:30- Fogmosás, megfésülni a 1000 felé álló hajam
5:00- Felkészülni az edzésre, bemelegíteni.
6:00- Edzésen kibírni, Hiname-sensei bemelegítő tornáját túl élni.
7:00- Lina-san bemelegítését, oktatását kibírni.
9:00- Visszamenni Hiname-sensei-hez és Tornászni vele
9:15- Zuhanyzás
9:55-Etikett, viselkedés, és erkölcs tan Lina-sannal.
11:40- Edzés (12:00 ebéd) egészen 4-ig
4:00- Hazamenni, zuhany
5:00- Átmenni Lina-san-hoz hogy elmondja a véleményt, kritikát
5:30- Átmenni Hiname-sensei-hez  hogy elmondja a véleményt,kritikát
6:00- Esti Erőnléti edzés Hiname-sensei-el
11:00- Kipihenni magad, a másnapra

Ez lenne amit tudni kell.

Kinézet:
Félhosszú, tépettre vágott feke-kék haj, Kék-vörös átmenetes farok, Fekete karmok, Vörös szemek, és Hófehér porcelán szerű bőr.
Naplózva


Gazdám: Lina Lisana (Én a hű pokemon) Mesterem: Hiname Shion
Petem:(Csincsillám)  dreamfolow Akinek a második leghűbb társa vagyok: Hidetada

Járd végig az utam. Botladozz mindenhol ahol én. Utána ítélkezhetsz felettem. És kész:) "Sírj. Könyörögj. De nem érdekel, véged"!
Lina Lisana
Jounin
*
Nem elérhető Nem elérhető

Rejtett VérKöd Falu Rejtett VérKöd Falu

Hozzászólások: 1059

FTfan meg még sok más :D


« Válasz #6346 Dátum: 13 feb 02, 22:34:31 »

Ezt most úgy festetted le, mintha valami véreskezű kazdi lennék... Mesélj inkább az együtt töltött boldog órákról, amikor este mesét olvasok, amikor együtt játszunk a parkban, stb... :'( Az én edzéseim is csak minden másnap lesznek, nem ilyen rendszerességgel...

Úgy látom viszont, hogy te is démoni vagy, szóval nem lesz itt semmi gond Pirul
Naplózva



 Család: Anyu~Hanii Apu~drszabi drága hugicám~Adri Nagyi~Ritli-sama Nagypapi~Hiei Én kicsi pokemonaim~Kirito&Hidetada
Mester~tia-sama bow
Ritli
Naruto-Kun Csoport
*
Nem elérhető Nem elérhető

Szökött Shinobi Szökött Shinobi

Hozzászólások: 3514


Sarlatán


WWW
« Válasz #6347 Dátum: 13 feb 02, 22:43:09 »

Persze persze pokol bárója meg bárónője... ki hiszi ezt el. Majd pont pukimonok a pokol bárói. Mostanság nagyon szereti mindenki démonnak képzelni magát. Nyelvesít Lehet hogy a gazdidban démon vér van, dehát na... Nevet Élénk a képzeled Kicchan. Nevet
Naplózva

~ Ikertesó: Nikkie, Sevanna ~~ Szerető: Saei-chan ~
-Férj: Hiei-   -Gyermek: Minagi, hanii-   -Tanítvány: Flexee, Lille, A-chan-   -Vő: heo, drszabi-
-Pet: STM, drszabi (drCsigusz)-   -Unoka: Sabaku, Bogi, Rikan, Lina Lisana, Nn-chan-   -Szobalány: Éjfél-
Lina Lisana
Jounin
*
Nem elérhető Nem elérhető

Rejtett VérKöd Falu Rejtett VérKöd Falu

Hozzászólások: 1059

FTfan meg még sok más :D


« Válasz #6348 Dátum: 13 feb 02, 23:26:32 »

De ne feledd Ritli-sama, hogy a pokemonok egy egészen másik világból származnak, tehát az ő világukban másik pokol van, mint a miénkben. Tehát ott végül is lehetséges amit állít. Gondolkozik A másik lehetőség, hogy tényleg élénk a fantáziája Gondolkozik
Naplózva



 Család: Anyu~Hanii Apu~drszabi drága hugicám~Adri Nagyi~Ritli-sama Nagypapi~Hiei Én kicsi pokemonaim~Kirito&Hidetada
Mester~tia-sama bow
Hiname Shion
Chuunin
*
Nem elérhető Nem elérhető

Rejtett Köd Falu Rejtett Köd Falu

Hozzászólások: 145


« Válasz #6349 Dátum: 13 feb 02, 23:42:17 »

Az eddzesek nehezek lesznek es kemenyek amig nem lesztek eleg erosek es fejlettek aztan pedig eronlet fenntarto orak is lesznek amivel megtartjuk a jo fizikumotokat^^ szoval nem lesz piskota de jot fog nektek tenni hogy a harcokban jol teljesitsetek:D
Naplózva


Mesterem:hanii
Gazdim: mugen^^Az én kis tanítványom: Kirito Vallás:mugen
Ritli
Naruto-Kun Csoport
*
Nem elérhető Nem elérhető

Szökött Shinobi Szökött Shinobi

Hozzászólások: 3514


Sarlatán


WWW
« Válasz #6350 Dátum: 13 feb 03, 00:08:06 »

De ne feledd Ritli-sama, hogy a pokemonok egy egészen másik világból származnak, tehát az ő világukban másik pokol van, mint a miénkben. Tehát ott végül is lehetséges amit állít. Gondolkozik A másik lehetőség, hogy tényleg élénk a fantáziája Gondolkozik
Tehát azt mondod talán egy másik dimenzióból jött ide? Gondolkozik Ebben lehet valami, de hogy került ide? Lehet az egyik Hiei-samával végrehajtott, félresikerült tér-idő varázslatunkkor jutott át? Nem mindig sül el jól, mert nagyon nehéz, de ez egy szükséges lépés, hogy mi legyünk a legfőbb démon király és királynő... :/
De ezt továbbra is valószínűtlennek tartom. Tuti, hogy csak képzeleg. Pontosan

Amúgy meg csak szólíts nagyinak. Pirul
« Utoljára szerkesztve: 13 feb 03, 00:09:32 írta Ritli » Naplózva

~ Ikertesó: Nikkie, Sevanna ~~ Szerető: Saei-chan ~
-Férj: Hiei-   -Gyermek: Minagi, hanii-   -Tanítvány: Flexee, Lille, A-chan-   -Vő: heo, drszabi-
-Pet: STM, drszabi (drCsigusz)-   -Unoka: Sabaku, Bogi, Rikan, Lina Lisana, Nn-chan-   -Szobalány: Éjfél-
Lina Lisana
Jounin
*
Nem elérhető Nem elérhető

Rejtett VérKöd Falu Rejtett VérKöd Falu

Hozzászólások: 1059

FTfan meg még sok más :D


« Válasz #6351 Dátum: 13 feb 03, 00:30:14 »

Akkor Nagyi Mosolyog Lehet, hogy az ötletemnek köze volt ahoz, hogy mostanában sok doctor who-t nézek Gondolkozik Ő is megmondta, hogy két alternatív világ között utazni szinte lehetetlen, de éppen ezért, ha Nagypapi és te csináltátok azt a kísérletet, amiről megjegyzem azt se tudtam hogy foglalkoztok ilyesmivel, akkor akár még lehetséges is lehet. Gondolkozik

Ez egy kicsit dokisan hadarósra sikerült Pirul
Naplózva



 Család: Anyu~Hanii Apu~drszabi drága hugicám~Adri Nagyi~Ritli-sama Nagypapi~Hiei Én kicsi pokemonaim~Kirito&Hidetada
Mester~tia-sama bow
Kirito
Chuunin
*
Nem elérhető Nem elérhető

Egyesített Shinobi Haderő Egyesített Shinobi Haderő

Hozzászólások: 138

Dead


« Válasz #6352 Dátum: 13 feb 03, 08:56:45 »

Kikérem magamnak:'d!

Nem képzelgek, teljesen jól mondtam. Ne merd kérdőbe venni a szüleim rangját! ·^·(Mire ezt leírtam 2x röhögnöm kellett magamon xd)


És a Pokémonok dimenziójában igen is Monarchia van·^·. Úgy ahogy itt. Nem Pukimon :'( Pokemon!!!! (xD) Ha Ritli-sama is semmibe vesz minket, hát akkor én is Ritli-samát! Hnpf.
Naplózva


Gazdám: Lina Lisana (Én a hű pokemon) Mesterem: Hiname Shion
Petem:(Csincsillám)  dreamfolow Akinek a második leghűbb társa vagyok: Hidetada

Járd végig az utam. Botladozz mindenhol ahol én. Utána ítélkezhetsz felettem. És kész:) "Sírj. Könyörögj. De nem érdekel, véged"!
Ritli
Naruto-Kun Csoport
*
Nem elérhető Nem elérhető

Szökött Shinobi Szökött Shinobi

Hozzászólások: 3514


Sarlatán


WWW
« Válasz #6353 Dátum: 13 feb 03, 09:21:29 »

ikszdé Jójó akkor legyen úgy Kicchan. Nevet Egyefene. Ha annyira akarod. Nevet Látod, nem veszlek semmibe. És már így is hihetetlenül kegyes voltam hozzád. Kezdek ellágyulni. :/
De itt akkor is csak egy kis mutáns pokemon pet vagy. Bruhahahaha!
<a href="http://www.youtube.com/watch?v=kEOpr2jai9c" target="_blank">http://www.youtube.com/watch?v=kEOpr2jai9c</a>
Naplózva

~ Ikertesó: Nikkie, Sevanna ~~ Szerető: Saei-chan ~
-Férj: Hiei-   -Gyermek: Minagi, hanii-   -Tanítvány: Flexee, Lille, A-chan-   -Vő: heo, drszabi-
-Pet: STM, drszabi (drCsigusz)-   -Unoka: Sabaku, Bogi, Rikan, Lina Lisana, Nn-chan-   -Szobalány: Éjfél-
Kirito
Chuunin
*
Nem elérhető Nem elérhető

Egyesített Shinobi Haderő Egyesített Shinobi Haderő

Hozzászólások: 138

Dead


« Válasz #6354 Dátum: 13 feb 03, 10:19:18 »

Ejj de kedves valaki. Tényleg el fogsz lágyulni . Ritli-sama, meg ne olvadj. (Mert akkor összeszedlek és egy palackban tárollak életed végéig, és minde nap megnézetem veled Monty Phiton legunalmasabb részeit! Nevet Féélj http://nemkutya.com/like/65839
Naplózva


Gazdám: Lina Lisana (Én a hű pokemon) Mesterem: Hiname Shion
Petem:(Csincsillám)  dreamfolow Akinek a második leghűbb társa vagyok: Hidetada

Járd végig az utam. Botladozz mindenhol ahol én. Utána ítélkezhetsz felettem. És kész:) "Sírj. Könyörögj. De nem érdekel, véged"!
Hidetada
Kezdő Jounin
*
Nem elérhető Nem elérhető

Egyesített Shinobi Haderő Egyesített Shinobi Haderő

Hozzászólások: 555


I love you spagetti Vallás: mugen


WWW
« Válasz #6355 Dátum: 13 feb 03, 10:26:48 »

az nem pokemon hanem pokémon ikszdé Nos én egy Chimchar vagyok ilyen itt: http://www.google.hu/imgres?imgurl=http://img.pokemondb.net/artwork/chimchar.jpg&imgrefurl=http://pokemondb.net/pokedex/chimchar&h=320&w=238&sz=34&tbnid=6McXdhHav6FQyM:&tbnh=90&tbnw=67&prev=/search%3Fq%3Dchimchar%26tbm%3Disch%26tbo%3Du&zoom=1&q=chimchar&usg=__StfIsD_K6IPvR9xlaF6_yUnJjeI=&docid=s5O6eCIwI64JdM&hl=hu&sa=X&ei=jCsOUcanN-qp4gTFoYCQBg&ved=0CDsQ9QEwAg&dur=755
A vizet utálom szóval egyedül max csak erős légfúvású szerkezettel tisztálkodom. Szeretem a kemény edzéseket mivel minél hamarabb Infernapevé szeretnék változni. Szüleim fogalmam sincs, hogy kik voltak... Egy srác talált meg még tojásként de rosszul nevelt ezért elszöktem tőle. Azóta kóborlok a vadonban majd Lina megtalált. Támadásaim: Flamethower, Flamewheel, Scratch, Slash. Szólíthattok akár Chimcharnak is hisz az az eredeti nevem.
Naplózva

Pokémon trainerem akit eljuttatok a Sinnoh ligáig: Lina Lisana
Mesterem: Hiname Shion
Kirito
Chuunin
*
Nem elérhető Nem elérhető

Egyesített Shinobi Haderő Egyesített Shinobi Haderő

Hozzászólások: 138

Dead


« Válasz #6356 Dátum: 13 feb 03, 10:36:51 »

Chimchar-Niisan! Nevet És különben meg,  nagyon is emberi lény vagyok! Csak van pár pokémon képességem  Pirul  És igen is, már igazán egy családot keresek. Vagy feleséget. De inkább családot. Igen, a család jobb lenne xd Nevet
Naplózva


Gazdám: Lina Lisana (Én a hű pokemon) Mesterem: Hiname Shion
Petem:(Csincsillám)  dreamfolow Akinek a második leghűbb társa vagyok: Hidetada

Járd végig az utam. Botladozz mindenhol ahol én. Utána ítélkezhetsz felettem. És kész:) "Sírj. Könyörögj. De nem érdekel, véged"!
Lina Lisana
Jounin
*
Nem elérhető Nem elérhető

Rejtett VérKöd Falu Rejtett VérKöd Falu

Hozzászólások: 1059

FTfan meg még sok más :D


« Válasz #6357 Dátum: 13 feb 03, 11:01:05 »

Akkor most játszunk papás mamásat? Vagy mit? Hmm? Én vagyok a mama ti vagytok az én kis kedvenceim. Ez nem elég jó? Sír
Kiki-kun tiszteld a Nagyit!!!!
<a href="http://www.youtube.com/watch?v=iDRCQOnLIBc" target="_blank">http://www.youtube.com/watch?v=iDRCQOnLIBc</a>

Hide-kun, de édes kis mutáns majom vagy Pirul Kiki-kun te is mutathatnál egy képet magadról Mosolyog

Nagyi ez az ördögi kacaj Nevet
Naplózva



 Család: Anyu~Hanii Apu~drszabi drága hugicám~Adri Nagyi~Ritli-sama Nagypapi~Hiei Én kicsi pokemonaim~Kirito&Hidetada
Mester~tia-sama bow
Kirito
Chuunin
*
Nem elérhető Nem elérhető

Egyesített Shinobi Haderő Egyesített Shinobi Haderő

Hozzászólások: 138

Dead


« Válasz #6358 Dátum: 13 feb 03, 11:05:06 »

Nincs rólam kép :// Nem találok xD Ha valaki talál linkeljen már légyszi Nevet A kinézet a napirendben található :DD:D

De bőven elég nekem Lina-san! ^^ Pirul A legjobb gazdi :dd  xd
Naplózva


Gazdám: Lina Lisana (Én a hű pokemon) Mesterem: Hiname Shion
Petem:(Csincsillám)  dreamfolow Akinek a második leghűbb társa vagyok: Hidetada

Járd végig az utam. Botladozz mindenhol ahol én. Utána ítélkezhetsz felettem. És kész:) "Sírj. Könyörögj. De nem érdekel, véged"!
Minagi
Naruto-Kun Fórum Hippije
*
Nem elérhető Nem elérhető

Rejtett Homok Falu Rejtett Homok Falu

Hozzászólások: 6681


Mini-chan ◕.◕ (Mini Mignon)


WWW
« Válasz #6359 Dátum: 13 feb 03, 19:20:25 »

Mini drágám, amúgy valami hiba van a gépezetben. Nem látom, hogy megjött volna a mályvacukis forró csokim... Hmm... Van valami hozzáfűzni valód a dologhoz? Hmm?
Édesanyám, őszintén szólva van, több féle is, de elmondom a valóságot. Elindultam, kalandra fel, anyámnak kakaóra van szüksége, megtanultam kiskoromban hogy ezt nem szabad félváról venni. Fel cuccoltam, elindultam szépen. Az idő elkezdett szelesedni, a fények egyre sötétebbek voltak, de nem féltem. Kakaónkat melegen tartottam, sőt tűz forrón. Vonatom megállt, ott ahol kell, és tudtam hogy nekem itt kell leszállnom. Elindultam feléd, sötét sikátorok át csak mentem, míg előbukkant két késes ember, akik azt hitték azért mert kakaó van a kezemben letudnak engem győzni. 10mp se volt mire mind a kettő a földön feküd és az anyáért sírt. Jót nevettem.   Kiröhög Ördögi  Kakaót felmelegítettem, ha már megzavartak, és indultam tovább. Erdőn, bokron és járdán jártam, míg megtaláltam vidéki házikódat. Megálltam. Jól beszívtam az ottani levegőt, majd elindultam, egyszer csak... Bumm, elcsúsztam, mert nem volt lesózva az út, és a kakaód oda lett.   Wátdöfákk
Hirtelen nem tudtam mit csináljak, kiömlött, amit így védtem. Így fogtam magam, nem tudtam mit csináljak, és elindultam haza. Be se mertem kopogni, hoyg kiömlött a kakaód.  Izé José...
Viszont küldöm a kakaót kicsit késve:
Naplózva


Oldalak: 1 ... 422 423 [424] 425 426 ... 432
  Nyomtatás  
 
Ugrás:  

 
A MySQL adatbázis használatával A PHP programnyelven íródott bluBlur Skin © 2006, hbSkins
Powered by SMF 1.1.21 | SMF © 2015, Simple Machines


A számláló indult: 2008.06.21.
Szabványos XHTML 1.0! Szabványos CSS!