24 szep 28, 04:20:12 *
Üdvözlünk, Vendég. Kérlek jelentkezz be vagy regisztrálj.

Jelentkezz be a felhasználóneveddel, jelszavaddal és add meg a munkamenet hosszát
Hírek: EZ A NARUTO-KUN RÉGI FÓRUMÁNAK ARCHÍVUMA.
 
   Főoldal   Súgó Keresés Bejelentkezés Regisztráció  
Oldalak: 1 ... 423 424 [425] 426 427 ... 432
  Nyomtatás  
Szerző Téma: Család, barátok...  (Megtekintve 785080 alkalommal)
0 Felhasználó és 40 vendég van a témában
STM
Shinobi no Megami
*
Nem elérhető Nem elérhető

Egyesített Shinobi Haderő Egyesített Shinobi Haderő

Hozzászólások: 4579

Alkalmilag felbukkanó kísértet


« Válasz #6360 Dátum: 13 feb 04, 10:11:44 »

Régen azért itt egy egészséges  diktatura müködött, manapsag meg hogy elkanászodtak itt mindenféle alantas lények, nwm értem, mért vagy ilyen borzaszton türelmes Ritleli-hime..  Fogadni mernék, hogy még rendesen kérelmezni sem kérelmezték a bekerülést.
Hol van már a levegöben terjengö terror-szag... Elpuhult ez a hely.
Naplózva
Ritli
Naruto-Kun Csoport
*
Nem elérhető Nem elérhető

Szökött Shinobi Szökött Shinobi

Hozzászólások: 3514


Sarlatán


WWW
« Válasz #6361 Dátum: 13 feb 04, 13:11:19 »

Óóó STM-kyun már hiányoltalak. Igen igen én is agyaltam már ezen. El kellett volna taposnom őket, ehelyett itt jópofizok. Elpuhultam, mert nincs itt senki gonosz lény rajtam kívül, csak puhány pokémonok meg a kicsi unokáim kik azt se tudják mi az a gonoszság és pixi pillének képzelik magukat. Sír Egy rakás újonc. 2 lányom néha bekukkant aztán ennyi. A csigám se törődik velem. Szomorú
Tényleg STM-kun lett egy társad, drszabi lett a csiguszom. Pojén Bánj vele kíméletesen. Lesütöttszemek Vagy ne. Ördögi (ő is megígérte, hogy keresztül ugrik a szuper nehéz lángoló karikás akadálypályán aztán eltűnt. Berezelt mire eljött a cselekvés ideje. Szomorú)
Tessék egy kis sütike (te még megérdemled, bár már 100 éve elhagytál te is:():


Mini, nem vagy túl hihető. Durci
« Utoljára szerkesztve: 13 feb 04, 13:11:59 írta Ritli » Naplózva

~ Ikertesó: Nikkie, Sevanna ~~ Szerető: Saei-chan ~
-Férj: Hiei-   -Gyermek: Minagi, hanii-   -Tanítvány: Flexee, Lille, A-chan-   -Vő: heo, drszabi-
-Pet: STM, drszabi (drCsigusz)-   -Unoka: Sabaku, Bogi, Rikan, Lina Lisana, Nn-chan-   -Szobalány: Éjfél-
STM
Shinobi no Megami
*
Nem elérhető Nem elérhető

Egyesített Shinobi Haderő Egyesített Shinobi Haderő

Hozzászólások: 4579

Alkalmilag felbukkanó kísértet


« Válasz #6362 Dátum: 13 feb 04, 13:31:08 »

Ó, azta, köszi. Nem is számitottam volna rá hirtelen.  
Most, hogy itt vagyok, statuáljak példát? Nem mintha itt agresszivkodni akarnék, csak na, a rend végett Mosolyog
Amugy egy csomo helyen voltam, egy darabig a pluton éltem, jo hideg volt. Meg kiderült, hogy a majás cucc nem is volt akkora hülyeség, de akkor már megmentettem az emberiséget, gondoltam had éljenek. Meg a földért is bazi nagy kár lett volna
És,nem is puhultál el, csak kegyes uralkodó vagy. Egyesek visszaélnek ezzel.
« Utoljára szerkesztve: 13 feb 04, 13:58:07 írta STM » Naplózva
Hidetada
Kezdő Jounin
*
Nem elérhető Nem elérhető

Egyesített Shinobi Haderő Egyesített Shinobi Haderő

Hozzászólások: 555


I love you spagetti Vallás: mugen


WWW
« Válasz #6363 Dátum: 13 feb 04, 13:49:48 »

áh ez sértő >.<# nem vagyok puhány pokémon XP a lelkem mélyén gonosz vagyok csak nem mutatom ki a fórumon főként inkább a suliban Nyelvesít keményen harcolok a hatalomért is szóval nem vagyok puhány Durci
Naplózva

Pokémon trainerem akit eljuttatok a Sinnoh ligáig: Lina Lisana
Mesterem: Hiname Shion
Minagi
Naruto-Kun Fórum Hippije
*
Nem elérhető Nem elérhető

Rejtett Homok Falu Rejtett Homok Falu

Hozzászólások: 6681


Mini-chan ◕.◕ (Mini Mignon)


WWW
« Válasz #6364 Dátum: 13 feb 04, 13:58:21 »

Drága anyám, még hogy nem vagyok hihető?  Durci Kérdezd meg azt a két embert akit szét vertem. El se hiszem hogy anyám azt mondja hogy hazudok. Persze a kis petednek adsz minden finomságot, nekem meg semmit, ezek után... Nem is tudom mit szóljak.
Egyébként tényleg megpuhultál. Az újoncokkal úgy viselkedsz mint egy háziasszony aki a legjobban, leghiggadtabban szeretné bemutatni a kis kertes házát férj urával, aki annyit munkálkodik. Az én jó anyám, erős, agresszív, és az egyik leggonoszabb a világon. Unokáid, vagy csak egy unokád téved be ide néha, ő is az, de el van foglalva, kis magán akcióival, ne csodálkozz, hogy nem ugrándozik állandóan a nyakadba.

Viszont mivel a csigád nem igen foglalkozik veled, ha szeretnéd megkínzom egy kicsit.
Naplózva


Ritli
Naruto-Kun Csoport
*
Nem elérhető Nem elérhető

Szökött Shinobi Szökött Shinobi

Hozzászólások: 3514


Sarlatán


WWW
« Válasz #6365 Dátum: 13 feb 04, 14:03:53 »

Ugyan már Hide, még csak tovább se fejlődtél. Nyelvesít Majd akkor beszélj, ha elérted a végső formád. Pojén

Üdvözlő ajándék STM-kyun. Nyelvesít Figyelj a ciánosra. Nevet Tudom, hogy az a kedvenced. Lesütöttszemek
Na látod inkább éltél a fagyos Pluton ahelyett, hogy mellettem üldögéltél volna. :/ Amúgy ja, nem szabad hagyni, hogy elpusztuljon csak úgy az emberiség. Az az idő majd akkor jön el mikor én úgy döntök. Ördögi
Példát statuálni? Hát nem is tudom. Milyen az? Gondolkozik Kíváncsi vagyok. Do it!

 Ohh My God Ohh My God Ohh My God Mini-chan, hogy mondhatsz ilyet? O_O Na jó tényleg át kell váltanom gonosz Ritlibe, nem hagyhatom, hogy így beszélj velem! Sütit azért nem kapsz, mert én se kaptam kakaót te kis hálátlan. Ideértél a házamhoz, aztán be se jöttél, hogy meglátogasd anyád, hanem inkább elhúztál haza a diszkófényes uradhoz. Mondhatom szép. Aztán még vissza is dumálsz nekem. Nemhogy sütit nem kapsz, még roston sült hippit se. (bazsalikommal)
Inkább megkínzom én. Csiguuuuusz! Gyere ide! Akarok mutatni neked valamit a pincébeeen!
Naplózva

~ Ikertesó: Nikkie, Sevanna ~~ Szerető: Saei-chan ~
-Férj: Hiei-   -Gyermek: Minagi, hanii-   -Tanítvány: Flexee, Lille, A-chan-   -Vő: heo, drszabi-
-Pet: STM, drszabi (drCsigusz)-   -Unoka: Sabaku, Bogi, Rikan, Lina Lisana, Nn-chan-   -Szobalány: Éjfél-
drszabi
Elit Jounin
*
Nem elérhető Nem elérhető

Rejtett Eső Falu Rejtett Eső Falu

Hozzászólások: 1965


Kriminál pszichológus Vallás: mugen


« Válasz #6366 Dátum: 13 feb 04, 16:21:30 »

Máris ott teremtem Ritli-hime. Remélem nem a kínzóeszközöket szeretnéd megmutatni. ikszdé Amúgy bocsi, hogy nem voltam a napokban, de nem igazán tudtam itt lenni. Nem állt szándékomban elhanyagolni téged. Nevet

A kiihívásra pedig bármikor készen vagyok, csak szólj ha kezdjük. x)
Naplózva

Feleségem: hanii Szeretet; Gyermekeim: Lina Lisana, AyaseAkami, Neirda; Anyósom: Ritli-hime; Apósom: Hiei-sama; Sógornőm: Minagi-san;
 Mesterem: heo; Tanítványom: Tsunadehime; Petem: D3VON; Ritli-hime csigusza _@/°°
Lina Lisana
Jounin
*
Nem elérhető Nem elérhető

Rejtett VérKöd Falu Rejtett VérKöd Falu

Hozzászólások: 1059

FTfan meg még sok más :D


« Válasz #6367 Dátum: 13 feb 04, 18:03:38 »

Asszem nekem is lassan gonosszá kéne válni Gondolkozik De hogy legyek az, ha a varázserőm egyelőre elég silány Gondolkozik Ez az! Fegyvert kell szereznem. Mondjuk valami jó nagy kardot. Kezdenek elszaporodni a szobámban a démonpatkányok. Nem ártana egy kis kártevőirtás Ördögi Aztán némi erőnléti edzés, nehogy elpuhuljak. Hugicám jössz te is?

Nagyi megtanítanád nekem a ciános süti elkészítését? >.<#
Naplózva



 Család: Anyu~Hanii Apu~drszabi drága hugicám~Adri Nagyi~Ritli-sama Nagypapi~Hiei Én kicsi pokemonaim~Kirito&Hidetada
Mester~tia-sama bow
Ritli
Naruto-Kun Csoport
*
Nem elérhető Nem elérhető

Szökött Shinobi Szökött Shinobi

Hozzászólások: 3514


Sarlatán


WWW
« Válasz #6368 Dátum: 13 feb 04, 18:34:16 »

Máris ott teremtem Ritli-hime. Remélem nem a kínzóeszközöket szeretnéd megmutatni. ikszdé
Dede szeretném ha megvizsgálnád őket naaagyon közelről. *-*
Én bármikor készen állok, a pályát már megcsináltattam a koboldokkal a kertben, csak be kell gyújtani ha indulsz.

Hát Lina-chan nem lenne rossz ha ragadna rád valami a családi szokásokból. Mint a gonoszság. Nevet Ha gondolod van egy kard a dolgozó szobám falán. Nem túl nagy de egy kislánynak mint te pont a mérete. Ráadásul fel van vértezve némi sötét energiával. Elég csinos kis darab azért is raktam ki dísznek. Gondolkozik
Neked adhatom, de amennyiben nem látom idővel, hogy csatlakozol hozzám a sötét oldalon, vissza kell adnod.

A sütit meg nem is tudom... először bizonyítsd, hogy méltó vagy. Nem akarom gyanús alakoknak kiadni a receptet, még akkor se ha az az unokám. Hümm-hümm
Naplózva

~ Ikertesó: Nikkie, Sevanna ~~ Szerető: Saei-chan ~
-Férj: Hiei-   -Gyermek: Minagi, hanii-   -Tanítvány: Flexee, Lille, A-chan-   -Vő: heo, drszabi-
-Pet: STM, drszabi (drCsigusz)-   -Unoka: Sabaku, Bogi, Rikan, Lina Lisana, Nn-chan-   -Szobalány: Éjfél-
Kirito
Chuunin
*
Nem elérhető Nem elérhető

Egyesített Shinobi Haderő Egyesített Shinobi Haderő

Hozzászólások: 138

Dead


« Válasz #6369 Dátum: 13 feb 04, 18:44:32 »

Ó Ritli-sama!!

Segítsen, hogy lehetek gonosz!:/ Nagyon nagyon kedves lettem mostanában, és rossz az imidzsemre nézve:/ Sarlatán szeretnék lenni!(Ha nem nagy szó :oooo) Vagy gonosz. Nemesi gonoszságot szeretnék tanulni. Sajnálatos módom Atyám, és anyám nem voltak nagyon gonoszak. Lágyszívűek voltak. (Mihez képest)

Találtam magamról képet :3 (Profilkép)
« Utoljára szerkesztve: 13 feb 04, 19:02:43 írta Kirito » Naplózva


Gazdám: Lina Lisana (Én a hű pokemon) Mesterem: Hiname Shion
Petem:(Csincsillám)  dreamfolow Akinek a második leghűbb társa vagyok: Hidetada

Járd végig az utam. Botladozz mindenhol ahol én. Utána ítélkezhetsz felettem. És kész:) "Sírj. Könyörögj. De nem érdekel, véged"!
Ritli
Naruto-Kun Csoport
*
Nem elérhető Nem elérhető

Szökött Shinobi Szökött Shinobi

Hozzászólások: 3514


Sarlatán


WWW
« Válasz #6370 Dátum: 13 feb 04, 19:07:36 »

Jelentem, hogy Éjfél végre belement, hogy a szobalányom legyen. (muszáj újra alkalmaznom gonoszul nevető Fládörsájt ikszdé)
<a href="http://www.youtube.com/watch?v=kEOpr2jai9c" target="_blank">http://www.youtube.com/watch?v=kEOpr2jai9c</a>
Továbbá jelentem, hogy ezzel Ritli-samánál minden hely betelt. 3 tanítvány, + 3 pet/szolga. Szóval ezentúl én nem fogadok már be senkit és semmit. >.<#

Kicchan nem vagyok se a mestered se a gazdád. Majd ők megtanítanak téged. Nevet Amint ők is megtanulják, hogy legyenek gonoszak. Gondolkozik

Amúgy Lina-chan ilyen a kard ha érdekel: kééép
Naplózva

~ Ikertesó: Nikkie, Sevanna ~~ Szerető: Saei-chan ~
-Férj: Hiei-   -Gyermek: Minagi, hanii-   -Tanítvány: Flexee, Lille, A-chan-   -Vő: heo, drszabi-
-Pet: STM, drszabi (drCsigusz)-   -Unoka: Sabaku, Bogi, Rikan, Lina Lisana, Nn-chan-   -Szobalány: Éjfél-
Lina Lisana
Jounin
*
Nem elérhető Nem elérhető

Rejtett VérKöd Falu Rejtett VérKöd Falu

Hozzászólások: 1059

FTfan meg még sok más :D


« Válasz #6371 Dátum: 13 feb 04, 19:34:57 »

Micsoda mestermű. Az a penge, a keresztvas, a markolat és a leggyönyörűbb az a kő. Gondolom abban van a gonosz erő. Milyen lényen próbálhatnám ki? Meg akarom tapasztalni az ölés élvezetét, a rémült sikolyokat, a lassan csordogáló vért.(na jó ez egy kicsit durva volt...). Ha meg ölni nem szabad, akkor megfenyítek valakit, mondjuk azt a szolgát aki ma az ölembe öntötte a levest Ördögi
Naplózva



 Család: Anyu~Hanii Apu~drszabi drága hugicám~Adri Nagyi~Ritli-sama Nagypapi~Hiei Én kicsi pokemonaim~Kirito&Hidetada
Mester~tia-sama bow
Kirito
Chuunin
*
Nem elérhető Nem elérhető

Egyesített Shinobi Haderő Egyesített Shinobi Haderő

Hozzászólások: 138

Dead


« Válasz #6372 Dátum: 13 feb 04, 19:40:25 »

Igen, Lina-san ! ÖLJÜK MEG! Azt mondta az a semmirevaló hogy én itt csak egy szolga vagyok Szomorú (De az ugye nem számít testi sértésnek, hogy eltörtem a kezeit?) Valszeg azért öntötte Lina-sanra a levest:( Nevet
Naplózva


Gazdám: Lina Lisana (Én a hű pokemon) Mesterem: Hiname Shion
Petem:(Csincsillám)  dreamfolow Akinek a második leghűbb társa vagyok: Hidetada

Járd végig az utam. Botladozz mindenhol ahol én. Utána ítélkezhetsz felettem. És kész:) "Sírj. Könyörögj. De nem érdekel, véged"!
Hidetada
Kezdő Jounin
*
Nem elérhető Nem elérhető

Egyesített Shinobi Haderő Egyesített Shinobi Haderő

Hozzászólások: 555


I love you spagetti Vallás: mugen


WWW
« Válasz #6373 Dátum: 13 feb 04, 19:44:55 »

Nah úgy érzem, hogy már nagyon közel állok a továbbfejlődéshez Nevet már 13-s szintű vagyok vagyis már csak egyetlen egy  szint hiányzik és végre átfejlődök Monfernová Nevet büszke lehetsz rám Lina Nevet
Naplózva

Pokémon trainerem akit eljuttatok a Sinnoh ligáig: Lina Lisana
Mesterem: Hiname Shion
Kirito
Chuunin
*
Nem elérhető Nem elérhető

Egyesített Shinobi Haderő Egyesített Shinobi Haderő

Hozzászólások: 138

Dead


« Válasz #6374 Dátum: 13 feb 04, 19:50:43 »

Én már fejlődtem. Jóval előtted. PIszkos kis állat ·^·  . Felsőbbrendű Pokemon vagyok ·^·. Sajnálom, de le vagy maradva. (Sznob stíluus) . Itt én vagyok a nagy menő .(Aham ikszdé ) Sajnálom .(Muszáj volt ezt leírnomxD )
Naplózva


Gazdám: Lina Lisana (Én a hű pokemon) Mesterem: Hiname Shion
Petem:(Csincsillám)  dreamfolow Akinek a második leghűbb társa vagyok: Hidetada

Járd végig az utam. Botladozz mindenhol ahol én. Utána ítélkezhetsz felettem. És kész:) "Sírj. Könyörögj. De nem érdekel, véged"!
Oldalak: 1 ... 423 424 [425] 426 427 ... 432
  Nyomtatás  
 
Ugrás:  

 
A MySQL adatbázis használatával A PHP programnyelven íródott bluBlur Skin © 2006, hbSkins
Powered by SMF 1.1.21 | SMF © 2015, Simple Machines


A számláló indult: 2008.06.21.
Szabványos XHTML 1.0! Szabványos CSS!