24 okt 07, 17:28:59 *
Üdvözlünk, Vendég. Kérlek jelentkezz be vagy regisztrálj.

Jelentkezz be a felhasználóneveddel, jelszavaddal és add meg a munkamenet hosszát
Hírek: EZ A NARUTO-KUN RÉGI FÓRUMÁNAK ARCHÍVUMA.
 
   Főoldal   Súgó Keresés Bejelentkezés Regisztráció  
Oldalak: 1 ... 400 401 [402] 403 404 ... 432
  Nyomtatás  
Szerző Téma: Család, barátok...  (Megtekintve 791166 alkalommal)
0 Felhasználó és 13 vendég van a témában
SzG
Osztag Vezető
*
Nem elérhető Nem elérhető

Egyesített Shinobi Haderő Egyesített Shinobi Haderő

Hozzászólások: 931


TARDIS lovagja


WWW
« Válasz #6015 Dátum: 12 aug 13, 19:17:28 »

Na most bántam meg, hogy elolvastam ezt a témát. Aes-nek a hangulatjelei semmik azokhoz képest amiket olvasás közben én éltem át. Holnapig gondolkozok, hogy most írmjak-e egy rohadt nagy oltást erről a hülyeségről vagy ne. Addig is Sabakunak gratulálok! Totál igazad van aki már egy igyen kis hülyeségen megértődik az...
Naplózva

The angels are coming for you, but listen, your life could depend on this: don't blink. Don't even blink. Blink and you're dead. They are fast, faster than you could believe. Don't turn your back, don't look away, and *don't blink*! Good luck.
Lilith
Gennin
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 51


« Válasz #6016 Dátum: 12 aug 13, 19:21:47 »

Hali  bye bye

Én lehet hogy kívül álló vagyok, de szerintem egyikőtöknek sincs igaza. Ahogy elolvasgattam(Hát inkább átnéztem >.<) arra jutottam, hogy Ayasénak nem volt értelme kilépnie. Szerintem az utálat egy relatív dolog. ki hogy értelmezi. De viszont Sabakunak nem kellett volna megjegyzést tennie(Néha jobb ha hallgatunk) így szerintem ő is bűnös.

Persze ez értelmezés kérdése. De AyaseAkami, ha akarod beszélgethetünk, nekem van időm ^^
Naplózva
hanii
Uchiha Madara
*
Nem elérhető Nem elérhető

Rejtett Hó Falu Rejtett Hó Falu

Hozzászólások: 3202


~démoni GoblinGirl >:3


« Válasz #6017 Dátum: 12 aug 13, 19:30:15 »

Na végre egy ember, aki reálisan látja a dolgokat. Az egyik kötözködik, a másik meg megsértődik. Lesütöttszemek Egyébként Aes képei teljesen találóak, már én is csak ezt tudom mondani. Fiam, elég gyerekes dolog ez a ki-be lépegetés de már msn-en is ecsetelgettem a dolgot. De hát a te döntésed, most gondold meg hogy maradsz-e, vagy végleg kilépsz. Ez egy család klub, nem pedig ajtó, hogy ki-be lépegessenek..
Naplózva

Férj: Szabi2 ~Gyerekek: Lina, Neirda
Szülők: Ritli, Hiei ~Nővérke: Minagi ~Sógor: heo ~Unokagyerekek: Sabaku, Rikan, M.Bogi
Sensei: Lille17 ~Körianyu: Temari ~Tanulók: Devon, Shion
Szeretet
Lilith
Gennin
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 51


« Válasz #6018 Dátum: 12 aug 13, 19:33:24 »

Hát, köszönöm  Pirul

Amúgy meg, én teljesen azt vallom, hogy nincs értelme megsértődni ilyen kis dolgokon, persze a másiknak meg nem kéne megdorgálni/beszólni a másiknak.  Nem pont ilyenen kell felkapni a vizet. De azért még mindig 50-50% Nevet
Naplózva
drszabi
Elit Jounin
*
Nem elérhető Nem elérhető

Rejtett Eső Falu Rejtett Eső Falu

Hozzászólások: 1965


Kriminál pszichológus Vallás: mugen


« Válasz #6019 Dátum: 12 aug 13, 19:39:30 »

Én sem értem az embereket akik ilyenen felkapják a vizet, mondjuk mind mások vagyunk de hát na. Nevet
Nem baj ex? fiam nézd a jó oldalát, most beszélgetést kezdeményezhetsz egy jó fej csajjal. ikszdé A kis nőcsábász. Nevet
« Utoljára szerkesztve: 12 aug 13, 19:40:03 írta drszabi » Naplózva

Feleségem: hanii Szeretet; Gyermekeim: Lina Lisana, AyaseAkami, Neirda; Anyósom: Ritli-hime; Apósom: Hiei-sama; Sógornőm: Minagi-san;
 Mesterem: heo; Tanítványom: Tsunadehime; Petem: D3VON; Ritli-hime csigusza _@/°°
Lilith
Gennin
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 51


« Válasz #6020 Dátum: 12 aug 13, 19:41:27 »

Hát , nem hiszem hogy különösebb nagy beszélgetést kezdünk, nem nagyon ír. Különben meg, nem is szabadna ide írnom, nem vagyok tag  :$Amúgy, nem kezdek nálam 3 évvel fiatalabbakkal Nevet
Naplózva
Aes Sedai
Moderátor
*****
Nem elérhető Nem elérhető

Akatsuki Akatsuki

Hozzászólások: 11452



« Válasz #6021 Dátum: 12 aug 13, 20:20:35 »

Gyerekek nem akarok belepofázni, mert semmi közöm hozzá, de azt javaslom nektek, hogy hozzatok egy olyan szabályt, hogy ebbe az egész cuccba csak olyanok léphetnek be, akik legalább fél (vagy egy egész) éve regisztrált és aktív tagok a fórumon. Akkor megszűnnének ezek a problémák. Mert az nem jó semmire, ha vadidegen, alig hogy beregisztrált emberek is azonnal be akarnak ide kerülni, mert azt hiszik, hogy ettől egyből ősfórumozónak fognak látszani. Ez egyszerűen nevetséges. Sokkal jobb lenne az ilyesmit egyből szűrni, egy egyszerű és könnyen betartható/betartatható szabállyal.
Naplózva
Lilith
Gennin
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 51


« Válasz #6022 Dátum: 12 aug 13, 20:23:54 »

Aes ezzel tudod mi az óriási gond? Hogy vannak értelmesebb olyan fórumozók, akik még csak 3-4 napja fórumoznak, de már sokkal normálisabbak mint egyesek.Ezzel a szabállyal lennének lenézve azok, akik most regisztráltak. Ez olyan mint a rang. Nincs rá szükség, csak egy értelmetlen besorolás. Nagy butaság lenne ez a szabály.
« Utoljára szerkesztve: 12 aug 13, 20:25:57 írta Lilith » Naplózva
Sabaku
Shinobi no Megami
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 4979


U.S.S. Kobayashi Maru


« Válasz #6023 Dátum: 12 aug 13, 20:28:56 »

Lilithék hozzászólásaihoz inkább nem szólok hozzá (szóismétlés powaa), egyrészt, mert már én is én vagyok a csúnyagonosz néni(ikszdé), másrészt meg mert baromira élvezem balhé-varjak eszmefuttatásait, mindig:DD Sazl ne zavartassátok magatokat.

Régen volt valami olyasmi szabály, hogy csak az léphet be, aki már legalább 10 napja fent van fórumon, órában számítva. Sajnos hülyeség miatt nem lehet kizárni senkit sem, de aki már egy bizonyos ideje aktív, arról legalább tudjuk, értelmes-e. Ha nem, akkor csak nem veszi be senki a hülyébbjét (amit most cáfolt meg hanii, de az most mindegy xD).
Naplózva

 
"The king is dead - that's what they say. - The king is dead. Long live the king."
Ősök: heo, Minagi | Nagyi: Ritli | hanii:hanii
Sensei: Hiei | Kistesók: Rikan, M.Bogi | personal szőrcsomó: Kallen
Lilith
Gennin
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 51


« Válasz #6024 Dátum: 12 aug 13, 20:32:54 »

Nem vagy te Csúnya gonosz néne Mosolyog Az a hófehérkében volt. Te csak cukkoltad Ayasét, aki ezen felkapta a vizet. Ez mondjuk természetes. (Serdül >.<) De akkor is túl reagálta. Te meg csak tetézted a vita folytatásával.Habár ő is tett érte. De te is mondtál rá csúnyákat Nyelvesít

Különben, szerintem nincs értelme ennek a többnapos szabálynak. Mert nem azért mert be akarok lépni, hanem mert sokan  Vágynak barátokra, és itt lelni fognak. Szerintem Nevet
« Utoljára szerkesztve: 12 aug 13, 20:37:36 írta Lilith » Naplózva
hanii
Uchiha Madara
*
Nem elérhető Nem elérhető

Rejtett Hó Falu Rejtett Hó Falu

Hozzászólások: 3202


~démoni GoblinGirl >:3


« Válasz #6025 Dátum: 12 aug 13, 20:42:38 »

Igen, volt itt ilyen 10 napos szabály, de ezekszerint már nincs érvényben.
Arról a rácáfolásos dologról nem nyilatkozom. xD
Egyébként én is mondtam neki hogy serdül, még jóhogy felkapja a vizet meg sértődékeny, 12-13 évesen én is ilyen voltam, még kicsit most is, de erősen tiltakozott. xD
Naplózva

Férj: Szabi2 ~Gyerekek: Lina, Neirda
Szülők: Ritli, Hiei ~Nővérke: Minagi ~Sógor: heo ~Unokagyerekek: Sabaku, Rikan, M.Bogi
Sensei: Lille17 ~Körianyu: Temari ~Tanulók: Devon, Shion
Szeretet
Hiname Shion
Chuunin
*
Nem elérhető Nem elérhető

Rejtett Köd Falu Rejtett Köd Falu

Hozzászólások: 145


« Válasz #6026 Dátum: 12 aug 13, 21:44:19 »

Szerintem most békén kell hagyni, én is 13 vagyok és könnyen megsértődöm. Szóval idő kell neki ahhoz hogy átgondolja a dolgokat és döntsön hogy melyik utat választja. Nekem ez a véleményem és mivel nem olvastam a vitát ezért nem tudom ki a hibás és senkit sem hibáztatok Mosolyog
Naplózva


Mesterem:hanii
Gazdim: mugen^^Az én kis tanítványom: Kirito Vallás:mugen
Morause
Vendég
« Válasz #6027 Dátum: 12 aug 13, 22:01:22 »

Itt az a lényeg hogy ez egy fórum, kiteszel egy hangulat jelet de senkinek sem esik hogy most szarkazmus, vagy gúnyolódás, vagy csak csipkelődsz vagy trollkodsz ha nem a megfelelő szavakat használod. Mindenki más, vki komolyan veszi, vki nem. Kell neki néhány év vagy jó sok fórumozás mire megszokja hogy ez így megy, és ezért nem hibáztathatjátok csak mert még így nem beszélt vele senki.
Naplózva
Sabaku
Shinobi no Megami
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 4979


U.S.S. Kobayashi Maru


« Válasz #6028 Dátum: 12 aug 13, 22:04:19 »

Ha nem olvasad a vitát, miért szólsz bele? Ezt most nem gonoszkodásból, de tényleg nem értem:). Na meg a 'melyik utat választja' egy kicsit erős kifejezés arra, hogy belépjen-e egy fóumos témába ikszdé De ne vedd ám sértésnek(igen, ezt mostantól mindenhez hozzá fogom írni a biztonság kedvéért), veled semmi dolgom bajom. Ja, és ne vedd sétrésnek a dolgot.
És nem, ez most nem volt szarkazmus, Morause, Shion, meg mindeki más.. Nyelvesít
Naplózva

 
"The king is dead - that's what they say. - The king is dead. Long live the king."
Ősök: heo, Minagi | Nagyi: Ritli | hanii:hanii
Sensei: Hiei | Kistesók: Rikan, M.Bogi | personal szőrcsomó: Kallen
Morause
Vendég
« Válasz #6029 Dátum: 12 aug 13, 22:09:20 »

Na látod Sabaku te vagy a buta mert azt hiszed úgy szólok bele vmibe hogy nem olvasom el? Minek nézel engem vmi ócska kezdőnek? De ha ilyen szerencsétlenje akkor nem kell húzni az agyát, ha meg ilyen "trololololo  Faceg" stílust választottad akkor felejtsük el. Mert akkor hivatalosan is beépültél a sötét oldalba. Ördögi
« Utoljára szerkesztve: 12 aug 13, 22:10:04 írta Morause » Naplózva
Oldalak: 1 ... 400 401 [402] 403 404 ... 432
  Nyomtatás  
 
Ugrás:  

 
A MySQL adatbázis használatával A PHP programnyelven íródott bluBlur Skin © 2006, hbSkins
Powered by SMF 1.1.21 | SMF © 2015, Simple Machines


A számláló indult: 2008.06.21.
Szabványos XHTML 1.0! Szabványos CSS!