24 szep 27, 22:22:39 *
Üdvözlünk, Vendég. Kérlek jelentkezz be vagy regisztrálj.

Jelentkezz be a felhasználóneveddel, jelszavaddal és add meg a munkamenet hosszát
Hírek: EZ A NARUTO-KUN RÉGI FÓRUMÁNAK ARCHÍVUMA.
 
   Főoldal   Súgó Keresés Bejelentkezés Regisztráció  
Oldalak: 1 ... 393 394 [395] 396 397 ... 432
  Nyomtatás  
Szerző Téma: Család, barátok...  (Megtekintve 784758 alkalommal)
0 Felhasználó és 11 vendég van a témában
drszabi
Elit Jounin
*
Nem elérhető Nem elérhető

Rejtett Eső Falu Rejtett Eső Falu

Hozzászólások: 1965


Kriminál pszichológus Vallás: mugen


« Válasz #5910 Dátum: 12 júl 27, 18:08:16 »

Hát most legalább tudok a gyermekemről. Nevet Üdvözlünk a családban. És hívj csak Szabi2-nek. TsunadeHime te is hívhatsz így nyugodtan. Ugyanis mostantól ő a tanítványom. ikszdé Felpezsdül a topic. (heo, remélem a tanítvány-mester kapcsolatnál a kor nem számít, mármint, hogy ő időseb mint én) Úgyhogy üdvözöllek téged is. Nevet
Majd Hime ügyében sztem én ráírok Ritli-himére, kicsim te meg akkor a fiunkat rendeznéd? Vagy maguknak kell nem tom már. ^^

Idézet
De Szabi tudja ezeket az alap dolgokat, elhanyagolja a családfői teendőit? No mindegy, majd Ritli-sama orvosolja ezt a problémát. ^^

Igazából arról van szó, hogy igaz, hogy gonoszak vagyunk, de becsületes gonoszok. Feleségem pláne úri hölgy. Nevet Én is csak akkor alkalmazok erőszakot, ha vmi nem tetszik.
Naplózva

Feleségem: hanii Szeretet; Gyermekeim: Lina Lisana, AyaseAkami, Neirda; Anyósom: Ritli-hime; Apósom: Hiei-sama; Sógornőm: Minagi-san;
 Mesterem: heo; Tanítványom: Tsunadehime; Petem: D3VON; Ritli-hime csigusza _@/°°
AyaseAkami
ANBU újonc
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 348


« Válasz #5911 Dátum: 12 júl 27, 18:12:43 »

Oh Szia apa :'D

Köszönöm ^^ Én már elkezdtem rendezni magam, de Heonak még nem írtam hogy közben megszültek a tanítvány mester kapcsolat óta xd Remélem könnyen meglesznek a dogok, elvégre idősebbek vagytok mint én Nevet Úri gonosz.. Bejön:D
Naplózva
heo
Shinobi no Kami
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 4496

Fényhozó


« Válasz #5912 Dátum: 12 júl 27, 19:03:37 »

Mesternek csak azt kérhetem fel aki már tag itt?
Értelemszerűen mivel a család csak itt létezik, így azokat akik nem tagok felesleges felkérni akárminek, ha egyszer ide akarsz tartozni. Ez elég logikus. A csatlakozási feltételek pedig az első hsz-ben nyugszanak vala. Ha nem értesz valamit, akkor nyugodtan kérdezz, akár PÜ-ben is zaklathatsz, nem harapok ám. Nevet A többit hanii is leírta, az úgy igaz, ahogy van. Mosolyog

Ne, csak anyát ne, ő le fog szúrni, hogy hogy viszem én tovább a hagyományainkat? >.<
Nos, ez nem az én gondom. Izé José... Egyébként is gonosz volnék vagy mi. Na jó, megkegyelmezem, de csak mert szegről-végről a húgomnak tekintelek. Nevet

(heo, remélem a tanítvány-mester kapcsolatnál a kor nem számít, mármint, hogy ő időseb mint én)
Majd Hime ügyében sztem én ráírok Ritli-himére, kicsim te meg akkor a fiunkat rendeznéd? Vagy maguknak kell nem tom már. ^^
Igazából arról van szó, hogy igaz, hogy gonoszak vagyunk, de becsületes gonoszok. Feleségem pláne úri hölgy. Nevet Én is csak akkor alkalmazok erőszakot, ha vmi nem tetszik.
Nem, ez ilyenkor nem baj, csak a családi kötelékeknél számít. ^^
Ej, ilyenkor komolyan kételkedem benne, hogy mire tanítottalak eddig. Leírtam a szabályzatba, hogy a családtag keresi fel a mindenkori anyakönyvvezetőt. ^^"
Csak a kifogások... Otthon úgyis az asszony van előnyben. ikszdé A lényeg, hogy... nincs lényeg, gonoszok vagyunk, azt csinálunk amit akarunk. Bwhaha!

AyaseAkami, nekem ne is írjatok, engem nem érdekel, ha valami szabálytalan, akkor szólni fogok, a családfával Ritli-samat lehet zaklatni. ^^
Viszont, ha hanii a szülőd, akkor ne legyen már a mestered is, valamelyiket töröld ki az aláírásodból, hogy melyiket azt beszéld meg vele (hanii-val), hogy melyik maradjon. ^^

Uff! Szólottam.
Naplózva

<Feleségem: Mini-chan Ámor> <Gyermekeim: Sabaku, M. Bogi, Rikan> <Anyósom, tiszteletbeli fogadott anyám: Ritli-sama>
<Az én pici szarvasom: Flexee> <Tanítványaim: Zizi100, drszabi, shidori93>
hanii
Uchiha Madara
*
Nem elérhető Nem elérhető

Rejtett Hó Falu Rejtett Hó Falu

Hozzászólások: 3202


~démoni GoblinGirl >:3


« Válasz #5913 Dátum: 12 júl 27, 19:09:02 »

Én mondtam neki hogy ez így nem lehet, hogy anya és mester is, de nagyon makacs egy gyerek. Neeem Nem is tudom, kire ütött... ikszdé
Én úri hölgy? Te vagy a gentleman kedves férjem-uram. :'D
Igen, én vagyok előnyben, és én is hordom a nadrágot. Ördögi Szabi2 meg papucsoskodik. ;'D Szeretet

Idézet
...de csak mert szegről-végről a húgomnak tekintelek. Nevet

 Pirul
Naplózva

Férj: Szabi2 ~Gyerekek: Lina, Neirda
Szülők: Ritli, Hiei ~Nővérke: Minagi ~Sógor: heo ~Unokagyerekek: Sabaku, Rikan, M.Bogi
Sensei: Lille17 ~Körianyu: Temari ~Tanulók: Devon, Shion
Szeretet
Kallen
Jounin
*
Nem elérhető Nem elérhető

Akatsuki Akatsuki

Hozzászólások: 1137


a Niibi hugocskája ~


« Válasz #5914 Dátum: 12 júl 27, 20:04:35 »

Kallen-chan, a bolygón valami feladat vár rám? Mosolyog
Nem, szórakozz nyugodtan, majd a nyaralás után fogsz edzeni. A legutolsó feladatod meg:

...elviszlek az Óriás Pókok Völgyébe. A feladat egyszerű; kövesd a folyót, amíg ki nem érsz a völgyből. A pókok majd' két emelet magasak és előszeretettel esznek fiatal démonokat uzsonnára. Ja, és hogy még izgalmasabb legyen, mindössze 5 napot kapsz arra, hogy átjuss rajta. A doxy-kat nem viheted. Sok sikert!
Ez volt. Merem remélni, hogy meg is csináltad. O.O

Kallen-chan, akkor majd valamelyik nap egy csajos buli? :'DD
Feltéten.. Nevet Mondjuk.. vasárnap?
Naplózva



Férjem: Rikan <3 Gazdám: Sabaku-sama.~ Tanítványom: Bogi.~
-Te miért hagytad ott Iowát?
-Mert körülnéztem és rájöttem, hogy nincs senki, akit irigyelnék.
M. Bogi
Jounin
*
Nem elérhető Nem elérhető

Akatsuki Akatsuki

Hozzászólások: 1058



« Válasz #5915 Dátum: 12 júl 27, 21:22:27 »

Kallen-chan, igen, ezt szerencsére elolvastam. Mosolyog Teljesítettem is, persze. Szegény pókok megijedtek a fekete angyal szárnyaimtól, mert közben nyávogtam is. Nevet Macskaangyal. Persze a karmaimat is használtam, meg egy csipetnyi fekete démoni mágiát. ^^ Tehát megvagyok, majd a csodálatos-varázslatos kirándulás után várom a következő feladatot. Mosolyog
Naplózva

~Apa: heo
~Anya: Minagi
~Tesóim: Rikan, Sabaku
~Nagyi: Ritli
~Tanárom: Kallen
AyaseAkami
ANBU újonc
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 348


« Válasz #5916 Dátum: 12 júl 28, 08:40:12 »

Akkor viszont más mestert kérek fel, de a szüleim el nem engedem :'DDTúl fontosak nekem :'D MEgaztán tök jól el lehet velük beszélgetni. ^^ MSN már készülőben!

Szerk: Javítottam Nevet
« Utoljára szerkesztve: 12 júl 29, 12:53:53 írta AyaseAkami » Naplózva
M. Bogi
Jounin
*
Nem elérhető Nem elérhető

Akatsuki Akatsuki

Hozzászólások: 1058



« Válasz #5917 Dátum: 12 júl 28, 13:17:06 »

AyaseAkami, az 1,5 soros szabályt be kell tartani, mert csak cset lesz belőle. :/ Azt meg senki se akarja, hogy egy családtagot tiltsanak. Szomorú (És ezt ne okoskodásnak vedd kacsint)
Unokatesó, a bolygón mit fogunk csinálni? Egy jó kis piknik? Mosolyog Össze kéne írni valamit.
Naplózva

~Apa: heo
~Anya: Minagi
~Tesóim: Rikan, Sabaku
~Nagyi: Ritli
~Tanárom: Kallen
hanii
Uchiha Madara
*
Nem elérhető Nem elérhető

Rejtett Hó Falu Rejtett Hó Falu

Hozzászólások: 3202


~démoni GoblinGirl >:3


« Válasz #5918 Dátum: 12 júl 28, 17:51:03 »

Na elsősorban szeretnék BOLDOG NÉVNAPOT kívánni sógoromnak, heonak, remélem ma tartja. :'D Partyyy Pirul

Igen drágám már felhívtam a figyelmedet, másfél soros szabály, tudod, egy sor, aztán még egy fél. Nevet
Na, már a programot is szerveztek a bolygóra? Mi sosem csináltunk ilyeneket amikor fiatalok voltunk. Neeem

Hmm nekem a vasárnap sajnos nem jó, nem leszek itthon, meg ahhoz kicsit több csajszi is kellene, meg valami chippendale fiú. :'DD
Naplózva

Férj: Szabi2 ~Gyerekek: Lina, Neirda
Szülők: Ritli, Hiei ~Nővérke: Minagi ~Sógor: heo ~Unokagyerekek: Sabaku, Rikan, M.Bogi
Sensei: Lille17 ~Körianyu: Temari ~Tanulók: Devon, Shion
Szeretet
M. Bogi
Jounin
*
Nem elérhető Nem elérhető

Akatsuki Akatsuki

Hozzászólások: 1058



« Válasz #5919 Dátum: 12 júl 28, 18:38:43 »

Tényleg, Apa, Nagyon sok boldog névnapot! Mosolyog Partyyy
hanii, persze, hogy csinálunk programokat. Nevet Majd úgy fogok felöltözni, ahogyan a profilképemen "vagyok". Nevet Mindig úgy nézek ki, csak fekete szárnyakkal! Sly
Naplózva

~Apa: heo
~Anya: Minagi
~Tesóim: Rikan, Sabaku
~Nagyi: Ritli
~Tanárom: Kallen
Kallen
Jounin
*
Nem elérhető Nem elérhető

Akatsuki Akatsuki

Hozzászólások: 1137


a Niibi hugocskája ~


« Válasz #5920 Dátum: 12 júl 28, 18:54:41 »

Akkor, hmm.. szólj melyik nap jó, én ráérek egész héten. Nevet A család többi hölgytagjairól meg nem tudok semmit, most hogy így nem voltam két hétig. >.<# A chippendale fiúkat meg nem hiszem, hogy nekem szabad lenne, most hogy férjél vagyok, nem?xD
Naplózva



Férjem: Rikan <3 Gazdám: Sabaku-sama.~ Tanítványom: Bogi.~
-Te miért hagytad ott Iowát?
-Mert körülnéztem és rájöttem, hogy nincs senki, akit irigyelnék.
hanii
Uchiha Madara
*
Nem elérhető Nem elérhető

Rejtett Hó Falu Rejtett Hó Falu

Hozzászólások: 3202


~démoni GoblinGirl >:3


« Válasz #5921 Dátum: 12 júl 28, 19:35:10 »

Hallod, leánybúcsúknak épp az a lényege, hogy ilyenek is vannak benne. Pojén Mit gondolsz, egy legénybúcsún nem szoktak sztriptíz show-t tartani? ikszdé Egyébként én sem tudok sokmindent a többiekről, nem nagyon aktívoskodnak. :/
Naplózva

Férj: Szabi2 ~Gyerekek: Lina, Neirda
Szülők: Ritli, Hiei ~Nővérke: Minagi ~Sógor: heo ~Unokagyerekek: Sabaku, Rikan, M.Bogi
Sensei: Lille17 ~Körianyu: Temari ~Tanulók: Devon, Shion
Szeretet
M. Bogi
Jounin
*
Nem elérhető Nem elérhető

Akatsuki Akatsuki

Hozzászólások: 1058



« Válasz #5922 Dátum: 12 júl 28, 20:08:42 »

Lina Linsana, sajnos a jövő héten 100%, hogy nem lesz jó az a kirándulás, mert nem leszek végig. :/ De majd az az utáni héten megoldjuk. Mosolyog
Igen, augusztus 1.-jén se leszek. Ha értitek, miért emelem ki ezt a napot. kacsint

És hát peersze, mivel nem leszek it, nem tudlak majd felköszönteni, Sabaku-chan! Mosolyog ELŐRE IS SOK BOLDOG SZÜLETÉSNAPOT! Boldog Születésnapot!
« Utoljára szerkesztve: 12 júl 28, 20:14:43 írta M. Bogi » Naplózva

~Apa: heo
~Anya: Minagi
~Tesóim: Rikan, Sabaku
~Nagyi: Ritli
~Tanárom: Kallen
Kallen
Jounin
*
Nem elérhető Nem elérhető

Akatsuki Akatsuki

Hozzászólások: 1137


a Niibi hugocskája ~


« Válasz #5923 Dátum: 12 júl 28, 20:34:00 »

De az az esküvő előtt van, az enyém meg már megvolt. Pojén Bár végülis mindegy, felőlem lehetnek, ha gondolod, de engem úgy istenigazából nem érdekelnek. :'D És hol tartsuk meg? Én valami kicsit veszélyes helyre gondoltam..

Ja, és Boldog névnapot heo!Mosolyog
Naplózva



Férjem: Rikan <3 Gazdám: Sabaku-sama.~ Tanítványom: Bogi.~
-Te miért hagytad ott Iowát?
-Mert körülnéztem és rájöttem, hogy nincs senki, akit irigyelnék.
drszabi
Elit Jounin
*
Nem elérhető Nem elérhető

Rejtett Eső Falu Rejtett Eső Falu

Hozzászólások: 1965


Kriminál pszichológus Vallás: mugen


« Válasz #5924 Dátum: 12 júl 28, 20:46:53 »

Hát mintha ez emberek nem emlékeznének, hogy található itt egy Szabi2 is.  >.<# Hát jó hanii te már máshol ezt lerendezted. De azért csak benne van nekem még a nevembe is. Lesütöttszemek Hát van ilyen. ikszdé Am LIna most kiránndulni van, szóval nemnagyon tud veletek menni egyelőre arra a bolygóra. Meg én is most nagyszüleimnél vok csak telóról felnéztem.
Naplózva

Feleségem: hanii Szeretet; Gyermekeim: Lina Lisana, AyaseAkami, Neirda; Anyósom: Ritli-hime; Apósom: Hiei-sama; Sógornőm: Minagi-san;
 Mesterem: heo; Tanítványom: Tsunadehime; Petem: D3VON; Ritli-hime csigusza _@/°°
Oldalak: 1 ... 393 394 [395] 396 397 ... 432
  Nyomtatás  
 
Ugrás:  

 
A MySQL adatbázis használatával A PHP programnyelven íródott bluBlur Skin © 2006, hbSkins
Powered by SMF 1.1.21 | SMF © 2015, Simple Machines


A számláló indult: 2008.06.21.
Szabványos XHTML 1.0! Szabványos CSS!