24 szep 28, 00:23:01 *
Üdvözlünk, Vendég. Kérlek jelentkezz be vagy regisztrálj.

Jelentkezz be a felhasználóneveddel, jelszavaddal és add meg a munkamenet hosszát
Hírek: EZ A NARUTO-KUN RÉGI FÓRUMÁNAK ARCHÍVUMA.
 
   Főoldal   Súgó Keresés Bejelentkezés Regisztráció  
Oldalak: 1 ... 372 373 [374] 375 376 ... 432
  Nyomtatás  
Szerző Téma: Család, barátok...  (Megtekintve 784887 alkalommal)
0 Felhasználó és 46 vendég van a témában
A-chan
Elit Jounin
*
Nem elérhető Nem elérhető

Akatsuki Akatsuki

Hozzászólások: 1751


(†ㅍ_ㅍ)૭°


WWW
« Válasz #5595 Dátum: 12 ápr 21, 16:07:05 »

Tényleg? O_o Fuj. Gyerek fejjel miket nem csinál az ember... Azért köszi.
Inkább tudok olyan dolgokról, minthogy témát öljek. ikszdé De tényleg. Sír
Amúgy meg mindegy, feltételezem, semmi okod nem lenne kamuzni. Poénból nem hiszem, hogy ilyeneket mondanál, de akkor sem értem, hogy lettem megint gyerek.

... de legalább lett egy bátyám Nevet, aki pet. O_O Furák ezek a családi kapcsolatok. O_O
Naplózva

STM
Shinobi no Megami
*
Nem elérhető Nem elérhető

Egyesített Shinobi Haderő Egyesített Shinobi Haderő

Hozzászólások: 4579

Alkalmilag felbukkanó kísértet


« Válasz #5596 Dátum: 12 ápr 21, 16:25:19 »

Bármikor kitalálhatnék bármi hülyeséget csak úgy poénból Nevet
De gondolj csak bele, reptettelek, mondtam, hoyg megvédelek, ha megejted azt a méylen délre tett nyaralást, meg ez meg az. Jó, alapból, akiket kedveléek, azokat általában megóvom a haláltól, ha épp megtehetem, bár Ritli-hime nem szorul rá, de őt is megvédeném midnenféle alantas lénytől, de azért ez is alátámaszthatja az egészet.  Persze midnegy, nem kell rám emlékezned, majd ha egyszer eszedbe jut minden, amjd sírhatsz, hogy mért nem ismertél fel.  Durci
Naplózva
A-chan
Elit Jounin
*
Nem elérhető Nem elérhető

Akatsuki Akatsuki

Hozzászólások: 1751


(†ㅍ_ㅍ)૭°


WWW
« Válasz #5597 Dátum: 12 ápr 21, 16:52:11 »

Csak nem velem kapcsolatban, ugye? :kiscicaszemek:

Jó, mondom, hiszek neked. Pirul A reptetésnél meg a többinél azt hittem, hogy csak spontán ilyen rendes vagy.
Ne utálj már, amiért nem rémlik semmi. Nem direkt csinálom. Sír Így is olyan rossz... Totál elkezdett érdekelni a csomó dolog, amire nem emlékszem. >.<#
« Utoljára szerkesztve: 12 ápr 21, 16:52:44 írta A-chan » Naplózva

Ritli
Naruto-Kun Csoport
*
Nem elérhető Nem elérhető

Szökött Shinobi Szökött Shinobi

Hozzászólások: 3514


Sarlatán


WWW
« Válasz #5598 Dátum: 12 ápr 21, 18:47:29 »

Na jó elárulom miért lettél megint gyerek. Nyelvesít Szóval az úgy volt, hogy éppen a speciális babfőzelék receptedet készítetted el (igen, volt ilyened), mikor megcsúsztál a konyhában egy zsírfolton meglökted az asztalt és ráesett a fejedre egy tányér. Elfelejtetted a múltad, STM-et, az előző szüleidet, a babfőzelék receptjét, sőt még azt is, hogy ki vagy. Szóval mágiámmal gyermek alakot adtam neked és elintéztem, hogy Lady Sevanna örökbe fogadjon. Nyelvesít Ennyi. (De ez még mindig nem "az" a sötét titok.)
Elég egyszerű sztori tudom, de nem lehet mit tenni ha ez az igazság. Szomorú Hősiesebben is elveszíthetted volna az emlékeid, de nem tetted. ikszdé
« Utoljára szerkesztve: 12 ápr 21, 18:51:15 írta Ritli » Naplózva

~ Ikertesó: Nikkie, Sevanna ~~ Szerető: Saei-chan ~
-Férj: Hiei-   -Gyermek: Minagi, hanii-   -Tanítvány: Flexee, Lille, A-chan-   -Vő: heo, drszabi-
-Pet: STM, drszabi (drCsigusz)-   -Unoka: Sabaku, Bogi, Rikan, Lina Lisana, Nn-chan-   -Szobalány: Éjfél-
STM
Shinobi no Megami
*
Nem elérhető Nem elérhető

Egyesített Shinobi Haderő Egyesített Shinobi Haderő

Hozzászólások: 4579

Alkalmilag felbukkanó kísértet


« Válasz #5599 Dátum: 12 ápr 21, 18:55:05 »

Hahaha, most kellett ez, Ritli-hime?
Meg akartam kímélni ezektől a kínos dolgoktól is, de msot már mindegy. Igen, ez az igazság, remélem tudni fogsz tovább élni ezekkel a tényekkel, egy egyszerű tányér és egy zsírfolt tette ezt veled ikszdé
Naplózva
Kallen
Jounin
*
Nem elérhető Nem elérhető

Akatsuki Akatsuki

Hozzászólások: 1137


a Niibi hugocskája ~


« Válasz #5600 Dátum: 12 ápr 21, 19:11:43 »

Nahát mik derülnek itt ki. Ohh My God Tiachan, akkor te mi is vagy tulajdonképpen? Ezmeg? *elvesztette a fonalat..*

Jah, és a piknik fantörpikus volt. Gratulálok, Tiachan! Partyyy A petkényeztetőt nagyon élveztem, lehetne minden eseményen. Hümm-hümm
Rikan, csodálatos volt veled nézni a tűzijátékot. Pirul Szeretet

U.i.: Most már értem, miért szereti annyira Mini-san és hanii-chan a grillezett hippit.Füligérafeje
Naplózva



Férjem: Rikan <3 Gazdám: Sabaku-sama.~ Tanítványom: Bogi.~
-Te miért hagytad ott Iowát?
-Mert körülnéztem és rájöttem, hogy nincs senki, akit irigyelnék.
A-chan
Elit Jounin
*
Nem elérhető Nem elérhető

Akatsuki Akatsuki

Hozzászólások: 1751


(†ㅍ_ㅍ)૭°


WWW
« Válasz #5601 Dátum: 12 ápr 21, 19:38:17 »

NÁNYI? Ohh My God A'szem, ezt mégsem akartam megtudni... Johhny Depi Va-valaki... teker-rje vissza a kazit... K-kérem szépen! Szerencse Neee.. ezt... csak.. NEEEE...! Kussolj
Niichan... Sír
Legalább megpróbáltál megkeresni, amikor észrevetted, hogy eltűntem? Sír

...és nem is szeretem a babfőzeléket. Hmm...

Köszönöm Kallen. Hidd el, magam sem tudom, még mindig. Valami hasonló talán, mint STM, de nem pont olyan...
Persze, ezentúl petkényeztető lesz minden eseményen, ha felépülök a sokk hatására bekövetkezett idegösszeomlásomból, és újra elkezdek rendezvényszervezősködni.
Naplózva

Ritli
Naruto-Kun Csoport
*
Nem elérhető Nem elérhető

Szökött Shinobi Szökött Shinobi

Hozzászólások: 3514


Sarlatán


WWW
« Válasz #5602 Dátum: 12 ápr 21, 19:56:29 »

Biztos a fejsérülésnek köszönhető, régen imádtad. ikszdé
Amúgy te akarod mindig mindenáron az igazságot. Nevet Magadra vess. Nyelvesít És még "azt" nem is tudod. ikszdé
Naplózva

~ Ikertesó: Nikkie, Sevanna ~~ Szerető: Saei-chan ~
-Férj: Hiei-   -Gyermek: Minagi, hanii-   -Tanítvány: Flexee, Lille, A-chan-   -Vő: heo, drszabi-
-Pet: STM, drszabi (drCsigusz)-   -Unoka: Sabaku, Bogi, Rikan, Lina Lisana, Nn-chan-   -Szobalány: Éjfél-
A-chan
Elit Jounin
*
Nem elérhető Nem elérhető

Akatsuki Akatsuki

Hozzászólások: 1751


(†ㅍ_ㅍ)૭°


WWW
« Válasz #5603 Dátum: 12 ápr 21, 20:09:08 »

Jól van na... Feltételeztem, hogy ha már a nagy STM a kishúgának fogadott annó, akkor magasztosabb okok miatt veszítettem el az emlékeimet. >.<# Nem lehetek olyan piskóta, hogy csak ennyi legyen az egész.
Csak nekem fura, hogy egy kisgyereket, akire tök magában találtak rá Szibériában, a semmi közepén, különösebb sérülés nélkül, majdnem agyoncsap egy tányér? ikszdé
Valld be, hogy azért találtad ki a babos sztorit, hogy megóvj a még kegyetlenebb igazságtól! GYERÜNK! VALLD BE! Leüt Hmm...
« Utoljára szerkesztve: 12 ápr 21, 20:09:44 írta A-chan » Naplózva

Ritli
Naruto-Kun Csoport
*
Nem elérhető Nem elérhető

Szökött Shinobi Szökött Shinobi

Hozzászólások: 3514


Sarlatán


WWW
« Válasz #5604 Dátum: 12 ápr 21, 20:55:40 »

Hát ez van, az a tányér pont egy érzékeny ponton találhatott el. Nevet A sors iróniája. Mosolyog De kitudja, lehet átkozott tányér volt. (na jó, nem volt az, de talán jobban érzed magad, ha ezt bebeszéled magadnak Nevet)

A babot pedig imádtad ha én mondom. judge Úgy szoktad enni mint Bud Spencer és Terence Hill! Serpenyőből, fakanállal! ikszdé
Naplózva

~ Ikertesó: Nikkie, Sevanna ~~ Szerető: Saei-chan ~
-Férj: Hiei-   -Gyermek: Minagi, hanii-   -Tanítvány: Flexee, Lille, A-chan-   -Vő: heo, drszabi-
-Pet: STM, drszabi (drCsigusz)-   -Unoka: Sabaku, Bogi, Rikan, Lina Lisana, Nn-chan-   -Szobalány: Éjfél-
A-chan
Elit Jounin
*
Nem elérhető Nem elérhető

Akatsuki Akatsuki

Hozzászólások: 1751


(†ㅍ_ㅍ)૭°


WWW
« Válasz #5605 Dátum: 12 ápr 21, 21:21:29 »

Úgy hát. ikszdé Addig nem hiszem el, amíg nincs bizonyítékod! Ha véletlenül úgy is volt (amit erősen kétlek ikszdé), akkor bizonyíték hiányában letagadom. Durci ikszdé
Az amúgy még STM-nek is szégyen, ha a tányér lett a vesztem. ikszdé Nem nevelt az a pár hónap alatt rendesen, vagy csak simán ilyen béna vagyok. Mindegy, akkor is szégyen. Lesütöttszemek
Naplózva

STM
Shinobi no Megami
*
Nem elérhető Nem elérhető

Egyesített Shinobi Haderő Egyesített Shinobi Haderő

Hozzászólások: 4579

Alkalmilag felbukkanó kísértet


« Válasz #5606 Dátum: 12 ápr 21, 21:50:11 »

SZégyen, nem szégyen, ha megtörtént, megtörtént. Talán közrejátszott más is, vagy már eleve le voltál gyengülve. VAgy nagyon érzékeny pontot talált el. Én mindenesetre rendesen neveltelek, nem is néztem volna ki belőled iylesmit, és én is meg voltam lepve lepve, hoyg ez történt. :O
De Ritli-hime aktáit elég megbízhatónak találtam, más forrásokkal is egyezni szoktak, szerintem nincs igazán okod kételkedni (sajnos). Bár letagadhatod, ha ettől jobban érzed magad.

Niichan... Sír
Legalább megpróbáltál megkeresni, amikor észrevetted, hogy eltűntem? Sír
Kerestelek én néha, de élted az életed, nem tudtam, merre jársz, aztán itt láttalak már meg véletlenül. :/
« Utoljára szerkesztve: 12 ápr 21, 21:59:08 írta STM » Naplózva
A-chan
Elit Jounin
*
Nem elérhető Nem elérhető

Akatsuki Akatsuki

Hozzászólások: 1751


(†ㅍ_ㅍ)૭°


WWW
« Válasz #5607 Dátum: 12 ápr 21, 22:08:23 »

Csak néha?
A helyedben, ha te vesztél volna el, biztosan tűvé tettem volna érted mindent, de legalábbis nem csak néha kereslek. Szomorú

EZ AZ! Már biztosan le voltam gyengülve, azért sikerült a tányéros merénylet! Ohh My God Lehet, hogy valaki meg is bűvölte a babot! (itt most nem Ritlire gondolok ^-^) Ha így volt, akkor nem tagadom le, hisz nem én tehetek róla. Hümm-hümm ^-^
Naplózva

STM
Shinobi no Megami
*
Nem elérhető Nem elérhető

Egyesített Shinobi Haderő Egyesített Shinobi Haderő

Hozzászólások: 4579

Alkalmilag felbukkanó kísértet


« Válasz #5608 Dátum: 12 ápr 21, 22:11:06 »

Kétlem, hoyg így ovlt, de annak a lehetősége fenn áll, hogy voltak előzméynei.
És ezt ne úgy képzeld el, hogy elvesztél, hanem már elve volt, hogy évekig nem is találkoztunk, aztán mikro hosszabb ideje nem láttalak, néha keresgéltelek erre-arra, de nem ogndoltam, hogy elbánik majd veled egy tányér.
HAbár, az a másik dolog durvább.  Neeem

Ettől fügegtlenül, megkérhetlek, hogy megszervezd azt a szakszervezeti gyűlést?
« Utoljára szerkesztve: 12 ápr 21, 22:13:35 írta STM » Naplózva
A-chan
Elit Jounin
*
Nem elérhető Nem elérhető

Akatsuki Akatsuki

Hozzászólások: 1751


(†ㅍ_ㅍ)૭°


WWW
« Válasz #5609 Dátum: 12 ápr 21, 22:21:45 »

Dó... Minden elméletembe beleköttök. >.<#
Akkor is kereshettél volna egy kicsit intenzívebben. :O Nem baj, nem haragszok. Örülök, hogy most megvagyok. ^-^ Többé-kevésbé, legalábbis. Amúgy én sem gondoltam volna.
A másikról már meg is feledkeztem. Mi van még? >.<#

Meg, persze, de rendesen add le a rendelést, hogy mit szeretnél.
Naplózva

Oldalak: 1 ... 372 373 [374] 375 376 ... 432
  Nyomtatás  
 
Ugrás:  

 
A MySQL adatbázis használatával A PHP programnyelven íródott bluBlur Skin © 2006, hbSkins
Powered by SMF 1.1.21 | SMF © 2015, Simple Machines


A számláló indult: 2008.06.21.
Szabványos XHTML 1.0! Szabványos CSS!