24 szep 28, 00:11:38 *
Üdvözlünk, Vendég. Kérlek jelentkezz be vagy regisztrálj.

Jelentkezz be a felhasználóneveddel, jelszavaddal és add meg a munkamenet hosszát
Hírek: EZ A NARUTO-KUN RÉGI FÓRUMÁNAK ARCHÍVUMA.
 
   Főoldal   Súgó Keresés Bejelentkezés Regisztráció  
Oldalak: 1 ... 374 375 [376] 377 378 ... 432
  Nyomtatás  
Szerző Téma: Család, barátok...  (Megtekintve 784835 alkalommal)
0 Felhasználó és 10 vendég van a témában
Sabaku
Shinobi no Megami
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 4979


U.S.S. Kobayashi Maru


« Válasz #5625 Dátum: 12 ápr 25, 20:13:40 »

Ez tényleg fura.. Hiei-senseiről köztudott, hogy mindekit nagyon szeret... szabadidejében állatmenhelyben önkénteskedik, gyerekeket támogat... miért pont STM?  Gondolkozik
Naplózva

 
"The king is dead - that's what they say. - The king is dead. Long live the king."
Ősök: heo, Minagi | Nagyi: Ritli | hanii:hanii
Sensei: Hiei | Kistesók: Rikan, M.Bogi | personal szőrcsomó: Kallen
Minagi
Naruto-Kun Fórum Hippije
*
Nem elérhető Nem elérhető

Rejtett Homok Falu Rejtett Homok Falu

Hozzászólások: 6681


Mini-chan ◕.◕ (Mini Mignon)


WWW
« Válasz #5626 Dátum: 12 ápr 25, 20:15:19 »

Üdv közöttünk shidori93, gratulálok! Jól választottál mestert, csak vigyázz hoyg bírd tempóval.. néha elég rabszolga hajcsár tud ám lenni.

Hehe Sabaku azt kifelejtetted, hogy Télen a hajléktalanoknak mindig felforrósít egy helységet, hogy ne fázzanak... bár arról már nem ő tehet, hogy meggyulladnak bent.
Naplózva


shidori93
Chuunin
*
Nem elérhető Nem elérhető

Rejtett Fű Falu Rejtett Fű Falu

Hozzászólások: 142

A 7 Tűz Démona


WWW
« Válasz #5627 Dátum: 12 ápr 25, 20:22:54 »

Sziasztok! Köszönöm az üdvözlést és gratulációt is. Ne aggódj, nem bánom ha hajtanak, sőt jó is ha van valaki, aki noszogat, néha ez elengedhetetlen dolog számomra. Nevet
Naplózva

<Mesterem: heo>
A-chan
Elit Jounin
*
Nem elérhető Nem elérhető

Akatsuki Akatsuki

Hozzászólások: 1751


(†ㅍ_ㅍ)૭°


WWW
« Válasz #5628 Dátum: 12 ápr 26, 14:27:03 »

Üdv újonc. bye bye

Nem kellene valamivel fellendíteni a topicot? Addig oké, hogy nem kell kapkodni a pötyögéssel, mert senki sem ír be eléd, de azért mégis. ikszdé Kellene valami új téma... Gondolkozik Mondjuk, jobb ötlet híján tarthatnánk egy petszépségversenyt. ikszdé
Naplózva

Sabaku
Shinobi no Megami
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 4979


U.S.S. Kobayashi Maru


« Válasz #5629 Dátum: 12 ápr 26, 14:31:17 »

Hello shidori. Azt a sufnit a fűzfacsonknál kerüld el még egy ideig. Nem hiszem, hogy túlélnéd az odakeveredést. Vagy ha még is, akkor alaki úgy is megöl, mert olyat láttál, amit nem lett volan szabad:(
Szerintem itt van az évvége, érettségi időszak, stb, egyserűen nem érnek rá az emberek/démonok/petek a kockulásra.
Naplózva

 
"The king is dead - that's what they say. - The king is dead. Long live the king."
Ősök: heo, Minagi | Nagyi: Ritli | hanii:hanii
Sensei: Hiei | Kistesók: Rikan, M.Bogi | personal szőrcsomó: Kallen
A-chan
Elit Jounin
*
Nem elérhető Nem elérhető

Akatsuki Akatsuki

Hozzászólások: 1751


(†ㅍ_ㅍ)૭°


WWW
« Válasz #5630 Dátum: 12 ápr 26, 15:41:24 »

Évvégéig van még vagy két hónap, nem? Vagy nálatok ennyire másképp mennek a dolgok? Az érettségi is egy dolog, de a banda jó részét nem érinti.
Ja, elfelejtettem... shidori, ha a poklon kívül betévedsz egy kastélyba és látsz egy szép, kedvesnek tűnő lovat, nehogy megsimogasd! Lehetőleg a közelébe se menj, de a legjobb, ha elmenekülsz mielőtt elkap... Nevet
Naplózva

shidori93
Chuunin
*
Nem elérhető Nem elérhető

Rejtett Fű Falu Rejtett Fű Falu

Hozzászólások: 142

A 7 Tűz Démona


WWW
« Válasz #5631 Dátum: 12 ápr 26, 15:47:21 »

Köszönöm a tanácsokat, ígérem, hogy igyekszem körültekintő lenni és megfogadni őket! Nevet

Most lesz május elején a ballagás és utána az érettségizőknek nem is nagyon van suli, csak tanulás! Ha jól emlékszem Nevet Valaki megerősíthetné állításom  Gondolkozik Nevet
Naplózva

<Mesterem: heo>
drszabi
Elit Jounin
*
Nem elérhető Nem elérhető

Rejtett Eső Falu Rejtett Eső Falu

Hozzászólások: 1965


Kriminál pszichológus Vallás: mugen


« Válasz #5632 Dátum: 12 ápr 26, 15:50:56 »

Üdv itt^^ Nem rég lettem én is heo tanítványa, ezek szerint csapattársak lettünk. ikszdé Remélem jól kijövün majd egymással a küldetéseken.  Nevet
Érettségi sztem már nemsoká lehet, mert bár engem még csak annyiban érint, hogy nemsoká érettségi szünet lesz, de legalább egy hétig othon leszek. ikszdé
Naplózva

Feleségem: hanii Szeretet; Gyermekeim: Lina Lisana, AyaseAkami, Neirda; Anyósom: Ritli-hime; Apósom: Hiei-sama; Sógornőm: Minagi-san;
 Mesterem: heo; Tanítványom: Tsunadehime; Petem: D3VON; Ritli-hime csigusza _@/°°
heo
Shinobi no Kami
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 4496

Fényhozó


« Válasz #5633 Dátum: 12 ápr 26, 17:44:04 »

tia, év vége az június 12 környékén szokott lenni. De ez iskolától is függ még az országon belül is. Van ahol szombaton is járnak, hogy hamarabb vége legyen, van ahol van síszünet is (Kis sznobok. ikszdé) és azt is bepótolják, úgyhogy ott még tovább tart a tanítás.
Mindenesetre, lassan jönnek a lezárások, az érettségik és a végzős ballagások, meg persze a vizsgaidőszak is. Kinek mi.

Ha már esemény, akkor szervezhetsz valamit magadtól is, nem kell feltétlenül felkérésre várnod.
A petszépségverseny durva lenne. ikszdé STM biztosan csalna és mindenkinek a kedvencévé változna, hogy rá szavazzanak. ikszdé
Naplózva

<Feleségem: Mini-chan Ámor> <Gyermekeim: Sabaku, M. Bogi, Rikan> <Anyósom, tiszteletbeli fogadott anyám: Ritli-sama>
<Az én pici szarvasom: Flexee> <Tanítványaim: Zizi100, drszabi, shidori93>
^^
Uchiha Madara
*
Nem elérhető Nem elérhető

Szökött Shinobi Szökött Shinobi

Hozzászólások: 3202


he/him. flexee. fórumszarvas.


« Válasz #5634 Dátum: 12 ápr 26, 17:51:53 »

Üdv köztünk Shidori Nevet remélem 1 hétnél azért tovább bírod x3

heo: remélem rendezel valami beavató bulit, olyasmit, mint 1 túlélőtúra, hogy belerázódjon az itteni dolgokba Nevet

nekünk el szokták engedni a ledolgozandó szombatokat, most kivételesen nem, mert ballagás lesz, de nem kell sokáig ott lenni, hamar elengednek majd ikszdé

Ha már esemény, akkor szervezhetsz valamit magadtól is, nem kell feltétlenül felkérésre várnod.
A petszépségverseny durva lenne. ikszdé STM biztosan csalna és mindenkinek a kedvencévé változna, hogy rá szavazzanak. ikszdé

STM magammá változna?? Najó, Igirisut jobban szeretem magamnál. Na azzal levenne a lábamról. Szóval egyértelműen STMre voksolok, ha Iggyvé változna Gondolkozik
Naplózva

shidori93
Chuunin
*
Nem elérhető Nem elérhető

Rejtett Fű Falu Rejtett Fű Falu

Hozzászólások: 142

A 7 Tűz Démona


WWW
« Válasz #5635 Dátum: 12 ápr 26, 18:10:52 »

drszabi, én is remélem, hogy jól kijövünk egymással! Nevet
flexi (ugye hívhatlak így?), én is remélem, hogy tovább bírom egy hétnél Nevet milyen beavatásról beszélsz? megakarsz ijeszteni? o.O

Ha már szombat, akkor nekünk se kéne menni melozni, mert 4 napos szünet, de most egy sürgős megrendelés jött amerikából, ezért bekell majd menni = /
Naplózva

<Mesterem: heo>
Minagi
Naruto-Kun Fórum Hippije
*
Nem elérhető Nem elérhető

Rejtett Homok Falu Rejtett Homok Falu

Hozzászólások: 6681


Mini-chan ◕.◕ (Mini Mignon)


WWW
« Válasz #5636 Dátum: 12 ápr 26, 18:26:55 »

(Érettségi írásbeli május 2. hetén kezdődik és a szóbeli meg június 3. hete talán. )

Flexee, ez jó ötlet! Biztos nagyon élvezné Shidori, gondolom. Majd teszek be néhány csapdát, hogy teszteljem, de úgy hogy kicsi férjem nem tud róla. Legalább ő is észre veszi mire képes újonc tanítványa. Bár még a sógoromnak se volt ilyen beavatási szertartása, csak rögtön elvette a húgomat, lehet a csapdákat neki helyezem el. ikszdé

Áh micsoda tanítvány, fel sem tüntette mesterét!  Izé José...
Naplózva


shidori93
Chuunin
*
Nem elérhető Nem elérhető

Rejtett Fű Falu Rejtett Fű Falu

Hozzászólások: 142

A 7 Tűz Démona


WWW
« Válasz #5637 Dátum: 12 ápr 26, 18:34:08 »

Fogalmam sincs, hogy élvezném-e, de ezt csak egy féle képpen tudjuk kideríteni = /. Egyébként tudok róla, hogy nincs feltüntetve a mesterem. Nem azért mert szégyellem, vagy megsértsem ezzel, de még tervezés alatt áll ez a dolog. Nevet
Naplózva

<Mesterem: heo>
drszabi
Elit Jounin
*
Nem elérhető Nem elérhető

Rejtett Eső Falu Rejtett Eső Falu

Hozzászólások: 1965


Kriminál pszichológus Vallás: mugen


« Válasz #5638 Dátum: 12 ápr 26, 18:41:21 »

Igen, de ha nem vettem volna el, nem lett volna miért beavatni. Bár nem sokkal utána mesterem is lett, de jobb későn mint soha, vagyis nem tom, inkább majd aktívan résztveszek shidori beavatásában. Ördögi Nevet Csapdákat me majdcsak kikerülöm vhogyan.
shidori: heo már feltűntette, meg be is lett jelentve, szóval sztem nyugodtan kiírhatod.
Ja meg még egy, te akkor végül is mi vagy? ikszdé Mármint ez furcsán hangozhat, de vmi fajod van, esetleg ember vagy? (:
Naplózva

Feleségem: hanii Szeretet; Gyermekeim: Lina Lisana, AyaseAkami, Neirda; Anyósom: Ritli-hime; Apósom: Hiei-sama; Sógornőm: Minagi-san;
 Mesterem: heo; Tanítványom: Tsunadehime; Petem: D3VON; Ritli-hime csigusza _@/°°
heo
Shinobi no Kami
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 4496

Fényhozó


« Válasz #5639 Dátum: 12 ápr 26, 18:45:46 »

Csinálhatunk egy össznépi hajtást, egy vadászat mindenkinek jól esne. Kint a természetben mindenfélét legyilkolunk, a sok macska meg vidáman cincálja őket szét. Van itt annyi neko, meg varázsló úgy is, csak mindenki az "ember" alakját vegye fel nehogy "véletlenül" célponttá váljon.

Ez remek ötletnek tűnik, még meggondolom, de egy ilyesmit tia biztosan meg tudna szervezni, ugye tia?  Sly
Naplózva

<Feleségem: Mini-chan Ámor> <Gyermekeim: Sabaku, M. Bogi, Rikan> <Anyósom, tiszteletbeli fogadott anyám: Ritli-sama>
<Az én pici szarvasom: Flexee> <Tanítványaim: Zizi100, drszabi, shidori93>
Oldalak: 1 ... 374 375 [376] 377 378 ... 432
  Nyomtatás  
 
Ugrás:  

 
A MySQL adatbázis használatával A PHP programnyelven íródott bluBlur Skin © 2006, hbSkins
Powered by SMF 1.1.21 | SMF © 2015, Simple Machines


A számláló indult: 2008.06.21.
Szabványos XHTML 1.0! Szabványos CSS!