24 szep 26, 23:49:52 *
Üdvözlünk, Vendég. Kérlek jelentkezz be vagy regisztrálj.

Jelentkezz be a felhasználóneveddel, jelszavaddal és add meg a munkamenet hosszát
Hírek: EZ A NARUTO-KUN RÉGI FÓRUMÁNAK ARCHÍVUMA.
 
   Főoldal   Súgó Keresés Bejelentkezés Regisztráció  
Oldalak: 1 ... 623 624 [625] 626 627 ... 858
  Nyomtatás  
Szerző Téma: Filmek & sorozatok és rajzfilmek  (Megtekintve 1493267 alkalommal)
0 Felhasználó és 8 vendég van a témában
Sabaku
Shinobi no Megami
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 4979


U.S.S. Kobayashi Maru


« Válasz #9360 Dátum: 14 ápr 25, 21:31:40 »

Az a jó, hogy ahogy láttam, ezt most a nagyobb mozik is átvették pár napra, nem csak a szokásos művészmozik *-* Szóval az is megtalálja aki nem ismer ilyen helyeket. Nevet

Syzy, így már egy pár fokkal jobb Nevet Bár még így is hiányolom a mozi által nyújtható ingerek tökéletes összhangjának kifejtését, de megteszi.

Azok a gitárok, ne is mondd. Nem értek sajnos annyira hangszerekhez mint szeretnék, de az a ház, tele szebbnél szebb hangszerekkel... Meg hogy amikor Tilda repülővel utazott, akkor a két bőröndbe semmi mást nem pakolt, csak könyveket *-* Nagyon tetszik hogy ennyire kihangsúlyozták a műveltségüket, nem sok film teszi ezt manapság.

Én személy szerint egész délután ezt hallgattam első megnézés után *-*
<a href="http://www.youtube.com/watch?v=c1S269x4ozg" target="_blank">http://www.youtube.com/watch?v=c1S269x4ozg</a>
Naplózva

 
"The king is dead - that's what they say. - The king is dead. Long live the king."
Ősök: heo, Minagi | Nagyi: Ritli | hanii:hanii
Sensei: Hiei | Kistesók: Rikan, M.Bogi | personal szőrcsomó: Kallen
Minagi
Naruto-Kun Fórum Hippije
*
Nem elérhető Nem elérhető

Rejtett Homok Falu Rejtett Homok Falu

Hozzászólások: 6681


Mini-chan ◕.◕ (Mini Mignon)


WWW
« Válasz #9361 Dátum: 14 ápr 25, 21:33:23 »

Erről hallott valaki? 12 éven át forgatták s láthatjuk ahogy Ellar Coltrane felnő előttünk. Tuti meg nézem.
<a href="http://www.youtube.com/watch?v=Ys-mbHXyWX4" target="_blank">http://www.youtube.com/watch?v=Ys-mbHXyWX4</a>
Naplózva


Syzygy
Naruto-Kun Fórum Isten
*****
Nem elérhető Nem elérhető

Rejtett Eső Falu Rejtett Eső Falu

Hozzászólások: 6669


hipsztersznobművész


« Válasz #9362 Dátum: 14 ápr 25, 21:49:42 »

Minagi ne most floodold tele ezt a topicot. Durci Még akkor sem ha jó a film.

Abba a házba már holnap beköltöznék.   Nevet  Csak a fürdőszobát kéne megjavítani.
« Utoljára szerkesztve: 14 ápr 25, 21:52:09 írta Syzygy » Naplózva
K ichigo
Uchiha Madara
*
Nem elérhető Nem elérhető

Akatsuki Akatsuki

Hozzászólások: 3176


Shinigami Daiko Partner's: Tensa Zangetsu & Rukia


« Válasz #9363 Dátum: 14 ápr 25, 21:53:06 »

12év?? Azért az nem semmi.Ritka az ekkora türelem főleg ezen a téren.

Meg is van a beköltözésed ára:Tedd helyre a fürdőszobát,és kész. kacsint
Az már a nem te dolgod hogy távozásod után is megmarad úgyanúgy.
Naplózva

noemimi-chan
Naruto-Kun Fórum Isten
*****
Nem elérhető Nem elérhető

Rejtett Hó Falu Rejtett Hó Falu

Hozzászólások: 5716


Aliz csodaországból...


« Válasz #9364 Dátum: 14 ápr 25, 22:26:05 »

Mini nézd milyen képet találtam: http://kingoftheflatscreen.com/wp-content/uploads/2014/04/The-Americans-GQ-03.jpg
Remélem nézed a 2. évadot. Durci Nina és Oleg lett a kedvenc párosom *-*, olyan kis cukik.

Am más is kedvet kaphatna hozzá. Durci
« Utoljára szerkesztve: 14 ápr 25, 22:48:06 írta noemimi-chan » Naplózva

"Valós képem van erényeimről és gyengeségeimről. Az én fegyverem az elmém. A fivéremnek ott a kardja, Robert királynak ott a harci pörölye, nekem pedig az elmém... az elmének pedig könyvekre van szüksége, ahogyan a kardnak fenőkőre, ha meg akarja őrizni élességét."  "Büszkén, mint egy megtérésre hívott rossz angyal, aki inkább választja a kárhozatot, mint büszkesége megtörését."
Minagi
Naruto-Kun Fórum Hippije
*
Nem elérhető Nem elérhető

Rejtett Homok Falu Rejtett Homok Falu

Hozzászólások: 6681


Mini-chan ◕.◕ (Mini Mignon)


WWW
« Válasz #9365 Dátum: 14 ápr 26, 06:47:59 »

Neem, még nem kezdtem el, majd meséld el ma mik az események, de a gépemen fent van már az első 9 rész ami kijött. Ez a kép meg nagyon jó.  Be van tépve Amúgy remélem az életben sokáig együtt lesznek, ha már össze jöttek.

Syzygy, nem állt szándékomban, csak mivel előtte láttam a bemutatót és itt van egy-két filmbuzi, mint én, ezért gondoltam meg is mutatom rögtön. Pirul
Naplózva


Veracchi
Legendás Sannin
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 2741



« Válasz #9366 Dátum: 14 ápr 28, 15:51:02 »

GoT spoiler.
1, Az elején ha Szürke Féregnek lettek volna tökei, tuti megdöngeti Missandei-t.
2, Az a kicseszett Más a végén csak szerintem nézett úgy ki mint Malekith?  Hmm? ikszdé De azok a szemek nekem kellenek.
Naplózva

"Olyan makacs a természetem, hogy nem tűri az ijesztgetést, akárhogyan is próbálkoznak vele. Minél inkább meg akarnak félemlíteni, annál jobban nő a bátorságom."
Syzygy
Naruto-Kun Fórum Isten
*****
Nem elérhető Nem elérhető

Rejtett Eső Falu Rejtett Eső Falu

Hozzászólások: 6669


hipsztersznobművész


« Válasz #9367 Dátum: 14 ápr 28, 16:01:15 »

Jah volt közöttük kémia Missandei-vel, szerintem életében először gondolkodott el rajta hogy a kasztrálás elég nagy szívás volt. :/


Natalie Dormer awh, meg azok a szemforgatások és arckifejezések amiket levágott Tommen ágyánál, hát ott sem kellett volna sok, szegény gyereknek uralni fogja az életét, pedig még szét sem tette a lábát. ikszdé

Naplózva
Veracchi
Legendás Sannin
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 2741



« Válasz #9368 Dátum: 14 ápr 28, 16:12:19 »

Sorozat során először fordult elő az, hogy azt a nőt szimpatikusnak találtam. Olyan kis kedves feje volt meg ahogy beszélt is teljesen normálisnak tűnt nem ilyen áspis kígyónak. >< Tommen meg hogy várta mikor smárolja már le de aztán nagyot koppant. ikszdé Nem baj, aranyos jelenet volt.

A tökei meg már nem nőnek vissza hiába is akarta volna szegény fiú. :/ Le lehetett olvasni az arcáról az összes életérzést ami abban a pár percben átfutott rajta.
« Utoljára szerkesztve: 14 ápr 28, 16:15:22 írta Veracchi » Naplózva

"Olyan makacs a természetem, hogy nem tűri az ijesztgetést, akárhogyan is próbálkoznak vele. Minél inkább meg akarnak félemlíteni, annál jobban nő a bátorságom."
Syzygy
Naruto-Kun Fórum Isten
*****
Nem elérhető Nem elérhető

Rejtett Eső Falu Rejtett Eső Falu

Hozzászólások: 6669


hipsztersznobművész


« Válasz #9369 Dátum: 14 ápr 28, 18:47:00 »

Amúgy könyvesektől kérdem:

Boltonnak az embere, aki beszivárog Castle Blackbe hogy Bran-t elkapja, az könyvben is így volt, mert érdekes ez a sztori.

A legvégén Craster gyerekeiből lesznek white walkerek?   Jah és a végén a tag lenne a Night's king?  "Menő" lenne.
Naplózva
Aes Sedai
Moderátor
*****
Nem elérhető Nem elérhető

Akatsuki Akatsuki

Hozzászólások: 11452



« Válasz #9370 Dátum: 14 ápr 28, 19:00:46 »

Most így elsőre nekem semmi ilyen nem ugrik be a könyvből, de még nem láttam a részt, most állok neki pont, akkor lehet eszembe jut valami. De a könyvben ilyen Bran kergetés nem volt, és Craster gyerekeinek a sorsáról se derült ki semmi ADWD végéig. (Bár gyanítható, hogy vagy a zombik simán bezabálják őket, vagy valami fekete mágiaféleség áldozatai lesznek, stb. utalás nem volt ezekre, de azért elég valószínű)
Naplózva
Syzygy
Naruto-Kun Fórum Isten
*****
Nem elérhető Nem elérhető

Rejtett Eső Falu Rejtett Eső Falu

Hozzászólások: 6669


hipsztersznobművész


« Válasz #9371 Dátum: 14 ápr 28, 19:04:07 »

Akkor a végén választ kapsz a kérdésedre a gyerekeket illetően.  Nevet

De az meg tényleg a Night's King szerintem, aki a végén megjelent.

A Bolton emberes ( nem tudom már a nevét, aki levágta Jaime kezét ), szál pedig érdekes, nekem tetszik.
« Utoljára szerkesztve: 14 ápr 28, 19:05:17 írta Syzygy » Naplózva
Veracchi
Legendás Sannin
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 2741



« Válasz #9372 Dátum: 14 ápr 28, 19:06:10 »

Nekem se rémlik, hogy Branéket elkapták volna, mert elvileg ilyenkor már találkoztak azzal a lovassal akire azt találgatják, hogy biztos Benjen Stark és elviszi őket az Erdő gyermekeihez. Aes ugye jól rémlik? ikszdé Túl rég olvastam és néha belekavarodok mikor mi volt.

Ez a White Walker "Boss" szintúgy nem volt benne. De elég jól nézett ki, meg ahogy átváltoztatta a gyereket. Kíváncsi leszek ebből mit hoznak ki.

Locke-ra gondolsz aki Jonékkal van ugye?
« Utoljára szerkesztve: 14 ápr 28, 19:11:49 írta Veracchi » Naplózva

"Olyan makacs a természetem, hogy nem tűri az ijesztgetést, akárhogyan is próbálkoznak vele. Minél inkább meg akarnak félemlíteni, annál jobban nő a bátorságom."
Aes Sedai
Moderátor
*****
Nem elérhető Nem elérhető

Akatsuki Akatsuki

Hozzászólások: 11452



« Válasz #9373 Dátum: 14 ápr 28, 19:12:42 »

Az egy kicsit később volt, az 5. könyvben. Ebben az időszakban Branék még csak a Fal felé menetelnek.

Az Éjkirály meg semmilyen módon nem szerepelt a történetben eddig, csak mint legenda. De ettől még belekeverhetik. ikszdé

Nehogy már a sorozat kezdje el nekem lespoilerezni a könyvet, mert hülyét kapok. xD
« Utoljára szerkesztve: 14 ápr 28, 19:16:49 írta Aes Sedai » Naplózva
Sevanna
VIP
*******
Nem elérhető Nem elérhető

Egyesített Shinobi Haderő Egyesített Shinobi Haderő

Hozzászólások: 4260


Goddess Skuld- the mischievous


« Válasz #9374 Dátum: 14 ápr 28, 19:18:08 »

Szerintem a filmben nem volt se Bolton embere-Locke, se Branék Craster táborban, se Szellem elfogása meg igazából semmi, ami ebben a részben történt.  Nevet A zombiról, aki elvitte a babát remélem kiderül, hogy Hidegkéz az. A zombicsecsemő szerintem hülyeség. Hogyan lenne "élet"képes? Nem tud menni se.
Számomra a JaimexBrienne részek vitték a pálmát.  Szeretet
Naplózva


Oldalak: 1 ... 623 624 [625] 626 627 ... 858
  Nyomtatás  
 
Ugrás:  

 
A MySQL adatbázis használatával A PHP programnyelven íródott bluBlur Skin © 2006, hbSkins
Powered by SMF 1.1.21 | SMF © 2015, Simple Machines


A számláló indult: 2008.06.21.
Szabványos XHTML 1.0! Szabványos CSS!