24 jún 17, 18:22:55 *
Üdvözlünk, Vendég. Kérlek jelentkezz be vagy regisztrálj.

Jelentkezz be a felhasználóneveddel, jelszavaddal és add meg a munkamenet hosszát
Hírek: EZ A NARUTO-KUN RÉGI FÓRUMÁNAK ARCHÍVUMA.
 
   Főoldal   Súgó Keresés Bejelentkezés Regisztráció  
Oldalak: 1 ... 341 342 [343] 344 345 ... 858
  Nyomtatás  
Szerző Téma: Filmek & sorozatok és rajzfilmek  (Megtekintve 1356832 alkalommal)
0 Felhasználó és 14 vendég van a témában
samdav
Moderátor - DB részleg
***
Nem elérhető Nem elérhető

Szökött Shinobi Szökött Shinobi

Hozzászólások: 8876


Shokugeki no Sam D. Av


WWW
« Válasz #5130 Dátum: 11 dec 29, 22:19:04 »

A Predators című film, tényleg gyenge lett, szerintem csak a japán kardos, harcos jelenet volt benne az egyetlen pozitívum. Még meg se halt minden ember benne.
+ a predatorok is tök rosszul néztek ki, nagyobbak voltak a fejük a testüknél, úgyhogy ez elég gyenge film lett.
Naplózva

Tiszteletbeli szüleim: Aemy & Gabor-sama Mosolyog  Az úrnőm: Zoé-hime Nevet  Kami-samám: Orph D.eus bow Húgom: Zizi100
 Testvéreim: Cart, Hiei, Tapion, Th Mesterem:  Chakra \"The anime Gintama\'s goal is become the King of the Samurai!\" Nevet
\"Money makes the world go round.\" Mosolyog
M. Bogi
Jounin
*
Nem elérhető Nem elérhető

Akatsuki Akatsuki

Hozzászólások: 1058



« Válasz #5131 Dátum: 11 dec 29, 22:23:26 »

samdav: A Predators filmet én is láttam, és én sem voltam (annyira) megelégedve, miután vége lett.
Neked az baj, ha nem hal meg mindenki? xD

« Utoljára szerkesztve: 11 dec 29, 22:34:34 írta M. Bogi » Naplózva

~Apa: heo
~Anya: Minagi
~Tesóim: Rikan, Sabaku
~Nagyi: Ritli
~Tanárom: Kallen
samdav
Moderátor - DB részleg
***
Nem elérhető Nem elérhető

Szökött Shinobi Szökött Shinobi

Hozzászólások: 8876


Shokugeki no Sam D. Av


WWW
« Válasz #5132 Dátum: 11 dec 29, 22:44:41 »

Nem azt mondom, de figyelj már, Predatorok bolygóján vannak, sok predator közt pár ember és nem ölik meg őket? WTF?  Hmm?
Amikor az AvP 1-ben 1 predator megölt vagy majdnem 10 alient, akkor ez meg mi? Szuper humanoidok? Hiába főszereplők, ezek nem Bruce Willisek, hogy mindent túl éljenek, megmentsék a világot és minden ellenséget legyőzzenek ikszdé
Naplózva

Tiszteletbeli szüleim: Aemy & Gabor-sama Mosolyog  Az úrnőm: Zoé-hime Nevet  Kami-samám: Orph D.eus bow Húgom: Zizi100
 Testvéreim: Cart, Hiei, Tapion, Th Mesterem:  Chakra \"The anime Gintama\'s goal is become the King of the Samurai!\" Nevet
\"Money makes the world go round.\" Mosolyog
M. Bogi
Jounin
*
Nem elérhető Nem elérhető

Akatsuki Akatsuki

Hozzászólások: 1058



« Válasz #5133 Dátum: 11 dec 29, 22:47:05 »

Hát, igaz, amit mondasz. Az AvP se sikerült szerintem túl jól, habár szerencsére hamar vége van. (másfél órás)
Naplózva

~Apa: heo
~Anya: Minagi
~Tesóim: Rikan, Sabaku
~Nagyi: Ritli
~Tanárom: Kallen
Mystgun
Gennin
*
Nem elérhető Nem elérhető

Akatsuki Akatsuki

Hozzászólások: 73

Best in the World!


« Válasz #5134 Dátum: 11 dec 29, 23:07:04 »

Igazából én nem igen kedvelem az ilyen filmeket, mint az AvP vagy a Predators... Jobban inkább fantasy és akció, vígjáték, valamint krimi rajongó lennék, azonban láttam mindkettőt (ha jól emlékszem rá, bár lehet hogy Predators-ból csak egy kis részletet), és hát még ha az életem múlna rajta akkor se nézném meg ikszdé, valahogy nem fogott meg.
Én inkább ilyen másik AvP-re várok, ahol ilyen háború indul. Emberek vs Űrlények... persze, lehet hogy ilyen volt már, csak én nem tudok róla Szomorú Mosolyog
Naplózva

kiskakas2
ANBU Osztag Vezető
*
Nem elérhető Nem elérhető

Szökött Shinobi Szökött Shinobi

Hozzászólások: 770

heisenberg


« Válasz #5135 Dátum: 11 dec 30, 08:35:23 »

cowboys & aliens - nekem nem jött be.. egyetlen pozitívum Daniel Craig... valami hatalmasat alakít.. de amúgy miazmár hogy az a cowboyok puskákkal  az ürlények lézerfegyverekkel támadnak egymásra és a cowboyok besz*patják őket.. :/
valaki látta a lopott időt? mikor megláttam a postert egyetlen dolog ami átment a fejemen - pff.. Justin Timberlake szar lesz az egész film.. de valamiért mégis letöltöttem és az év legjobbjai között van  hatalmas film jó és lényegében mindenki jól játsza a szerepét.. Mosolyog
Naplózva

Mystgun
Gennin
*
Nem elérhető Nem elérhető

Akatsuki Akatsuki

Hozzászólások: 73

Best in the World!


« Válasz #5136 Dátum: 11 dec 30, 11:09:38 »

kiskakas2: Engem kiráz a hideg a Lopott időtől... ikszdé, de komolyan én meg se néztem, de láttam az értékeléseket, meg kritikát is írtak róla, és többen is mondták, ne hogy megnézzem, mert elvesztegetek az életemből másfél órát... Mosolyog Valahogy az előzetese se jött be, szóval inkább nem nézem meg, egyébként cowboys és aliens tényleg fura... Nevet (de kellenek ilyen fura filmek is a piacra, van akit csak ez érdekel)
Naplózva

M. Bogi
Jounin
*
Nem elérhető Nem elérhető

Akatsuki Akatsuki

Hozzászólások: 1058



« Válasz #5137 Dátum: 11 dec 30, 13:52:43 »

A Lopott időben játszik Justin Timberlake és Amanda Seyfried? Arról én azt hallottam, hogy nagyon jó, és nagyon ajánlják. Én sajnos még nem néztem meg...
Naplózva

~Apa: heo
~Anya: Minagi
~Tesóim: Rikan, Sabaku
~Nagyi: Ritli
~Tanárom: Kallen
sasukeuchiha17
ANBU újonc
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 355


Gman pártfogoltja vagyok


« Válasz #5138 Dátum: 11 dec 31, 14:27:48 »

Meg szeretném kérdezni hogy a Dragon Ball GT-be hanyadik résztől harcol Goku Cell-el és Freezával?
Köszönöm a választ, elöre is.
Naplózva

iiHALA MADRID!!
Ishida
Rikodu Sennin
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 3704



« Válasz #5139 Dátum: 11 dec 31, 15:44:22 »

Off:
A 43. Epizódban van ez a harc ha jól emlékszem The Resurraction of Cell and Freeza néven.
Naplózva
STM
Shinobi no Megami
*
Nem elérhető Nem elérhető

Egyesített Shinobi Haderő Egyesített Shinobi Haderő

Hozzászólások: 4579

Alkalmilag felbukkanó kísértet


« Válasz #5140 Dátum: 11 dec 31, 20:11:37 »

Sanninos retro szörnyfilm, Jiraiya, Tsunade, és Orochimaru főszereplésével. Még mielőtt megyek ma bárhová letöltöm.  ikszdé
http://www.youtube.com/watch?v=olcmquUDq9M
Naplózva
Putir
Vendég
« Válasz #5141 Dátum: 11 dec 31, 20:12:59 »

Van hozzá magyar felirat?
Naplózva
STM
Shinobi no Megami
*
Nem elérhető Nem elérhető

Egyesített Shinobi Haderő Egyesített Shinobi Haderő

Hozzászólások: 4579

Alkalmilag felbukkanó kísértet


« Válasz #5142 Dátum: 11 dec 31, 20:22:10 »

Nem tudok róla, hogy lenne.  De angol szinkron van, mondjuk ez szerintem nem új Nevet
« Utoljára szerkesztve: 11 dec 31, 20:23:00 írta STM » Naplózva
Mystgun
Gennin
*
Nem elérhető Nem elérhető

Akatsuki Akatsuki

Hozzászólások: 73

Best in the World!


« Válasz #5143 Dátum: 11 dec 31, 21:38:27 »

Huh, mit találtál te STM? Nevet Az a béka... ikszdé, még jó, hogy nem abba a korban élünk, ahol ilyen filmeket vetítenek Mosolyog bár akkoriban biztos hogy nagy siker volt. Hányas évjáratú, nem tudja valaki??
Naplózva

Putir
Vendég
« Válasz #5144 Dátum: 11 dec 31, 21:40:10 »

1966-os ,azért az szép....
Hát igen a kígyó vs béka jelenet elég fail lett...Nevet
Naplózva
Oldalak: 1 ... 341 342 [343] 344 345 ... 858
  Nyomtatás  
 
Ugrás:  

 
A MySQL adatbázis használatával A PHP programnyelven íródott bluBlur Skin © 2006, hbSkins
Powered by SMF 1.1.21 | SMF © 2015, Simple Machines


A számláló indult: 2008.06.21.
Szabványos XHTML 1.0! Szabványos CSS!