24 jún 26, 15:10:38 *
Üdvözlünk, Vendég. Kérlek jelentkezz be vagy regisztrálj.

Jelentkezz be a felhasználóneveddel, jelszavaddal és add meg a munkamenet hosszát
Hírek: EZ A NARUTO-KUN RÉGI FÓRUMÁNAK ARCHÍVUMA.
 
   Főoldal   Súgó Keresés Bejelentkezés Regisztráció  
Oldalak: 1 ... 342 343 [344] 345 346 ... 858
  Nyomtatás  
Szerző Téma: Filmek & sorozatok és rajzfilmek  (Megtekintve 1387688 alkalommal)
0 Felhasználó és 34 vendég van a témában
Mystgun
Gennin
*
Nem elérhető Nem elérhető

Akatsuki Akatsuki

Hozzászólások: 73

Best in the World!


« Válasz #5145 Dátum: 12 jan 01, 23:07:55 »

jah, de gondolom akkor még nem volt naruto ikszdé vagy naruto rajongók, én tévedek?

De ezt nézzétek meg, sírva dőltem a röhögéstől. Kéne ilyet játszani egy-két emberrel ikszdé

<a href="http://www.youtube.com/watch?v=baGyBvt80u0" target="_blank">http://www.youtube.com/watch?v=baGyBvt80u0</a>
Naplózva

M. Bogi
Jounin
*
Nem elérhető Nem elérhető

Akatsuki Akatsuki

Hozzászólások: 1058



« Válasz #5146 Dátum: 12 jan 02, 12:21:29 »

Úristen, én is szakadtam rajta. ikszdé Óriási. Mosolyog
Naplózva

~Apa: heo
~Anya: Minagi
~Tesóim: Rikan, Sabaku
~Nagyi: Ritli
~Tanárom: Kallen
Minagi
Naruto-Kun Fórum Hippije
*
Nem elérhető Nem elérhető

Rejtett Homok Falu Rejtett Homok Falu

Hozzászólások: 6681


Mini-chan ◕.◕ (Mini Mignon)


WWW
« Válasz #5147 Dátum: 12 jan 06, 16:38:22 »

Mystgun: Jó a videó amit mutattál Nevet sokat nevettem >_< Nagyon szeretem a Beugrót.

----------------------------
Nos megnéztem egy filmet ma és oda vagyok érte. :DA film címe: The Boondock Saints. Elsőnek a filmből csak a zenéket ismertem, amiket a Zenék & Klipek & Musicalek topicban korábban már mutattam.
Nem tudtam miről szól a film csak annyit hogy egy testvér párról szól. Láttam korábban képeket és mind a két színészt ismertem valamennyire, és még jól is néztek ki, főleg a filmben.  Pirul Az egyik testvérnek a neve: Sean Patrick Flanery, látthattunk filmekben, sorozatokban egyaránt például 'Nyughatatlan Fiatalok' vagy 'Holtsáv' és még jó pár szerepe volt. A Másikat pedig: Norman Reedus-nak hívják, őt többek között pedig 'The Walking Dead'-ben láthattuk. (Egyébként mind a ketten szerepeltek a Bűbájos Boszorkákban >_<).
A két testvérpár eléggé vallásos, és Szent Patrik napján a szokásos kocsmájukban ittak a haverjaikkal, és jött három benga orosz aki csodaszép angol tudással közölte velük hogy tűnjenek el a kocsmából az emberek mert bezáratják. Kiderült hogy az orosz maffiának dolgoztak akiknek kellett a háztömb. A Két testvér kicsit "bedurvultak" és elgyepálták az oroszokat. És másnap reggel meg is ölték őket, mert az oroszok bosszút akartak. De mivel vallásosak, és ők jó fiúk, kicsit "ütött-kopottan" bementek a rendőrségre és feladták magukat. Kijutnak (nem mondom meg hogy) és onnantól kezdve küldetésüknek tekintik hogy a rossz fiúkat, az igazán rossz fiúkat megöljék. Nah többet nem írok >_<
Nagyon-nagyon jó, nekem tetszik mert tele van poénokkal mégis durva. OH és elfelejtettem hoyg az FBI-os aki nyomoz utánuk Willem Dafoe játsza. Láthattátok a: 'Pókember 1-2-3', 'Angol beteg', 'Volt egyszer egy Mexikó'. Meleget játszik.

Eleinte féltem hogy nem lesz jó a film, nem tudom miért, gondoltam hogy 1x nézhető kis popcorn film lesz, de szerencsére kellemesen csalódtam és nagyon tetszett.
Az első rész 1999-ben készült én ezt néztem meg, és holnap vagy holnap után meg tervezem a 2. részt is de az 2009-ben készült, és ennél tényleg félek hogy elb*szták, de remélem nagyon hogy nem. Nevet

Itt a trailer ha esetleg valakit érdekel:
<a href="http://www.youtube.com/watch?v=ydXojYfCF3I" target="_blank">http://www.youtube.com/watch?v=ydXojYfCF3I</a>
« Utoljára szerkesztve: 12 jan 06, 16:43:07 írta Minagi » Naplózva


Krieg
VIP
*******
Nem elérhető Nem elérhető

Akatsuki Akatsuki

Hozzászólások: 1172


Never lost a fair game - or played one.


« Válasz #5148 Dátum: 12 jan 06, 18:05:46 »

Mostanában viszonylag sok filmet nézek, vannak, melyeket először, vannak, melyeket "nosztalgiázásból" vagy csak egyszerűen újranéztem. :D
Egy kis lista azokról, amik eszembe jutnak hirtelen:
- A feláldozhatók/The Expendables - Ezt annyian ajánlották, hogy nem hagyhattam ki, így meg is néztem. Én nem voltam elájulva tőle, megbánni nem bántam meg, hogy megnéztem, mert jó volt a vén csont Stallonét (és egy teljesen felesleges jelenet erejéig Schwarzit) látni, de maga a film nem hozta azt a szintet, amit én a sok ajánlás alapján vártam tőle. 7/10

- A Gyűrűk Ura 1-2-3 - Ezt meglepő módon most láttam először, eddig valahogy nem foglalkoztatott, a részletek alapján, amiket láttam belőle, nem nyerte el a tetszésemet, de gondoltam, mégis megnézem, és elnyerte a tetszésem. 8,5/10

- A Keresztapa - Akárhányszor filmet kerestem magamnak, A Keresztapa mindig a legjobb filmek közt volt említve. IMDb-n is 2. a Top250-es listán, én meg még nem láttam, így pótoltam. Ez sem okozott csalódást, Marlon Brando karaktere, Don Corleone fogott meg legjobban. Mivel nagy meglepetésemre (akik nem látták, spoiler) a végén ugye meghalt, a második, illetve harmadik részét nem néztem már meg A Keresztapának. Engem Al Pacino sokakkal ellentétben annyira nem szögezett le. 8,5/10

- A majmok bolygója (2001-es) - Apám ajánlotta a filmet, így megnéztem én is. Egynek épp elment, de kellemesebben is el tudtam volna tölteni azt a közel 2 órát. :D 6/10

- A sötét lovag - Ezt szintén IMDb "hatására" néztem meg. Annyira nem rajongok a Batman-filmekért, a kiábrándító Batman és Robin óta főleg nem, de gondoltam, ha már ilyen előkelő helyen van, adok neki egy esélyt. Joker karaktere különösen érdekelt, azok alapján, amit hallottam róla. Szintén nem bántam meg, sőt, talán a legjobb film amit az utóbbi időben láttam. Nem az a szuperhős film volt, amit alapból vártam tőle, kellemesen érintett, hogy "normális" akciófilm jellege volt. Nagyon magával ragadott, Heath Ledger alakítása valóban nagyszerű benne, és Christian Bale is várakozáson felül "teljesített" Bruce szerepében. Ha valami, hát ez nálam 10/10.

- Batman (1989-es) - Miután szüleimmel is megnézettem A sötét lovagot, azt mondták, nekik a Jack Nicholson-féle Joker jobban tetszett, így kíváncsiságtól fűtve megnéztem a régi filmet is - újra, pár éve láttam már egyszer. Most jobban megfogott, mint akkor, nem rossz a történet, Joker visz mindent. Teljesen más "jellegű", mint a Ledger-féle, a szólásain olykor még nevetni is kezdtem. Maga a film némileg le van maradva nálam A sötét lovagtól, de ennek ellenére szintén kellemes csalódás volt. 8,5/10

- A tégla - Nem igazán szeretem Leonardo DiCapriót, így kicsit kedvetlenül kezdtem bele a filmbe, amit egyébként egy barátom ajánlott. Matt Damont nem nagyon ismertem, Jack Nicholson viszont kedvenceim között volt/illetve van, így nem hagytam ki - jó döntés volt, nagyon jó film, DiCaprio nagyon jól játszott, talán ő volt a legjobb, Jack Nicholsonnal maga mögött. Csak ajánlani tudom. 9,5/10

- Állj, vagy lő a mamám! - Címe, valamint Stallone főszereplése keltette fel rá a figyelmem. Kíváncsi voltam, milyen lehet őt vígjátékban látni. Kellemes benyomást keltett, a film tényleg vicces volt, talán egyik legjobb vígjáték, amit valaha láttam - nagyon meg is lepett az IMDb-s gyenge pontozása, én magam legalább 9/10-et adok neki, vígjáték kategóriában.

- Die Hard - Szintén IMDb-n találtam rá, bár a címét, meg hogy Bruce Willis játszik benne, azt tudtam eddig is. Elnyerte a tetszésem, külön meglepetés volt benne Alan Rickman, aki szintén pozitív benyomással volt rám. Abszolút élvezhető volt, hozta, amit vártam tőle, talán többet is. 8/10

- Indiana Jones 1-2-3 - Az elsőt láttam még valamikor régen, most valahogy úgy gondoltam, ideje megismerkedni vele. Csalódást nem okozott, élvezhető volt mindhárom film, nem bántam meg, hogy rájuk szántam az időt. Harrison Ford Star Warson kívül eleinte fura volt nekem kicsit, de aztán megszoktam. :D Összességében 8/10.

- Rambo 1-2-3-4 - Szintén meglepő kissé, hogy ezt se láttam még soha. Igaz, hogy még nyáron néztem őket, de azért teszek egy rövid említést róla. Az első rész hozta, amit vártam, tetszett, hogy a veterán katona, Rambo mennyire profin vadászta le saját üldözőit az erdőben. A 2.-3. részek sem rosszak, de az elsőhöz képest valamivel alacsonyabb kategóriába helyezném őket. A 4. rész, ami ugye nem annyira rég készült, számomra mindenképp pozitív csalódás volt, nem szoktam az ilyen filmektől sokat várni mondjuk alapból sem, az Alien vs. Predator is nagy csalódás volt, de ez tetszett. Jobban, mint a 2. és a 3. Összességében 7,5/10 pontot tudok adni a "sorozatnak".

- Vissza a jövőbe 1-2-3 - Ezt még valamikor nagyon régen láttam, így halvány emlékeim voltak róla csak. Tetszett mindhárom rész, némileg el is lehet rajta gondolkodni. Érdekes ez az időutazásos dolog - számomra mindenképpen. Erre szintén 7,5/10-et adnék.

- X-Men 1-2-3 - Szintén egyik barátom mesélt róla, hogy megnézte és tetszett neki, ezért néztem meg én is. Nem volt életem filmje egyik sem, annyira alapból sem áll hozzám közel maga az X-Men téma, gyerekként nem voltam túl nagy "rajongója". Ennek ellenére, élvezhető volt, megbánni nem bántam meg. 7/10

- Terminátor 1-2 - Ezt a 2 filmet néhány napja néztem meg, angolul. Nem tudom igazából pontosan, miért pont ezeket. Láttam már mindkét filmet "fejenként" legalább 2-3-szor. Kíváncsi voltam, fog-e gondot jelenteni, ha angolul nézem meg, és szerencsére nem jelentett, ugyanúgy élveztem mindkettőt, mint magyarul. Talán még jobban is. A két filmet ha együtt pontozom, 9,5/10.  

Hirtelen ezek jutottak eszembe, még így se lett éppen rövid...:D Jelenleg a Die Hard 2 van tervben, talán még ma megnézem. A másik film, amit sokan dicsérnek, de én még nem láttam, az az Eredet, ezt is tervezem pótolni.
« Utoljára szerkesztve: 12 jan 06, 18:06:17 írta Krieg » Naplózva
STM
Shinobi no Megami
*
Nem elérhető Nem elérhető

Egyesített Shinobi Haderő Egyesített Shinobi Haderő

Hozzászólások: 4579

Alkalmilag felbukkanó kísértet


« Válasz #5149 Dátum: 12 jan 06, 18:08:44 »

Bevallom, ezt most nem oolvastam végig rendesen, majd talán késöbb, de nekem is jobban bejött a "régi Joker". Jokeresebb. Nevet
Mondjuk az új is jó, de de az igazi akkor is a képregényes/rajzfilmes Joker marad, rajta nem lehet túltenni.
Naplózva
Zemori
VIP
*******
Nem elérhető Nem elérhető

Rejtett Hó Falu Rejtett Hó Falu

Hozzászólások: 1847

Zemochimaru


« Válasz #5150 Dátum: 12 jan 06, 19:24:55 »

A napokban láttam az Egek ura c. filmet. Egy igen erős lelket kívánó, és remek emberismeretet igénylő munkáról van benne szó. Izgalmas felvetés.
Naplózva

Ezt hallgatom
Ezeket olvastam
Az apró szemű, csendes őszi eső lassan megérkezik, és eszembe jutsz. Olyan, mint mikor idelépsz hozzám, a derekamra teszed a kezed, és magadhoz húzol kicsit. Az arcomat megsimítod, az ujjaid a hajamba futnak, és megcsókolsz.

"Think that this day will never dawn again. Today is our most precious possession." Dante
Ishida
Rikodu Sennin
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 3704



« Válasz #5151 Dátum: 12 jan 06, 19:37:31 »

Egy Állj vagy lő a Mamám!, hogy lehet jobb a BttF-nél?
Joker kérdés pedig... Nicholson a legnagyobb színész, tökéletesen alakította Jokert. Ledger progresszív Jokere is kíváló volt, de nálam(is) Nicholson nyer. ^^
Naplózva
Saiya-jin4ever
Kezdő Jounin
*
Nem elérhető Nem elérhető

Rejtett Vízesés Falu Rejtett Vízesés Falu

Hozzászólások: 428

Ore Amerika! Ore Hīrō!!


« Válasz #5152 Dátum: 12 jan 06, 19:44:47 »

ismeri valaki a how i meet your mother-t/igy jártam anyátokkal-t? én imádom  Nevet
ha igen ki a kedvenc karakteretek? nekem barney  ikszdé
Naplózva

L- Hümm-hümm Próba cseresznye,by néni a buszmegállóban Hümm-hümm -L
Putir
Vendég
« Válasz #5153 Dátum: 12 jan 06, 19:48:00 »

Szerintem mindenki ismeri hatalmas sorozat.Nevet
Én mindenkit birok benne.
Naplózva
Saiya-jin4ever
Kezdő Jounin
*
Nem elérhető Nem elérhető

Rejtett Vízesés Falu Rejtett Vízesés Falu

Hozzászólások: 428

Ore Amerika! Ore Hīrō!!


« Válasz #5154 Dátum: 12 jan 06, 19:51:18 »

alig várom a 7. évadot magyarul  Pattog
de állítólag nem lesz 8. adik mert ebben fog kiderülni ki az anyjuk  Sír
megvan mind a 3. ihm könyv  Nevet (a bárnisak)
« Utoljára szerkesztve: 12 jan 06, 19:54:40 írta Saiya-jin4ever » Naplózva

L- Hümm-hümm Próba cseresznye,by néni a buszmegállóban Hümm-hümm -L
Krieg
VIP
*******
Nem elérhető Nem elérhető

Akatsuki Akatsuki

Hozzászólások: 1172


Never lost a fair game - or played one.


« Válasz #5155 Dátum: 12 jan 06, 20:04:58 »

Az Állj vagy lő a mamám! c. filmet leginkább külön pontoztam, oda is írtam, "vígjáték kategóriában". Az általam látott vígjátékok közül mindenképpen az egyik legjobb, ha nem a legjobb. Nem igazán tudom az akciófilmekkel összehasonlítani, teljesen más műfaj. :)
A két Jokert sem nagyon tudom összehasonlítani, mert két teljesen más stílus. A Nicholson-féle Joker tényleg poénos, kevésbé kelti azt a morbid tömeggyilkos képét, mint a Ledger-féle Joker, akinek igazán kifejezett "poénja" nincs, talán csak a "bűvésztrükk", ami nekem különösen tetszett, bár kicsit morbid volt. :D Maga a film is 2 teljesen más kategória, szerintem. Alapjába véve is sokkal sötétebb hangulatú A sötét lovag, gondolom nem kell magyarázni, miért. Kórházrobbantás, Harvey Dent személyiségének deformálódása, bombák a hajókon...
Az én véleményem az, hogy mindkét Joker tökéletes volt a maga szerepében. Plusz, hozzá kell tennem, hogy a magyar szinkronhangok szerintem zseniálisak. Sok helyen láttam, hogy Stohl szereplését, mint A sötét lovag Jokerének szinkronja, nagyon lehúzzák, sőt, helyenként szánalmasnak mondják. Lehet, én vagyok "hülye", de szerintem remek lett. Egyes mondatai még az eredetinél is jobban tetszenek magyarul.
« Utoljára szerkesztve: 12 jan 06, 20:13:26 írta Krieg » Naplózva
M. Bogi
Jounin
*
Nem elérhető Nem elérhető

Akatsuki Akatsuki

Hozzászólások: 1058



« Válasz #5156 Dátum: 12 jan 06, 20:48:54 »

Váá, az "Állj, vagy lő a mamám!" nagyon jó! Nevet Meg a "Hull a pelyhes" c. film is zseniális. Az ilyen "Disney Channel"-es vígjátékok a közelükbe sem érnek. Mosolyog
A Sötét Lovagban egyszerűen nem tudom kiismerni Stohl András hangját. Így elképzelem, ahogyan ül a stúdióban, és mondja: Miért vagy ilyen komoly? ikszdé
Az a ceruzás-bűvésztrükk óriási volt! "Mit szólnál inkább egy bűvésztrükkhöz? Eltüntetem eztr a ceruzát. - a pasi szemébe szúrja - Tádámm! Nevet
Én a régi filmről csak annyit tudok, hogy bemutatja Joker keletkezését. Valami sav szétmarja az arcát (ez kicsit durva smirksweat), de persze összeesküdtek ellene. Ebbe őrül bele, asszem.

Naplózva

~Apa: heo
~Anya: Minagi
~Tesóim: Rikan, Sabaku
~Nagyi: Ritli
~Tanárom: Kallen
Mystgun
Gennin
*
Nem elérhető Nem elérhető

Akatsuki Akatsuki

Hozzászólások: 73

Best in the World!


« Válasz #5157 Dátum: 12 jan 06, 23:49:15 »

Én remélem hogy a napokban, vagy a hetekben megtekinthetem a Sherlock Holmes 2.-t, azt mondják nagyon jóra sikeredett, 8/10 pontra értékeli az egyik kritika. Úgy hiszem megérdemel egy mozit, jó kezdés volt, jó nyitás a 2012-ben érkező filmekhez.
Joker tényleg jó volt, de Bane még jobb lesz, vajon mi lesz Batman-el?? Véget ér a legenda, vagy az a törött maszk inkább a film elejéről van? Hmm izgul egy sereg Batman rajongó! Nevet
Naplózva

Krieg
VIP
*******
Nem elérhető Nem elérhető

Akatsuki Akatsuki

Hozzászólások: 1172


Never lost a fair game - or played one.


« Válasz #5158 Dátum: 12 jan 07, 00:04:55 »

Ma megnéztem először a Die Hard 2-t, majd végre az Eredetet is. Mindkettő nagyon tetszett, a Die Hard kapcsán nem is nagyon tudok dönteni, az 1. vagy a 2. volt-e jobb. Holnap a 3. részt is megnézem. :D
Az Eredet nem véletlenül ilyen "híres", tényleg hatalmas film, hozta az elvárásaimat.
A sötét lovag kapcsán, ez a Bane fickó nem igazán hoz lázba, úgymond. A legenda tuti véget ér, elvégre ez a sorozat utolsó része lesz. :D Rajongó nem vagyok, sőt, nem is várom annyira a Felemelkedést. Megnézni mondjuk valószínűleg meg fogom, kíváncsiságból.
Naplózva
Ishida
Rikodu Sennin
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 3704



« Válasz #5159 Dátum: 12 jan 07, 00:32:08 »

Kreig nem leszünk jóban. :'DDDD
Die Hard 2 gyenge volt az első rész zsenialitásához képest. Amúgy meg a 3. rész a legjobb és aki ellenkezik, az nézzen "tvájlájtot"!

Batman filmet én is várom, illetve a Sherlockra is be akarok ülni, az első rész kellemes csalódás volt.
Naplózva
Oldalak: 1 ... 342 343 [344] 345 346 ... 858
  Nyomtatás  
 
Ugrás:  

 
A MySQL adatbázis használatával A PHP programnyelven íródott bluBlur Skin © 2006, hbSkins
Powered by SMF 1.1.21 | SMF © 2015, Simple Machines


A számláló indult: 2008.06.21.
Szabványos XHTML 1.0! Szabványos CSS!