24 jún 26, 15:01:19 *
Üdvözlünk, Vendég. Kérlek jelentkezz be vagy regisztrálj.

Jelentkezz be a felhasználóneveddel, jelszavaddal és add meg a munkamenet hosszát
Hírek: EZ A NARUTO-KUN RÉGI FÓRUMÁNAK ARCHÍVUMA.
 
   Főoldal   Súgó Keresés Bejelentkezés Regisztráció  
Oldalak: 1 ... 343 344 [345] 346 347 ... 858
  Nyomtatás  
Szerző Téma: Filmek & sorozatok és rajzfilmek  (Megtekintve 1387655 alkalommal)
0 Felhasználó és 27 vendég van a témában
M. Bogi
Jounin
*
Nem elérhető Nem elérhető

Akatsuki Akatsuki

Hozzászólások: 1058



« Válasz #5160 Dátum: 12 jan 07, 10:14:31 »

Nekem az Alkonyat tetszik, bár az imdb.com-on (ami a világ legnézettebb filmes oldala) nagyon kevés pontja van. Az 1. résznek 4.7/10, az Újhold-nak 4.5/10, a Napfogyatkozást elfelejtettem, a Hajnalhasadást meg meg sem néztem...
Naplózva

~Apa: heo
~Anya: Minagi
~Tesóim: Rikan, Sabaku
~Nagyi: Ritli
~Tanárom: Kallen
kiskakas2
ANBU Osztag Vezető
*
Nem elérhető Nem elérhető

Szökött Shinobi Szökött Shinobi

Hozzászólások: 770

heisenberg


« Válasz #5161 Dátum: 12 jan 07, 11:59:44 »

mbogi. nem véletlenül.. az alkonyat ratyi .. smirksweat és am szerintem az IMDb-t mindenki ismeri..
Naplózva

M. Bogi
Jounin
*
Nem elérhető Nem elérhető

Akatsuki Akatsuki

Hozzászólások: 1058



« Válasz #5162 Dátum: 12 jan 07, 12:02:31 »

kiskakas2: Lehet, hogy a többség ismeri. Az Alkonyatot nem érdekel, hogy sok anti-fan van, attól még szeretem, és kész. smirksweat
Naplózva

~Apa: heo
~Anya: Minagi
~Tesóim: Rikan, Sabaku
~Nagyi: Ritli
~Tanárom: Kallen
Mystgun
Gennin
*
Nem elérhető Nem elérhető

Akatsuki Akatsuki

Hozzászólások: 73

Best in the World!


« Válasz #5163 Dátum: 12 jan 07, 13:24:27 »

A Die Hard jó sorozat, azt halottam hogy készül már az 5. rész is, de hogy mikor... Nekem a Die Hard 4 tetszik nagyon, Willis-nek azok a beszólások... Nevet
De akárhogy is lesz, beszélhetnénk már Michael Bay-el a Bad Boys 3-ról. Már több mint 8 év eltelt és még semmi hír róla. Pedig megérdemelne szerintem egy befejező részt, hiszen a 2. rész 2003-ban készült és még ma is üti a színvonalat (szerintem!)
Naplózva

shiranai
Osztag Vezető
*
Nem elérhető Nem elérhető

Egyesített Shinobi Haderő Egyesített Shinobi Haderő

Hozzászólások: 979



WWW
« Válasz #5164 Dátum: 12 jan 07, 20:06:02 »

Hát a Bad boys 3-at én is szívesen megnézném. A második rész benne van a kedvenceim között, főleg az a jelenet mikor szívatják a srácot, aki Meganért (Marcus lány) ment, hogy randira vigye. Meg a raszta lövöldözés után: "Néz, de nem lát szemesnek áll a világ!"Nevet. Vannak benne jó szövegek.
A Die Hardból meg szerintem egyértelműen a 3. a legjobb. Jeremy Irons nagyon jól játszotta őrült Simon szerepét. Mondjuk a 4-et nem láttam, az 5. meg elvileg most forgatják, vagy most fogják. Tervben volt, hogy itt Mo-n lesz a forgatás. Nem tudom, hogy mi lett belőle.
Naplózva


"Ha szemmel mindent el lehetne intézni, akkor csak halottak és terhes nők lennének a világon."
"Minden emberi félelem alapja egy korábban becsukott ajtó, félig nyitva."
Minato10
Akadémiai tanuló
*
Nem elérhető Nem elérhető

Akatsuki Akatsuki

Hozzászólások: 41



« Válasz #5165 Dátum: 12 jan 07, 20:07:29 »

en meg nem lattam a harry potter 2. reszet nem tud vki adni linket a letolteshez? kosz elore bow
Naplózva



B.U.E.K Mindenkinek
M. Bogi
Jounin
*
Nem elérhető Nem elérhető

Akatsuki Akatsuki

Hozzászólások: 1058



« Válasz #5166 Dátum: 12 jan 07, 20:44:12 »

2. részt nem láttad: Ohh My God Szerintem sűrgősen nézd meg, mert nagyon jó lett (szerintem)!
Letöltést nem nagyon tudok ajánlani, szerintem írd be Google keresőbe, hogy Harry Potter 2. rész - Titkok Kamrája letöltés, vagy valami ilyesmit, és válogathatsz.
Naplózva

~Apa: heo
~Anya: Minagi
~Tesóim: Rikan, Sabaku
~Nagyi: Ritli
~Tanárom: Kallen
Krieg
VIP
*******
Nem elérhető Nem elérhető

Akatsuki Akatsuki

Hozzászólások: 1172


Never lost a fair game - or played one.


« Válasz #5167 Dátum: 12 jan 07, 23:15:00 »

Megnéztem ma a Die Hard 3. és 4. részét. Elég egyedülálló filmsorozat ez, mégpedig mert igazából nem is tudok dönteni, melyik volt a legjobb. Belegondolva, talán mégiscsak az első.
Más ilyen filmsorozatoknál elég gyakori, hogy a 2., esetleg a 3. rész gyengébbre sikeredik az előzőknél, itt ezt nem éreztem, mint mondtam. Nagyszerű volt. :)
Bruce Willis (azaz McClane) karaktere a 4. részben volt a legszimpatikusabb, a kiöregedett hősként. :D
Összesítve, örülök, hogy rászántam magam az első rész megnézésére anno. :D
Naplózva
Sabaku
Shinobi no Megami
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 4979


U.S.S. Kobayashi Maru


« Válasz #5168 Dátum: 12 jan 07, 23:28:58 »

Nekem valamelyik nap eszembe jutott gyerekkorom kedvenc rajzfilme, a Sandokan ^^ az a kalóz tigris a minimaxon *-* legszívesebben megint elkezdeném nézni :'D de a zenéjét azért hallgatom: http://www.youtube.com/watch?v=XE-f-Ng_cUA és ebben az a durva, hogy ezt csomót hallgattam kazettán (xD) és még mindig emlékszem a 'szövegére' kb. 10 év után o.O
Naplózva

 
"The king is dead - that's what they say. - The king is dead. Long live the king."
Ősök: heo, Minagi | Nagyi: Ritli | hanii:hanii
Sensei: Hiei | Kistesók: Rikan, M.Bogi | personal szőrcsomó: Kallen
Krieg
VIP
*******
Nem elérhető Nem elérhető

Akatsuki Akatsuki

Hozzászólások: 1172


Never lost a fair game - or played one.


« Válasz #5169 Dátum: 12 jan 08, 01:35:14 »

Így a nap végére megnéztem még A maszk című filmet. Kellemes volt, hozta amit vártam. :D
A hossza - ha lehet így mondani - el van találva. Ebben a másfél órában tényleg elszórakoztatott és lekötött, de még fél óráig nem biztos hogy fenn tudta volna tartani az érdeklődésem.
Összességében, ma láttam három remek filmet. :D
Naplózva
kakesz
ANBU Osztag Vezető
*
Nem elérhető Nem elérhető

Rejtett Vízesés Falu Rejtett Vízesés Falu

Hozzászólások: 793


Troll barlangász


« Válasz #5170 Dátum: 12 jan 09, 12:02:19 »

Keresgéltem és találtam egy kb. olyan szintű feldolgozást mint a mostani betmantrilógia csak ez mortal kombat Nevet Mortal Kombat Legacy csak ajánlani tudom.
Naplózva

A tűz árnyéka világítja meg a falut.
samdav
Moderátor - DB részleg
***
Nem elérhető Nem elérhető

Szökött Shinobi Szökött Shinobi

Hozzászólások: 8876


Shokugeki no Sam D. Av


WWW
« Válasz #5171 Dátum: 12 jan 09, 12:14:28 »

Jó lett? Mert én láttam, hogy tíz perces egy rész és sorozat lett belőle, közben pedig simán lehetett volna egy rendes másfél órás film Mosolyog
A Tekken film szerintem jól sikerült, nekem legalábbis tetszett és hozta a játék hangulatát  Mosolyog
Naplózva

Tiszteletbeli szüleim: Aemy & Gabor-sama Mosolyog  Az úrnőm: Zoé-hime Nevet  Kami-samám: Orph D.eus bow Húgom: Zizi100
 Testvéreim: Cart, Hiei, Tapion, Th Mesterem:  Chakra \"The anime Gintama\'s goal is become the King of the Samurai!\" Nevet
\"Money makes the world go round.\" Mosolyog
Mystgun
Gennin
*
Nem elérhető Nem elérhető

Akatsuki Akatsuki

Hozzászólások: 73

Best in the World!


« Válasz #5172 Dátum: 12 jan 09, 16:44:50 »

LoL, Harry Potter gyerekek... én a harmadik rész után abba hagytam a nézését, elég is volt... inkább néznél valami értelmes filmet ami szól is valamiről Mosolyog

Különben nem tudom ki tud róla, de megérkezett a "Sherlock Holmes nevében" című magyar film, gyerekekkel a főszerepben. Hát mi a véleményetek róla? Ez se egy moziba nézős darab... (ha már Sherlock Holmes, lehetett volna egy két szellemes megjegyzés, ráadásul ki a Joker "újratöltve" fazon??)

<a href="http://www.youtube.com/watch?v=i7vFyI-V8Z4" target="_blank">http://www.youtube.com/watch?v=i7vFyI-V8Z4</a>

És hadd idézzek egy kommentet, ami sajnos igaz!

"Miért van az, hogy amikor amerikai filmeket szinkronizálnak a színészeink akkor tudnak tempósan beszélni, a saját filmekben meg olyan ernyedt lassú tempóban beszélnek mintha fogyatékosok lennének."
Naplózva

Shiro
Moderátor
*****
Nem elérhető Nem elérhető

Rejtett Hó Falu Rejtett Hó Falu

Hozzászólások: 7523


may the force be with you


WWW
« Válasz #5173 Dátum: 12 jan 13, 15:42:19 »

Töri vizsgára készülést érdekesebbé téve Shiro most nézi a Barbarossa.c filmet.

Eddig nekem ilyen nagyon wakannai és szenvedés az egész.

A film Barbarossa itáliai hadjáratáról szól, s hát most megy a seregeivel.

 Amit most így nem tudok, megérteni a filmből az az, hogy.

Megy Barbarossa Verona irányába, és a seregével csónakhídon akar átkelni a folyón. 
Ez idáig logikus.

A helyiek gondoskodtak arról, hogy egy két rönkfa neki úszva a csónak hídnak elmozdítsák az elemeket.
Emiatt néhány katona vízbeesik, Barbarossa utánnuk ugrik, hogy megmentse őket, de végül őt kell kihalászni, na mindegy, szóval lett egy kis pancsikálás.
Mondom ez mi a miért wtf?
Mert senkinek semmi baja nem lett. Én meg vártam volna annyit, hogy a zűrzavart kihasználva a Veronaiak valami kő és nyílzáport zúdítanak rájuk, vagy valami, de a következőjelenet hogy Barbarossa ott van már a városban, és füleket vagdos.

Remélem a hátra levő két órában lesz egy jó kis csata, mert eddig valamii szenvedés, pedig Shiro szerrti nagyon az ilyen középkori filmeket.

ui ami viszont mosolyogni való volt számomar a film elején, hogy Barbarossa magyar hangja Barbinek Péter.
Hát igen, kicsit összecsengenek a nevek. Mosolyog


Ez mi? leszála  lóról, és elkezd vele kardozni?!  Technikai KO

Már a végénél tartok, csata jelet...

Sikerült, végignéznem, és elcseszni 6 órát egy 3 órás filmre. Szomorú
« Utoljára szerkesztve: 12 jan 13, 19:36:51 írta Shiro » Naplózva

dRown
ANBU Osztag Vezető
*
Nem elérhető Nem elérhető

Szökött Shinobi Szökött Shinobi

Hozzászólások: 730



« Válasz #5174 Dátum: 12 jan 13, 23:03:30 »

Megnéztem életem legjobb filmjét!

Bár, siratós volt,de legalább igaz történet. A Red Dog minden tekintetben vitte a pálmát, a kutya ngayon okos volt, és legalább bemutatta, hogy egy állat mennyire is képes kötődni egy emberhez. Szégyen vagy nem szégyen, bevallom megsirattam a végét. Mindenkinek ajánlom, nagyon nagyon jó film, 10 pontból 12-es.
Naplózva

Főállású Manchester United és Punk/Rock/Metal FAN!!
Oldalak: 1 ... 343 344 [345] 346 347 ... 858
  Nyomtatás  
 
Ugrás:  

 
A MySQL adatbázis használatával A PHP programnyelven íródott bluBlur Skin © 2006, hbSkins
Powered by SMF 1.1.21 | SMF © 2015, Simple Machines


A számláló indult: 2008.06.21.
Szabványos XHTML 1.0! Szabványos CSS!