24 szep 25, 15:18:30 *
Üdvözlünk, Vendég. Kérlek jelentkezz be vagy regisztrálj.

Jelentkezz be a felhasználóneveddel, jelszavaddal és add meg a munkamenet hosszát
Hírek: EZ A NARUTO-KUN RÉGI FÓRUMÁNAK ARCHÍVUMA.
 
   Főoldal   Súgó Keresés Bejelentkezés Regisztráció  
Oldalak: 1 ... 900 901 [902] 903 904 ... 906
  Nyomtatás  
Szerző Téma: Naruto Aréna (2 soros szabály!)  (Megtekintve 984955 alkalommal)
0 Felhasználó és 11 vendég van a témában
Sasukefan
Kezdő Jounin
*
Nem elérhető Nem elérhető

Rejtett Felhő Falu Rejtett Felhő Falu

Hozzászólások: 487


« Válasz #13515 Dátum: 12 júl 16, 21:07:41 »

Én általában a Naruto(S)+Sasuke+Zaku triót használom. Sasuke chidorija ha úgy használod, 60-at sebez, az Oodama átviszi az invulnerablét, és Zaku Extreme Air Cutter-je pedig minden ellenéltől levisz 45 HP-t. Nekem van egy klánom, de csak egyedül vagyok benne, és nem tudom, hogy hogy kell másokat befogadni. ikszdé
Naplózva

Ezt a hatalmat csak azok érhetik el, akik mindkét szemükben aktiválják a Mangekyout. Ez a harmadik erő... a Susanoo.
Dawe
Jounin
*
Nem elérhető Nem elérhető

Akatsuki Akatsuki

Hozzászólások: 1149


Kamui Senketsu!


« Válasz #13516 Dátum: 12 júl 16, 22:56:03 »

Csak szerkeszteném a hsz-t, az account már nem eladó! Egyéb okok miatt mégsem válok meg tőle! Az egyik az hogy Paypalon kívül másik számlám nincsen, így csak azon a számlán tudnék pénzt fogadni! Tehát mégse eladó! Köszönöm a megértést.
« Utoljára szerkesztve: 12 aug 13, 18:21:49 írta Dawe » Naplózva

Doci95
Újonc
*
Nem elérhető Nem elérhető

Akatsuki Akatsuki

Hozzászólások: 9



« Válasz #13517 Dátum: 12 júl 18, 09:47:41 »

Sziasztok!
Hát elkezdtem sanninra felmenni, de nem nagyon tudok egy csapatot sem amivel fel tudnék menni. Tudnátok ajánlani nekem egy csapatot? Próbáltam már sok csapatot: Shino Yoroi Young Kakashi, Oro(S) Baki Sakura, Zaku kisame kin stb. és még sorolhatnám. Kicsit nehéz innentől a fejlődés tehát egy ütős csapat kellene. Nem tudom, hogy még szokott e írni ide valaki vagy van e egyáltalán!
Üdv:Doci
« Utoljára szerkesztve: 12 júl 18, 10:22:15 írta Doci95 » Naplózva
Dawe
Jounin
*
Nem elérhető Nem elérhető

Akatsuki Akatsuki

Hozzászólások: 1149


Kamui Senketsu!


« Válasz #13518 Dátum: 12 júl 21, 00:47:30 »

Üdv, a fentebb írt felhasználómmal ma én is garázdálkodtam egy picit, és ahogy látom új karakterek jöttek, de képességek nem változtak egyáltalán. Doci, neked leginkább a Sakon-Kabuto-Chiyo csapatot tudnám ajánlani. Esetleg valami Neji(S)-Kin-Gaara/Kabuto, Vagy Shino-Yoroi-Gaara. Persze hogy őszinte legyek, a fentebb leírt karakterek közül nincs meg senki sem, talán holnap feloldom Mizuki-t, és megpróbálom a többieket is. Valahogyan visszajött most a játékhoz a kedvem. Nevet
Naplózva

ady11
Gennin
*
Nem elérhető Nem elérhető

Akatsuki Akatsuki

Hozzászólások: 50



« Válasz #13519 Dátum: 12 aug 14, 12:02:53 »

szerintem senkise vette volna meg a karit de mind1 ,s-a sokkal jobb  Nevet élvezetesebbek a skillek van teljes stun és legalább a ot a kapitányok laddereznek nem mint na ba akat nal nem lehet felejebb jutni
« Utoljára szerkesztve: 12 aug 14, 12:03:43 írta ady11 » Naplózva


Train ninjas and save the world from evil on NinjaManager.com!
Dawe
Jounin
*
Nem elérhető Nem elérhető

Akatsuki Akatsuki

Hozzászólások: 1149


Kamui Senketsu!


« Válasz #13520 Dátum: 12 aug 14, 12:55:06 »

Utólag azért sem adtam volna oda, mert kiderítettem, hogy szabályellenes. S-A-zni is el fogok kezdeni, viszont azt majd csak akkor, ha lesz két accom N-A -ra amiben megvan az összes karakter, mivel, ha az egyiket bukom, akkor én is ki leszek bukva. Egyébként ott is van egy karakterem, ami 6-os, de nem nyúltam hozzá vagy egy éve. Topicba pedig egy kis on: Nemsokára megvan Ibiki is, aztán még pár küldi Jouninon, meg valahogy felküzdöm magamat Sannin rangra, aztán had szóljon a Jinchuuriki. Utólag bánom, hogy lereseteltem Jinchuról.. Nevet
Naplózva

ady11
Gennin
*
Nem elérhető Nem elérhető

Akatsuki Akatsuki

Hozzászólások: 50



« Válasz #13521 Dátum: 12 aug 16, 15:35:09 »

na elkezdtem n-azni Nevet nem is rossz +10 ikszdé ahozz képest hogy csak s-ahoz szoktam most fel akarok menni saninnra én is mert hiányzik egy csomó karakter na mind1 most buktam el a 10 sem szerintem de nem biztos  ikszdé kéne már egy nagyobb rowot is csinálnom
« Utoljára szerkesztve: 12 aug 16, 15:36:43 írta ady11 » Naplózva


Train ninjas and save the world from evil on NinjaManager.com!
Dawe
Jounin
*
Nem elérhető Nem elérhető

Akatsuki Akatsuki

Hozzászólások: 1149


Kamui Senketsu!


« Válasz #13522 Dátum: 12 aug 16, 17:44:14 »

Nekem is kellene pár ladder team, az utóbbi időben rosszul ment nagyon a ladder így reseteltem, van valakinek valami ötlete? Jelenleg Oro, Hayate, Temari(S)-el próbálkozom. A streakem is meg szeretném dönteni, szóval ha bárki tud bármi jó csapatot rá(főleg Hungarygaara válaszát várom, ha olvassa ezt Nevet) azt megköszönném!
Naplózva

Ricko14
Chuunin
*
Nem elérhető Nem elérhető

Rejtett Levél Falu Rejtett Levél Falu

Hozzászólások: 182


« Válasz #13523 Dátum: 12 aug 22, 11:30:06 »

AOE csapatra én a nagy hármast ajánlom : Kiba Tayuya Akatsuchi(S) a lényeg hogy csak AOE skillt nyomj és amikor Tayuyaval nyomattad az AOE skillt akkor utána nyomasd a Chakra lopos skillt de sztem könnyü velük nyomni Mosolyog én ezzel a csapattal mentem fel Sanninra Mosolyog sok sikert a Ladderhez:)
Naplózva

Dawe
Jounin
*
Nem elérhető Nem elérhető

Akatsuki Akatsuki

Hozzászólások: 1149


Kamui Senketsu!


« Válasz #13524 Dátum: 12 aug 22, 15:19:53 »

Már azóta sikerült 90-31 -el felmenni Kibáékkal, de köszi. Mosolyog +13-al jutottam fel oda végül, illetve megszereztem tegnap Cursed Seal Juugo-t, és Bee-t is. Ha megvan az összes kari, megpróbálkozok akatsuki rangra szert tenni. Mosolyog Mivel ahogy most észrevettem, eléggé sok esély van rá, mert a legtöbb ember most akán elég noob. Nevet
« Utoljára szerkesztve: 12 aug 22, 15:20:50 írta Dawe » Naplózva

Dawe
Jounin
*
Nem elérhető Nem elérhető

Akatsuki Akatsuki

Hozzászólások: 1149


Kamui Senketsu!


« Válasz #13525 Dátum: 12 aug 27, 11:50:02 »

Attól függ, mire van szükséged. Azért egy pár Ladder team a bónusz karikkal. Zabuza-Zaku-Kankuro, Kidomaru-Naruto(S)-Kin Iruka Chouji Sakura(S)-el a legjobb, de hogyha nincs meg, a sima Sakura is jó. Yoroi-Shino-Gaara, Kabuto-Lee-Zaku, Naruto(S) Ino, Kin (Próbáltam minél inkább különböző csapatokat írni, de ha nem jók, csak szólj nyugodtan.)
Naplózva

Sasukefan
Kezdő Jounin
*
Nem elérhető Nem elérhető

Rejtett Felhő Falu Rejtett Felhő Falu

Hozzászólások: 487


« Válasz #13526 Dátum: 12 szep 14, 14:48:49 »

És Shippuuden Sakura megszerzéséhez tudtok valami jó teamet ajánlani? (Márcsak egyhuzamban kell nyernem, de nem akar összejönni.) Megvannak:
Alapok + Zabuza + Kidomaru + Tayuya + Iruka + Yoroi + Kabuto + Shippuuden Naruto
Ja és előre is köszi a segítséget. Nevet
« Utoljára szerkesztve: 12 szep 14, 15:27:15 írta Sasukefan » Naplózva

Ezt a hatalmat csak azok érhetik el, akik mindkét szemükben aktiválják a Mangekyout. Ez a harmadik erő... a Susanoo.
naruto xd
Újonc
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 3



« Válasz #13527 Dátum: 12 szep 16, 10:46:36 »

 tud valaki nejihez jó cspatot?  léci ! És valami jó cspatot hogy missing ninjára lépjek   bow bow bow bow bow Nevet Nevet bow bow

Ebben a témában egy szabályos hozzászólásnak legalább két teljes sorból kell állnia. Továbbá a túlzott emotikon használat is tilos. Olvasd el a Fórumszabályzatot, mert a szabálytalan hozzászólások írása kitiltást eredményezhet.

Moderátor
« Utoljára szerkesztve: 12 szep 16, 11:05:09 írta Aes Sedai » Naplózva
Dawe
Jounin
*
Nem elérhető Nem elérhető

Akatsuki Akatsuki

Hozzászólások: 1149


Kamui Senketsu!


« Válasz #13528 Dátum: 12 szep 18, 10:33:32 »

Nejihez csapat? Shika S, Kabuto/Temari, Neji, Kin, Temari. Én most chunninra megyek éppen, hála Ady11-nek, aki el tudta lopni a felhaszmálómat, és azóta se reagált egy pm-emre sem. Soulon van 2 nagyobb accom, de az nem érdekel annyira. Szerintem Hungarygaara sorsára jutottam most. Mind1, marad a chunnin, még a héten igyekszem felkapkodni magamat.
Naplózva

Ricko14
Chuunin
*
Nem elérhető Nem elérhető

Rejtett Levél Falu Rejtett Levél Falu

Hozzászólások: 182


« Válasz #13529 Dátum: 12 szep 18, 10:38:23 »

OFF:Dawe van egy ajánlatom nekem Naruto-Arenan van egy Sannin szintű accom csomo kari megvan szinte mind akit sanninon megszerezhetsz .Ha Soul-Arenan egyik accod Espada szintű elcserélném veled szívesen az accom ha benne vagy  Mosolyog
ON: Nejihez én mindig AOE teamet használok az könnyü mindig a AOE Nevet a team amit mondok ez : Neji ,Tayuya,Jiroubou
a másik Sakura(S)-hez én az alap Team 7 csapatot nyomtam be mindig combozni kell a Team 7-el plusz ha szerencséd van 2-3 x feladják 1x csak tudsz nyerni velük:D
« Utoljára szerkesztve: 12 szep 18, 14:41:30 írta Ricko14 » Naplózva

Oldalak: 1 ... 900 901 [902] 903 904 ... 906
  Nyomtatás  
 
Ugrás:  

 
A MySQL adatbázis használatával A PHP programnyelven íródott bluBlur Skin © 2006, hbSkins
Powered by SMF 1.1.21 | SMF © 2015, Simple Machines


A számláló indult: 2008.06.21.
Szabványos XHTML 1.0! Szabványos CSS!