24 szep 25, 20:16:42 *
Üdvözlünk, Vendég. Kérlek jelentkezz be vagy regisztrálj.

Jelentkezz be a felhasználóneveddel, jelszavaddal és add meg a munkamenet hosszát
Hírek: EZ A NARUTO-KUN RÉGI FÓRUMÁNAK ARCHÍVUMA.
 
   Főoldal   Súgó Keresés Bejelentkezés Regisztráció  
Oldalak: 1 ... 891 892 [893] 894 895 ... 906
  Nyomtatás  
Szerző Téma: Naruto Aréna (2 soros szabály!)  (Megtekintve 985038 alkalommal)
0 Felhasználó és 3 vendég van a témában
fefe1200
Gennin
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 78



« Válasz #13380 Dátum: 11 ápr 03, 13:35:54 »

Ez neeeeeeeem igggazzzzzzzzzzzzzzzz! setleg tudnátok mondani csapatokat még sasukéhoz, mert a 6. rownál elvesztettem, és már vagy 3 hete próbálkozom!!!!!!!! Vagy valaki feladná ellenem párszor priviben? Lécccciiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiii.
Kösz!!
Naplózva
Awokado
Újonc
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 20



« Válasz #13381 Dátum: 11 ápr 08, 21:29:58 »

Sziasztok! De rég is játszottam  Mosolyog Kaguya Kimimaro kellene nekem Kazekage Gaarahoz, észrevételeitek szerint, hol használják többet? Anbun vagy Jounin rangon? Mivel kell 2 row Kimimaroval az S rankú küldikhez. De nem nagyon találkozok vele Anbun :S
Naplózva

Awokado, pomidory i Hrabia Pumpernikiel ;-)
fefe1200
Gennin
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 78



« Válasz #13382 Dátum: 11 ápr 09, 19:33:55 »

Na végre megvan curd seal sasuke, de most gaara rehab ra hajtok, ehhez kérnék esetleg team-okat, vagy taktikákat, meg néhány videót, ha lehet.
Köszönöm a segtséget előre is.
Ja és az eddig meglévők:
alapok, démon fivétek, zabuza, hang 4-es, yoroi, oboro, shigure, iruka, naruto s, sakura s, tenten s, lee s, shikamaru s, curd seal sasuke;
« Utoljára szerkesztve: 11 ápr 10, 06:22:02 írta fefe1200 » Naplózva
pisti0414
Újonc
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 1


« Válasz #13383 Dátum: 11 ápr 10, 11:37:42 »

Sziasztok!
Rehab gaarát szeretném megszerezni de nem tudok vele nyerni 6x.
Szinte mindent próbáltam de tudnátok segíteni esetleg csapatot és taktikát összeállítani megköszönném.
Előre is köszönöm!
Naplózva
fefe1200
Gennin
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 78



« Válasz #13384 Dátum: 11 ápr 10, 19:53:27 »

Csapatnak : gaara, curd seal sasuke, tenten s
taktika, ha van az elején 2 ninjutsu csakrád, akkor a gaara folytogatós homokosat tedd rá a legerősebb ellenfél karira, és mást ne csinálj, és akkor a kövi körben, biztosan tudsz malyd desert gravyerd-elni.
Naplózva
sadowkage
Gennin
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 55


C:\Documents and Settings\Mag Lászlóné\Asztal\kép


« Válasz #13385 Dátum: 11 ápr 12, 17:38:32 »

Haali, rég jártam erre, majdhogynem fél éve ; ) olvasgatom itt a commenteket hungarygaara ellopták neked is a karid... :/
mostanában kezdtem 1 uj accountot hogy folytassam ami elveszett... de említetted hogy ismerősöd vissza tudja szerezni az accountodat? esetleg megkérdeznéd neki az enyémet is? vagy csak valami elérhetőséget tudnál adni? jó volna visszaszerezni a régi accom =(   válaszod előre is köszi
Naplózva


Sanin Naruto-Arena.com - Your #1 Online Multiplayer <a
fefe1200
Gennin
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 78



« Válasz #13386 Dátum: 11 ápr 16, 09:09:37 »

Hello mindenkinek!
EGy jó ladder csapatot kérnék, hogy végre feljussak missing-nin-re.
Meg ha lehetne gaara rehabos küldihez néhány csapatot, taktikát kérnék, mert nem könnyű.
A válaszokat előre is köszönöm!

Nem dupla! Mod.
« Utoljára szerkesztve: 11 ápr 25, 11:10:00 írta Hiei D. Legend » Naplózva
Yosi
Gennin
*
Nem elérhető Nem elérhető

Egyesített Shinobi Haderő Egyesített Shinobi Haderő

Hozzászólások: 60

Konohagakure no Sato


« Válasz #13387 Dátum: 11 ápr 17, 11:08:15 »

Hello mindenkinek én is most kezdtem újra játszani hosszú kihagyás után és kéne egy ladder csapat amivel fel tudok menni ambura előre is köszi ... jah s ha van vkinek egy klánja ahova keres embereket én szivesen elfogadok egy meghívót Nevet
« Utoljára szerkesztve: 11 ápr 17, 11:41:12 írta Yosi » Naplózva
papama
Chuunin
*
Nem elérhető Nem elérhető

Rejtett Szikla Falu Rejtett Szikla Falu

Hozzászólások: 178



« Válasz #13388 Dátum: 11 máj 04, 05:59:57 »

Hát nekem nincs ilyen csapatom. Benyomok és támadok. Az ellenséget meg az őrületbe kergetem, azzal, hogy csak az utolsó másodpercben lépek. Azért a kedvenc csapatom: Gaara, Temári és Shikamaru. Ezekkel 5 nyertem. a többivel max. csak 3. Nagyon jó játék szerintem. A 2 soros szabály meg minimum ebben a témában. (De ez csak az én megjegyzésem) 
Naplózva

Egy tengeri ütközet képes romba dönteni az egész napodat!
Címem: papama@citromail.hu
hogojo10
Újonc
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 4


« Válasz #13389 Dátum: 11 máj 19, 21:13:29 »

sziasztok...tudtok egy jó csapatot a Killer Bee (S) -hez? mármint mind a négy tagnak egyet egyet:) ha igen nagyon megköszöném...nem ott tartok csak az kimaradt...ja és bugos kiba anyja hiába csinálom meg nem mükszik...:(nem értem segítsetek...
Naplózva
Awokado
Újonc
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 20



« Válasz #13390 Dátum: 11 máj 24, 14:39:39 »

Sziasztok! Csinálja vki még rajtam kivül Kazekage Gaaras küldit? Én egy jóideje  szenvedek vele, 1 rowom van Kimimaro ellen,de nem jön több. Ha vki csinálja még irjon rám PM-be, vagy itt egy msn cimmel, megbeszélhetnénk,h tudnánk megcsinálni mindkettőnknek.
Naplózva

Awokado, pomidory i Hrabia Pumpernikiel ;-)
hogojo10
Újonc
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 4


« Válasz #13391 Dátum: 11 máj 24, 18:27:56 »

én sajna nem csinálom(már elhagytam) most megyek nagatora:) de adhatok gaarahoz  teamokat pl:
gaara c.s.s. ino  vagy nem tudom van-e tsunadéd de ha van gaara tsunade és gai de akár kreálhac is csapikat nagyon jók is születhetnek belőle:D
Naplózva
Rikan
Elit Jounin
*
Nem elérhető Nem elérhető

Rejtett Csillag Falu Rejtett Csillag Falu

Hozzászólások: 1894


right now, it's girls' generation


WWW
« Válasz #13392 Dátum: 11 máj 24, 18:59:19 »

Csak én vagyok félretájékozva, vagy nem lehet privát harcban missiont csinálni?  Gondolkozik Mert nem igazán hallottam még ilyenről.

De, nekem most kéne egy ladder csapat, mert egyszerűen egyik sem válik be amiket mostanában próbálgattam. Az újabb karakterek közül ne mondjatok, mert azok nincsenek meg...
Naplózva


Utálsz? Remek! Tépj egy számot, állj be a sorba. ★ Mert tróger vagyok én, nem celeb, a faszom aki nektek tetszeleg.
Feleségem: Kallen <3 Szüleim: Minagi és heo  Tesóim: Sabaku és Bogi  Nagyszüleim: Ritli és Hiei  Nagynénim: hanii
lambomax
Akadémiai tanár
*
Nem elérhető Nem elérhető

Akatsuki Akatsuki

Hozzászólások: 263


« Válasz #13393 Dátum: 11 máj 24, 19:59:34 »

Természetesen nem lehet. Elvesztené a játék a lényegét, ha privátba is lehetne küldit csinálni.  ikszdé

És azzal még próbálkozni sem érdemes, hogy Quick-ben egyszerre indítotok, mert úgy sem fog összejönni.  ikszdé 2000 játékos játszik egyszerre, én is próbáltam már a barátommal azt a módszert, hogy egyszerre indítunk, de sose hozott össze minket a narutoaréna. De azért próbálkozzatok csak... a soularénában, mert ott meg, amilyen kevesen játszanak, szinte biztos, h egymást kapjátok. ikszdé

Awokado fel a fejjel. Mosolyog Én is azt hittem, hogy sose lesz meg, mikor jött hirtelen vki, aki Kimimarot használt, és rögtön  egymás után, 3* feladta ellenem, és meglett Kimimaro.

Rikan, szívesen ajánlanék csapatot, ha tudnék, de mivel nem játszok vele egy ideje, nagyon nem vagyok képben... ikszdé


Naplózva

Awokado
Újonc
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 20



« Válasz #13394 Dátum: 11 máj 24, 20:09:03 »

Zoli átlátott rajtam Nevet, akkor nem próbálkozom ezzel, majdcsak összehoz Kimimaroval. Anbuként vagy Sanninként csináltad a missiot? csapatom megvan Garaaahoz: Gaara Rehab, Tenten és Tayuya, nekem nagyon bejött, ezzel a csapattal jöttem fel Sanninra.
Naplózva

Awokado, pomidory i Hrabia Pumpernikiel ;-)
Oldalak: 1 ... 891 892 [893] 894 895 ... 906
  Nyomtatás  
 
Ugrás:  

 
A MySQL adatbázis használatával A PHP programnyelven íródott bluBlur Skin © 2006, hbSkins
Powered by SMF 1.1.21 | SMF © 2015, Simple Machines


A számláló indult: 2008.06.21.
Szabványos XHTML 1.0! Szabványos CSS!